Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • На Хоккайдо влаштують регулярні дні утримання від відеоігор

  На Хоккайдо влаштують регулярні дні утримання від відеоігор Розваги · lesya · 29.01.2015 15:08

  З давніх-давен віруючі люди дотримуються посту – певні дні в році вони відмовляються від скоромного (м’ясного, жирного, продуктів тваринного походження), щоб ретельно слідувати біблійним приписам. При чому піст передбачає не лише стриманість в їжі, але в першу чергу в помислах, діях, вчинках тощо.

  Тією чи іншою мірою піст присутній в багатьох релігіях, і навіть медики твердять, що він для нашого організму і справді є корисним. І, знову-таки, мова насамперед йде далеко не про їжу.

  Приміром, у Японії люди вирішили влаштовувати так звані комп’ютерні пости.

  Мешканці японської префектури Хоккайдо з лютого почнуть влаштовувати дні утримання від комп’ютерних відеоігор. Ініціатива належить представникам державного комітету з питань освіти префектури Хоккайдо, а також членам асоціації батьків і вчителів регіону.


 • Колумбійка Пауліна Вега визнана «Міс Всесвіту-2014»

  Колумбійка Пауліна Вега визнана «Міс Всесвіту-2014» Краса і здоров'я · lesya · 29.01.2015 13:32

  Цими днями у США відбувся популярний в цілому світі конкурс «Міс Всесвіт-2014». Перемогу в конкурсі здобула колумбійська красуня Павліна Вега. Українка – «наречена війни» - також здобула призове місце.


 • Чи можна вилікувати гомосексуалізм? Експеримент ученого

  Чи можна вилікувати гомосексуалізм? Експеримент ученого Медицина · lesya · 28.01.2015 23:07

  Проблемою одностатевого сексуального потягу вчені цікавилися досить давно. Сьогодні з цього приводу у вченому світі також чимало суперечок. Приміром, низка вчених вважає гомосексуалізм психічним розладом та захворюванням, яке можна та потрібно лікувати, інші ж вважають потяг до одностатевих взаємин цілком нормальним явищем, і боротьбу за рівноправ’я геїв та лесбіянок – природньою.

  Спроби «перевиховати» гомосексуалістів вчені робили ще півстоліття тому. Науці відомий цікавий експеримент, проведений Робертом Хісом ще в далекому 1970-му році.

  Однак трохи передісторії. У 1954 році співробітники університету Макгілла Джеймс Олдс (James Olds) та Пітер Мілнер (Peter Milner) шляхом проведення різноманітних досліджень встановили, що септальна зона мозку відповідає за гарне самопочуття. Якщо цю зону стимулювати електроімпульсами, в людини виникатиме відчуття задоволення та сильного сексуального збудження.


 • Вчені визначили, як можна видаватися розумнішим в особистому спілкуванні і листуванні

  Вчені визначили, як можна видаватися розумнішим в особистому спілкуванні і листуванні Суспільство · lesya · 28.01.2015 20:42

  Нікому з нас не хотілося б виглядати дурнем в очах оточуючих – якщо мова, звісно, не йде про якусь аферу, де амплуа не дуже мізковитої людини тільки може зіграти на руку. І багато хто, бажаючи показатися розумнішим, ніж насправді, вдається до різних методів, спостерегли учені.


 • Експерти назвали найбільш надійні вживані автомобілі

  Експерти назвали найбільш надійні вживані автомобілі Авто-мото · lesya · 28.01.2015 20:09

  Автомобільні експерти, сайти та агентства часто люблять складати різного роду рейтинги, визначаючи, які автомобілі є найкращими чи найгіршими за різними показниками. В деяких рейтингах за основний показник беруть вартість авто, в інших – надійність. Ще існують рейтинги автомобілів, на яких найчастіше потрапляють у ДТП – словом, матеріалів такого роду в Інтернеті можна знайти дуже багато.


 • Вчені знову підтвердили: від самотності хворіють

  Вчені знову підтвердили: від самотності хворіють Медицина · lesya · 28.01.2015 18:55

  Людина – істота соціальна, і самотність їй аж ніяк не пасує. Про шкоду самотності знову заговорили учені – провівши дослідження, вони з’ясували, що від самотності людина може захворіти.


 • Британка вимагає у держави грошей на схуднення

  Британка вимагає у держави грошей на схуднення Краса і здоров'я · lesya · 28.01.2015 17:55

  Уряди багатьох країн впроваджують найрізноманітніші методи боротьби з ожирінням. Проблема зайвої ваги у світі стоїть досить гостро, тож у боротьбі за здорове тіло, як кажуть, всі методи непогані.


 • Відмова від брехні покращує здоров'я, з'ясували вчені

  Відмова від брехні покращує здоров'я, з'ясували вчені Психологія · lesya · 28.01.2015 15:10

  Кажуть, ніби правда – це щось святе. Однак більшість людей все-таки схильні брехати. Іноді брехня може бути грандіозною, іноді майже непомітною… Тим не менше, так якось складається, що брешемо ми часто і практично всі.


 • Американець, вимушений купити лотерейний квиток, щоб розміняти купюру, виграв 10 мільйонів доларів

  Американець, вимушений купити лотерейний квиток, щоб розміняти купюру, виграв 10 мільйонів доларів Життя · lesya · 28.01.2015 14:44

  Фразу «Все, що не стається, те на краще» нам приходилося чути неодноразово. Щоправда, найчастіше вона мало нас втішає: коли тебе нібито переслідують невдачі, тяжко повірити, що це доля готує нам сюрприз. А дарма: воно в дійсності так є, і яскравим доказом того є неймовірні випадки з життя деяких людей.


 • 6 порад для збільшення простору в маленькій вітальні

  6 порад для збільшення простору в маленькій вітальні Цікаві факти · lesya · 27.01.2015 15:50

  Напевне, кожному з нас хотілося б мати величезний розкішний дім, де б можна було з легкістю розмістити все, що нам до душі. Та, на превеликий жаль, життя відкриває нам інші реалії, і часто доводиться втішатися невеличкою квартиркою, принаймні до тих пір, коли таки не розживемося на дім своєї мрії.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках