Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Останні виставки Львова: торгівля людьми та Небесна сотня

  Останні виставки Львова: торгівля людьми та Небесна сотня Суспільство · lesya · 20.02.2015 14:51

  Львів – це місто, в якому обов’язково повинен побувати кожен українець. Давні традиції, веселий люд, цікаві заходи, сила силенна музеїв, пречудова архітектура, і ще цілу купу всього цікавого можна побачити в цьому європейському місті.


 • У Лондоні живе папуга, що любить пиво і слухає рок

  У Лондоні живе папуга, що любить пиво і слухає рок Природа · lesya · 19.02.2015 10:04

  Кажуть, що домашні улюбленці часто вже бувають подібними на своїх господарів. І навіть зовнішністю, не говорячи вже про характер, поведінку, звички та манери.

  Що стосується характеру, то тут подібність вихованців та господарів може розсмішити до сліз. Наприклад, у Лондоні живе папуга, який, як і його господар, любить попивати пиво і слухати рок. Папугу Джека можна вважати найбільш рідкісним папугою в цілому світі - не так через "породу", як через образ.

  Так, папуга Джек дивує оточуючих своїм зовнішнім виглядом та поведінкою Він не виходить на двір, як звичайні папуги, а одягає на себе модну толстовку. Крім того, папуга Джек регулярно потягує пивко, лузає соняшникове насіння та шаленіє від рок-н-ролу.

  Його господар, ясна річ, полюбляє ті ж розваги.


 • Дівчина видала за груди п'яту точку чоловіка

  Дівчина видала за груди п'яту точку чоловіка Розваги · lesya · 18.02.2015 21:22

  Інтернет рясніє демотиваторами, які кажуть нам, що не варто довіряти фотографіям на аватарках: буває, дивиться на тебе з фотографії пресимпатична блондинка, струнка та пишногруда, а в реальності виявляється, що в неї ще й дуже пишна попа, ноги колесом, та й взагалі її фігура тяжіє до терміну «ожиріння».


 • Nissan випустить автомобіль, що світиться у темряві

  Nissan випустить автомобіль, що світиться у темряві Авто-мото · lesya · 18.02.2015 18:40

  Цікаве рішення вже в недалекому майбутньому запропонує автолюбителям компанія Nissan – автовиробник має намір пофарбувати електромобілі Leaf, що виходять серійно, люмінісцентними фарбами, що світитимуться в темряві. В результаті навіть в найтемніший час доби вас буде видно на дорозі.


 • Самотніх чоловіків розіграли до Дня святого Валентина, підсадивши в спорткар до блондинки-каскадера

  Самотніх чоловіків розіграли до Дня святого Валентина, підсадивши в спорткар до блондинки-каскадера Авто-мото · lesya · 18.02.2015 16:14

  Намагаючись продемонструвати найкращі якості своїх автомобілів, найбільші автомобільні концерни не шкодують грошей на рекламу. Їхня реклама – це не просто реклама, а захопливе видовище,яскраве шоу чи навіть цілий захід.


 • Кенійська спортсменка дійшла до фінішу навкарачки

  Кенійська спортсменка дійшла до фінішу навкарачки Спорт · lesya · 18.02.2015 13:34

  Є люди, яким про силу волі й мріяти не доводиться. На них наводить жах думка, щоб зайвий раз встати з дивану, чи, приміром, обмежити себе в їжі. А є особистості, які, навпаки, демонструють настільки міцну силу духу, що мимоволі ними захоплюєшся.


 • 5 найбільш незвичних ідей для малого бізнесу

  5 найбільш незвичних ідей для малого бізнесу Економіка · lesya · 18.02.2015 12:05

  Експерти кажуть, що люди, які присвячують себе ненависній роботі, глибоко нещасні протягом усього життя. І щоб бути в житті по-справжньому щасливим, слід обирати професію і заняття, які б приносили не лише дохід, але й задоволення.


 • Особливе звучання скрипок Страдіварі зумовлене помилкою при виробництві

  Особливе звучання скрипок Страдіварі зумовлене помилкою при виробництві Наука · lesya · 18.02.2015 09:08

  Іноді помилка, допущена випадково, може стати великим відкриттям. Так, в результаті помилки було відкрито Америку і винайдено безліч необхідних людству речей. А тепер вчені з’ясували, що й унікальне звучання скрипок Страдіварі було зумовлене помилкою при виробництві.


 • Інтрига Леонардо посварила істориків

  Інтрига Леонардо посварила істориків Культура · lesya · 17.02.2015 23:51

  Таємничий і загадковий Леонардо да Вінчі залишив нащадкам чималий творчий та науковий спадок. Але спадок не простий, а зашифрований.


 • Лондонський музей придбав каталог повій XVIII століття

  Лондонський музей придбав каталог повій XVIII століття Культура · lesya · 17.02.2015 21:38

  Проституцію вважають однією з найдавніших професій – споконвіку були жінки, готові продавати своє тіло за гроші чи інші матеріальні блага. Їхні послуги користувалися популярністю, і серед повій траплялося чимало воістину великих і могутніх жінок. Чимало представниць цієї професії увійшло в історію – під своїми чи вимишленими іменами, вони так чи інакше час від часу змінювали її перебіг.


Всього 10394 на 1040 сторінках