Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Чим корисне козяче молоко?

  Чим корисне козяче молоко? Краса і здоров'я · kseniya_www · 23.02.2015 23:18

  Здавна відомо, що козяче молоко – це неймовірний за кількістю поживних речовин косметичний засіб, завдяки якому у короткі терміни можна повернути шкірі здоровий вигляд та її функціональну активність.


 • Концепції вибору кольорової гами у ванній кімнаті

  Концепції вибору кольорової гами у ванній кімнаті Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 23:15

  Кожен пересічний громадянин хоча б раз у своєму житті стикався із ремонтом у ванній кімнаті. Доволі складно сформувати неповторний стиль даного приміщення із врахуванням потреб, смаків та кольорової гами матеріалів.


 • Що провокує народження у світлошкірих батьків дитини негроїдної раси?

  Що провокує народження у світлошкірих батьків дитини негроїдної раси? Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 23:12

  Коли у сім’ї європеоїдної раси на світ з’являється дитина з ознаками негроїдної раси, то це вказує на те, що існує суміщення рецесивних генів в обох батьків, які відповідають за зовнішність людини. Ці гени можуть бути успадкованими у доволі далеких негроїдних предків.


 • Спорт: краса чи потворство?

  Спорт: краса чи потворство? Спорт · kseniya_www · 23.02.2015 23:09

  Кожен з нас так чи інакше знаходиться під впливом різноманітних міфів чи омани, і навіть найбільш продвинуті представники людства стверджують, що заняття кінним спортом сприяє викривленню ніг, а теніс провокує болі у спині, підвищує ризик отримати вивих.


 • Швейцарський банк зливає дані клієнтів

  Швейцарський банк зливає дані клієнтів Економіка · kseniya_www · 23.02.2015 23:08

  «Злив» даних спровокував найбільш гучний скандал за всю історію у системі міжнародних фінансів. Банку HSBC пред’явили звинувачення у тому, що його працівники допомагали шахраям, злочинним і терористичним угрупуванням, а також проводили банківські операції з відмивання грошових коштів, яка загалом становила 120 мільярдів доларів США.


 • Взаємодія води та магнітного поля

  Взаємодія води та магнітного поля Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 23:04

  Астрофізиками вже давно прийняти за факт, що спалахи на Сонці разом з його надмірною активністю провокують формування магнітно зарядженими частинками навколо себе магнітні поля та електричний струм.


 • Скандальні виробники ГМО-продуктів

  Скандальні виробники ГМО-продуктів Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 23:02

  Останнім часом все частіше розгортається полеміка про користь та шкоду генетично модифікованої продукції. З одного боку, генетичні продукти здатні значною мірою забезпечити людство дешевою їжею, однак, вона далеко не є корисною, про що неодноразово наголошували фахівці.


 • На підприємствах відомих брендів робітники працюють в нелюдських умовах

  На підприємствах відомих брендів робітники працюють в нелюдських умовах Суспільство · kseniya_www · 23.02.2015 22:59

  У Великій Британії стався доволі неординарний випадок, який вилився у скандал у світі моди. Жителька Об’єднаного Королівства якось вирішила оновити свій гардероб та в одному з фірмових магазинів придбала собі сукню.


 • Цікаві факти про квітучі рослини

  Цікаві факти про квітучі рослини Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 22:56

  Здатність орієнтування квітів у часі була використана ще Карлом Ліннеєм. У 1720 році ним було створено перший у світі квітковий годинник, який був розміщений у шведському місті Упсала.


 • Протезування зубів: необхідність чи забаганка заможніх?

  Протезування зубів: необхідність чи забаганка заможніх? Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 22:55

  Коли відбувається втрата передніх зубів, то всім стає очевидною наявність косметичного дефекту, порушується дикція, а також проявляються труднощі в момент відкушування їжі. У даному випадку не кожен замислюється над тим, що з даною проблемою потрібно щось негайно робити.


Всього 10392 на 1040 сторінках