Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Ланч-бокс для школьника

  Ланч-бокс для школьника Освіта · kseniya_www · 01.03.2015 20:25

  Распорядок дня был и остается у каждого школьника весьма насыщенным, поэтому ребенок должен быть полон энергии и сил, которые помогут ему сконцентрироваться на обучении.


 • Троє британців десять днів провели в ролі вагітних

  Троє британців десять днів провели в ролі вагітних Життя · lesya · 26.02.2015 11:23

  З нагоди Дня матері троє мешканців Великобританії зважилися стати учасниками дивного експерименту: вони на власній шкурі вирішили відчути, як ото воно носити дитину під серцем. Звісно, завагітніти в силу фізіологічних можливостей вони просто не могли, але ось відчути на собі тягар живота на останніх місяцях вагітності їм вдалося. Відчуття не з найкращих, зізнаються відважні експериментатори. І це при тому, що їм не довелося страждати від цілої низки гормональних змін, які переслідують жінок під час вагітності.


 • Вчені довели, що жінки, які народжують з чоловіками, відчувають біль набагато інтенсивніший

  Вчені довели, що жінки, які народжують з чоловіками, відчувають біль набагато інтенсивніший Медицина · lesya · 26.02.2015 09:38

  У нашому суспільстві ще не так, але на заході партнерські пологи стали вже дуже популярними. І багато майбутніх матусь навіть не уявляють, як це воно, народжувати без свого коханого.


 • Вчені створили шоколад для боротьби зі зморшками

  Вчені створили шоколад для боротьби зі зморшками Краса і здоров'я · lesya · 25.02.2015 22:17

  Медики та вчені вже давно говорять, що шоколад несе неабияку користь для нашого організму. Звісно, зловживати ним не слід, адже можна назавжди розпрощатися зі стрункою фігурою, але з’їсти шматочок-другий чорного шоколаду для підняття настрою – сам Господь велів.


 • Apple показала набір нових смайликів - з шістьма кольорами шкіри і гомосексуальними сім'ями

  Apple показала набір нових смайликів - з шістьма кольорами шкіри і гомосексуальними сім'ями Мобільний зв’язок · lesya · 25.02.2015 16:52

  Буквально кількома днями раніше компанія Apple представила користувачам другу бета-версію OS X 10.10.3 та iOS 8.3. Окрім цілої низки оновлень, в нових ОС компанія запропонувала цікаві нововведення в піктограмі "емоджі" (emoji), які даватимуть користувачам можливість вибрати один з шести «тонів шкіри». Щоб змінити колір шкіри, вистачить натиснути та утримувати іконку піктограми.


 • Італійського виробника одягу звинуватили в сексизмі через інструкцію

  Італійського виробника одягу звинуватили в сексизмі через інструкцію Суспільство · lesya · 24.02.2015 23:42

  У наш час, коли жінки активно борються за свої права, навіть невинне, здавалося б, висловлювання чи необережний жарт може стати причиною цілої купи неприємностей. Особливо, якщо ви людина публічна і завжди перебуваєте в усіх на виду.


 • У Шотландії з'явився готель для постраждалих від нещасного кохання

  У Шотландії з'явився готель для постраждалих від нещасного кохання Життя · lesya · 24.02.2015 21:47

  Для когось нещасне кохання – не більше, ніж ванільна маячня, а для когось – найбільша трагедія їхнього життя, з якою без сторонньої допомоги вони справитися не в силі. Власне, для останніх і відкрили особливий готель у Шотландії. Заклад ArdochHouse стане першим у світі готелем, в якому зможуть залікувати душевні рани постраждалі від нещасного кохання.


 • Вчені кажуть, що інопланетяни можуть жити під землею

  Вчені кажуть, що інопланетяни можуть жити під землею Наука · lesya · 24.02.2015 20:20

  Прийнято думати, що прибульці чи інопланетяни живуть на інших планетах. Можливо, в інших галактиках чи й зовсім інших космічних вимірах. І ось уже роками вчені з усього світу зайняті пошуками інопланетних істот. Поки що безрезультатно – або якщо якісь результати є, то вони засекречені від більшості з нас, простих смертних.


 • Фальшивий Джим Керрі розіграв організаторів чеського кінофестивалю

  Фальшивий Джим Керрі розіграв організаторів чеського кінофестивалю Кіно · lesya · 24.02.2015 16:41

  Уявіть собі таку пренеприємну ситуацію: нарешті ваша мрія здійснилася і ви зустрілися віч-на-віч зі своїм кумиром. Емоції рвуться назовні, вас аж розпирає радість, а тут виявляється, що перед вами – не талановитий актор або музикант, а його двійник… В деяких випадках, до речі, він може виявитися не менш талановитим.


 • Експерти розповіли про наукові дослідження "Оскара"

  Експерти розповіли про наукові дослідження "Оскара" Кіно · lesya · 24.02.2015 14:12

  Популярна кінопремія «Оскар» є однією з найбільш омріяних нагород практично всіх голлівудських зірок. І не дивно: «Оскар» відкриває шлях у світ кіно, дозволяючи шалено швидким темпом збудувати кар’єру. Та часом буває так, що навіть знамениті зірки, лауреати інших престижних премій, так і не отримують омріяної нагороди. Чому так відбувається, вирішили з’ясувати дослідники, що з нагоди вісімдесят сьомої церемонії вручення «Оскара» представили громадськості результати кількох наукових досліджень, присвячених премії.


Всього 10394 на 1040 сторінках