Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Сіетлі ціна на проїзд визначається з урахуванням доходів сім'ї

  У Сіетлі ціна на проїзд визначається з урахуванням доходів сім'ї Економіка · lesya · 04.03.2015 21:27

  В умовах стрімкого підняття цін та долара в Україні виросла і вартість проїзду, а власники маршрутних таксі й надалі вимагають підвищення цін на проїзд у громадському транспорті. Така позиція перевізників викликає незадоволення населення, доходи якого не те що не ростуть, а, навпаки, скорочуються.


 • Британські вчені виявили в Назареті дім Ісуса Христа

  Британські вчені виявили в Назареті дім Ісуса Христа Релігія · lesya · 04.03.2015 18:04

  Недавно британські археологи виявили вельми цікаву знахідку – останки хатини, в якій, ймовірно, свого часу жив Ісус Христос. Виявлення давнього помешкання, в якому, як припускають учені, виріс сам Спаситель, стало завершенням складних розкопок, що тривали більше дев’яти років.


 • В Данії школярам на уроках показуватимуть порнографію

  В Данії школярам на уроках показуватимуть порнографію Освіта · lesya · 04.03.2015 15:22

  Досить цікавий та явно сумнівний урок можуть запропонувати школярам в Данії: професор одного з місцевих університетів запропонував впровадити в шкільну програму уроки порнографії. Тож цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому датським школярам на уроках статевого виховання доведеться переглядати порно.


 • У мешканця США поцупили дім

  У мешканця США поцупили дім Події у світі · lesya · 04.03.2015 13:26

  На заході США, в штаті Орегон невідомі злочинці поцупили дерев'яний «теремок», площа якого досягає 365 квадратів. Власник помешкання виявив пропажу не відразу, оскільки постійно перебуває в іншому місці. Таким чином, зловмисники мали достатньо часу для обдумування та втілення в життя своєї злочинної ідеї. Одразу після виявлення пропажі будинку чоловік звернувся до поліції, яка розпочала активний пошук вкраденого майна.


 • У Норвегії заграли на льодяних музичних інструментах

  У Норвегії заграли на льодяних музичних інструментах Цікаві факти · lesya · 04.03.2015 10:27

  Досить незвичний музичний фестиваль проходить щорічно у Норвегії. Ice Music Festival передбачає виконання різноманітних музичних творів виключно на інструментах, зроблених з льоду. Заснований ще в 2005 році норвезьким композитором Тер'є Ісунгсетом, він ось уже ціле десятиліття збирає поціновувачів музики з усіх куточків світу. Це, можливо, єдиний захід такого роду, в якому успіх залежить не стільки від майстерності виконавця, скільки від погоди, адже надмірний мороз не менш небезпечний для льодових інструментів, ніж відлига. При сильному морозі лід стає дуже крихким, тому інструмент може розлетітись від найменшого дотику.


 • Канадькі студенти створили крем для видалення татуювань

  Канадькі студенти створили крем для видалення татуювань Краса і здоров'я · lesya · 03.03.2015 23:35

  Мода на татуювання ось уже кілька десятків років зберігає свої позиції. Круті хлопці та суперські дівчата, щоб підкреслити свою індивідуальність, частенько вдаються до послуг тату-майстрів. Часто не замислюючись над наслідками: можливо, через кілька років погляди на життя кардинально зміняться, а тату – воно ж залишиться…


 • Онлайн-коханець вимантив у американки півтора мільйона доларів

  Онлайн-коханець вимантив у американки півтора мільйона доларів Суспільство · lesya · 03.03.2015 21:32

  Кохання робить з людьми чудеса: у них виростають крила, відкривається нове дихання, життя виграє найяскравішими барвами, а кожен день приносить море радості та позитивних емоцій. Правда, це якщо кохання взаємне. В іншому ж випадку все відбувається з точністю до навпаки: для багатьох нерозділене почуття може стати найбільшою трагедією у житті.


 • Американець серйозно постраждав від вибуху смартфона у кишені

  Американець серйозно постраждав від вибуху смартфона у кишені Мобільний зв’язок · lesya · 03.03.2015 18:51

  Про небезпеку мобільних пристроїв у вченому світі суперечки точаться досить давно. Хтось каже, що випромінювання мобільних телефонів викликає рак, хтось перечить цьому, але деякі факти, як не крути, вказують на те, що й справді існуючі мобільні технології можуть становити серйозну загрозу нашому здоров’ю і навіть життю.


 • Леонардо ді Капріо зіграє маніяка, в голові якого вживалося 24 особистості

  Леонардо ді Капріо зіграє маніяка, в голові якого вживалося 24 особистості Кіно · lesya · 03.03.2015 15:13

  Знаменитому голлівудському актору Леонардо ді Капріо, який зіграв у численних фільмах, що стали класикою сучасності, випало зіграти ще одну неоднозначну роль: Лео постане перед глядачами в образі… маніяка, в якому примудрилися вживатися аж двадцять чотири самостійних особистості.


 • Рейтинг найбільш нещасних країн світу очолила Венесуела

  Рейтинг найбільш нещасних країн світу очолила Венесуела Економіка · lesya · 03.03.2015 12:39

  Світова економічна криза добряче попсувала нерви урядам багатьох країн. І наша держава не стала винятком, тим паче, що до кризи в економіці додалися ще й воєнні дії на сході України. В результаті Україна втрапила до сумного рейтингу країн з найбільш нещасною економікою в цілому світі. При чому посіла вона у цьому списку далеко не останнє місце…


Всього 10394 на 1040 сторінках