Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • В Малайзії затвердили процедуру боротьби з відьмами

  В Малайзії затвердили процедуру боротьби з відьмами Події у світі · lesya · 13.03.2015 18:00

  На щастя, закони епохи Середньовіччя канули в небуття, і сьогодні про інквізицію Європа забула. Ну може й не зовсім, і якщо вдаватися у філософію, то може виявитися, що інквізиція лише набула якихось інших, завуальованих форм, та все ж, як би там не було, за невинні речі та вміння, що виходять за рамки розуміння більшості суспільства, сьогодні не спалюють.


 • Румун вирішив продати власну цноту

  Румун вирішив продати власну цноту Події у світі · lesya · 13.03.2015 15:40

  Оригінальний сюрприз до 8 Березня приготував прекрасній половині людства 24-річний Сорін Джорджія Саліневічі з Румунії. Проживши мало не чверть століття, молодик досі залишається незайманим. Друзі кажуть, що Сорін зустрічався з дівчатами, проте жодна з них не звабила хлопця. Отож, парубок вирішив продати власну незайманість пристойній жінці. «Жінка, яка купить мою цноту, не мусить бути красунею, але повинна виглядати гідно, бути чесною в стосунках та приємною в спілкуванні»,- заявляє продавець пікантного товару. Молодик оцінює свою чесноту в 2000 євро. Як стало відомо, поки що пропозицією Соріна зацікавилася одна 29-літня особа, та угода не відбулася через фінансові моменти – жінка запропонувала всього 1125 євро, що виявилося неприйнятним для хлопця.


 • Топ-5 найбільш небезпечних "жіночих" професій

  Топ-5 найбільш небезпечних "жіночих" професій Життя · lesya · 13.03.2015 15:12

  У світі є чимало професій, які несуть пряму загрозу людському життю. Електрики, лісоруби, військові та полісмени – всі ці люди піддаються небезпеці частіше, ніж ми з вами виходимо на прогулянку. Але, виявляється, навіть зовсім безпечні, здавалося б, професії, можуть бути дуже і дуже шкідливими.


 • Геній конспірації: американець зберігав марихуану в банці з написом "не трава"

  Геній конспірації: американець зберігав марихуану в банці з написом "не трава" Кримінал · lesya · 13.03.2015 12:30

  Пізно ввечері 28 лютого 2015 року в окрузі Ланкастер штату Небраска поліція зупинила 21-річного Джордана Майєра за порушення правил дорожнього руху. Під час обшуку автомобіля поліцейський знайшов банку з-під сметани з написом «Не трава». Як виявилося, «не травою» було маже 11 грамів марихуани. На допиті в поліцейському відділку Майєр пояснив, що пожартував, нанісши маркером напис на банку, і навіть не сподівався, що це приверне увагу правоохоронців. Тепер затриманому загрожує звинувачення не тільки в порушенні правил дорожнього руху, але і в незаконному зберіганні наркотичних речовин. В затриманому автомобілі було двоє пасажирів, котрих стражі порядку теж затримали, проте, згодом допитавши, відпустили.


 • Вчені виявили, що в темряві людям хочеться брехати

  Вчені виявили, що в темряві людям хочеться брехати Психологія · lesya · 13.03.2015 09:14

  Нещодавно канадські вчені провели дослідження впливу темряви на особистість людини. У висновках, опублікованих журналом Psychological Science, зазначено, що темрява,приховуючи особистість,створює сприятливу атмосферу для брехні.


 • Австрійський фермер створив найдорожчий продукт - золоту ікру

  Австрійський фермер створив найдорожчий продукт - золоту ікру Життя · lesya · 12.03.2015 15:58

  Досить незвичайний бізнес придумав недавно один австрійський фермер на ім’я Уолтер Груел – чоловік вирішив виготовляти золоту ікру. Для виготовлення незвичайного делікатесу Уолтер використовує пластівці золота та висушену білу ікру, яку дають осетри-альбіноси. Кілограм такого делікатесу коштує двісті тисяч євро.


 • Китайські вчені створили прототип Термінатора

  Китайські вчені створили прототип Термінатора Наука · lesya · 12.03.2015 07:58

  Недавно китайці представили світові революційно нову технологію. Винахід місцевих учених вже охрестили прототипом рідкого Термінатора.


 • У центрі Барселони збудують п'ятиповерховий дім з дерева: у ньому буде тихо і не жарко

  У центрі Барселони збудують п'ятиповерховий дім з дерева: у ньому буде тихо і не жарко Екологія · lesya · 11.03.2015 18:40

  Людство, схоже, починає розуміти, якої шкоди своєю життєдіяльністю завдає навколишній природі. Саме тому будівництво екологічного житла стає все популярнішим, а технології, покликані використовувати енергію навколишньої природи, все активніше впроваджуються в наше повсякденне життя.


 • Відмова від хабара завдає більшої психологічної шкоди, як згода його прийняти

  Відмова від хабара завдає більшої психологічної шкоди, як згода його прийняти Психологія · lesya · 11.03.2015 16:00

  В умовах, коли в цілому світі намагаються вести боротьбу з корупцією, ненавидячи та зневажаючи хабарників, психологи вирішили зазирнути у внутрішній світ тих, хто бере чи вимагає хабарі. Провівши спеціальне дослідження, вони з’ясували вельми несподіваний факт – виявляється, наша психіка сама по собі не хоче відмовлятися від хабара.


 • Голлівудський актор Джерард Батлер потрапив в підручник історії в Узбекистані

  Голлівудський актор Джерард Батлер потрапив в підручник історії в Узбекистані Кіно · lesya · 11.03.2015 13:36

  У знаменитостей життя – не мед. Слава, гроші, шанувальники – це, звісно, круто, але ось як бути з надокучливими фанатами, що часом з маніакальною впертістю домагаються прихильності свого кумира, або з безжальними папараці, які тільки й чатують на якийсь огріх з боку знаменитості? А буває й таке, що сьогодні ви – знаменитий та успішний актор, а завтра – сам цар Спарти!..


Всього 10394 на 1040 сторінках