Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені кажуть, що інопланетяни можуть жити під землею

  Вчені кажуть, що інопланетяни можуть жити під землею Наука · lesya · 24.02.2015 20:20

  Прийнято думати, що прибульці чи інопланетяни живуть на інших планетах. Можливо, в інших галактиках чи й зовсім інших космічних вимірах. І ось уже роками вчені з усього світу зайняті пошуками інопланетних істот. Поки що безрезультатно – або якщо якісь результати є, то вони засекречені від більшості з нас, простих смертних.


 • Фальшивий Джим Керрі розіграв організаторів чеського кінофестивалю

  Фальшивий Джим Керрі розіграв організаторів чеського кінофестивалю Кіно · lesya · 24.02.2015 16:41

  Уявіть собі таку пренеприємну ситуацію: нарешті ваша мрія здійснилася і ви зустрілися віч-на-віч зі своїм кумиром. Емоції рвуться назовні, вас аж розпирає радість, а тут виявляється, що перед вами – не талановитий актор або музикант, а його двійник… В деяких випадках, до речі, він може виявитися не менш талановитим.


 • Експерти розповіли про наукові дослідження "Оскара"

  Експерти розповіли про наукові дослідження "Оскара" Кіно · lesya · 24.02.2015 14:12

  Популярна кінопремія «Оскар» є однією з найбільш омріяних нагород практично всіх голлівудських зірок. І не дивно: «Оскар» відкриває шлях у світ кіно, дозволяючи шалено швидким темпом збудувати кар’єру. Та часом буває так, що навіть знамениті зірки, лауреати інших престижних премій, так і не отримують омріяної нагороди. Чому так відбувається, вирішили з’ясувати дослідники, що з нагоди вісімдесят сьомої церемонії вручення «Оскара» представили громадськості результати кількох наукових досліджень, присвячених премії.


 • Штучне запліднення не дає гарантії вашого батьківства

  Штучне запліднення не дає гарантії вашого батьківства Життя · kseniya_www · 23.02.2015 23:22

  В одному з університетів штату Юта стався скандальний випадок, в ході розслідування якого стало відомо, що співробітником відділення репродуктивної медицини клініки при цьому університеті регулярно замінялась сперма чоловіків пацієнток на свою власну.


 • Що приховують у собі феромони?

  Що приховують у собі феромони? Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 23:20

  Вперше парфуми на основі феромонів були винайдені біологом Уінніфредом Катлером. Формула отриманого пахучого засобу оповита глибокою професійною таємницею.


 • Чим корисне козяче молоко?

  Чим корисне козяче молоко? Краса і здоров'я · kseniya_www · 23.02.2015 23:18

  Здавна відомо, що козяче молоко – це неймовірний за кількістю поживних речовин косметичний засіб, завдяки якому у короткі терміни можна повернути шкірі здоровий вигляд та її функціональну активність.


 • Концепції вибору кольорової гами у ванній кімнаті

  Концепції вибору кольорової гами у ванній кімнаті Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 23:15

  Кожен пересічний громадянин хоча б раз у своєму житті стикався із ремонтом у ванній кімнаті. Доволі складно сформувати неповторний стиль даного приміщення із врахуванням потреб, смаків та кольорової гами матеріалів.


 • Що провокує народження у світлошкірих батьків дитини негроїдної раси?

  Що провокує народження у світлошкірих батьків дитини негроїдної раси? Цікаві факти · kseniya_www · 23.02.2015 23:12

  Коли у сім’ї європеоїдної раси на світ з’являється дитина з ознаками негроїдної раси, то це вказує на те, що існує суміщення рецесивних генів в обох батьків, які відповідають за зовнішність людини. Ці гени можуть бути успадкованими у доволі далеких негроїдних предків.


 • Спорт: краса чи потворство?

  Спорт: краса чи потворство? Спорт · kseniya_www · 23.02.2015 23:09

  Кожен з нас так чи інакше знаходиться під впливом різноманітних міфів чи омани, і навіть найбільш продвинуті представники людства стверджують, що заняття кінним спортом сприяє викривленню ніг, а теніс провокує болі у спині, підвищує ризик отримати вивих.


 • Швейцарський банк зливає дані клієнтів

  Швейцарський банк зливає дані клієнтів Економіка · kseniya_www · 23.02.2015 23:08

  «Злив» даних спровокував найбільш гучний скандал за всю історію у системі міжнародних фінансів. Банку HSBC пред’явили звинувачення у тому, що його працівники допомагали шахраям, злочинним і терористичним угрупуванням, а також проводили банківські операції з відмивання грошових коштів, яка загалом становила 120 мільярдів доларів США.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках