Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Кросівки Adidas, які розкладаються

  Кросівки Adidas, які розкладаються Нові технології · Anastasia · 23.11.2016 22:43

  Останнім часом всі великі компанії приділяють багато уваги охороні навколишнього середовища. Фірма UltraBoost Uncaged Parleys, яка займається розробкою моделей взуття для корпорації Adidas, минулого року представила концепт кросівок, які виготовлені зі сміття.


 • Новий маршрут. Вінниця.

  Новий маршрут. Вінниця. Туризм · Anastasia · 23.11.2016 17:53

  Вже другий рік поспіль місто на березі Південного Бугу займає першу сходинку у рейтингу найкомфортніших для проживання міст України, тому його варто відвідати.


 • Скільки п’ють і курять українці

  Скільки п’ють і курять українці Суспільство · Anastasia · 22.11.2016 14:54

  Наша держава на 42-й сходинці рейтингу за рівнем вживання алкогольних напоїв. На одну людину в рік припадає 8,49 л чистого спирту.


 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? Мобільний зв’язок · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Нові технологічні рішення в екологічному будівництві – будинок зі сміття

  Нові технологічні рішення в екологічному будівництві – будинок зі сміття Нові технології · kseniya_www · 20.11.2016 17:56

  Про екологічні будинки ви, напевно, вже неодноразово чули. А ось будинки, збудовані із сміття - це новинка. До речі, щось в такій новинці є абсолютно розумного: щорічно викидаються, хороняться, спалюються сотні і тисячі тон сміття, яким можна дати другий шанс. В європейських країнах, розбираючи старі будівлі, викидаються старі вікна, двері, вагонка. Можна, звичайно, ці будівельні матеріали переробити, а можна спробувати з них збудувати щось нове.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг Авто-мото · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Український безвіз

  Український безвіз Новини України · Anastasia · 18.11.2016 13:12

  Нарешті стало відомо, коли українці будуть мати вільний доступ до країн шенгенської угоди. “Для України та Грузії безвізовий режим запрацює одночасно зі стартом роботи нового механізму призупинення «безвізу», узгодження якого зараз завершується”, - заявили у COREPER (Комітет постійних представників Ради Європи).


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? Економіка · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Клітка українського ІТ середовища

  Клітка українського ІТ середовища Нові технології · Anastasia · 16.11.2016 22:34

  Попри те, що ІТ індустрія цьогоріч опинилася на третій сходинці серед галузей економіки, які приносять прибуток, Україна не має власної ІТ сфери, а є тільки середовище програмістів, які, в основному, працюють на благо іноземних компаній.


 • Топ 5 трендів сезону осінь-зима 2016

  Топ 5 трендів сезону осінь-зима 2016 Мода · Anastasia · 16.11.2016 20:48

  Різноманіття кольорів, стилів та фасонів – все це змінюється впродовж року настільки швидко, що іноді не встигаєш намалювати у своїй уяві образ, який би відповідав пораді дизайнерів. Щоб уміти скомпонувати модний лук створюються огляди, які допомагають виокремити трендовий та комфортний одяг.


Всього 10394 на 1040 сторінках