Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Щоб утримувати сім'ю, єгиптянка 43 роки прикидалася чоловіком

  Щоб утримувати сім'ю, єгиптянка 43 роки прикидалася чоловіком Життя · lesya · 24.03.2015 17:29

  Для того, щоб забезпечувати та утримувати сім’ю, багатьом людям у світі доводиться тяжко працювати. І навіть у розвинених країнах, де, здавалося б, рівень життя досить високий, люди мають все менше часу на себе та своїх близьких, адже повністю віддають себе роботі.


 • Як художники використовують математику

  Як художники використовують математику Цікаві факти · lesya · 24.03.2015 16:23

  У багатьох людей при слові “математика” починає крутити в носі, свербіти у потилиці чи бурчати в животі (або як там ще проявляється алергія на неулюблений предмет?..), а дарма: виявляється, ця дисципліна може бути цікавою.


 • Британка збирає кошти на випуск нижньої білизни для феміністок

  Британка збирає кошти на випуск нижньої білизни для феміністок Життя · lesya · 24.03.2015 14:33

  Феміністки наступають по всіх фронтах - у Британії запекла феміністка Хайат Рачі (Hayat Rachi) вирішила випустити нижню білизну, призначену спеціально для поборників рівноправ’я.


 • Шнур запропонував заборонити продаж алкоголю та наркотиків людям без вищої освіти

  Шнур запропонував заборонити продаж алкоголю та наркотиків людям без вищої освіти Суспільство · lesya · 24.03.2015 12:14

  Популярний російський рок-музикант Сергій Шнуров знову опинився у центрі уваги: цього разу він запропонував законопроект, спрямований на удосконалення освітньої системи у Росії. Шнуров вважає, що для того, щоб зробити вищу освіту популярною, варто всього-на-всього дозволити купувати алкоголь та наркотики тільки тим людям, у кого є диплом про закінчення вищого навчального закладу. Такий простий крок, переконаний Сергій, неабияк підвищить популярність знань.


 • 6 причин змінити роботу

  6 причин змінити роботу Життя · lesya · 23.03.2015 23:37

  Протягом життя людина прагне до пізнання, творчості та самореалізації. Основною умовою для успішного втілення в життя цих прагнень є комфорт і прийнятні умови існування. Якщо ця умова не виконується, то людина намагається щось змінити. Не важливо, що міняти – садок для малюка, школу для підлітка, чи робочий колектив, головне, щоб ці зміни принесли задоволення та гармонію у стосунки з оточуючими.


 • Синьошкірі люди існують

  Синьошкірі люди існують Цікаві факти · lesya · 23.03.2015 21:30

  Які тільки дива не трапляються у світі! Наприклад, люди з блакитною шкірою. І це не жарт природи, а генетична похибка. Насправді, шкіру з синюватим відливом мають ті люди, які, зазвичай, вступають у шлюби з близькими родичами. Результатом такої традиції є збій генетичного коду, внаслідок чого мутований ген передається з покоління в покоління.


 • Максимальну користь організму приносять овочі після термообробки

  Максимальну користь організму приносять овочі після термообробки Краса і здоров'я · lesya · 23.03.2015 17:40

  Виявляється, деякі овочі стають набагато кориснішими для здоров'я після їх термічної обробки. Це пояснюється тим, що волокна сирої рослинної їжі міцно пов'язані з мінералами, тому абсорбуються кишечником значно гірше, ніж їжа тваринного походження, а, отже, недостатньо забезпечують організм поживними речовинами. Проте, варто тільки піддати ці продукти тепловій обробці, як волокна починають руйнуватися, вивільняючи мінерали,і зростає рівень поглинання їх організмом людини.


 • 4 чашки кави рятують від меланоми

  4 чашки кави рятують від меланоми Краса і здоров'я · lesya · 23.03.2015 15:38

  Приємну новину шанувальникам кави повідомили американські дослідники. Виявляється, що вживання чотирьох чашок в день цього ароматного напою суттєво знижує ризик розвитку меланоми – смертоносної форми раку шкіри, що починається, як правило, з родимої плями і під дією ультрафіолетового випромінювання активно розростається.


 • "Розумні" туфлі змінюватимуть візерунок за бажанням власниці

  "Розумні" туфлі змінюватимуть візерунок за бажанням власниці Життя · lesya · 22.03.2015 14:15

  "Розумні" технології проникли практично в усі сфери нашого життя. Недавно на додачу до розумних смартфонів, які замінили комп’ютери, браслетів, що вимірюють тиск та пульс, годинників з найрізноманітнішими функціями було створено ще й "розумні" туфлі, що змінюватимуть візерунки за бажанням власниці.


 • Герцогиня Кейт знову одягла дешеву сукню

  Герцогиня Кейт знову одягла дешеву сукню Суспільство · lesya · 21.03.2015 13:49

  Королівська родина для британців є свого роду прикладом і зразком сімейних взаємин. І попри те, що влади в руках представників королівського сімейства зосереджено зовсім небагато, англійці з азартом смакують навіть найменші новини з життя королеви Великобританії, її внуків, їхніх дружин, а також уже їхніх дітей. І герцогиня Кейт, дружина принца Вільяма, що готується стати матір’ю вже другого малюка, стала свого роду прикладом для доброї частини жіночого населення Великобританії. Для багатьох герцогиня - це не лише ідеальна дружина і мати, але й просто красива і стильна жінка, яка, однак, не витрачає надто багато грошей на свої наряди.


Всього 10392 на 1040 сторінках