Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У собаки Леді Гаги з'явився свій власний "Інстаграм"

  У собаки Леді Гаги з'явився свій власний "Інстаграм" Музика · lesya · 31.03.2015 16:17

  Схоже, людство з’їхало з глузду зі своїми соціальними мережами. Крім того, що й самі двоногі істоти надто багато часу проводять у Мережі, вони зводять сторінки ще й своїм домашнім улюбленцям. Мимо такого тренду не змогла пройти і скандально знаменита співачка Леді Гага, яка в мережі "Інстаграм" завела окремий акаунт для свого собаки на прізвисько Ейша.


 • Верховний суд Британії дозволив публікувати листи, що компрометують принца Чарльза

  Верховний суд Британії дозволив публікувати листи, що компрометують принца Чарльза Суспільство · lesya · 31.03.2015 13:28

  Членів королівської сім’ї у Великобританії люблять і поважають. Однак зовсім скоро ситуація може змінитися – до публікації допущено листи, які можуть добряче скомпрометувати принца Чарльза.

  Ці листи свого часу британський принц адресував уряду Великобританії. І недавно Верховний суд країни дозволив журналістам опублікувати ці листи, зробивши їх доступними для широкої громадськості.

  Написані вони були в 2004-2005 роках. Вони, кажуть експерти, піддають сумніву право британського принца Чарльза успадковувати престол. А все тому, що у Великобританії монархи не мають права втручатися в політику уряду, адже очолюють країну лише формально. Схоже, принц Чарльз порушив це правило.

  Як кажуть журналісти газети Guardian, Принц Уельський Чарльз не зміг зберегти "політичну нейтральність". Кореспондентам ще в 2005-у році вдалося дізнатися, що Чарльз листувався із членами уряду. Вони одразу ж зажадали опублікувати переписку, озброївшись законом про свободу інформації. Але судовий процес, під розгляд якого потрапило двадцять сім листів, затягнувся на цілих десять років.


 • Найкращі природні арки світу

  Найкращі природні арки світу Природа · lesya · 31.03.2015 12:47

  В ремонтних роботах та оформленні інтер’єру сучасні дизайнери частенько вдаються до використання арок. Вони не лише здатні прикрасити приміщення та додати неповторності інтер’єру, але й непогано маніпулюють з візуальним сприйняттям, додають довершенсті загальній картині того чи іншого приміщення.


 • Хочеш схуднути - відмовся від м`яса

  Хочеш схуднути - відмовся від м`яса Краса і здоров'я · lesya · 30.03.2015 15:18

  У світі побутує думка, що нежирні сорти м'яса допомагають зберегти стрункість, тому входять у раціон багатьох популярних дієт. Однак, American Journal of Clinical Nutrition, опираючись на думку вчених Великобританії, стверджує протилежне: любителі м'ясних делікатесів ризикують потовстішати.


 • Синє світло замінить віагру

  Синє світло замінить віагру Краса і здоров'я · lesya · 28.03.2015 11:35

  Шалений ритм сучасного життя, постійні стреси та втомлюваність, шкідливі звички та вікові зміни – все це в підсумку призводить до того, що чоловіки втрачають свою чоловічу силу. На допомогу їм приходить віагра – унікальний препарат, покликаний боротися з еректильними зрушеннями чоловічого організму.


 • Гігантський метелик відклав яйця у вухо журналістові

  Гігантський метелик відклав яйця у вухо журналістові Природа · lesya · 27.03.2015 23:27

  Робота журналіста – справа дуже нелегка. То в гарячу точку закинуть, то журналістське розслідування доручать вести…


 • У дешевих американських винах знайшли миш'як

  У дешевих американських винах знайшли миш'як Краса і здоров'я · lesya · 27.03.2015 21:12

  Медики давно говорять, і всі ми це прекрасно знаємо, що алкоголь в надмірних кількостях шкодить нашому здоров'ю. А особливо, дешевий алкоголь.


 • McDonald's випустив власний бренд одягу.

  McDonald's випустив власний бренд одягу. Цікаві факти · lesya · 27.03.2015 19:00

  Недавно найпопулярніша в світі мережа фаст–фуду «Макдоналдс» запустила в розробку власну лінію одягу. Тепер палкі прихильники бренду зможуть насолодитися не лише смаком улюбленої їжі, але і її зображенням.


 • В Англії є "криве" село з "кривими" будиночками

  В Англії є "криве" село з "кривими" будиночками Життя · lesya · 27.03.2015 10:32

  В туманній та дощовій Англії розташувалося дивовижне село Лавенхем, яке поза очі охрестили «кривим». Назва населеного пункту повністю відповідає архітектурному стилю його будівель – тут не знайдеш жодного рівненького будиночка, а лише перекособочені дерев’яні будівлі.


 • В Брукліні відкрили дитсадок для дорослих

  В Брукліні відкрили дитсадок для дорослих Суспільство · lesya · 26.03.2015 21:02

  В дитинстві нам хочеться якнайшвидше підрости, стати незалежними і самостійними. А дорослі, навпаки, хочуть хоч на час повернутися в безтурботну пору, яка називається дитинством.


Всього 10392 на 1040 сторінках