Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Німеччині на роботу запрошують випробовувача борделів

  У Німеччині на роботу запрошують випробовувача борделів Суспільство · lesya · 03.04.2015 19:23

  Досить цікава та пікантна та цікава вакансія недавно відкрилася у Німеччині – тут шукають працівника на посаду випробовувача борделів.


 • Зілля за середньовічним рецептом допомогло знищити небезпечну сучасну бактерію

  Зілля за середньовічним рецептом допомогло знищити небезпечну сучасну бактерію Медицина · lesya · 03.04.2015 17:12

  Сьогодні ми скептично ставимося до середньовічної медицини: коли фармацевти, хіміки та медики пропонують силу силенну найрізноманітніших лікарських препаратів, якось важко повірити в цілющу дію якогось там середньовічного зілля. І дарма: виявляється, не всі старі рецепти є поганими. Недавно дослідники довели, що середньовічні медики дещо таки петрали в лікарський справі.


 • У США влада засудила діяльність антисоціальної мережі "Потвора"

  У США влада засудила діяльність антисоціальної мережі "Потвора" Події у світі · lesya · 02.04.2015 08:00

  Недавно в Сполучених Штатах представниками влади булко засуджено діяльність незвичної «антисоціальної» мережі «Потвора».


 • У Британії розкопали кладовище, де ховали бідняків-студентів та учених

  У Британії розкопали кладовище, де ховали бідняків-студентів та учених Наука · lesya · 01.04.2015 21:37

  Недавно група археологів у Кембриджі розкопала одне з найбільших кладовищ країни епохи Середньовіччя. Всього в ньому налічується більше близько півтори тисячі поховань. Дослідники вважають, що в цьому кладовищі лежать останки бідних учених та студентів. Про результати розкопок повідомили в прес-релізі Кембриджського університету.


 • Як ЗМІ нас розіграли

  Як ЗМІ нас розіграли Життя · lesya · 01.04.2015 18:49

  Сьогодні в світі відзначають Всесвітній день сміху, або, як його ще називають, День дурня. І ось у цей день, згідно з традиціями, всі намагаються обманути одне одного.


 • "Також знято нa iPhone 6": У Сан-Франциско "тролять" рекламу Apple

  "Також знято нa iPhone 6": У Сан-Франциско "тролять" рекламу Apple Нові технології · lesya · 01.04.2015 16:32

  Популярність гаджетів сьогодні переходить всі межі, рекламники працюють на повну, щоб просувати в маси нову продукцію найпопулярніших брендів, але знаходяться люди, готові трохи посміятися і з довірливих споживачів, і з самих себе.


 • Немовлята в утробі кривляться, коли їхні матері курять

  Немовлята в утробі кривляться, коли їхні матері курять Медицина · lesya · 01.04.2015 14:01

  Переважна більшість лікарів категорично забороняють вагітним жінкам палити. Це й не дивно, адже для щойно зачатого організму вплив цигарок та нікотину може бути направду згубним. Ось лише біда в тому, що далеко не всі жінки в силі справитися з залежністю – багато хто просто в силу неусвідомлення того факту, що вони виношують в собі нове життя. І, ймовірно, вони б знайшли куди більше сил та духу, якби на власні очі побачили, як немовлята в їхній утробі кривлять свої мордашки з кожною затяжкою нікотинової отрути.

  Недавно вчені провели дослідження, в рамках якого уважно простежили за мімікою немовляти в момент, коли їхні матері курять. Виявилося, що діти, мами яких палять, частіше кривляться і посмикуються, ніж діти, що розвиваються в утробі некурящих матерів.

  Результати дослідження наводяться в статті британських фахівців з Університету Дарема, опублікованій на сторінках видання Acta Paediatrica.


 • Дві подруги-іспанки створили одноразовий пульт для телевізора

  Дві подруги-іспанки створили одноразовий пульт для телевізора Нові технології · lesya · 31.03.2015 23:25

  Фантазія сучасних винахідників не знає меж – недавно в Іспанії дві подружки-винахідниці винайшли одноразовий пульт дистанційного управління для телевізора. При чому виготовлений він з речовин, що піддаються біорозкладанню.


 • Гарна освіта не робить нас щасливими

  Гарна освіта не робить нас щасливими Освіта · lesya · 31.03.2015 20:49

  Гарна освіта, здобута в престижному навчальному закладі, дає нам чимало переваг. Вона дозволяє претендувати на престижну роботу, додає впевненості у власних силах, дозволяє відчути себе інтелектуально розвиненою особистістю, та все ж одного вона не робить. Як твердять психологи, вища освіта не здатна зробити людину щасливою.


 • Грабіжники самі викликали поліцію на місце злочину, випадково зателефонувавши в 911

  Грабіжники самі викликали поліцію на місце злочину, випадково зателефонувавши в 911 Кримінал · lesya · 31.03.2015 18:21

  Споконвіків були люди, ласі до легкої наживи. Колись їх називали розбійниками, тепер – грабіжниками чи крадіями. І серед цих злочинних елементів є найрізноманітніші представники роду людського. Одні з них викликають ненависть та страх, інші – якесь мимовільне захоплення, а деякі - просто сміх. Ну уявіть собі злочинців, які, пограбувавши дім, самі ж зателефонували у поліцію. Точніше, навіть не у поліцію, а в екстрену службу порятунку, яку ми знаємо як 911.


Всього 10392 на 1040 сторінках