Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • "Також знято нa iPhone 6": У Сан-Франциско "тролять" рекламу Apple

  "Також знято нa iPhone 6": У Сан-Франциско "тролять" рекламу Apple Нові технології · lesya · 01.04.2015 16:32

  Популярність гаджетів сьогодні переходить всі межі, рекламники працюють на повну, щоб просувати в маси нову продукцію найпопулярніших брендів, але знаходяться люди, готові трохи посміятися і з довірливих споживачів, і з самих себе.


 • Немовлята в утробі кривляться, коли їхні матері курять

  Немовлята в утробі кривляться, коли їхні матері курять Медицина · lesya · 01.04.2015 14:01

  Переважна більшість лікарів категорично забороняють вагітним жінкам палити. Це й не дивно, адже для щойно зачатого організму вплив цигарок та нікотину може бути направду згубним. Ось лише біда в тому, що далеко не всі жінки в силі справитися з залежністю – багато хто просто в силу неусвідомлення того факту, що вони виношують в собі нове життя. І, ймовірно, вони б знайшли куди більше сил та духу, якби на власні очі побачили, як немовлята в їхній утробі кривлять свої мордашки з кожною затяжкою нікотинової отрути.

  Недавно вчені провели дослідження, в рамках якого уважно простежили за мімікою немовляти в момент, коли їхні матері курять. Виявилося, що діти, мами яких палять, частіше кривляться і посмикуються, ніж діти, що розвиваються в утробі некурящих матерів.

  Результати дослідження наводяться в статті британських фахівців з Університету Дарема, опублікованій на сторінках видання Acta Paediatrica.


 • Дві подруги-іспанки створили одноразовий пульт для телевізора

  Дві подруги-іспанки створили одноразовий пульт для телевізора Нові технології · lesya · 31.03.2015 23:25

  Фантазія сучасних винахідників не знає меж – недавно в Іспанії дві подружки-винахідниці винайшли одноразовий пульт дистанційного управління для телевізора. При чому виготовлений він з речовин, що піддаються біорозкладанню.


 • Гарна освіта не робить нас щасливими

  Гарна освіта не робить нас щасливими Освіта · lesya · 31.03.2015 20:49

  Гарна освіта, здобута в престижному навчальному закладі, дає нам чимало переваг. Вона дозволяє претендувати на престижну роботу, додає впевненості у власних силах, дозволяє відчути себе інтелектуально розвиненою особистістю, та все ж одного вона не робить. Як твердять психологи, вища освіта не здатна зробити людину щасливою.


 • Грабіжники самі викликали поліцію на місце злочину, випадково зателефонувавши в 911

  Грабіжники самі викликали поліцію на місце злочину, випадково зателефонувавши в 911 Кримінал · lesya · 31.03.2015 18:21

  Споконвіків були люди, ласі до легкої наживи. Колись їх називали розбійниками, тепер – грабіжниками чи крадіями. І серед цих злочинних елементів є найрізноманітніші представники роду людського. Одні з них викликають ненависть та страх, інші – якесь мимовільне захоплення, а деякі - просто сміх. Ну уявіть собі злочинців, які, пограбувавши дім, самі ж зателефонували у поліцію. Точніше, навіть не у поліцію, а в екстрену службу порятунку, яку ми знаємо як 911.


 • У собаки Леді Гаги з'явився свій власний "Інстаграм"

  У собаки Леді Гаги з'явився свій власний "Інстаграм" Музика · lesya · 31.03.2015 16:17

  Схоже, людство з’їхало з глузду зі своїми соціальними мережами. Крім того, що й самі двоногі істоти надто багато часу проводять у Мережі, вони зводять сторінки ще й своїм домашнім улюбленцям. Мимо такого тренду не змогла пройти і скандально знаменита співачка Леді Гага, яка в мережі "Інстаграм" завела окремий акаунт для свого собаки на прізвисько Ейша.


 • Верховний суд Британії дозволив публікувати листи, що компрометують принца Чарльза

  Верховний суд Британії дозволив публікувати листи, що компрометують принца Чарльза Суспільство · lesya · 31.03.2015 13:28

  Членів королівської сім’ї у Великобританії люблять і поважають. Однак зовсім скоро ситуація може змінитися – до публікації допущено листи, які можуть добряче скомпрометувати принца Чарльза.

  Ці листи свого часу британський принц адресував уряду Великобританії. І недавно Верховний суд країни дозволив журналістам опублікувати ці листи, зробивши їх доступними для широкої громадськості.

  Написані вони були в 2004-2005 роках. Вони, кажуть експерти, піддають сумніву право британського принца Чарльза успадковувати престол. А все тому, що у Великобританії монархи не мають права втручатися в політику уряду, адже очолюють країну лише формально. Схоже, принц Чарльз порушив це правило.

  Як кажуть журналісти газети Guardian, Принц Уельський Чарльз не зміг зберегти "політичну нейтральність". Кореспондентам ще в 2005-у році вдалося дізнатися, що Чарльз листувався із членами уряду. Вони одразу ж зажадали опублікувати переписку, озброївшись законом про свободу інформації. Але судовий процес, під розгляд якого потрапило двадцять сім листів, затягнувся на цілих десять років.


 • Найкращі природні арки світу

  Найкращі природні арки світу Природа · lesya · 31.03.2015 12:47

  В ремонтних роботах та оформленні інтер’єру сучасні дизайнери частенько вдаються до використання арок. Вони не лише здатні прикрасити приміщення та додати неповторності інтер’єру, але й непогано маніпулюють з візуальним сприйняттям, додають довершенсті загальній картині того чи іншого приміщення.


 • Хочеш схуднути - відмовся від м`яса

  Хочеш схуднути - відмовся від м`яса Краса і здоров'я · lesya · 30.03.2015 15:18

  У світі побутує думка, що нежирні сорти м'яса допомагають зберегти стрункість, тому входять у раціон багатьох популярних дієт. Однак, American Journal of Clinical Nutrition, опираючись на думку вчених Великобританії, стверджує протилежне: любителі м'ясних делікатесів ризикують потовстішати.


 • Синє світло замінить віагру

  Синє світло замінить віагру Краса і здоров'я · lesya · 28.03.2015 11:35

  Шалений ритм сучасного життя, постійні стреси та втомлюваність, шкідливі звички та вікові зміни – все це в підсумку призводить до того, що чоловіки втрачають свою чоловічу силу. На допомогу їм приходить віагра – унікальний препарат, покликаний боротися з еректильними зрушеннями чоловічого організму.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках