Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • ВР вдвічі урізала зарплати керівництву країни

  ВР вдвічі урізала зарплати керівництву країни Економіка · Lussilda · 03.03.2009 16:53

  У вівторок, 3 березня, Верховна Рада вдвічі знизила зарплату чиновникам вищого рангу, зокрема Президенту, прем'єр-міністру спікеру і народним депутатам. Зараз ставка народного депутата складає 18 тис. грн. Але зі всілякими доплатами офіційна заробітна плата деяких депутатів може досягати і 25 тис. грн на місяць.


 • Міносвіти поступово підпорядкує собі всі вищі навчальні заклади

  Міносвіти поступово підпорядкує собі всі вищі навчальні заклади Освіта · Lussilda · 03.03.2009 15:27

  Міністерство освіти і науки (МОН) України здійснює оптимізацію управління вищих навчальних закладів в Україні. Позицію міністерства з цього питання прокоментував Юрій Коровайченко, заступник директора департаменту вищої освіти МОН України.


 • Верховна Рада звільнила міністра закордонних справ Огризка

  Верховна Рада звільнила міністра закордонних справ Огризка Політика · Lussilda · 03.03.2009 14:45

  Сьогодні, 3 березня, згідно із пунктом 12 частини першої статті 85 Конституції України, Верховна Рада звільнила Огризка Володимира Станіславовича з посади Міністра закордонних справ України. Відповідний законопроект зареєстровано за №4135.


 • Терорист Шакал написав листа Обамі

  Терорист Шакал написав листа Обамі Події у світі · Lussilda · 03.03.2009 00:06

  Один з найбільш сумнозвісних терористів 70-х і 80-х років минулого сторіччя Ілліч Рамірес Санчес, більш відомий як Карлос Шакал, написав американському президентові лист з проханням допомогти йому розшукати "братів по зброї". У своєму листі Шакал просить Обаму допомогти розшукати зниклого 14 років тому побратима.


 • Антимонопольний комітет перевірятиме аптеки

  Антимонопольний комітет перевірятиме аптеки Медицина · Lussilda · 02.03.2009 17:49

  У зв’язку із знеціненням гривні багато аптек одночасно збільшили відпускні ціни на окремі лікарські засоби, деякі з них - без обґрунтованих на те підстав. Оскільки такі дії суперечать вимогам законодавства, Антимонопольний комітет України (АМКУ) має намір ініціювати проведення розслідування діяльності аптечних мереж щодо обґрунтованості цін на медикаменти.


 • Працівники ХМЗ захопили облдержадміністрацію

  Працівники ХМЗ захопили облдержадміністрацію Суспільство · Lussilda · 02.03.2009 17:16

  Близько пів тисячі обурених робітників ТОВ "Херсонський машинобудівний завод" (ХМЗ), яким підприємство заборгувало до 5,5 млн. грн., прийшли у понеділок до будівлі Херсонської облдержадміністрації з вимогою, аби місцева влада вплинула на керівництво заводу і змусила їх виплатити заборговану зарплатню. Навіть губернатор не зміг заспокоїти натовп розгніваних працівників – врешті решт вони захопили перший поверх будівлі ХОДА і обласної ради.


 • Янукович не підпише листа до МВФ

  Янукович не підпише листа до МВФ Політика · Lussilda · 02.03.2009 16:45

  Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що опозиція не підпише листа до МВФ, так як в ньому задеклароване подальше погіршення життя українських громадян. Зокрема, в листі йдеться про те, щоб кожного року на шість місяців піднімати пенсійний вік українців. Це означає, що при середній тривалості життя в Україні, багато наших співвітчизників взагалі не дочекаються пенсії.


 • Підсвідомий контроль (про шкоду знежирених продуктів)

  Підсвідомий контроль (про шкоду знежирених продуктів) Медицина · Lussilda · 27.02.2009 21:25

  Жир є важливим джерелом енергії, необхідної для нашого організму. Це постулат, що ми завчили ще у школі. Що ж сталося, коли ми подорослішали? Ми злякалися слова «жир». Та й етикетки найвідоміших і найпоширеніших продуктів обминаємо, якщо вони не мають «окозамилювача»: напису «знежирено», «жиру 0%», «низькокалорійне», тощо.


 • Гаазький суд виправдав екс-президента Сербії

  Гаазький суд виправдав екс-президента Сербії Події у світі · Lussilda · 27.02.2009 04:09

  Міжнародний військовий трибунал ООН в колишній Югославії визнав бувшого президента Сербії Мілана Мілутіновіча невинним у здійсненні злочинів відносно етнічних албанців в 1990-х роках. Суд прийняв рішення звільнити Мілутіновіча з-під варти.


 • За версією НБУ – гривня не повинна стрімко падати

  За версією НБУ – гривня не повинна стрімко падати Економіка · Lussilda · 27.02.2009 03:22

  Економічних підстав для неконтрольованої девальвації гривні в Україні немає. Таку заяву зробив виконувач обов'язків голови НБУ Анатолій Шаповалов. Основним підтвердженням цьому керівник Нацбанку називає позитивне сальдо поточного рахунку, яке вперше сягнуло 500 мільйонів доларів.


Всього 10392 на 1040 сторінках