Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Парижі заборонили демонстрацію трупів

  У Парижі заборонили демонстрацію трупів Суспільство · Вікторія · 22.04.2009 14:19

  У Франції суд заборонив подальше проведення в Парижі виставки людських органів, що раніше проводилась в багатьох галереях.

  За словами судді, трупи повинні знаходитися на кладовищі, а не в музеї. Тому суд постановив закрити виставку протягом 24 годин. А за кожен день зволікання з організаторів показу стягуватиметься штраф у розмірі 20 тисяч євро. Розгляд судом цієї справи був ініційований двома французькими правозахисними групами, які звинуватили організаторів виставки у використанні органів страчених в Китаї злочинців.

  У своєму рішенні суддя керувався законом, прийнятим в грудні 2008 року. Він забороняє публічну демонстрацію людських органів.

  Джерело: news.mail.ru


 • Китайці зробили клавіатуру з бамбука

  Китайці зробили клавіатуру з бамбука Нові технології · Вікторія · 22.04.2009 10:22

  Китайські виробники техніки почали випуск комп'ютерних клавіатур з бамбуку. Особливий попит продукція має за кордоном: в Європі та США. Творці використовували сучасні технології і абсолютно новий підхід у виробництві для того, щоб виключити швидку появу тріщин на клавішах та підставці та щоб вона не ламалася при падінні. Клавіатура повинна була не поступатися своїми технічними характеристиками пластиковим клавіатурам. Коли продукт був остаточно готовий, патент на власність отримав уряд країни.


 • Монахи роблять крем від зморшок

  Монахи роблять крем від зморшок Цікаві факти · Вікторія · 21.04.2009 18:30

  Монастир ордену кармелітів в Массачусетсі заробляє гроші, продаючи крем від зморшок. До недавнього часу пожертвування були єдиним доходом ченців, і комфортно жити на них служителі не могли. Підняти свій соціальний рівень монастир намагався кілька разів, але проект виробництва пива під бельгійською маркою на території монастиря та план будівництва вітряка, який генерував би електроенергію, не вдались.


 • В Сибірі спіймали піраній

  В Сибірі спіймали піраній Цікаві факти · Вікторія · 21.04.2009 15:35

  Вчені Кемеровського державного університету планують організувати наукову експедицію для перевірки даних про те, що в одному з найпопулярніших місць відпочинку, а саме Беловському водосховищі - водяться піранії, а також з'ясувати, чи можуть вони прижитися в цій водоймі.


 • Чорне море може стати джерелом водню для екоенергетики

  Чорне море може стати джерелом водню для екоенергетики Цікаві факти · Вікторія · 21.04.2009 13:07

  В глибинах Чорного моря, знаходиться розчинена гігантська кількість токсичного сірководню. Це може стати невичерпним джерелом екологічно-чистого водневого палива, яке зараз розглядається як основа енергетики майбутнього.


 • Очі з телекамерами дозволять сліпим бачити

  Очі з телекамерами дозволять сліпим бачити Нові технології · Вікторія · 21.04.2009 12:53

  У Великобританії та США зроблено декілька операцій по імплантації "електронного зору". Інженери американської компанії "Другий зір" (Second Sight) знайшли спосіб допомогти людям, страждаючим від так званого пігментного ретиніту (retinitis pigmentosa). Це захворювання призводить до повної сліпоти, в результаті дегенерації сітківка перестає сприймати світло, але оптичний нерв, завдяки якому мозок людини сприймає картинки, залишається цілий.


 • В Іраку готують дітей-терористів

  В Іраку готують дітей-терористів Події у світі · Вікторія · 21.04.2009 11:26

  Спецслужби Іраку затримали групу дітей, що брали участь в проведенні терористичних актів. Четверо підлітків 14-ти річного віку входили до групи під назвою «Райські птахи», підготовкою якої займалися члени «Аль-каєди».


 • Microsoft випустила вісім оновлень безпеки

  Microsoft випустила вісім оновлень безпеки Нові технології · Вікторія · 20.04.2009 13:52

  Microsoft підготувала до виходу вісім оновлень безпеки. Як відзначили представники компанії - це буде найбільше оновлення з жовтня 2008 року. Патчі були опубліковані у вівторок, 14 квітня.


 • Сумна статистика пасхальних свят

  Сумна статистика пасхальних свят Події у світі · Вікторія · 20.04.2009 12:40

  Під час святкування католицької Пасхи країнах Центральної Америки загинуло 258 чоловік та 775 поранено. Найбільша кількість жертв зареєстрована в Нікарагуа. З четверга, коли в країні почалися торжества, по неділю тут загинули 67 чоловік. У Гондурасі - 55, Сальвадорі - 53, Гватемалі - 50, Коста-Ріці - 29 і в Панамі - чотири людини, повідомляють місцеві служби порятунку.


 • Знайдено найменшого динозавра

  Знайдено найменшого динозавра Цікаві факти · Вікторія · 20.04.2009 12:01

  На території Північної Америки групою канадських археологів було знайдено останки нового виду динозаврів. Фрагменти кісток доводять, що цей ящір є найменшим з відомих динозаврів, які населяли планету.


Всього 10394 на 1040 сторінках