Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Новий маршрут. Ужгород.

  Новий маршрут. Ужгород. Туризм · Anastasia · 01.12.2016 15:44

  Місто над малесенькою річкою Уж – втілення закарпатського гостиприїмства і затишку. Через своє розташування місто має вигляд європейського зразка, тому воно приваблює туристів з усіх куточків України. Воно манить своїми чудовими та просторими набережними, маленькими кафе та вузенькими вуличками, якими кортить пройтися. Якщо ви стомилися від великого мегаполісу, його шуму та шаленого темпу життя – вам сюди.


 • Секс стимулює наше мислення

  Секс стимулює наше мислення Цікаві факти · Anastasia · 30.11.2016 11:57

  Професор психології Баррі Р. Комісарук, який працює в Університеті Рутгерса в Ньюарку, штат Нью-Джерсі, стверджує, що секс здатен стимулювати наше мислення та покращувати деякі аспекти нашого здоров’я, тому ним слід займатися частіше. У своєму дослідженні він наводить декілька основних прикладів, які кожен має можливість перевірити на собі.


 • 2017: тренди сезону

  2017: тренди сезону Мода · Anastasia · 29.11.2016 16:58

  Щороку імениті дизайнери випускають свої колекції і, знаючи слабкість усіх жінок, «очищують» наші гаманці. Одягатися згідно з канонами певного сезону прагнуть усі модниці, тусовщиці та просто леді. Але для того, щоб обрати для себе вірну та комфортну річ, потрібно орієнтуватися і бути в тренді.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях Суспільство · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • 2017: головні убори

  2017: головні убори Мода · Anastasia · 28.11.2016 21:17

  У холодну пору року хочеться виглядати стильно і при цьому почувати себе комфортно. Головний убір – аксесуар, який зігріє навіть в найлютіший мороз. Сьогодні дуже важко обрати одночасно модну, теплу і комфортну шапку, проте у цьому сезоні це можливо, адже саме такими критеріями керувалися модні доми при створенні своїх шедеврів.


 • 2017: сонцезахисні окуляри

  2017: сонцезахисні окуляри Мода · Anastasia · 28.11.2016 19:33

  Всі модниці прекрасно знають, що довершувати образ потрібно витонченими аксесуарами. Окуляри – це атрибут, який підкреслює ваш образ та статус в будь-який час та в будь-якому місці. Кожного року змінюється мода на стиль оправи та колір скла, тому за деталями варто слідкувати.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову Суспільство · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.


 • 3 найвідоміші українські літературні премії

  3 найвідоміші українські літературні премії Новини України · Anastasia · 25.11.2016 17:54

  Зима – це саме той період, коли слід підбивати підсумки, в тому числі й літературні. Існує невеличка проблема, бо насправді у літературних митців рік розпочинається у вересні разом із львівським Форумом видавців, а вручення премій відбувається протягом року, причому список номінантів публікують заздалегідь. Не всі книжки здатні «утримати» актуальність та популярність серед читачів, тим не менш, деякі «виживають» до нагородження найкращих та найпопулярніших літературних премій.


 • Фейк у Фейсбуці

  Фейк у Фейсбуці Цікаві факти · Anastasia · 24.11.2016 18:24

  За останніми даними, 99% контенту, що вільно «плаває» у мережі Фейсбук є фейком. Тільки невелика кількість новин і дописів, що з’являються у стрічці справжні. Такий великий відсоток неправди несе загрозу пересічним користувачам, адже вони сприймають недостовірну інформацію і не будують реальної картини про положення речей у світі, пише видавництво TheNextWeb.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини Краса і здоров'я · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


Всього 10394 на 1040 сторінках