Нові технології

 • Google заплатить один мільйон доларів за винахід дешевої сонячної електростанції

  Google заплатить один мільйон доларів за винахід дешевої сонячної електростанції · lesya · 13.05.2014 22:44

  Альтернативні джерела енергії привертають все більше уваги як потужних компаній, так і рядових користувачів. Справді, тарифи на електроенергію піднімаються, і стає все більше охочих перейти на автономні джерела виробництва електроенергії.


 • У Китаї збудують найдовшу у світі залізничну магістраль, яка прокладе шлях з Китаю до США

  У Китаї збудують найдовшу у світі залізничну магістраль, яка прокладе шлях з Китаю до США · lesya · 13.05.2014 12:58

  Останнім часом Китай вийшов на новий рівень економічного розвитку. І попри те, що рівень життя частини китайського населення залишає бажати кращого, саме ця країна є передовою в багатьох галузях.


 • Найменший у світі комікс вмістився на людській волосині

  Найменший у світі комікс вмістився на людській волосині · lesya · 12.05.2014 21:28

  Існує світ, до якого всі ми звикли: це люди, тварини, дерева та будинки. Але є світ інший, невидимий, побачити який можна під мікроскопом. Це крихітні мікроорганізми і бактерії, і навіть витвори мистецтва. Так, світом вже давно ходить слава про людей, що створюють шедеври, розгледіти які можна тільки під мікроскопом. Виставки їхніх робіт об’їздили чимало країн, а тепер колекція мікрошедеврів поповнилася ще одним екземпляром.


 • Стівен Хокінг розповів, яку небезпеку таїть в собі штучний інтелект

  Стівен Хокінг розповів, яку небезпеку таїть в собі штучний інтелект · lesya · 12.05.2014 15:53

  Знаменитий вчений і фізик Стівен Хокінг (Stephen Hawking) розповів, що являє собою штучний інтелект, і його прогнози виявилися украй невтішними. За словами Хокінга, створення систем штучного інтелекту – а сьогодні до них можна зарахувати навіть безпілотні автомобілі - в один прекрасний момент може стати найбільшою загрозою для існування людства.


 • У США для входу в Інтернет потрібно буде отримати спеціальний документ

  У США для входу в Інтернет потрібно буде отримати спеціальний документ · lesya · 09.05.2014 16:43

  Досить цікавий проект планують запустити найближчим часом у Сполучених Штатах Америки – щоб увійти в Інтернет, користувачі країни повинні будуть виробити спеціальний електронний документ, який вже встигли охрестити «водійськими правами для Інтернету».


 • Apple випускатиме елітні ювелірні вироби

  Apple випускатиме елітні ювелірні вироби · lesya · 08.05.2014 14:32

  Одним із основних секретів успішних людей є те, що вони не зациклюються на чомусь одному, розвиваючись різнобічно і різнобічно розвиваючи власний бізнес. Ось і компанія Apple, що досягла вершин комп’ютерних технологій, тепер замахнулася ще й на ювелірні виробити – стало відомо, що зовсім скоро компанія займеться випуском елітних брендових ювелірних виробів. Крім ювелірки класу люкс, Apple випускатиме ще й елітні годинники.


 • Apple обмінюватиме старі iPhone на нові

  Apple обмінюватиме старі iPhone на нові · lesya · 07.05.2014 15:44

  В бажанні збільшити свої доходи компанії вдаються до найрізноманітніших маркетингових ходів, які на перший погляд можуть виявитися збитковими для самих виробників. Насправді ж кожен такий хід має глибокий і добре продуманий підтекст, спрямований на збільшення продажів і доходів. Який саме, залишається лише гадати. Це може бути і банальна реклама, і бажання спродати не надто вдалу продукцію.


 • Microsoft представила прототип клавіатури, що розпізнаватиме жести

  Microsoft представила прототип клавіатури, що розпізнаватиме жести · lesya · 06.05.2014 20:56

  Розробники комп’ютерної техніки намагаються максимально наблизити штучний інтелект до живого. В результаті з’являються комп’ютери, здатні розпізнавати емоції людини та навіть її наміри.


 • Лампа-шпигун підслуховує розмови мешканців Нью-Йорка, публікуючи їх у Twitter’і

  Лампа-шпигун підслуховує розмови мешканців Нью-Йорка, публікуючи їх у Twitter’і · lesya · 28.04.2014 18:08

  Британське видання The Daily Mail розповідає, в яку халепу втрапили мешканці Нью-Йорку: виявляється, за ними постійно стежить лампа-шпигун, яка записує всі їхні розмови і публікує в Twitter’і. При цьому ніхто достеменно не знає, де ця лампа може знаходитися, окрім хіба що її творців.


 • Китайці створили 3D-принтер, що за одну добу зможе "надрукувати" до десяти будинків

  Китайці створили 3D-принтер, що за одну добу зможе "надрукувати" до десяти будинків · lesya · 24.04.2014 16:20

  3D-принтери з кожним днем завойовують популярність в цілому світі. З їхньою допомогою навчилися друкувати вбрання і страви та навіть цілі будинки.


 • Американці представили проект динамічних меблів майбутнього, які виконуватимуть різні функції

  Американці представили проект динамічних меблів майбутнього, які виконуватимуть різні функції · lesya · 17.04.2014 12:49

  Зробити квартиру затишною та зручною неможливо без комфортних меблів. По-справжньому якісні меблі повинні бути в першу чергу функціональними, зручними у використанні та відповідати естетичним вимогам власника. Та чим більше меблів ви вибираєте для зручності, тим більше місця вони займають. А пожертвувати житловою площею задля того, щоб наповнити свій дім усіма можливими зразками меблевої промисловості, може не кожен, та й, зрештою, доцільності такий крок має в собі небагато. Саме тому останнім часом дедалі популярнішими стають меблі-трансформери.


 • Компанія Ricoh випустила принтер, що працює на акумуляторах

  Компанія Ricoh випустила принтер, що працює на акумуляторах · lesya · 08.04.2014 11:15

  Сучасні гаджети покликані полегшити наше повсякденне існування, зробити його радісним і приємним. Деякі з них, щоправда, ні до чого непридатні, та все ж більшість і справді дарують чимало переваг. Так, мобільні телефони, про які наші батьки навіть не мріяли, сьогодні стали не те що доступними, а практично незамінними. Вони вивели спілкування на новий рівень, зробивши нас по-справжньому мобільними. Те ж саме Інтернет – він відкрив людству широчезні можливості пошуку та обміну інформацією, нові можливості спілкування. Звісно, в цьому є свої мінуси, та все ж факт залишається фактом: новітні технології так чи інакше полегшують наше життя.


 • 7 причин відмовитися від купівлі iPhone

  7 причин відмовитися від купівлі iPhone · lesya · 03.04.2014 13:13

  Напевне, ніхто не посперечається, що iPhone заслуговує називатися культовим смарфоном. Попри постійну боротьбу з конкурентами, він залишається найбільш престижним і популярним пристроєм у своїй ніші. Деякі люди готові пожертвувати багато чим задля того, щоб отримати омріяний гаджет, та все ж варто замислитися хоч на мить: а дійсно він такий ідеальний?


 • Безпілотники Facebook роздаватимуть дешевий Інтернет

  Безпілотники Facebook роздаватимуть дешевий Інтернет · lesya · 31.03.2014 23:16

  Здавалося б, в епоху цифрових технологій люди просто зобов’язані мати доступ до Інтернету. Та це далеко не так: навіть у розвинених країнах є регіони, мешканцям яких про швидкісний Інтернет поки що доводиться хіба що мріяти.


 • Apple запатентувала "прозорий" екран

  Apple запатентувала "прозорий" екран · lesya · 28.03.2014 12:39

  Цими днями знаменита компанія Apple запатентувала новий винахід – прозорий екран для своїх гаджетів. Новинка покликана вберегти користувачів, що полюбляють проводити SMS-листування на ходу, від небезпек, які їх можуть підстерігати прямо під ногами. В якості основного елемента системи використовуватиметься основна камера iPhone, яка й дозволить створити ілюзію прозорого екрану.


 • Не зовсім звичне застосування мікронавушників

  Не зовсім звичне застосування мікронавушників · lesya · 26.03.2014 15:35

  Чим далі в ліс, тим більше дров – геніально, але цей поширений в народі фразеологізм ідеально підійде для характеристики світу новітніх технологій: якщо кілька десятків років тому люди й уявлення не мали, що таке телевізор, то сьогодні, здається, трохи розпещених користувачів не здивуєш вже ніяким гаджетом. Така ситуація не може не хвилювати – це зараз технології покликані служити людству, та де гарантія, що зовсім скоро вони не візьмуть над нами верх, знищивши дощенту чи підкоривши людську цивілізацію?


 • Американці створили унікальний камуфляж-невидимку

  Американці створили унікальний камуфляж-невидимку · lesya · 20.03.2014 13:02

  Напевне, нікому не потрібно пояснювати, для чого може знадобитися камуфляж. Основна його функція – маскування, і використовують його не лише військові. Мисливці та рибалки в якості костюмів також частенько вибирають камуфляж – він не лише ховає від сторонніх поглядів, але й захищає від вітру, холоду та вологи, адже зшитий зі щільних тканин, які не пропускають ні воду, ні вітер, тому навіть в люту негоду в якісному камуфляжі ви почуватиметеся комфортно.


 • Американці представили "розумні" шпалери

  Американці представили "розумні" шпалери · lesya · 18.03.2014 13:39

  Розумні технології в останні роки підкорили світ. Куди не глянь, все навколо «розумне»: «розумні» годинники, «розумні» браслети для фітнесу, «розумні» коляски, «розумні» будильники - скидається на те, що скоро людина втратить своє вроджене право називатися «розумною»… До всіх винайдених технологій влітку минулого року додався ще один винахід американців: розумні шпалери.


 • Індійський виробник випустив смартфони, що працюватимуть на двох операційних системах

  Індійський виробник випустив смартфони, що працюватимуть на двох операційних системах · lesya · 17.03.2014 17:13

  Боротьба операційних систем для мобільних пристроїв сьогодні в розпалі, і користувачі готові вперто відстоювати свій вибір. Комусь до душі ОС від Apple, хтось в захваті від Android, а для третіх привабливіша Windows Phone. А є й такі, які не можуть визначитися з вибором. Власне, на останніх і орієнтований пристрій індійської компанії Karbonn Mobiles.


 • Шведи готові проміняти паролі на шоколад

  Шведи готові проміняти паролі на шоколад · lesya · 13.03.2014 17:04

  Незважаючи на те, що всі більш-менш великі сайти попереджають користувачів про небезпеку розсекречення власних паролів стороннім ресурсам та людям, для багатьох користувачів ці слова – порожній звук. Не допомагають навіть постійні поради експертів, які пояснюють, що свої особистості дані просто необхідно гідно захистити. В першу чергу це стосується фінансової сфери – банківський рахунків та електронних гаманців. Адже кіберзлочинці з кожним днем відточують свої уміння, тож ризик бути непомітно пограбованим зростає швидкими темпами.


Всього 968 на 49 сторінках