Нові технології

 • Ізраїльска винахідниця створила пристрій для пошуку загублених окулярів

  Ізраїльска винахідниця створила пристрій для пошуку загублених окулярів · lesya · 24.10.2014 20:54

  Якщо ви носите окуляри, то знаєте, як воно часом буває: знімеш окуляри, покладеш їх кудись, а потім довго й нудно шукаєш, куди поставив. Тривалість пошуків продовжується ще й недостатньою гостротою зору, і все це, повірте, може добряче надокучити. За вирішення проблеми взялася одна ізраїльтянка.


 • Вчені створили акумулятор, що за 2 хвилини заряджатиметься на 70%

  Вчені створили акумулятор, що за 2 хвилини заряджатиметься на 70% · lesya · 22.10.2014 18:19

  Чи знайома вам ситуація, коли ви, виходячи з дому, помічаєте, що ваш телефон ось-ось розрядиться? Скоро ця проблема перестане бути проблемою: сінгапурські дослідники навчилися заряджати акумулятори всього за дві хвилини.


 • Microsoft дозволить на розумних годинниках писати від руки

  Microsoft дозволить на розумних годинниках писати від руки · lesya · 15.10.2014 14:14

  Ми настільки звикли до комп’ютерів, які так міцно увійшли в наше життя, що іноді може видатися, ніби в недалекому майбутньому людство розучиться писати від руки.


 • Ентузіасти хочуть випустити великий гнучкий смартфон, що носиться на зап'ясті

  Ентузіасти хочуть випустити великий гнучкий смартфон, що носиться на зап'ясті · lesya · 30.09.2014 22:17

  Недавно американські ентузіасти запустили досить цікавий проект під назвою Portal, в рамках якого сподіваються розробити «гнучкий» смартфон, який би міг на кшталт наручного годинника чіплятися на зап’ястя. А в мережі з’явилося припущення, що проект – це свого роду сатира на «гнучкі» смартфони від APPLE iPhone 6.


 • За допомогою дронів-художників вчені навчилися малювати картини в небі

  За допомогою дронів-художників вчені навчилися малювати картини в небі · lesya · 29.09.2014 11:07

  Сьогодні вчені чимало уваги приділяють роботам – вони навчили їх виконувати чимало штучок, які до цього часу вміли робити тільки люди. Так, роботи сьогодні працюють офіціантами, продавцями, лекторами та навіть кур’єрами. А недавно вчені ще й випробували роботів-художників.


 • Холодильник майбутнього для зберігання продуктів використовуватиме гель

  Холодильник майбутнього для зберігання продуктів використовуватиме гель · lesya · 23.09.2014 12:00

  Комп’ютерні технології і техніка удосконалюються мало не з кожним днем, і вже в недалекому майбутньому звичні для нас речі, без яких важко уявити своє повсякденне життя, видаватимуться украй застарілими, як ось сьогодні застарілими видаються чорно-білі телевізори.


 • У Німеччині викрито групу хакерів-рекордсменів

  У Німеччині викрито групу хакерів-рекордсменів · lesya · 18.09.2014 11:51

  Оскільки наше життя в багатьох сферах перемістилося в комп’ютерну площину, то й злочинці обрали інше поле діяльності – комп’ютерне. І досягли на цьому поприщі небувалих успіхів – наприклад, недавно у Німеччині було спіймано групу злочинців-хакерів, які протягом дванадцяти років атакували сайти мереж банків, великих корпорацій та урядових установ.


 • Китайці створили "розумні палички" для їжі

  Китайці створили "розумні палички" для їжі · lesya · 09.09.2014 22:36

  На сьогоднішній день у Китаї проблема харчових отруєнь стоїть досить гостро. Через неякісну їжу тут щодня отруюються люди, при чому отруєння носять масовий характер, а випадки підробки та фальсифікацій з продуктами харчування трапляються ще частіше. Щоб вирішити цю проблему, китайський Інтернет-гігант Baidu представив прототип досить цікавого винаходу, який визначатиме свіжість продуктів та страви в цілому. Винахід являє собою «розумні» палички для їжі.


 • Кому допоможе мікронавушник

  Кому допоможе мікронавушник · lesya · 04.09.2014 13:59

  Хоча пора екзаменів уже минула, а навчальний рік тільки розпочався, про наступну сесію школярам та студентам варто подумати зараз.


 • У Google протестували доставку за допомогою дронів

  У Google протестували доставку за допомогою дронів · lesya · 29.08.2014 23:04

  Скоро кур’єри в цілому світі можуть втратити роботу – цими днями компанія Google протестувала доставку за допомогою дронів.

  Так, Google провела випробування літаючого робота для доставки товарів. Інформація про це з’явилася на сторінках компанії на YouTube.

  В ролику розповідається, що випробування проводилися в польових умовах, в австралійському Квінсленді. Модель, що має розмах крил в півтора метра, стартує вертикально, а далі літає в горизонтальній та вертикальній площині. Всі шляхи переміщення робота можна спостерігати на карті. Як тільки апарат досягне заданої точки, контейнер із товаром від'єднається й опуститься на землю на тросі.

  Висота дрона має всього сімдесят п’ять сантиметрів. Апарат оснащений чотирма гвинтами, які допомагають йому переміщуватися в різних напрямках. У компанії заявили, що розпочали тестування дронів лише в минулому році.


 • В Каліфорнії всі смартфони обладнають "кнопкою смерті"

  В Каліфорнії всі смартфони обладнають "кнопкою смерті" · lesya · 29.08.2014 08:19

  Кількома днями раніше в американському штаті Каліфорнія прийняли закон, згідно з яким смартфони обладнають спеціальною «кнопкою смерті». Продаж пристроїв без цієї кнопки заборонятиметься законом.


 • Колишній співробітник Apple Store Сам Сунг заробив на своєму минулому більше $ 2,5 тис

  Колишній співробітник Apple Store Сам Сунг заробив на своєму минулому більше $ 2,5 тис · lesya · 18.08.2014 13:59

  Ось уже протягом багатьох років компанія Apple конкурує з виробником техніки SAMSUNG. І, напевне,дуже неохоче свого часу приймали на роботу в Apple Store одного канадця з унікальним іменем - Сам Сунг (Sam Sung). Співробітником одного з найпотужніших виробників мобільних технологій Сам був кілька років тому, а зараз він трудиться на благо іншої компанії. Але недавно канадець вирішив скористатися зі свого «яблучного» періоду в біографії – ще б пак, мати ім’я, співзвучне з назвою бренду, що може вважатися «заклятим другом» колишнього роботодавця і з цього не скористатися – ні, у нашому суспільстві це неможливо.

  А все почалося зі звичайної фотографії. Сам Сунг сфотографував свою колишню візитку, яка засвідчувала, що свого часу він був співробітником Apple. Фото швидко розійшлося в Мережі – не гірше медіавірусу, після чого в Sam Sung’а з’явилася цікава ідея: він розшукав ще одну візитку і вирішив виставити її на аукціон разом з іншими предметами, які залишилися з часів роботи в Apple Store. Таким чином, лот, крім візитки, включає в себе ще й футболку та бейджик.


 • Вчені створили тату-батарейку, яка дозволить заряджати гаджети потом

  Вчені створили тату-батарейку, яка дозволить заряджати гаджети потом · lesya · 17.08.2014 13:49

  Вченим не дає спокою той факт, що енергія, яку ми виробляємо в процесі нашої життєдіяльності, витрачається даремно. І це в той час, коли весь світ зайнятий пошуком альтернативних джерел енергії!


 • Винахідники створили "розумний" рюкзак для iPad

  Винахідники створили "розумний" рюкзак для iPad · lesya · 14.08.2014 11:39

  Кількість користувачів iPad невпинно зростає, і паралельно з’являються нові винаходи та пристосування, покликані зробити користування цими пристроями ще легшим і приємнішим. До них і належить пристрій Padroo, представлений недавно в якості проекту на Kickstarter.


 • Apple запустила власний блог про Swift

  Apple запустила власний блог про Swift · lesya · 14.08.2014 08:44

  Недавно знаменитий виробник комп’ютерних новинок компанія Apple представила світові своє чергове технологічне рішення – власну мову програмування Swift. Її було анонсовано в рамках конференції, що проходила кількома днями раніше.


 • Американська армія звернулася за допомогою до Голлівуду

  Американська армія звернулася за допомогою до Голлівуду · lesya · 11.08.2014 23:59

  Сьогодні розробники та вчені активно працюють над створенням новинок у сфері воєнних технологій. Нові види зброї, здатної влучати в ціль з величезних відстаней, суперміцні броніжилети, спрямовані на захист військових від усіх видів зброї, розробленої ворогами – словом, воєнна сфера активно використовує найновіші досягнення сучасної науки. Але, як твердять експерти, не лише здобутки наукового світу беруть до уваги при розробці сучасного озброєння – наприклад, спеціальний відділ командування збройних сил США взяв до уваги фантазії голлівудських кінорежисерів.


 • Вчені можуть підслухати, про що ви говорите, спостерігаючи за пакетом чіпсів у ваших руках

  Вчені можуть підслухати, про що ви говорите, спостерігаючи за пакетом чіпсів у ваших руках · lesya · 07.08.2014 15:39

  Системи, якими володіють спецслужби сьогодні, досягли неймовірного рівня розвитку: скоро не те що стіни, а в буквальному сенсі все матиме вуха. І заховатися на величезній нашій планеті буде ніде.


 • Американець придумав, як зарядити акумулятор за 26 секунд

  Американець придумав, як зарядити акумулятор за 26 секунд · lesya · 06.08.2014 19:33

  Ми настільки поспішаємо, що іноді навіть не вистачає часу зарядити власний телефон. Ось уже треба вибігати з дому, як ми помічаємо, що індикатор заряду батареї мобільного зрадницьки блимає, сигналізуючи про те, що наш телефон ось-ось втратить можливість виконувати свої функції. Добре, якщо важливих дзвінків ми не чекаємо, та все ж бути без зв’язку для сучасної людини – м’яко кажучи, неприємність.


 • Bluetooth-колонки Turtle Shell не бояться води

  Bluetooth-колонки Turtle Shell не бояться води · lesya · 06.08.2014 13:30

  Є люди, які мріють про тишу. Метушливе повсякденне існування, вічна потреба кудись поспішати, автомобілі, музика, крики перехожих, робота побутової техніки, гамірні сусіди, що по черзі затіюють ремонти, – все це накопичується і навалюється на нас непомірною ношею, так, що іноді хочеться втекти кудись на безлюдний острів. Але день-два на такому острові (чи хоча б подалі від цивілізації, в якомусь забутому Богом селі), і ми починаємо розуміти, що не можемо нормально існувати без звичних для нас звуків. А особливо, без улюбленої музики.


 • Постояльці готелів Hilton зможуть відкривати номер за допомогою смартфона

  Постояльці готелів Hilton зможуть відкривати номер за допомогою смартфона · lesya · 05.08.2014 17:41

  Комп’ютерні та цифрові технології поступово впроваджуються в усі сфери нашого життя, тож кількість користувачів смартфонів невпинно росте: погодьтеся, за таких обставин просто гріх не купити собі просунутий мобільний пристрій і не користуватися всіма перевагами, які відкривають нам спеціально створені додатки для смартфонів.


Всього 968 на 49 сторінках