Нові технології

 • "Також знято нa iPhone 6": У Сан-Франциско "тролять" рекламу Apple

  "Також знято нa iPhone 6": У Сан-Франциско "тролять" рекламу Apple · lesya · 01.04.2015 16:32

  Популярність гаджетів сьогодні переходить всі межі, рекламники працюють на повну, щоб просувати в маси нову продукцію найпопулярніших брендів, але знаходяться люди, готові трохи посміятися і з довірливих споживачів, і з самих себе.


 • Дві подруги-іспанки створили одноразовий пульт для телевізора

  Дві подруги-іспанки створили одноразовий пульт для телевізора · lesya · 31.03.2015 23:25

  Фантазія сучасних винахідників не знає меж – недавно в Іспанії дві подружки-винахідниці винайшли одноразовий пульт дистанційного управління для телевізора. При чому виготовлений він з речовин, що піддаються біорозкладанню.


 • Томас Едісон працював над пристроєм для спілкування з мертвими

  Томас Едісон працював над пристроєм для спілкування з мертвими · lesya · 10.03.2015 20:58

  Знаменитий американський винахідник Томас Едісон свого часу працював над створенням дивовижного апарату. Вчений-самоучка вирішив створити пристрій, який би допоміг людству спілкуватися з мешканцями потойбіччя. Як випливає з мемуарів винахідника – у французькому варіанті їх перекладів – Едісон хотів створити так званий «духофон» - пристрій, який би дозволив вести розмови з потойбічним світом.


 • Японці, рекламуючи нову послугу, розробили гармату для стріляння пельменями

  Японці, рекламуючи нову послугу, розробили гармату для стріляння пельменями · lesya · 05.03.2015 13:55

  На сьогоднішній день японці є лідерами у сфері новітніх технологій. Гаджети, цифрові та електронні новинки, андроїди – більшість революційних технологій створюють саме у Японії. Правда, поряд з істинно цінними для людства та науки винаходами, створюють тут і чимало безглуздих речей, як, наприклад, гармата для вистрілювання пельменями. У такій гарматі смачні ароматні пельмені з хрусткою скориснкою можна приготувати всього за дві секунди.


 • Монтаж кондиціонера своїми руками

  Монтаж кондиціонера своїми руками · kseniya_www · 22.02.2015 12:04

  Спочатку потрібно сказати, що самостійне встановлення системи кондиціювання повітря є крайньою мірою, оскільки неправильний монтаж може вивести устаткування з ладу.


 • Представники Samsung попрохали клієнтів не обговорювати особистих справ перед телевізором

  Представники Samsung попрохали клієнтів не обговорювати особистих справ перед телевізором · lesya · 10.02.2015 18:16

  Досить неочікувану заяву зробила цими днями представники компанія Samsung, потужного виробника техніки, попрохавши своїх клієнтів утримуватися від обговорення особистих справ перед телевізором. Щоправда, попередження стосується не всіх користувачів, а лише тих, хто полюбляє віддавати голосові команди Samsung Smart TV, замість того, щоб користуватися пультом дистанційного управління.


 • В Японії відкриють унікальний готель, де відвідувачів обслуговуватимуть андроїди

  В Японії відкриють унікальний готель, де відвідувачів обслуговуватимуть андроїди · lesya · 10.02.2015 13:54

  Ніхто не посперечається з тим, що Японія є чи не найбільш передовою в плані впровадження всіляких технологічних новинок. Мало не з кожним днем тут з’являється то якийсь новий робот, то супермодний і, чесно кажучи, доволі безглуздий пристрій…


 • На заміну браузеру Opera прийде ультрасучасний Vivaldi

  На заміну браузеру Opera прийде ультрасучасний Vivaldi · lesya · 30.01.2015 17:07

  Донедавна браузер Opera був одним з найпопулярніших серед інтернет-користувачів. Однак він не витримав конкуренції, поступившись лідерством іншим браузерам - Mozilla та Google Chrome.


 • Глава корпрації Google пророкує зникнення Інтернету

  Глава корпрації Google пророкує зникнення Інтернету · lesya · 26.01.2015 20:52

  Ми настільки звикли до Інтернету, що вже не можемо уявити життя без нього. Так, всесвітня мережа дозволяє нам спілкуватися, обмінюватися важливою інформацією, працювати, вчитися і робити ще багато різних речей, про які ще навіть півстоліття тому і мріяти не доводилося. Тож уявити, що Інтернет зникне, ми просто не можемо. Та й страшно від цього.


 • В Мадриді все міське освітлення замінять на енергоефективне

  В Мадриді все міське освітлення замінять на енергоефективне · lesya · 15.01.2015 17:29

  Технології не стоять на місці, і на зміну традиційним лампочкам приходять економні та енергозберігаючі технології. Особливою популярністю останні кілька років користуються світлодіодні світильники – економні, ефективні та безпечні, вони стали фаворитами на ринку сучасного освітлення.


 • Хакери навчилися знімати відбитки пальців за фотографіями

  Хакери навчилися знімати відбитки пальців за фотографіями · lesya · 30.12.2014 23:44

  Грабіжники шоковані – тепер відбитки їхніх пальців зніматимуть… за фотографіями: європейським хакерам з клубу хакерів Chaos Computer Club вдалося відтворити відбиток пальця міністра оборони Німеччини Урсули фон дер Ляйен, використовуючи тільки її фотографію, зроблену під час прес-конференції, та доступний кожному користувачеві Інтернету додаток - одну комерційну програму.


 • На Венері збудують "хмарне" місто

  На Венері збудують "хмарне" місто · lesya · 30.12.2014 20:58

  Попри те, що переважна більшість учених твердить, ніби життя на інших планетах неможливе, деякі ентузіасти невпинно продовжують вигадувати способи та технології, які б дозволили людям мешкати поза Землею. Поки що їхні зусилля так і не увінчалися успіхом, але й те, чого вдалося досягти, вже досить багатообіцяюче.


 • Вчені створили "атомну ялинку"

  Вчені створили "атомну ялинку" · lesya · 26.12.2014 23:26

  Може видатися, що вчені – люди, позбавлені емоцій у всьому, що не торкається справи їхнього життя. Але ні: і їм не чужі маленькі радощі звичайних людей. І вони також готуються до Різдва, прикрашаючи ялинку.


 • Інженери спроектували літак, що рухатиметься з гіпершвидкістю

  Інженери спроектували літак, що рухатиметься з гіпершвидкістю · lesya · 24.12.2014 18:44

  В минулому столітті, коли у 1913 році в повітря піднявся перший пасажирський літак, здавалося б, людство досягло максимальних можливостей в плані швидкісних переміщень. Але де там! Рік за роком ентузіасти з усього світу намагалися удосконалити літальні апарати, зробивши їх максимально безпечними, якомога зручнішими та блискавичними.


 • У США створили сенсор, який повідомлятиме про зіпсовану їжу у холодильнику

  У США створили сенсор, який повідомлятиме про зіпсовану їжу у холодильнику · lesya · 17.12.2014 12:28

  За статистикою, щодня люди викидають на смітник цілу купу їжі. Зіпсовані продукти стали справжньою проблемою сучасного людства – по-перше, в той час, коли мільйони людей у світі голодують, зіпсовані продукти, викинуті на смітник, це, м’яко кажучи, неетично. По-друге, несвіжа їжа часто стає причиною харчових отруєнь.


 • У Шотландії створили тканину з ароматом віскі

  У Шотландії створили тканину з ароматом віскі · lesya · 15.12.2014 18:50

  Спеціально для палких любителів віскі, які й дня не можуть прожити без улюбленого напою, але й алкоголіками ставати не хочуть, спеціалісти шотландського університету Геріот-Ватт (Heriot-Watt) створили спеціальну тканину, що пахне віскі. Інформація про те, що скоро в продаж надійде тканина із запахом віскі Johnie Walker, з’явилася на сторінках офіційного сайту навчального закладу.


 • Вчені винайшли "плащ" в часі, який змушує зникати події

  Вчені винайшли "плащ" в часі, який змушує зникати події · lesya · 02.12.2014 19:34

  Вчені вже давненько намагаються створити плащ-невидимку, який би міг приховувати об'єкти. Але науковці з університету Пердью вирішили, що цього замало – що там предмети - вони надумали змусити зникати цілі явища.


 • В Японії збудують підводне місто

  В Японії збудують підводне місто · lesya · 02.12.2014 16:37

  Заселивши наземний простір, людство вирішило рухатися далі. Вченим надокучило розгадувати земні таємниці, і вони подалися на пошуки чогось куди цікавішого.


 • Британці створили мотоцикл, що їздитиме на дровах

  Британці створили мотоцикл, що їздитиме на дровах · lesya · 14.11.2014 13:18

  В цілому світі виробники автомобілів активно працюють над тим, щоб перевести автомобілі на альтернативні види пального. Не відстають і виробники мотоциклів – недавно троє винахідливих британців створили мотоцикл, що може їздити на… дровах.


 • Дівчина відмовила китайцю, який виклав їй серце з 99 iPhone 6

  Дівчина відмовила китайцю, який виклав їй серце з 99 iPhone 6 · lesya · 11.11.2014 15:51

  Якими невдячними істотами іноді бувають дівчата! У цьому недавно довелося переконатися одному молодому китайцеві, який отримав відкоша від своєї дівчини. Та не захотіла виходити за хлопця заміж, навіть після того, як він зробив їй пропозицію руки та серця, витратившись для цього на дев’яносто дев’ять нових Айфонів.


Всього 968 на 49 сторінках