Нові технології

 • Компанія Andrew Winch Designs представила проект повітряного судна з майбутнього

  Компанія Andrew Winch Designs представила проект повітряного судна з майбутнього · Марина Левицкая · 19.11.2015 11:09

  Лондонська компанія Andrew Winch Designs працює над реалізацією нового проекту, а саме над розробкою та вдосконаленням повітряного судна Halo. Вона являється відомим виробником розкішних яхт та дорогих приватних літаків. Як зазначають представники компанії, його розмір такий же, як площа чотирьох футбольних полів. Повітряне судно призначене для олігархів, які втомилися від земних розваг та хочуть якимось чином урізноманітнити свою відпустку. Необхідно відмітити, що прототип такого повітряного судна з'явився в небі декілька років тому. Тоді його довжина становила 811 метрів.


 • Космічний аеростат для туристів буде запущений в 2017 році

  Космічний аеростат для туристів буде запущений в 2017 році · Марина Левицкая · 18.11.2015 12:56

  Представники американської компанії World View заявили, що в 2016 році буде збудований повноцінний комерційний аеростат, на якому вже в 2017 році туристи зможуть піднятися на висоту більше 30 км.


 • Що змінить в Україні 3G-інтернет

  Що змінить в Україні 3G-інтернет · Марина Левицкая · 17.11.2015 11:37

  Коли мова йде про бізнес в Україні, іноземні інвестори говорять, що в цілому держава є перспективною в цьому плані, але його розвиток сповільнює технологічна відсталість. Зв'язок є частиною інфраструктури кожної країни, яка являється не менш важливою, ніж транспорт, дороги чи залізнична мережа. Без нього не може працювати сучасний бізнес.


 • Англійський дизайнер створив світильник у формі сідниць

  Англійський дизайнер створив світильник у формі сідниць · Марина Левицкая · 16.11.2015 11:37

  Люстри, світильники і торшери супроводжують нас на протязі всього життя. Ми ставимося до них, як до звичайних речей, які доповнюють та прикрашають інтер'єр нашого дому. Англійський дизайнер підійшов досить творчо до виготовлення світильника, надавши йому форму людських сідниць. Світильник досить легкий. Його вага складає не більше 1 кг. Він має назву Slap It, що перекладається, як «вдар це». Світильник недарма отримав цю назву, адже для того, щоб його ввімкнути необхідно вдарити, вщипнути або стиснути ці сідниці.


 • Як 3d принтер змінив світ

  Як 3d принтер змінив світ · Марина Левицкая · 15.11.2015 15:54

  Як відомо, Менделєєву його періодична система наснилася. Чаку Халлу сьогодні 75 років. Винахід, який зробив його популярним, також привидівся йому в сні. І хоча він не винайшов еліксир молодості, та його винахід зробив справжню революцію в медицині. Адже на ньому вже найближчим часом будуть печатать зуби, кістки і внутрішні органи.


 • Новий метод будівництва доріг - полімерна стабілізація ґрунту

  Новий метод будівництва доріг - полімерна стабілізація ґрунту · Марина Левицкая · 15.11.2015 14:37

  В світі вже давно застосовується нова технологія будівництва доріг. Полімерна стабілізація ґрунту вперше була використана в Сполучених Штатах Америки.


 • Сонячна піч може замінити газову чи електричну плиту

  Сонячна піч може замінити газову чи електричну плиту · kseniya_www · 14.11.2015 17:32

  В той час, коли ціни на газ і електроенергію б'ють всі можливі рекорди, винахідники придумують нові альтернативи традиційним газовим та електричним плитам. Нещодавно компанією GoSun була представлена сонячна піч. Цей винахід дуже компактний, адже його можна носити в рюкзаці за спиною. Він працює за рахунок сонячної енергії, тому ним можна користуватися надворі.


 • До 2018 року всі електропоїзди в Голландії будуть працювати за рахунок енергії вітру

  До 2018 року всі електропоїзди в Голландії будуть працювати за рахунок енергії вітру · Марина Левицкая · 07.11.2015 10:05

  Влада Нідерландів планує повністю переключити електропоїзди на вітрові генератори до 2018 року. Таким чином голландський уряд скоротить обсяги викидів вуглекислого газу в атмосферу. Сьогодні на вітровій енергії працює близько 50% всіх поїздів у Голландії. Планується, що в наступному році ця цифра збільшиться до 17%, в 2017 році – до 95%. Уже в 2018 році всі електропоїзди країни з загальним пасажиропотоком 1, 2 млн. пасажирів в день, будуть працювати за рахунок енергії вітру. При цьому половина необхідної енергії буде надходити з власних джерел, а решту будуть забезпечувати вітрові електростанції, розташовані в Бельгії та сусідніх Скандинавських країнах.


 • Вендінг - справжня революція в бізнесі

  Вендінг - справжня революція в бізнесі · Марина Левицкая · 05.11.2015 12:25

  Більшість із нас користується автоматами, які продають гарячі напої, газовану воду чи бутерброди. Але не всі знають про останній винахід в цьому напрямку, а саме, вендінг. Ця ідея стала справжньою революцією у світовому бізнесі. Успішні бізнесмени вигадують різноманітні способи задоволення потреб суспільства, отримуючи при цьому прибутки. Безліч нових ідей для свого бізнесу можна знайти, беручи участь в цікавих бізнес-тренінгах vertexglobal.ru. Одна з таких ідей – це сучасні вендінгові апарати. Їх поява може призвести до значних змін на багатьох ринках.


 • У США навчилися стежити за людьми крізь стіни за допомогою Wi-Fi

  У США навчилися стежити за людьми крізь стіни за допомогою Wi-Fi · lesya · 29.10.2015 16:45

  Спеціальну технологію недавно запропонували американці. Місцеві програмісти розробили штуковину, яка дозволяє бачити крізь стіни. Правда, для цього знадобиться Wi-Fi.


 • Timberland випустить шини, які потім переробить на підошву для взуття

  Timberland випустить шини, які потім переробить на підошву для взуття · lesya · 27.10.2015 20:34

  Дітище знаменитого бренду, що займається виробництвом взуття та відомий під назвою Timberland, зумів завоювати друге місце на конкурсі інновацій, що проводився Ethical Corp. Престижний бренд, створений спільними зусиллями Timberland Tire та Omni United здобув престижну нагороду Responsible Business Awards-2015 двадцять п’ятого вересня цього року.


 • Інженери розробили батарею для iPhone, яка триматиме заряд цілий тиждень

  Інженери розробили батарею для iPhone, яка триматиме заряд цілий тиждень · lesya · 27.10.2015 19:29

  Сучасний смартфон вражає своїми можливостями. Але чи не найбільшою його проблемою є необхідність систематичної підзарядки: програми, встановлені на мобільний пристрій, іноді «з’їдають» батарею моментально, і чим більше програм та можливостей має ваш смартфон, тим частіше доведеться ставити його на зарядку.


 • У США придумали вічний ліхтарик, який працює від тепла рук

  У США придумали вічний ліхтарик, який працює від тепла рук · lesya · 27.10.2015 16:37

  Цікавий проект представили недавно американські винахідники – вони створили ліхтарик, що може працювати вічно. Більше того, функціонує цей пристрій не від батарейок, а від тепла наших рук.


 • Дослідники створили пароль, який практично неможливо зламати

  Дослідники створили пароль, який практично неможливо зламати · lesya · 26.10.2015 17:11

  Щоб вберегти користувачів від зазіхань кіберзлочинців, було придумано паролі. Це комбінація букв, цифр та символів, що в ідеалі мають служити для доступу користувача до того чи іншого ресурсу. Вони повинні бути таємними, відомими тільки користувачеві.

  Правда, частенько паролі створюються надто прості, і хакери з легкістю їх «ламають», отримуючи дані банківських карт, переписки, особисті фото та інший компромат на незавбачливого користувача.

  Та скоро інтернет-громадськість отримає доступ до унікального ресурсу, який самостійно генеруватиме паролі, що не піддаються злому. Програма дозволить створювати насправді унікальний код.

  Як кажуть експерти, створити пароль, який було б нелегко зламати, - явище доволі складне. Адже ні слово «password», ані набір з ряду цифр, у яких пропущено один знак, «12345679» (до речі, одні з найпоширеніших паролів) даних не вбережуть.


 • У Голландії придумали дзеркало з виходом у Twitter і Facebook

  У Голландії придумали дзеркало з виходом у Twitter і Facebook · lesya · 26.10.2015 15:10

  Голландія – країна контрастів та яскравих кольорів. Місцеві традиції зачаровують та приваблюють іноземців, а гідна оплата праці та високий рівень життя роблять цю країну вкрай привабливою для іммігрантів.


 • Японка винайшла шрифт з волосся на ногах

  Японка винайшла шрифт з волосся на ногах · lesya · 23.10.2015 12:53

  Щоб здивувати споживача, розпещеного комп’ютерними новинками та розмаїттям електронних технологій, винахідникам доводиться добряче трудитися. Та й без буйної фантазії тут не обійтися.


 • Pepsi випустить власний смартфон - "пепсіфон"

  Pepsi випустить власний смартфон - "пепсіфон" · lesya · 13.10.2015 15:50

  Сьогодні людство ніби зійшло з розуму, влаштовуючи справжні полювання на новинки електронної техніки. Як результат – виробництво смартфонів сьогодні стало досить прибутковою справою.


 • Колишній британський міністр знайшов невичерпне джерело чистої енергії, взятої прямо "з повітря"

  Колишній британський міністр знайшов невичерпне джерело чистої енергії, взятої прямо "з повітря" · lesya · 02.10.2015 14:25

  Дуже часто шалений успіх і багатство мільярдерам приносять їхні божевільні ідеї, які в багатьох на початку викликають зневагу та насмішки. І Генрі Форд, що винайшов автомобіль, такий, яким ми їздимо ще й зараз, і Томас Едіссон та його лампочка, і ще чимало винахідників, перелічувати імена яких можна до вечора, - всі ці люди зі своїми ідеями викликали в оточуючих щонайменше подив. Їх вважали божевільними, дурнуватими та безпорадними, в їхніх силах сумнівалися часом навіть рідні, та всупереч усім негараздам, завдяки власній силі духу та підтримці одиниць, вони зуміли довести свою справу до кінця, подарувавши людству надзвичайно цінні винаходи, та здобувши світову славу. А хтось і шалене багатство.


 • Samsung патентує новий спосіб управління смартфонами

  Samsung патентує новий спосіб управління смартфонами · lesya · 30.09.2015 09:57

  Поки шанувальники Apple вишикувалися в чергу, бажаючи якомога швидше купити найновіший iPhone та випробувати в дії технологію 3D Touch, компанія-конкурент Samsung далі сушить голову над тим, що б то його таке придумати, щоб забрати частину клієнтів собі, а також спростити існуючі та популярні на сьогоднішній день способи взаємодії людини і її гаджета, в даному випадку смартфона.


 • Співробітник Boeing запропонував добувати електрику з шуму літаків

  Співробітник Boeing запропонував добувати електрику з шуму літаків · lesya · 24.09.2015 13:08

  Сьогодні людство вчиться добувати енергію з «підручних засобів», і навіть шум літаків вирішили використовувати з користю. Недавно співробітники авіаконцерну Boeing запропонували цікавий спосіб використання реву реактивних двигунів літаків. Шум можна буде перетворити в електрику, говориться в новому патенті. Про винахід повідомляє Gizmodo.


Всього 968 на 49 сторінках