Нові технології

 • Google випустить окуляри з вбудованим комп'ютером

  Google випустить окуляри з вбудованим комп'ютером · lesya · 10.02.2012 22:41

  Стало відомо, що компанія Google вже найближчим часом планує розпочати масове виробництво нечуваного досі гаджета – спеціальних сонцезахисних окулярів, основна особливість яких полягає у вбудованому всередину комп'ютері.


 • Dota 2 - самая ожидаемая игра 2012 года

  Dota 2 - самая ожидаемая игра 2012 года · lesya · 10.02.2012 12:14

  Летом прошлого года создатель знаменитых игр Half-Life, Portal, Team Fortress студия Valve сообщила фанатам о работе над новым проектом - Dota 2. Новая версия Defense of the Ancients должна была появиться в конце 2011 года на базе PC и Mac.


 • Електромобілі заряджатимуться від шосе

  Електромобілі заряджатимуться від шосе · lesya · 07.02.2012 15:59

  Цими днями інженери та фізики продемонстрували створену ними комп'ютерну модель, в якій детально описується система передачі електрики по повітрю від дороги до автомобіля, який рухається. Дослідники навіть визначили оптимальний дизайн вузлів цієї схеми.


 • Британський студент створив бамбуковий смартфон

  Британський студент створив бамбуковий смартфон · lesya · 06.02.2012 22:57

  Популярне британське видання Daily Mail повідомляє, що зовсім недавно 23-х річний лондонський студент на ім’я Кіерон-Скотт Вудхаус (Kieron-Scott Woodhouse), який навчається на факультеті дизайну в університеті Міддлсекса (Middlesex University), розробив смартфон, корпус якого виготовлений з бамбука. Створена талановитим винахідником новинка одразу ж привернула увагу громадськості на Лондонському тижні дизайну (London Design Week).


 • Розроблено технологію передавання поцілунків через інтернет

  Розроблено технологію передавання поцілунків через інтернет · lesya · 06.02.2012 20:55

  Нещодавно один сінгапурський учений знайшов спосіб передавання поцілунків через Інтернет. Дослідник штучного інтелекту на ім’я Хумана Самані створив робота, який вміє передавати поцілунки на великі відстані. Робот отримав назву Kissenger (від англійських kiss - поцілунок та messenger - посланник). Розробкою учених можна скористатися під час Інтернет-чатів, так само, як ви користуєтеся, приміром, веб-камерою чи мікрофоном.


 • Японці створили робота-антидепресанта

  Японці створили робота-антидепресанта · lesya · 02.02.2012 21:06

  Нещодавно японські учені представили світові нову розробку - робота, який допомагає подолати депресію. Так, недавно фахівці Японії створили нову роботизовану "дитину". Розробка отримала назву Babyloid, вона покликана "взаємодіяти" з мешканцями дому перестарілих. Мета цього проекту полягає в тому, щоб допомогти полегшити депресію мешканців дому перестарілих, стаючи для них тим, про що вони можуть піклуватися.


 • Що твориться за дверима секретної лабораторії Google X

  Що твориться за дверима секретної лабораторії Google X · lesya · 02.02.2012 11:45

  Виявляється, знаменита корпорація Google має спеціальну засекречену лабораторію, у якій іде виробництво найрізноманітніших пристроїв. Це небачені раніше зразки побутової техніки, гаджетів та пристроїв, які вимагають підключення до Інтернету.


 • Нова система ідентифікуватиме людей за взуттям

  Нова система ідентифікуватиме людей за взуттям · lesya · 01.02.2012 12:03

  Нещодавно група німецьких учених представила світові нову систему розпізнавання людей. В якості ідентифікатора система використовує взуття людини. Зрозуміло, що новостворений пристрій поки що недосконалий, він має цілу низку очевидних недоліків. З цієї причини на сьогоднішній день використання пристрою в системах безпеки є неможливим. Однак розробники висловили впевненість, що, окрім систем безпеки, сфера застосування для їхнього творіння обов'язково знайдеться.


 • Коли з'явилися перші ноутбуки?

  Коли з'явилися перші ноутбуки? · lesya · 31.01.2012 13:22

  Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютерів. І справді, майже у кожної успішної людини сьогодні є комп’ютер, ноутбук чи нетбук. Це й зрозуміло, адже комп’ютерні технології надають широкі можливості як в роботі, так і в повсякденному житті та спілкуванні. Сьогодні купити ноутбук чи комп’ютер можна в будь-якому магазині техніки, а можна скористатися послугами інтернет-магазинів. Та коли ж з’явилися перші ноутбуки?


 • Наступає ера "розумних" таблеток

  Наступає ера "розумних" таблеток · lesya · 20.01.2012 11:25

  Британські журналісти, посилаючись на відповідні джерела, твердять, що вже найближчим часом пацієнти зможуть придбати «розумні» таблетки зі спеціальними датчиками, призначеними для контролю використання пігулок.


 • Мобільний ресторан нагодує туристів

  Мобільний ресторан нагодує туристів · lesya · 12.01.2012 23:33

  Якщо ви любите мандрувати, і найчастіше для своїх подорожей обираєте наземний транспорт, то ви стовідсотково знаєте, що таке справжнє почуття голоду, коли під час поїздки так хочеться з'їсти чогось гаряченького та по-домашньому смачного й поживного.


 • Что из себя представляет платформа Android

  Что из себя представляет платформа Android · kseniya_www · 31.12.2011 16:23

  Любые новшества предоставляют возможность пользователям полностью погружаться в мир развлечений и коммуникаций. Главной особенностью платформы Android является наличие улучшенных приложений для получения информации, отдыха и общения. К примеру, теперь на социальные сайты можно загружать фотографии с камеры или из галереи.


 • Яким буде громадський транспорт майбутнього?

  Яким буде громадський транспорт майбутнього? · lesya · 28.12.2011 10:36

  З якихось причин експерти впевнені, що громадський транспорт майбутнього буде виконаний у футуристичному стилі.

  Транспорт майбутнього буде виконаний у футуристисчному стилі

  Отож цього року дизайнери зі всього світу спробували втілити свої уявлення та продемонструвати світові, яким, власне, буде громадський транспорт майбутнього. Вони розробили декілька цікавих концептів міського та міжміського громадського транспорту.


 • В січні 2012 в продаж надійде комп'ютер за $25

  В січні 2012 в продаж надійде комп'ютер за $25 · lesya · 27.12.2011 08:37

  Цими днями фахівці благодійного фонду Raspberry Pi Foundation розпочали бета-тестування персонального комп'ютера, вартість якого складе всього 25 доларів. Інформація про це з’явилася на сторінках офіційного блогу фонду.


 • Топ-10 зброї майбутнього

  Топ-10 зброї майбутнього · lesya · 26.12.2011 18:08

  З мечів та списів людство перейшло на автомати та ядерні бомби, а яка зброя чекає нас у майбутньому? Популярне видання New Scientist опублікувало рейтинг десяти технологій майбутнього в галузі озброєння.


 • Sony продемонструвала "цукрову" батарейку

  Sony продемонструвала "цукрову" батарейку · lesya · 21.12.2011 01:49

  Цими днями компанія Sony продемонструвала світові «цукрову» батарейку. Розроблена спеціалістами система генерує електрику в результаті хімічної реакції целюлози з ферментами.


 • Вчені зібрали дисплей з кишкових паличок

  Вчені зібрали дисплей з кишкових паличок · lesya · 20.12.2011 18:17

  Нещодавно вчені представили світові нову розробку, яка вражає своєю оригінальністю: вони створили дисплей, кожен піксель якого представляє собою окрему колонію кишкової палички Escherichia coli. Стаття вчених опублікована в журналі Nature.


 • Ipad упростит жизнь американским пилотам

  Ipad упростит жизнь американским пилотам · lesya · 19.12.2011 10:24

  Стало известно, что с 16 декабря этого года пилотам авиалиний American Airlines разрешат пользоваться планшетными компьютерами Ipad для упрощения процесса полета. По словам специалистов, такое нововведение позволит пилотам быстро и эффективно находить необходимую информацию, связанную с управлением полетами. Кроме того, пилоты получат возможность управлять самолетом более эффективно: вместо того, чтобы тратить время на перелистывание страниц книг, хватит нескольких кликов, и текст будет найден.


 • Вчені створили тканину, яка може самоочищуватися

  Вчені створили тканину, яка може самоочищуватися · lesya · 16.12.2011 18:21

  Уявіть собі джинси або ще краще шкарпетки, які, повисівши на мотузці під променями сонця, знову стають чистими та пахучими. Думаєте, фантастика? А ось і ні.


 • Кардинально новий метод боротьби з грипом

  Кардинально новий метод боротьби з грипом · lesya · 12.12.2011 18:46

  Ні для кого не секрет, що залишитися здоровим під час епідемії грипу доволі складно. Та нещодавно група китайських дослідників з Академії наук та Академії сільськогосподарських наук запропонували кардинально новий метод боротьби з вірусами, який дозволяє уникнути хворобливих ін'єкцій завдяки використанню повітряного фільтру із спеціального матеріалу, який ефективно фільтрує віруси грипу ще до того, як вони потрапляють всередину організму та починають завдавати шкоди. Окрім того, хворі, які носитимуть модифіковані маски-фільтри, розповсюджуватимуть набагато менше вірусів у навколишньому середовищі.


Всього 968 на 49 сторінках