Нові технології

 • Ідеальний еко-дім для життя посеред виноградників

  Ідеальний еко-дім для життя посеред виноградників · Марина Левицкая · 30.03.2016 14:42

  Екологічний будинок – це не просто конструкція, збудована із «зелених» матеріалів. Це будинок, який повинен органічно вписуватися в навколишній ландшафт.


 • Найоригінальніші упаковки світу

  Найоригінальніші упаковки світу · Марина Левицкая · 30.03.2016 11:45

  Дизайн упаковки відіграє якщо не головну, то, безперечно важливу роль в об'ємах продажу того чи іншого товару. Потенційний покупець бачить її в першу чергу. Це ще один спосіб привернути увагу покупця до товару, зробити його цікавим та таким, що надовго залишиться в пам'яті. Часто оригінальна упаковка допомагає зекономити величезні рекламні бюджети.


 • Як вибрати телевізор в 2016 році?

  Як вибрати телевізор в 2016 році? · Марина Левицкая · 29.03.2016 17:07

  Кожного року з’являються нові моделі телевізорів від міжнародних компаній. Велика конкуренція в цій сфері позитивно відображається на продуктивності компаній, які займаються випуском та продажем телевізорів.


 • Mygdal Plantlamp - лампи з вічними квітами

  Mygdal Plantlamp - лампи з вічними квітами · Марина Левицкая · 23.03.2016 11:02

  Нещодавно група ентузіастів-склодувів реалізувала стартап під назвою Mygdal Plantlamp. Метою цього незвичайного проекту стало створення унікальних світильників, а точніше – торшерів. Особливість конструкції в тому, що всередині такого світильника живе справжня зелена рослина, якій зовсім не бракує води і сонячних променів.


 • Полювання з тепловізором

  Полювання з тепловізором · Марина Левицкая · 21.03.2016 15:22

  Виявити об'єкт полювання в нічний час або дощову погоду досить проблематично. Але сьогодні з'явились тепловізори, які значно полегшують це завдання. Цей пристрій був сприйнятий мисливцями, мандрівниками та охоронцями з неабияким ентузіазмом.


 • Як підвищити статус компанії?

  Як підвищити статус компанії? · Марина Левицкая · 22.02.2016 09:18

  Для просування та успішної роботи організації потрібно мати не тільки юридичну адресу, телефон та електронну пошту, а й корпоративний сайт.


 • Які можливості дає власнику система "розумний дім": від імітації присутності хазяїна до керування сигналізацією

  Які можливості дає власнику система "розумний дім": від імітації присутності хазяїна до керування сигналізацією · Марина Левицкая · 07.02.2016 19:08

  Технічний прогрес – цікава штука. Спочатку з’являється незрозуміла ідея, яка на практиці може нікому не знадобитися. Потім приходить час її реалізації, але скептики ще довго ставлять результат під сумнів, вважаючи його досить дорогою іграшкою. Потім технологія розвивається, стає більш досконалою та втрачає свою цінність, в результаті чого дешевіє. Але раптом виявляється, що технологія потрібна людям з високими доходами. А завтра нею вже будуть користуватися всі, дивуючись, як можна було обійтися раніше без цього чудового винаходу! Такий шлях пройшов у свій час мобільний телефон, а сьогодні ним впевнено йде «розумний дім».


 • Компанія Samsung створить найбільше в світі судно-контейнеровоз

  Компанія Samsung створить найбільше в світі судно-контейнеровоз · Марина Левицкая · 04.02.2016 09:42

  Більшість людей вважає, що компанія Samsung спеціалізується на випуску смартфонів, планшетів, комп’ютерів та іншої побутової техніки. Але мало хто знає, що її діяльність досить різнобічна. До складу цієї відомої компанії входить підрозділ Heavy Industries, в якому працюють інженери, що займаються створенням величезних суден, будівельної техніки та інших механізмів.


 • Дитинство без гаджета

  Дитинство без гаджета · Марина Левицкая · 27.01.2016 18:57

  Користуючись планшетом чи смартфоном не всі дорослі люди здатні себе контролювати. Що тоді казати про дитину? Не дивно, що іноді вона може розібратися, куди натиснути і як гортати сторінки набагато скоріше, ніж дорослий. Обійтися без сучасного гаджета практично неможливо, тому діти звикають до цієї техніки ще з дитинства.


 • Дивовижні будівлі: круглі хмарочоси

  Дивовижні будівлі: круглі хмарочоси · Марина Левицкая · 04.01.2016 19:02

  Сучасні технології дають можливість створювати будівлі будь-яких розмірів і форм. Більшість грандіозних ідей втілюються саме у проектуванні багатоповерхових будинків.


 • Професії, які роботи можуть відібрати у людей

  Професії, які роботи можуть відібрати у людей · Марина Левицкая · 29.12.2015 13:04

  Як ви думаєте, зможе робот виконувати замість вас роботу? Сьогодні це питання вже не викликає здивування чи посмішки. Його не можна вважати суто теоретичним.


 • "Підводні камені" інтернету

  "Підводні камені" інтернету · Марина Левицкая · 22.12.2015 10:59

  Інтернет кардинально змінив життя багатьох українців, яким стала доступна майже вся інформація. Пошта доставляється вмить, а відео-зв'язок дозволяє спілкуватися з людьми в будь-якій країні.


 • Apple відкрила секретну лабораторію на Тайвані

  Apple відкрила секретну лабораторію на Тайвані · Марина Левицкая · 15.12.2015 13:55

  Нещодавно видання Bloomberg повідомило, що всесвітньо відома компанія Apple відкрила секретну лабораторію, в якій проводяться розробки більш сучасних версій дисплеїв для пристроїв, які нею виготовляються.


 • За що деякі користувачі ненавидять Apple?

  За що деякі користувачі ненавидять Apple? · Марина Левицкая · 13.12.2015 12:00

  Сьогодні компанія Apple займає лідируючі позиції на світовому ринку комп’ютерної та мобільної техніки. Мабуть, це найбільш відомий бренд з усіх існуючих. Однак переваги продукції від Apple не лише в популярності компанії. Більшість покупців цифрової техніки впевнені, що найкращий смартфон – це iPhone, найкращий планшет – iPad, а найкращий плейєр - iPod.


 • Недалеко від узбережжя Шотландії буде встановлена плавуча вітрова електростанція

  Недалеко від узбережжя Шотландії буде встановлена плавуча вітрова електростанція · Марина Левицкая · 03.12.2015 11:40

  Нещодавно була підписана угода про співпрацю між урядом Шотландії та норвезькою нафтогазовою компанією Statoil на будівництво 5 турбін, які будуть працювати за рахунок енергії вітру. Кожна з них буде мати потужність близько 6 мегават. Головною особливістю проекту являється те, що вітряні турбіни будуть встановлені на плавучі платформи недалеко від міста Пітерхед. Розробники проекту наголошують, що це буде перша електростанція плавучого типу, яка зможе забезпечувати електроенергією близько 20 тисяч житлових будинків.


 • Google отримав патент на свій новий винахід - нові окуляри Google Glass у вигляді гнучкого монокля

  Google отримав патент на свій новий винахід - нові окуляри Google Glass у вигляді гнучкого монокля · Марина Левицкая · 01.12.2015 12:11

  Наприкінці листопада Патентне бюро США схвалило заявку компанії Google на новий електронний пристрій. Він схожий на Google Glass, але виглядає як монокль, що представляє собою лінзу з однією дужкою.


 • Розроблений робот, який бореться з бур’янами

  Розроблений робот, який бореться з бур’янами · Марина Левицкая · 30.11.2015 09:58

  Відома компанія Deepfield Robotics нещодавно представила свій новий винахід – робот BoniRob. Він призначений для виконання сільськогосподарських робіт, а саме, для виявлення та знищення бур’янів шляхом забивання їх в землю.


 • Найнезвичайніші ліфти у світі

  Найнезвичайніші ліфти у світі · Марина Левицкая · 25.11.2015 14:17

  Напевно, кожна людина знає, що таке ліфт. Більшість сучасних ліфтів – це прості коробки для перевезення пасажирів та вантажу, зроблені з металу. Але виявляється, що не всі ліфти нудні та одноманітні. У світі є багато місць, де ліфти вважаються справжнім атракціоном для туристів. Сьогодні виробники пропонують велику кількість варіантів ліфтів. Сучасне і надійне обладнання для ліфтів представлене на сайті svtmsk.ru.


 • 10 корисних сайтів та додатків для сучасних студентів

  10 корисних сайтів та додатків для сучасних студентів · Марина Левицкая · 23.11.2015 16:24

  Важко сказати, чи легко бути студентом в умовах стрімкого розвитку комп'ютерних технологій. З одного боку, соціальні мережі, ігри, чати відволікають від навчання і повсякденних справ, а з другого – сьогодні створена велика кількість програм, які полегшують процес навчання.


 • Panasonic представила мегафон, який може перекладати оголошення на три мови

  Panasonic представила мегафон, який може перекладати оголошення на три мови · Марина Левицкая · 19.11.2015 14:42

  Rocket News24 повідомляє, що компанія Panasonic розробила мегафон для співробітників японських аеропортів і вокзалів, який здатний перекладати оголошення на три мови. Слід зазначити, що це відбувається в реальному часі.


Всього 968 на 49 сторінках