Нові технології

 • Японці створили окуляри для схуднення

  Японці створили окуляри для схуднення · lesya · 24.04.2012 15:08

  Сьогодні проблема зайвої ваги охопила людство. І в погоні за новими способами схуднення, які б дозволили розпрощатися з надмірною вагою без виснажливих дієт та відвідувань спортзалу, винахідники вигадують все нові й нові виверти. Так, останнім досягненням у цій галузі стали різні моделі особливих окулярів, розроблених японцями, - такі окуляри нахабно обманюють мозок.


 • З'явилися парфуми із запахом ноутбука

  З'явилися парфуми із запахом ноутбука · lesya · 20.04.2012 23:56

  Цими днями група художників із Австралії вразила світ своєю оригінальністю. Так, у тісному співробітництві зі спеціалістами компанії Air Aroma вони розробили духи з ароматом новесенького ноутбука Apple MacBook Pro.


 • Долоні замінять японцям кредитні картки

  Долоні замінять японцям кредитні картки · lesya · 20.04.2012 17:16

  Стало відомо, що японський банк Ogaki Kyoritsu у вересні цього року повинен запустити банкомати, які дозволять знімати готівку та виконувати інші операції з коштами за допомогою руки власника рахунку.


 • У Німеччині створено стійкі до землетрусу шпалери

  У Німеччині створено стійкі до землетрусу шпалери · lesya · 09.04.2012 08:01

  Нещодавно німецькі інженери представили світові свій новий винахід, покликаний забезпечити красу і затишок вашого помешкання навіть у разі настання різних природних стихій, у даному випадку землетрусів. Так, групі німецьких спеціалістів вдалося розробити стійкі до землетрусів шпалери. Їхній секрет у тому, що створені вони зі спеціального скловолокна, яке перешкоджає руйнуванню стін при середніх за силою землетрусах, не дозволяючи шматкам стін падати на підлогу при сильних поштовхах. Нові шпалери повинні надійти у продаж вже цього року.


 • Nokia пропонує використовувати вібруючі татуювання

  Nokia пропонує використовувати вібруючі татуювання · lesya · 02.04.2012 13:16

  Знаменита фінська компанія-виробник мобільних телефонів Nokia висунула цікаву ідею удосконалення мобільних пристроїв. Так, спеціалісти компанії вирішили спробувати використовувати вібруючі татуювання для оповіщення користувача про телефонний дзвінок або отримання СМС. Цими днями заявку на відповідний патент було подано до Відомства з патентів і товарних знаків США.


 • У Японії пошуковику Google заборонили доповнювати запити користувачів

  У Японії пошуковику Google заборонили доповнювати запити користувачів · lesya · 30.03.2012 14:54

  За даними Agence France-Presse, цими днями окружний суд Токіо заборонив компанії Google використовувати функцію автозаповнення запитів користувачів у своєму пошуковику.


 • Гігантський паперовий літак здійснив свій перший політ

  Гігантський паперовий літак здійснив свій перший політ · lesya · 28.03.2012 16:27

  Мабуть, кожен з нас у дитинстві намагався всіляко удосконалити конструкцію паперового літачка для того, що б він літав краще та на більші відстані. І справді, запуск паперових літачків є для дітей справою звичною та буденною, тільки якщо цей "літачок" не важить близько 360 кілограмів та не сягає завдовжки 13.5 метрів. Саме такі габарити має літак, створений групою інженерів на чолі з Артом Томпсоном (Art Thompson). Їхнє паперове творіння стало найбільшим у світі паперовим літаком. Більше того, зовсім недавно цей літак здійснив свій перший шестисекундний політ над поверхнею пустелі в Арізоні.


 • Сучасна кухня: меблі-хамелеони та холодильник-дієтолог

  Сучасна кухня: меблі-хамелеони та холодильник-дієтолог · lesya · 28.03.2012 07:51

  Нещодавно для любителів всього нового та екстремально модного, чи то стосується одягу, чи інтер’єру, було створено оригінальні меблі для кухні. Основна їхня особливість у тому, що вони схожі на… хамелеона. Щоправда, не формою, а здатністю змінювати забарвлення.


 • Британці навчилися стирати надрукований на принтері текст

  Британці навчилися стирати надрукований на принтері текст · lesya · 22.03.2012 14:23

  Нещодавно британські спеціалісти представили на осуд громадськості свій новий винахід. Група вчених з Кембріджського університету розробила нову технологію, яка дозволить стирати видрукуваний на принтері текст. Цей винахід, за твердженням розробників, дозволить використовувати один і той же папір у принтері щонайменше декілька разів.


 • У Британії збудують дім на воді

  У Британії збудують дім на воді · lesya · 16.03.2012 20:49

  В графстві Бакінгемшир у Великобританії на березі Темзи незабаром з’явиться «плавучий» будинок. Проект компанії Baca Architects покликаний усунути загрозу затоплення будинків, розташованих у прибережних регіонах: під час повені такі будинки ставатимуть вільноплаваючими понтонами. За словами директора компанії Річарда Коутса, такий дім в разі повені зможе підніматися на висоту понад 2,5 метра.


 • Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету

  Американські бездомні стануть точками доступу до Інтернету · lesya · 16.03.2012 16:08

  Нещодавно американські вчені провели цікавий експеримент, в рамках якого бездомних людей використовували в якості мобільних точок доступу до Інтернету. Експеримент, однак, одразу ж зустрів критику з боку громадськості.


 • На зміну сурогатним матерям прийде вагітний андроїд

  На зміну сурогатним матерям прийде вагітний андроїд · lesya · 14.03.2012 11:21

  Нещодавно спеціалісти американської компанії Gaumard Scientific, яка займається виготовленням імплантатів, представили світові свій новий винахід - "вагітного андроїда". У манекена на ім'я Ноель - зовнішність привабливої жінки 30-ти років та цілком реальні людські параметри.


 • В Іспанії показали статую Пегаса, виготовлену зі смартфонів

  В Іспанії показали статую Пегаса, виготовлену зі смартфонів · lesya · 06.03.2012 16:17

  Цими днями на Конгресі мобільного зв'язку, який пройшов у Іспанії, була виставлена незвичайна статуя крилатого коня.


 • SpeechJammer - пристрій, який змусить замовкнути навіть найбалакучіших

  SpeechJammer - пристрій, який змусить замовкнути навіть найбалакучіших · lesya · 05.03.2012 21:48

  Нещодавно спеціально для тих людей, які на дух не переносять балакучих, японські дослідники розробили портативний пристрій, який може ефективно та безболісно заглушити мову та інші звуки, які видає людина. І що найголовніше – все це з відстані 30 метрів. Для того, щоб закрити рот надокучливому співбесіднику, вистачить навести пристрій SpeechJammer на людину та натиснути на "спусковий гачок". Пристрій SpeechJammer працює на основі принципів, аналогічних тим, які використовуються в системі активного шумопоглинання, яку часто встановлюють в музеях, читальних залах бібліотек чи в інших громадських місцях.


 • Google заплатить мільйон доларів за злом браузера Chrome

  Google заплатить мільйон доларів за злом браузера Chrome · lesya · 29.02.2012 21:12

  Стало відомо, що на конференції з питань комп'ютерної безпеки CanSecWest, яка відбудеться 7-9 березня цього року в канадському Ванкувері, корпорація Google проведе змагання Pwnium з пошуку вразливостей у браузері Chrome.


 • Серцебиття замінить всі ключі й паролі

  Серцебиття замінить всі ключі й паролі · lesya · 24.02.2012 23:06

  Порівняно недавно група вчених з Національного університету Чанга Хсінга в Тайчжун, Тайвань, представила світові кардинально нову технологію захисту, яка базується на використанні унікальності серцебиття кожної людини. За словами розробників, технологія дозволить розблокувати ваш комп'ютер, відчинити двері дому чи автомобіля, лише доторкнувшись пальцем до поверхні спеціального датчика.


 • Вчені створили робота, який перетворює музику в скульптури

  Вчені створили робота, який перетворює музику в скульптури · lesya · 23.02.2012 21:19

  Нещодавно група дослідників представила світові свій новий революційний винахід – робота, який може перетворювати музику в… скульптури. Дослідження проходили за підтримки спеціалістів двох компаній - інженерів, програмістів, дизайнерів та одного скрипаля. Останній, до речі, створив цілих п'ять музичних творів спеціально для проекту. Саме ці твори робот згодом і перетворив у віск.


 • Програма для видалення людей з фотографій

  Програма для видалення людей з фотографій · lesya · 21.02.2012 14:38

  Цими днями спеціалісти шведської компанії Scalado повідомили про розробку «нового революційного продукту» під назвою Remove, який стане першим у світі інноваційним ПЗ, призначеним для видалення об'єктів зі знімків на мобільних пристроях.


 • Шкарпетки, які стануть альтернативою взуття

  Шкарпетки, які стануть альтернативою взуття · lesya · 16.02.2012 13:22

  Віднедавна у всіх любителів ходити босоніж з’явилася чудова можливість пристосувати свої уподобання до умов навколишнього середовища. Так, цими днями швейцарські спеціалісти представили світові свій винахід – шкарпетки, які стануть альтернативою взуття.


 • Незабаром з'явиться найшвидший у світі ліфт

  Незабаром з'явиться найшвидший у світі ліфт · lesya · 13.02.2012 23:58

  Цими днями представники компанії Mitsubishi Electric Corporation повідомили, що вже найближчим часом представлять світові кілька нових технологій, які дозволять створити найшвидший ліфт у світі. Повідомляється також, що перший такий ліфт, який рухатиметься зі швидкістю 60 км/год, обладнають в хмарочосі Shanghai Tower. Розташовується будівля висотою 623 метри в Шанхаї, а завершення будівництва споруди заплановане на 2014 рік. Далі, за словами представників компанії Mitsubishi, технології роповсюджуватимуть для використання в інших висотних будівлях в цілому світі. Поштовхом до створення такого ліфта стало те, що у зв’язку із неухильним зростанням висоти сучасних будівель люди повинні отримати можливість швидко добиратися до місця роботи чи свого помешкання.


Всього 968 на 49 сторінках