Нові технології

 • 1% Сахари вистачить для забезпечення енергією всього людства

  1% Сахари вистачить для забезпечення енергією всього людства · lesya · 18.08.2012 12:34

  Цими днями німецькі спеціалісти визначили, яка площа пустелі Сахари необхідна для того, щоб задовольнити потреби всього людства в електроенергії, Джерелом цієї енергії повинні стати, за задумом фахівців, геліотермальні електростанції.


 • Нову рекламу Apple визнали найгіршою в історії компанії

  Нову рекламу Apple визнали найгіршою в історії компанії · lesya · 01.08.2012 23:15

  Нещодавно знаменита компанія Apple випустила рекламу, яку спеціалісти назвали найгіршою в історії компанії. Так, нова рекламна кампанія Apple піддалася суворій критиці - її засудили як експерти, так і журналісти та інтернет-користувачі. А креативний директор TBWA / Chiat / Day на ім’я Кен Сігалл (Ken Segall), який є автором слогана "Think Different" ("Думай інакше"), у своєму блозі взагалі назвав її найгіршою в історії Apple.


 • Електрична шапка зробить вас розумнішими, пробудивши потяг до творчості

  Електрична шапка зробить вас розумнішими, пробудивши потяг до творчості · lesya · 30.07.2012 07:27

  Нещодавно вчені провели дослідження, результати якого доводять, що електричне збудження головного мозку може на деякий час зробити вас розумнішими, пробудивши потяг до творчості. На практиці це виглядатиме приблизно так: одягнувши на голову розроблений фахівцями пристрій – своєрідну електричну шапку, - ви зможете самостійно вирішувати складні математичні та логічні завдання, з якими в звичайному стані впоратися не можете. Це стає можливим завдяки легкому електричному струмові, який стимулює мозок.


 • Вчені запропонували замінити паролі грою

  Вчені запропонували замінити паролі грою · lesya · 23.07.2012 15:25

  Нещодавно вчені зі Стенфордського університету запропонували кардинально новий спосіб запам'ятовувати інформацію, який ґрунтується на підсвідомому запам’ятовуванні. Цю інформацію в результаті людина не зможе передати іншій особі навіть під загрозою "останнього аргументу криптоаналізу". Спеціалісти розкажуть світові про результати своїх досліджень на конференції USENIX, однак в загальному зміст роботи вже з’явився на сторінках популярного видання New Scientist.


 • Японці представили найтонший у світі дисплей з мильної бульбашки

  Японці представили найтонший у світі дисплей з мильної бульбашки · lesya · 18.07.2012 13:00

  У науково-фантастичних фільмах частенько можна побачити технології майбутнього, серед яких прозорі та напівпрозорі дисплеї, що відображають різного роду інформацію. Поступово ці технології починають втілюватися в реальності, і однією з них є прозорий дисплей, виготовлений з мильної бульбашки, який до того ж на сьогоднішній день є найтоншим дисплеєм у світі.


 • Топ-5 найбільш дивних місць світу, де є Wi-Fi

  Топ-5 найбільш дивних місць світу, де є Wi-Fi · lesya · 13.07.2012 09:52

  Сьогодні існують країни, у яких бездротове покриття працює навіть в лісах. Однак в деяких містах хот-споти встановлені в найнесподіваніших місцях. І ось нещодавно співробітники порталу Travel.ru вирішили скласти рейтинг п'яти найбільш дивних місць доступу до Інтернету.


 • Китайці представили BRICK - перший у світі прозорий телефон

  Китайці представили BRICK - перший у світі прозорий телефон · lesya · 12.07.2012 18:51

  Постійні користувачі Інтернету знають, що на сьогоднішній день дуже популярною та модною темою є банери реклами телефонів та комп’ютерів з прозорим дисплеєм, яка з'явилася в світовій мережі вже досить-таки давно.


 • Британські студенти вирахували швидкість Бетмена

  Британські студенти вирахували швидкість Бетмена · lesya · 12.07.2012 12:42

  Цими днями британські студенти довели, що супергерой Бетмен в реальності зміг би літати, однак він би обов’язково розбився під час приземлення. А для збереження «фірмового стилю» польоту Бетмену знадобився би двигун реактивного лайнера.


 • Google запустив кампанію на підтримку геїв

  Google запустив кампанію на підтримку геїв · lesya · 11.07.2012 16:49

  Цими днями знаменита на увесь світ корпорація Google запустила кампанію під назвою "Legalise Love", що перекладається як "Легалізувати любов", яка покликана підтримати права гомосексуалістів. За даними The Washington Post, декілька днів тому на сайті Google з'явився спеціальний розділ, присвячений боротьбі за права геїв.


 • Новий метод допоможе вивести брехунів на чисту воду

  Новий метод допоможе вивести брехунів на чисту воду · lesya · 10.07.2012 14:59

  Британські вчені вирішили вивести всіх брехунів на чисту воду: нещодавно вони запропонували кардинально новий метод для точного відокремлення правди від брехні. За допомогою спеціальної комп’ютерної програми вченим вдалося виявити, що на брехливе висловлювання людині необхідно на 30% більше часу, ніж на правду.


 • Вчені створили лампочку майбутнього, яка ширяє у повітрі

  Вчені створили лампочку майбутнього, яка ширяє у повітрі · lesya · 10.07.2012 10:24

  В переважній більшості науково-фантастичних творів та фільмів людство активно взаємодіє з найрізноманітнішими літаючими об'єктами та пристроями, які поступово проникають в усі сфери життя – від розваг до побуту. І, як це найчастіше буває, з плином часу наукова фантастика стає реальністю. Ось і зараз літаючі пристрої почали з'являтися в нашому житті. А представлена нещодавно спеціалістами літаюча освітлювальна лампочка є яскравим прикладом ще однієї технології майбутнього - технології бездротової передачі енергії. На жаль, на даний час немає можливості придбати таку лампочку для свого дому, однак, за твердженням експертів, у цього винаходу досить непогані перспективи голосно заявити про себе на ринку новітніх технологій.


 • Художник створить "поле світла" в Червоній пустелі Австралії

  Художник створить "поле світла" в Червоній пустелі Австралії · lesya · 06.07.2012 18:32

  Нещодавно художник Брюс Мунро представив світові свій надзвичайно оригінальний проект, в рамках якого митець має намір перетворити австралійський пейзаж пустелі навколо Улуру (Ayres Rock) в область «цвітіння» сонячних кольорів.


 • Американські військові викликатимуть блискавки на полі бою

  Американські військові викликатимуть блискавки на полі бою · lesya · 29.06.2012 20:12

  Цими днями американські військові розпочали тестування нової суперзброї майбутнього. І цього разу мова піде не про бойові лазери та рельсотрони, успішні випробування яких свого часу наробили чимало шуму, - тепер американці вирішили взяти на озброєння стихійні сили природи, а точніше, блискавки.


 • Відповідальність за збій Twitter'а взяла на себе хакерша Cosmo

  Відповідальність за збій Twitter'а взяла на себе хакерша Cosmo · lesya · 25.06.2012 14:07

  Декілька днів тому, 21 червня, популярний сервіс мікроблогів Twitter пережив великий збій у роботі. Так, мережа виявилася недоступною для більшості користувачів у цілому світі протягом приблизно трьох годин у четвер минулого тижня. За оцінюванням багатьох спеціалістів, це був найбільший збій Twitter’а за останні декілька місяців, якщо й не за цілий рік.


 • Елвіс Преслі воскресне у вигляді цифрової голограми

  Елвіс Преслі воскресне у вигляді цифрової голограми · lesya · 24.06.2012 12:38

  Знаменитий на увесь світ виконавець та музикант Елвіс Преслі, який помер у 1977 році, незабаром воскресне, поставши перед захопленою публікою у вигляді цифрової тривимірної голограми. Повідомляється, що тривимірна віртуальна копія "короля рок-н-ролу" відіграватиме головні ролі в різних постановках та шоу. Це стане можливим завдяки тісній взаємодії технологій 19-го та 21-го століть.


 • Супер-тканина зробить вас стрункими та приховає секретні дані

  Супер-тканина зробить вас стрункими та приховає секретні дані · lesya · 17.06.2012 08:44

  Нещодавно російські вчені винайшли тканину, яка не лише здатна приховати основні недоліки вашої фігури – вона гарантуватиме, що куплену за шалені гроші сукню пошив дійсно відомий кутюр'є, а не дядько Ляо з провінції Сичуань.


 • Многофункциональность микроволновки: нужна ли она?

  Многофункциональность микроволновки: нужна ли она? · kseniya_www · 16.06.2012 14:35

  Чаще всего в микроволновках, что стоят у каждого второго жителя нашей страны в доме, используют минимум возможных функций. Подогревают суп, размораживают быстро мясо или рыбу, подогревают пиццу. И все.


 • Microsoft випустить власні планшетні комп'ютери

  Microsoft випустить власні планшетні комп'ютери · lesya · 16.06.2012 13:53

  Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому компанія Microsoft розпочне виробництво своїх власних планшетних комп'ютерів. За даними інсайдерів, планшетні комп’ютери на платформі Windows 8 від корпорації Microsoft повинні з’явитися вже найближчим часом.


 • У Великобританії та США збудують "небесні міста"

  У Великобританії та США збудують "небесні міста" · lesya · 15.06.2012 00:17

  Лотосоподібні міста «City in the Sky» - проект болгарського архітектора Цвєтана Тошкова (Tsvetan Toshkov), який передбачає будівництво екологічних хмарочосів майбутнього. Оригінальний та по-справжньому витончений футуристичний проект передбачає створення зелених оаз вище рівня найвищих будівель. Він дозволить людям відпочити від шуму та метушні мегаполіса.


 • Карти Google стануть тривимірними і зможуть працювати без Інтернету

  Карти Google стануть тривимірними і зможуть працювати без Інтернету · lesya · 11.06.2012 19:04

  Декілька днів тому представники знаменитої компанії Google на прес-конференції в Сан-Франциско розповіли про нововведення, які з'являться в картографічних сервісах Інтернет-гіганта.


Всього 968 на 49 сторінках