Нові технології

 • Британський школяр отримав 1 млн доларів за додаток для iPhone

  Британський школяр отримав 1 млн доларів за додаток для iPhone · lesya · 05.11.2012 19:21

  Нещодавно один британський школяр втер носа багатьом дорослим та поважним бізнесменам - сімнадцятирічний Нік д'Алоізіо з Великобританії отримав від інвесторів цілий мільйон доларів за розробку оновленої програми для iPhone.


 • Відбитки пальців розкажуть про стать та характер людини

  Відбитки пальців розкажуть про стать та характер людини · lesya · 02.11.2012 21:27

  Провівши спеціальне дослідження, фахівці з’ясували, що аналіз відпечатків пальців допоможе не лише ідентифікувати особу, але й розкаже про стать та навіть характер людини, відбитки пальців якої піддаються аналізу. Дослідження проводилося нещодавно співробітниками Університету Шеффілд Халлам у Великобританії. Виявляється, людський піт, який і залишає відпечатки, містить набір пептидів, відносний вміст яких залежить від статі людини. Якщо використовувати технологію матрично-активованої лазерної десорбції/іонізації (MALDI), можна виявити певні протеїни та визначати їхній відносний вміст в зразках.


 • Вчені працюють над створеннням системи ідентифікації за ходою людини

  Вчені працюють над створеннням системи ідентифікації за ходою людини · lesya · 20.10.2012 16:19

  Вже найближчим часом вчені планують довести до завершення нову систему ідентифікації особи, яка розпізнаватиме людей за їхньою ходою. З’явилася інформація, що на сьогоднішній день дослідники з британської Національної фізичної лабораторії (National Physical Laboratory, NPL) вже розробили систему ідентифікації особи за ходою людини. За словами розробників, ця система може також використовуватися для стеження за людьми, які переміщаються всередині будівель і об'єктів, що знаходяться під контролем та охороною, за допомогою мережі існуючих камер спостереження, що входять до складу всіх сучасних охоронних систем.


 • Google випустить планшет за 100 доларів

  Google випустить планшет за 100 доларів · lesya · 19.10.2012 08:06

  Компанія Google продовжує дивувати користувачів, створюючи все нові продукти і намагаючись зробити їх доступними кожному.


 • Microsoft запускає музичний сервіс

  Microsoft запускає музичний сервіс · lesya · 18.10.2012 19:35

  Стало відомо, що компанія Microsoft вже найближчим планує запустити власний музичний сервіс, який збере мільйони музичних композицій. Таке нововведення надасть усім користувачам продуктів від Microsoft можливість слухати музику високої якості чи купувати окремі композиції.


 • Тонка, прозора і гнучка графенова плівка перетворить будь-яку поверхню в гучномовець

  Тонка, прозора і гнучка графенова плівка перетворить будь-яку поверхню в гучномовець · lesya · 16.10.2012 07:34

  Як відомо, при виробництві перших мікрофонів та гучномовців використовували вуглець. І в цих перших звуковідтворювальних пристроях вуглець використовували, як правило, у вигляді дрібних вугільних зерен або ж цільних частин, виготовлених з графіту. Згодом нові технології витіснили вуглець, на зміну якому прийшли електричні котушки, магніти і п'єзоелектричні кристали. Однак сьогодні вчені знову повернулися до вуглецю, щоправда, в дещо іншому вигляді, ніж колись. Тепер вуглець знову використовуватимуть у звуковідтворювальній апаратурі у вигляді пакету з графенових плівок, товщиною всього в декілька атомів, який відтворюватиме звук за рахунок коливань високої температури.


 • Робот-художник намалює людські сни

  Робот-художник намалює людські сни · lesya · 12.10.2012 17:20

  Нещодавно вчені представили світові нового робота, який читатиме людські сни. Створений фахівцями пристрій зчитуватиме людські сновидіння, спостерігаючи за сплячим, і малюватиме їх. За даними зарубіжних ЗМІ, такий незвичайний атракціон запропонувала своїм постояльцям мережа готелів Ibis, які розташовуються в Берліні, Лондоні та Парижі.


 • Скандал: додаток Apple Maps показав секретні об'єкти Тайваню

  Скандал: додаток Apple Maps показав секретні об'єкти Тайваню · lesya · 12.10.2012 10:40

  Цими днями розгорівся черговий скандал навколо популярного додатку Apple Maps. Причиною суперечок стало те, що Apple показала розташування секретних військових об’єктів у Тайвані.


 • Google навчиться розпізнавати обличчя на фото

  Google навчиться розпізнавати обличчя на фото · lesya · 10.10.2012 18:36

  Цими днями стало відомо, що корпорація Google уклала угоду з компанією Viewdle, спеціалісти якої розробили вельми цікаву технологію розпізнавання облич. За деякими даними, Google витратила на проект більш сорока мільйонів доларів. Про це повідомив представник Motorola Mobility – компанії, яка з недавніх пір є дочірньою компанією корпорації Google.


 • На показі дизайнерського одягу публіці представили окуляри Google

  На показі дизайнерського одягу публіці представили окуляри Google · lesya · 10.10.2012 08:31

  Минулого місяця відомий американський дизайнер Діана фон Фюрстенберг зуміла вразити та в той же час приємно здивувати не лише своїх колег-дизайнерів, але й експертів світової моди та істинних цінителей сучасної фешн-індустрії. Діана фон Фюрстенберг вирішила урізноманітнити уже звичні покази одягу, додавши до своїх моделей унікальні інтерактивні окуляри Glass від Google. Найцікавіше, що творцем цих окулярів нового покоління є корпорація Google, яка представила окуляри буквально місяць тому.


 • Вчені назвали паливом майбутнього рідке повітря

  Вчені назвали паливом майбутнього рідке повітря · lesya · 04.10.2012 17:20

  Експерти вважають, що в недалекому майбутньому на зміну традиційному пальному прийде… повітря. Щоправда, не в такому вигляді, як ми звикли його сприймати, а в рідкому.


 • Подача бесплатных объявлений в Санкт-Петербурге

  Подача бесплатных объявлений в Санкт-Петербурге · kseniya_www · 25.09.2012 18:30

  Развитие коммерческой деятельности в малых масштабах зачастую сильно зависит от рекламы, оплатить которую, а также оставаться с прибылью, не всегда возможно. Отчасти это ограничивает деятельность, связанную с продажей бытовой техники, оказанием услуг, сдачей квартирных площадей или комнат. Однако при отсутствии реклам вероятность получения определенной прибыли и вовсе сводится к нулю.


 • Комп'ютер навчать визначати емоційний стан людини за положенням та формою губ

  Комп'ютер навчать визначати емоційний стан людини за положенням та формою губ · lesya · 25.09.2012 13:40

  Вчені з Міжнародного університету Маніпал (Manipal International University) в Малайзії на чолі з Картігаяном Матукераппеном (Karthigayan Muthukaruppan) на даний час займаються розробкою програми, яка б навчила комп'ютер визначати емоційний стан людини, інтерпретуючи рухи, форму та положення губ співрозмовника. За словами експертів, така система може стати ще одним кроком на шляху до створення нових способів взаємодії людини з комп'ютерами, що, у свою чергу, дозволить інвалідам чи людям з обмеженими можливостями більш ефективно використовувати спеціалізовані пристрої комп'ютерних комунікацій на зразок мовних аналізаторів та синтезаторів.


 • "Фальшивий Стів": Apple стала нудною копією інших

  "Фальшивий Стів": Apple стала нудною копією інших · lesya · 13.09.2012 16:47

  Цими днями автор популярного блогу "Фальшивий Стів" Ден Лайонс залишив вельми зухвалі відгуки про нову розробку компанії iPhone 5. Нагадаємо, що у своєму блозі Ден намагається дивитися на роботу корпорації Apple очима її засновника Стіва Джобса.


 • Німці створили велосипед без педалей та сидіння

  Німці створили велосипед без педалей та сидіння · lesya · 11.09.2012 21:31

  Досить дивний велосипед представили німецькі розробники. Їхнє творіння не має ні традиційних для велосипеда педалей, ні сидіння. Цей транспортний засіб покликаний зробити пересування екологічним та корисним для здоров'я.


 • Японці розробили віртуальний тренажер приготування їжі

  Японці розробили віртуальний тренажер приготування їжі · lesya · 03.09.2012 10:16

  Майстерність приготування їжі небезпідставно вважається мистецтвом. Отож, як і в випадку з будь-яким іншим видом мистецтва, в основі цієї майстерності, окрім вродженого таланту, лежить досвід, набутий під час численних спроб та помилок.


 • Microsoft випустить "реєстратор життя" користувачів

  Microsoft випустить "реєстратор життя" користувачів · lesya · 28.08.2012 21:00

  Вже найближчим часом компанія Microsoft має намір запатентувати пристрій для запису і зберігання в реальному часі всього того, що бачить і чує людина. Той, хто придбає цей гаджет, зможе фіксувати все своє життя в базі даних.


 • Студент створив піднос, з якого не падають склянки і тарілки

  Студент створив піднос, з якого не падають склянки і тарілки · lesya · 24.08.2012 11:44

  Цими днями корейський студент представив свій винахід, який стане в нагоді офіціантам і назавжди покладе край падінню тарілок, чашок і склянок. Розробка отримала назву Magic Tray («Чарівний піднос»). Він здатний утримати склянки й тарілки за допомогою магнітів. Якщо винахід взяти в руки і стиснути його по боках, магнітне поле активується, і піднос можна буде спокійно нахиляти під кутом до 45 градусів. Коли ж «чарівний» піднос Magic Tray покласти на стіл або на будь-яку іншу поверхню, магнітне тяжіння порушується, і чашки й тарілки можна запросто забирати.


 • У США пройшли випробування літаючого мотоцикла

  У США пройшли випробування літаючого мотоцикла · lesya · 23.08.2012 14:42

  Цими днями у США пройшли випробування літаючого мотоцикла Aerofex. Представники компанії Aerofex провели в Каліфорнії випробування першого в історії літаючого мотоцикла. За словами розробників, апарат не призначений для польотів на великій висоті, він, скоріше, зможе стати альтернативою наземних транспортних засобів класу позашляховиків.


 • 5 гаджетів, які стали популярними цього літа

  5 гаджетів, які стали популярними цього літа · lesya · 22.08.2012 10:25

  Світ сучасних технологій поповнюється новинками чи не щодня. Спеціалісти найрізноманітніших галузей створюють нові пристрої, призначення та сфера використання яких можуть бути надзвичайно різними. Іноді ці речі є і справді незамінними, а іноді просто непотрібними. Та навіть такі, здавалося б, безглузді творіння користуються популярністю в певних колах, і деяким людям можуть стати в нагоді. Пропонуємо вашій увазі п’ять гаджетів, які стали популярними цього літа.


Всього 968 на 49 сторінках