Нові технології

 • Apple запатентувала "розумне" взуття

  Apple запатентувала "розумне" взуття · lesya · 28.01.2013 19:38

  Як відомо, Apple займається не лише розробкою мобільних пристроїв та планшетів - компанія намагається впровадити найсучасніші досягнення комп’ютерних технологій в усі без винятку сфери людського життя. Так, лише в минулому році Apple зареєструвала у США майже 1140 патентів, зайнявши 22-ге місце у рейтингу компаній з найбільшою кількістю отриманих патентів.


 • Окуляри Google Glass передаватимуть звук через кістки черепа

  Окуляри Google Glass передаватимуть звук через кістки черепа · lesya · 28.01.2013 16:51

  Нещодавно компанія Google вирішила запатентувати нову технологію, яка дозволить передавати звук, використовуючи тканинну та кісткову провідність. Таким чином, звукові хвилі скеровуватимуться безпосередньо у внутрішнє вухо, минаючи барабанну перетинку. Передбачається, що технологію впровадять в Google Glass. Вона дозволить користувачеві чути різні звуки, які для оточуючих залишатимуться німими.


 • Технологія IllumiRoom виведе ігровий простір за межі екрану або дисплея

  Технологія IllumiRoom виведе ігровий простір за межі екрану або дисплея · lesya · 14.01.2013 13:12

  З розвитком новітніх технологій комп’ютерні відеоігри удосконалюються чи не щодня, їхня кількість невпинно зростає, а розповсюдження смартфонів, планшетів та інших ігрових пристроїв призводить до зміни способів участі в цих іграх. Все це призвело до того, що сьогодні черговою новинкою в світі ігрової індустрії вже мало кого здивуєш. Отож тепер розробники взялися за збільшення можливостей інтерактивної взаємодії та розширення ігрового середовища. У цьому напрямку, окрім багатьох інших, працюють фахівці Microsoft Research, які на даний час займаються розробкою інноваційної технології IllumiRoom.


 • Polaroid підтвердив випуск бездзеркального фотоапарата на Android

  Polaroid підтвердив випуск бездзеркального фотоапарата на Android · lesya · 27.12.2012 10:16

  Нещодавно представники компанії Polaroid в інтерв'ю журналістам видання Imaging Resource підтвердили свій намір найближчим часом випустити бездзеркальний фотоапарат зі змінною оптикою, який працюватиме під управлінням Android.


 • Останній смартфон Стіва Джобса

  Останній смартфон Стіва Джобса · lesya · 26.12.2012 08:46

  У жовтні 2011 року світ чекало велике розчарування: довгоочікуваний Apple iPhone 5 від компанії, яка в 2007 році здійснила справжній прорив на ринку мобільних технологій, представивши людству без сумніву грандіозну та інноваційну розробку мобільного телефону нового покоління, на головній презентації компанії в 2011 році не показали.


 • Створено велотренажер, який дозволить перетворити зайві кілограми в електрику

  Створено велотренажер, який дозволить перетворити зайві кілограми в електрику · lesya · 24.12.2012 15:04

  Якщо в квартирі раптово гасне світло, переважна більшість людей змушені бездіяльно чекати усунення несправності. Та якщо у вас є пристрій Ideso PowerPac, ви зможете не витрачати дорогоцінного часу дарма, а сісти на велосипед та виробити для свого комп'ютера або ж якогось іншого пристрою стільки енергії, скільки душа забажає.


 • До 2018 року телефони матимуть слух, нюх, та розрізнятимуть смак

  До 2018 року телефони матимуть слух, нюх, та розрізнятимуть смак · lesya · 24.12.2012 07:44

  Цими днями співробітники IBM поділилися своїм баченням того, яким стане комп'ютер всього через кілька років. Експерти компанії переконують, що до 2018 року він матиме всі п'ять почуттів. Про це пише Марк Прігге в статті, опублікованій на сторінках The Daily Mail.


 • Карти Apple становлять загрозу для життя

  Карти Apple становлять загрозу для життя · lesya · 12.12.2012 13:17

  Виявляється, карти Apple можуть становити загрозу вашому життю. Не довіряти картам Apple закликають австралійські поліцейські, які цими днями врятували життя як мінімум чотирьом автомобілістам, які ледь не загинули через помилку в електронних картах компанії.


 • 8 нанотехнологій, які ми використовуємо в побуті

  8 нанотехнологій, які ми використовуємо в побуті · lesya · 11.12.2012 16:45

  Поняття нанотехнологій асоціюється у нас, як правило, з незрозумілими та надскладними досягненнями сучасної фізики, з чимось вкрай далеким та, чесно кажучи, не зовсім потрібним, принаймні у повсякденному житті. Насправді ж, нанотехнології знаходяться поруч з нами, і ми, навіть того не підозрюючи, часто використовуємо їх у своєму побуті. Так, на сьогоднішній день в основі більше 800 побутових комерційних виробів лежать нанотехнології. Ось деякі з них.


 • "Розумні" манекени стежать за нами з вітрин магазинів

  "Розумні" манекени стежать за нами з вітрин магазинів · lesya · 11.12.2012 14:06

  Якщо вам постійно видається, ніби за вами хтось стежить, – можливо, ви не параноїк, і всі ваші фантазії є реальністю. Дивлячись на манекен, який стоїть за вітриною того чи іншого магазину, ви не можете бути впевнені, що ваш погляд не наткнеться на пильну відповідь по той бік скла.


 • Хакери можуть знімати паролі навіть з вимкненого ПК

  Хакери можуть знімати паролі навіть з вимкненого ПК · lesya · 07.12.2012 17:57

  Цими днями дослідникам з Македонського університету вдалося відкрити пролом в безпеці, заснований на особливостях роботи комп'ютерної пам'яті, який може використовуватися для збору паролів та інших чутливих даних, навіть якщо ПК вимкнений.


 • Смартфон дозволить полювати на примар

  Смартфон дозволить полювати на примар · lesya · 06.12.2012 20:22

  Любителі всього паранормального отримали ще одну розвагу: тепер вони зможуть полювати за привидами за допомогою звичайного смартфону.


 • В Японії створюють 3D моделі майбутніх малюків

  В Японії створюють 3D моделі майбутніх малюків · lesya · 05.12.2012 15:05

  Розвиток сучасних технологій дозволив майбутнім батькам поглянути на свого малюка ще до його появи на світ. Останнім часом дедалі більшою популярністю користуються знімки ще не народжених немовлят, зроблених за допомогою технології ультразвукової діагностики. Цією послугою сьогодні вже нікого не здивуєш.


 • Для туристів створили вуличні знаки, що вміють розмовляти

  Для туристів створили вуличні знаки, що вміють розмовляти · lesya · 03.12.2012 21:16

  Люди, які часто бувають за кордоном, знають, як важливо досконало знати мову тієї країни, яку ви маєте намір відвідати. І не важливо, чи ви вирушаєте за кордон по роботі, чи просто відпочити, ви повинні усвідомлювати, що незнання місцевої мови, як і невміння правильно вимовити необхідну адресу місцевою мовою, може стати причиною годин втраченого часу, проведеного в блуканнях нескінченними вулицями незнайомого міста.


 • Вчені розробили пляшку, здатну самостійно наповнюватися водою

  Вчені розробили пляшку, здатну самостійно наповнюватися водою · lesya · 27.11.2012 20:07

  Нещодавно вчені розробили ємність для води, здатну до самонаповнення. Секрет винаходу американських учених криється у надзвичайній схожості диво-пляшки з організмом жука, який мешкає в пустелі Наміб. Цій комасі вдається виживати у вкрай посушливих районах за рахунок видобутку вологи з повітря.


 • Французи випустили "кулінарний" планшет

  Французи випустили "кулінарний" планшет · lesya · 22.11.2012 18:53

  Нещодавно французька компанія-виробник техніки UNOWHY анонсувала новий планшет, який отримав кодову назву QOOQ. Цю 400-доларову "таблетку" було розроблено спеціально для надання допомоги кулінарам. У пристрій вбудовано кулінарну книгу, а сам він надійно захищений від різного роду "кухонних небезпек".


 • Японці випустили білизну, здатну поглинати неприємні запахи

  Японці випустили білизну, здатну поглинати неприємні запахи · lesya · 19.11.2012 21:51

  Цими днями співробітники японської текстильної компанії Seiren випустили на ринок серію незвичайної білизни, здатної поглинати неприємні запахи. Секрет білизни криється в особливій тканині, що здатна поглинати неприємні аромати. Про це повідомляє популярне видання The Daily Mail.


 • Нафту видобуватимуть з водоростей

  Нафту видобуватимуть з водоростей · lesya · 19.11.2012 15:06

  Нещодавно група хіміків з Мічиганського університету представила світові розроблену ними технологію, яка дозволяє перетворювати водорості в нафту за лічені хвилини, тоді як природній процес перетворення триває сотні тисяч років.


 • LG прорекламувала нові монітори за допомогою ліфта, в якому провалюється підлога

  LG прорекламувала нові монітори за допомогою ліфта, в якому провалюється підлога · lesya · 13.11.2012 08:10

  Нещодавно співробітники популярної в цілому світі компанії LG, яка займається виробництвом найсучаснішої техніки, вирішили продемонструвати можливості своїх нових IPS-моніторів надзвичайно оригінальним чином. Задумавши організувати цікавий розіграш, який би міг використовуватися в якості реклами, спеціалісти компанії знімали все, що відбувається, на відео. Відеоролик можна переглянути на YouTube.


 • Створено алгоритм для "наведення порядку" в соціальних мережах

  Створено алгоритм для "наведення порядку" в соціальних мережах · lesya · 07.11.2012 17:40

  Цими днями вчені зі Стенфордського університету представили світові алгоритм, покликаний «навести порядок» у соціальних мережах. Дана програма здатна автоматично виділяти в соціальних контактах користувача "круги" колег, членів сім'ї чи просто знайомих. Попередня версія роботи доступна вже сьогодні в архіві Корнельського університету, а ее краткие содержания переказано у блозі Technology Review.


Всього 968 на 49 сторінках