Нові технології

 • Новий 3D роздруковуватиме вбрання прямо у вас вдома

  Новий 3D роздруковуватиме вбрання прямо у вас вдома · lesya · 15.04.2013 23:55

  Якщо всього якесь століття тому літаки для наших предків видавалися справжньою фантастикою, то, можливо, в недалекому майбутньому фантастичними вже нашим нащадкам виглядатимуть магазини та бутіки, такі звичні для нас сьогодні. І вже зовсім скоро в нас зникне потреба ходити по магазинах, вибираючи одяг - ми робитимемо це прямо в себе вдома.


 • Іранський вчений створив "машину часу"

  Іранський вчений створив "машину часу" · lesya · 15.04.2013 20:26

  Тегеранський вчений на ім’я Алі Рацегі (Ali Razeghi) нещодавно запатентував свій новий винахід з багатозначною назвою «Aryayek Time Traveling Machine». 27-річному іранцю вдалося створити машину часу. Однак, на відміну від класичних приладів схожого типу (всі вони не виходили за межі фантастичних фільмів та книг), які «дозволяють» подорожувати у часі, машина Алі не віднесе вас у майбутнє, а… перенесе майбутнє у сьогодення. Винайдена технологія не дозволятиме переміщуватися у часі, а лише «зазирнути» у майбутнє.


 • Китайці представили концепт міста, створеного в кратері астероїда

  Китайці представили концепт міста, створеного в кратері астероїда · lesya · 08.04.2013 20:40

  Проблема Апокаліпсису, напевне, хвилює людство з моменту самої його появи. Сьогодні ж, з розвитком інформаційних технологій, які дозволяють проводити різні розрахунки, а також зі зростанням популярності різного роду пророцтв та, вкінці-кінців, кінематографу, тема кінця світу стала близькою кожному мешканцю Землі.


 • Спеціальна плівка перетворить екран будь-якого мобільного пристрою в 3D-дисплей

  Спеціальна плівка перетворить екран будь-якого мобільного пристрою в 3D-дисплей · lesya · 08.04.2013 18:29

  Розвиток сучасних технологій по-справжньому вражає. До чого тільки не додумаються розробники для того, щоб привернути увагу потенційних споживачів. Приміром, нещодавно було винайдено плівку, яка перетворить екран будь-якого мобільного пристрою в 3D- дисплей.


 • Іспанці створили ліжко, яке непотрібно застеляти

  Іспанці створили ліжко, яке непотрібно застеляти · lesya · 05.04.2013 20:26

  Напевне, кожному з нас знайома ситуація, коли зранку ми катастрофічно спізнюємося на роботу чи на важливу ділову зустріч, а в нас ще купа справ, які ми просто зобов’язані виконати. Дорогоцінні секунди розподіляються між прийняттям душу та іншими гігієнічними ранковими ритуалами, без яких просто неможливо вийти з дому. Трохи часу займає процес одягання. Поснідати ми, звісно, в таких випадках не встигаємо, а застелити ліжко - й поготів. Саме для таких випадків, а також для людей вельми ледачих, іспанська компанія OHEA створила особливе ліжко, яке дозволить уникнути проблеми з застелянням.


 • Японці створили екран, здатний передавати запахи

  Японці створили екран, здатний передавати запахи · lesya · 04.04.2013 19:24

  Сучасні технології дійшли того рівня розвитку, коли черговою новинкою вже мало кого здивуєш. Однак японським інженерам це вдалося – вони представили світові технологію, що дозволяє не лише спілкуватися на відстані, але й відчувати запахи за тисячі кілометрів.


 • У китайському ресторані відвідувачів обслуговують роботи

  У китайському ресторані відвідувачів обслуговують роботи · lesya · 20.03.2013 20:49

  Розвиток новітніх технологій та досягнення сучасної інженерної науки дозволили вивести обслуговування в ресторанах на кардинально новий рівень. У даному контексті мова йде не про високотехнологічне устаткування, яке прийшло на допомогу добре вишколеному персоналу, а про роботів, які, власне, замінили цей персонал.


 • Кращий гравець Lineage 2 створив сервер Titan

  Кращий гравець Lineage 2 створив сервер Titan · kseniya_www · 19.03.2013 16:38

  Усі знають, що DanielDefo - це найвідоміший гравець в Lineage 2. Тепер він є власником цього ігрового сервера. Зібрана ним команда щосили працює над якістю сервера, щоб він був цікавим для ігрових фанатів. Якщо ви зайдете на сайт, то ви зможете отримати найбільш детальну інформацію про те, що відбувається : зміни, оновлення, запуски, патчі.


 • Можно ли детям играть в компьютерные игры?

  Можно ли детям играть в компьютерные игры? · lesya · 11.03.2013 20:26

  Наша повседневная жизнь столь тесно связана с новейшими технологиями, что мы уже представить себе не можем, что бы произошло, если бы у нас вдруг отобрали компьютер. При этом касается это не только нас, но и наших детей, с раннего детства считающих компьютер едва ли не лучшим другом. Понятно, что ни взрослым, ни детям компьютер не может заменить необходимости в повседневной физической активности, однако так ли уж вредны компьютерные игры? Оказывается, некоторые врачи и психологи утверждают, что игры могут быть не только безвредными, а, наоборот, помогать нашему здоровью.


 • В основі виставки американської художниці - аналіз ДНК та тривимірні портрети

  В основі виставки американської художниці - аналіз ДНК та тривимірні портрети · lesya · 04.03.2013 10:08

  Ми ніколи не замислюємося над тим, скільки генетичної інформації залишаємо позад себе, часом навіть не здогадуючись, що викинута недбало жувальна гумка, недопалок або ж волосина містять зразки нашої ДНК. В переважній більшості вони за непотрібністю безслідно зникають, проте якщо ваша генетична інформація когось зацікавить, її з легкістю можна буде відшукати та використати у своїх цілях. Цими днями Хізер Дьюї-Хегборг (Heather Dewey-Hagborg), «інформаційна художниця» з Брукліна, довела це твердження на практиці.


 • Прослушка без санкции – глобальная проблема нашего времени

  Прослушка без санкции – глобальная проблема нашего времени · kseniya_www · 28.02.2013 20:24

  В нашем информативном веке работает принцип – чем большей информацией ты владеешь, тем больше у тебя власти. Информация имеет устойчивый спрос и получают ее несанкционированным путем. Поэтому, если вы обладаете какой-то информацией «не для широкого круга людей», следует задуматься о её надежной защите. К примеру, вы проводите закрытое совещание или переговоры, подумайте, сколько людей захочет получить обсуждаемую информацию?


 • Google анонсувала ноутбук з невидимими пікселями

  Google анонсувала ноутбук з невидимими пікселями · lesya · 28.02.2013 18:39

  Нещодавно компанія Google анонсувала пристрій Chromebook Pixel - перший ноутбук на базі операційної системи Chrome OS, який матиме сенсорний екран.


 • Білл Гейтс та Марк Цукерберг розповіли про користь та простоту програмування

  Білл Гейтс та Марк Цукерберг розповіли про користь та простоту програмування · lesya · 28.02.2013 13:09

  Цими днями знамениті на увесь світ мільярдери, яким вдалося заробити свої маєтки завдяки вмінню програмувати, вирішили поділитися з користувачами Мережі своїми роздумами стосовно користі та простоти самого процесу програмування.


 • Ноутбуки Toshiba удостоїлися премії iF Product Design Award 2013

  Ноутбуки Toshiba удостоїлися премії iF Product Design Award 2013 · lesya · 20.02.2013 11:19

  Нещодавно популярна компанія-виробник техніки Toshiba удостоїлася почесної нагороди – премії iF Product Design Award 2013 за дві моделі ультрабуків серії Toshiba Satellite - модель U840W та U920T. Для того, щоб потрапити до списку п’ятдесяти найкращих, ноутбуки Toshiba пройшли нелегкий шлях – їм довелося обійти 3011 учасників.


 • На YouTube з'явилося відео з інструкцією злому iPhone на базі iOS 6.1

  На YouTube з'явилося відео з інструкцією злому iPhone на базі iOS 6.1 · lesya · 15.02.2013 14:15

  Цими днями в операційній системі iOS 6.1 було виявлено помилку, яка дозволяє потенційним зловмисникам скористатися захищеним смартфоном iPhone, обійшовши необхідність введення паролю.


 • Додаток до iPhone виміряє розміри чоловічого достоїнства

  Додаток до iPhone виміряє розміри чоловічого достоїнства · lesya · 08.02.2013 23:12

  Нещодавно світ побачив новий додаток для iPhone, за допомогою якого всі користувачі чоловічої статі зможуть помірятися розмірами свого чоловічого достоїнства.


 • Студентка-архітектор представила світові дихаючий метал

  Студентка-архітектор представила світові дихаючий метал · lesya · 07.02.2013 21:51

  Доріс Кім Сунг (Doris Kim Sung), студентка-біоархітектор, представила концепт дихаючого металу, який в майбутньому може стати альтернативою кондиціонерів.


 • Комп'ютер навчили передбачати новини на завтра

  Комп'ютер навчили передбачати новини на завтра · lesya · 05.02.2013 23:00

  Цими днями розробники представили нову програму, яка здатна пророкувати новини на наступний день. За словами її творців, програму можна використовувати для ранніх попереджень стихійних лих і катастроф.


 • Является ли перелинковка страниц сайта эффективным методом ранжирования?

  Является ли перелинковка страниц сайта эффективным методом ранжирования? · kseniya_www · 04.02.2013 23:11

  В этом вопросе было сломано немало копий в интернете. Разные «эксперты» говорят порой совершенно противоположные и разные вещи. К примеру, некоторые советуют линковать все подряд, другие считают, что наиболее грамотная оптимизация – это иерархическая структура ссылок.


 • В паролях слід робити помилки - граматично вірні паролі не захищені від злому

  В паролях слід робити помилки - граматично вірні паролі не захищені від злому · lesya · 31.01.2013 20:00

  На сьогоднішній день всім відомо, що для того, щоб зробити свій пароль максимально безпечним, необхідно при його створенні використовувати великі й малі літери, цифри та спеціальні символи. Окрім того, необхідно зробити пароль якнайдовшим. Проте, як виявилося нещодавно, всі ці методи – ні до чого, якщо ваш пароль матиме певну граматичну структуру.


Всього 968 на 49 сторінках