Нові технології

 • Samsung Galaxy Note 3: неприємний сюрприз, що чекав на перших покупців

  Samsung Galaxy Note 3: неприємний сюрприз, що чекав на перших покупців · lesya · 30.09.2013 14:19

  Зовсім недавно світ побачив новий смартфон Samsung Galaxy Note 3, а його перші покупці вже встигли зіткнутися з неприємністю: виявляється, новинка не підтримує SIM-карти операторів стільникового зв’язку, які знаходяться за межами регіону, в якому смартфон було куплено. А це означає, що куплений в Європі Samsung Galaxy Note 3 не підтримуватиме карти США чи інших країн, які знаходяться за межами континенту. Цей факт отримав цими днями підтвердження від розробників, що особливо вразило туристів: спілкування в роумінгу – надто дороге, а користуватися картами місцевих операторів власники смартфону тепер не зможуть.


 • Найпопулярніші блоги, які принесли своїм власникам мільйони

  Найпопулярніші блоги, які принесли своїм власникам мільйони · lesya · 30.09.2013 12:46

  Інтернет відкрив чималий простір для заробляння грошей. При цьому способів заробити в Мережі на сьогоднішній день існує чимало. І на противагу тим, хто постійно твердить, що заробити в Інтернеті пристойну суму практично неможливо, наводимо в приклад тих, кому всесвітня мережа принесла мільйони.


 • Топ кращих браузерів або Як змінюються уподобання українських користувачів

  Топ кращих браузерів або Як змінюються уподобання українських користувачів · lesya · 29.09.2013 16:56

  Думки користувачів з приводу того, який Інтернет-браузер найкращий, розбігаються, проте в центрі дискусій вітчизняних юзерів традиційно опиняються найпопулярніші з них: Internet Explorer, Google Chrome, Opera Software та Mozilla Firefox. Порівняно недавно до них приєднався браузер Safari, який, однак, з лідерами конкурувати не може.


 • Інфрачервона плівка - останнє слово в сфері систем обігріву підлоги

  Інфрачервона плівка - останнє слово в сфері систем обігріву підлоги · lesya · 11.09.2013 10:26

  Сьогодні світ всерйоз стурбований проблемою збереження екології. Загроза глобального потепління та непоправних змін у природі змушують вдаватися до використання технологій, здатних економити електроенергію, що в результаті позитивно позначається на навколишньому середовищі. Зрозуміло, що відмовлятися від зручностей, подарованих цивілізацією, ніхто наміру немає, проте було б непогано забезпечити максимальну ефективність приладів, які працюють на електроенергії.


 • Цікавинки про чорнило та принтери

  Цікавинки про чорнило та принтери · lesya · 05.09.2013 19:36

  Без принтера сьогодні важко уявити будь-який сучасний офіс чи фотоцентр, вони стали нашими незамінними помічниками у повсякденному житті. Принтер дозволяє за лічені секунди роздрукувати фотографії зі свого власного цифрового фотоапарату, перенести важливу інформацію з комп’ютера на папір і багато всього іншого.


 • Диво-жилетка із кондиціонером

  Диво-жилетка із кондиціонером · kseniya_www · 24.08.2013 18:45

  Нещодавно у Німецькому Технологічному інституті Карлсруе видатним вченим, професором Вільгельмом Шторком був зроблений винахід, який представляв собою доволі незвичний вид одягу – жилетку, в якій професор умудрився встановити систему кондиціонування.


 • Матеріали, які змінять майбутнє виробництва

  Матеріали, які змінять майбутнє виробництва · kseniya_www · 20.08.2013 18:56

  Від розвитку таких галузей, як робототехніка, обчислювальна техніка, сенсорні технології, залежать перспективи розвитку виробництва.


 • 6 міфів про мікрохвильову піч

  6 міфів про мікрохвильову піч · lesya · 07.08.2013 19:24

  Мікрохвильова піч стала справжньою помічницею сучасної господині. Вона не лише економить час та нерви, але й дозволяє приготувати незвичні та оригінальні страви. І, як це буває з більшістю широко розповсюджених речей та явищ, навколо мікрохвильової печі витає безліч міфів. Хоча трапляються й правдиві факти, які мало скидаються на реальність.


 • Слабкі місця Ipad 4

  Слабкі місця Ipad 4 · lesya · 31.07.2013 10:44

  Компанія Apple продовжує радувати своїх кумирів черговими новинками. Вносячи у кожен гаджет все нові й нові удосконалення, спеціалісти та розробники компанії намагаються передбачити побажання своїх шанувальників. І, беручи до уваги сьогоднішню популярність пристроїв Apple, можна з упевненістю твердити, що їм це вдається.


 • Аpple Іphone 5s покажуть в рамках конференції у Сан-Франциско

  Аpple Іphone 5s покажуть в рамках конференції у Сан-Франциско · lesya · 24.05.2013 22:41

  Компанія Apple, яка вже декілька років поспіль проводить конференції для розробників WWDC, не відступить від традиції і цього року: Worldwide Developers Conference 2013 запланована на 10-14 червня. Проходитиме вона у Сан-Франциско (штат Каліфорнія, США). В ході цього заходу присутнім презентують низку новинок та удосконалень, над якими зараз трудяться спеціалісти та розробники Apple.


 • Кілька речей, які вбив Інтернет

  Кілька речей, які вбив Інтернет · lesya · 20.05.2013 20:38

  Кілька днів тому у світі відзначали Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства. З цієї нагоди популярне британське видання Daily Telegraph вирішило пригадати ті речі, які «вбив» Інтернет. Такий речей, як виявилося чимало: британці назбирали цілих три десятки. Всі ми, звісно, називати не будемо, однак деякі розглянемо.


 • Дослідники створили сорочку, яку не треба прати

  Дослідники створили сорочку, яку не треба прати · lesya · 16.05.2013 20:19

  Незалежно від того, любите ви сорочку чи ні, практично у кожного чоловіка в гардеробі є цей предмет одягу. З одного боку, сорочки – досить-таки вигідні, адже носити їх можна як завгодно та з чим завгодно – з джинсами та брюками, краватками, піджаками тощо. Проте є у них один вельми прикрий недолік - час від часу сорочки треба прати. І робити це треба набагато частіше, ніж ті ж джинси. Однак, як твердять деякі дослідники, незабаром з’являться сорочки, які можна буде взагалі не прати.


 • Неочікувана сировина для виробництва біопалива

  Неочікувана сировина для виробництва біопалива · lesya · 14.05.2013 19:40

  Запаси викопного палива, як відомо, з кожним днем зменшуються, а потреба в них тільки зростає. Тому людство змушене шукати все нові альтернативні варіанти. Їх, треба сказати, є чимало, і часом паливо можна добувати із зовсім неочікуваних речей.


 • 5 революційних технологій, які приховали від людства

  5 революційних технологій, які приховали від людства · lesya · 10.05.2013 09:01

  Як відомо, наука повинна служити на благо людства, однак далеко не всі винаходи є однаково корисними. А ті, які несуть для людства чималу користь, чомусь приховуються. Багато хто переконує, що втіленню наукових відкриттів в життя заважають мільярдери, зацікавлені в своєму збагаченні…


 • Дизайнер з Брукліну створив світильник, який працює на основі піску

  Дизайнер з Брукліну створив світильник, який працює на основі піску · lesya · 09.05.2013 19:46

  Цікавий проект представив нещодавно дизайнер Danielle Trofe, створивши досить незвичні, оригінальні та красиві світлодіоні лампи, що працюватимуть від енергії піску.


 • Ролі в "найбільш крихітному фільмі" виконали атоми

  Ролі в "найбільш крихітному фільмі" виконали атоми · lesya · 07.05.2013 11:47

  Цими днями Книга рекордів Гіннеса поповнилася ще одним досягненням - вчені з IBM Research зняли «найбільш крихітний фільм», головні ролі в якому дісталися атомам речовини, що рухаються по мідній поверхні. Фільм отримав назву «A Boy and His Atom», а розповідає він історію одного хлопчика, який грається своїм атомом.


 • Microsoft розкрила секрети своїх технологій майбутнього

  Microsoft розкрила секрети своїх технологій майбутнього · lesya · 29.04.2013 21:42

  Сучасні компанії наперебій стараються вразити світ черговою новинкою. Розробляються нові технології, в появу яких всього кілька років тому повірити було важко. В більшості випадків ці технології на стадії розробки зберігаються в суворій таємниці, і про них стає відомо лише з уривків інформації, роздобутої журналістами, або ж уже безпосередньо після офіційної демонстрації того чи іншого винаходу. Іншим шляхом вирішила піти корпорація Microsoft, привідкривши завісу таємниць власної «Лабораторії-X» та розповівши про винаходи, які чекають нас в недалекому майбутньому.


 • Найшвидший домашній Інтернет в світі - у Японії

  Найшвидший домашній Інтернет в світі - у Японії · lesya · 26.04.2013 13:13

  Без доступу до Інтернету уявити сучасне життя практично неможливо. Він замінив нам телевізор та радіо, став прекрасним засобом спілкування, чудовою розвагою, а також помічником у виконанні різного роду повсякденних завдань. Однак на сьогоднішній день, на жаль, далеко не все населення Землі має однаково якісний доступ до Інтернету. Цього не скажеш про Японію – тут користувачі, як виявилося, отримують найбільш швидкісий Інтернет для домашнього користування в цілому світі.


 • Durex представила нижню білизну, яка дозволить займатися сексом через смартфон

  Durex представила нижню білизну, яка дозволить займатися сексом через смартфон · lesya · 25.04.2013 16:29

  Віртуальний світ поглинає реальний, і з кожним днем все нові речі оточуючої дійсності переміщуються в уявний простір, дарований нам комп’ютерами та новим технологіями. Схоже, тепер черга дійшла і до сексу – відомий на увесь світ виробник презервативів Durex представив світові свою нову розробку – білизну для віртуального сексу, управління якою відбуватиметься за допомогою смартфону.


 • Названо найбільш небезпечні комп'ютерні програми

  Названо найбільш небезпечні комп'ютерні програми · lesya · 22.04.2013 19:26

  Інтернет – штука, без сумніву, вельми корисна, але разом з цим і вкрай небезпечна. Окрім сумнівного контенту,який так чи інакше чинить вплив на психіку користувачів. Інтернет-ресурси рясніють рекламою товарів та послуг, спрямованих на викачування грошей з довірливих громадян. Попастися на вудочку шахраїв – раз плюнути, особливо людям старшого віку. Крім того, використовуючи схильність багатьох людей до азарту, спритні умільці заповнили Мережу іграми, в які можна грати на гроші, тощо. Однак все це більше залежить від особистості самого користувача – якщо людина не піддається впливові сторонньої думки, то й стати жертвою інтернет-шахраїв їй, скоріше за все, не доведеться.


Всього 968 на 49 сторінках