Нові технології

 • 6 кумедних джерел альтернативної енергії

  6 кумедних джерел альтернативної енергії · lesya · 16.12.2013 14:03

  Вчені з усього світу займаються пошуком альтернативних джерел енергії, які б дозволили скоротити споживання нафти та газу в цілому світі, а отже, сповільнили процес виснаження корисних земних ресурсів.


 • Microsoft працює над створенням високотехнологічних ліфчиків

  Microsoft працює над створенням високотехнологічних ліфчиків · lesya · 11.12.2013 18:40

  До чого тільки не вдаються розробники новітніх технологій, аби тільки розширити користувацьку аудиторію. Практично постійно провідними компаніями світу ведуться незрозумілі для більшості з нас розробки, яким судилося через деякий час канути в небуття. Компанії не шкодують ні часу, ні грошей, і деколи, слід визнати, в них щось таки та й виходить.


 • У "Фейсбуці" скоро з'явиться кнопка "Співчуваю"

  У "Фейсбуці" скоро з'явиться кнопка "Співчуваю" · lesya · 10.12.2013 19:19

  Вже найближчим часом в соціальній мережі Facebook з’явиться ще одна кнопка, яка дозволить користувачам висловлювати одне одному ще одну емоцію – співчуття.


 • Гаджети, які зроблять зиму приємною

  Гаджети, які зроблять зиму приємною · lesya · 07.12.2013 13:41

  Гаджети сьогодні міцно увійшли практично в усі сфери нашого життя, і без них важко уявити наше повсякденне існування. Ми користуємося новинками технологічного світу незалежно від пори року та часу доби, і частенько від цього страждає наш організм – погодьтеся, слухати музику в навушниках, коли холодно в голову, чи набирати повідомлення на планшеті, якщо пальці заніміли, не надто зручно.


 • Google випустить нову версію Google Glass для людей з порушеннями зору

  Google випустить нову версію Google Glass для людей з порушеннями зору · lesya · 06.12.2013 18:17

  Нашумілі електронні окуляри Google Glass вже найближчим часом побачать світ у своїй оновленій версії – компанія Google планує адаптувати їх для людей з обмеженими зоровими можливостями.


 • Соцмережа Facebook запатентувала технологію розпізнавання піратського контенту

  Соцмережа Facebook запатентувала технологію розпізнавання піратського контенту · lesya · 04.12.2013 14:41

  Боротьба з піратським контентам у США та в Європі набуває серйозних масштабів. Так, у США, порушивши закон про авторські права, можна загриміти до в’язницы. В даній ситуації соціальна мережа "Фейсбук" вирішила не відставати від найсучасніших тенденцій і створила технологію для розпізнавання незаконного або піратського контенту.


 • Топ-10 найпопулярніших смартфонів листопаду

  Топ-10 найпопулярніших смартфонів листопаду · lesya · 03.12.2013 14:19

  Вибір мобільних телефонів сьогодні вразить навіть найбільш розбещених користувачів. Мало не щодня з’являються новинки,покликані задовольнити потреби найвибагливіших. Паралельно випускаються моделі, орієнтовані на задоволення потреб не надто примхливих користувачів, для яких головна функція телефону полягає саме у можливостях здійснювати дзвінки.


 • Створюємо картину на полотні за допомогою принтера

  Створюємо картину на полотні за допомогою принтера · lesya · 29.11.2013 09:54

  Розвиток сучасних технологій дозволив стати митцем та художником кожному з нас. Наявність струменевого принтера, невеликий шматок полотна, клей та аркуш у форматі А4, і, звісно ж, щоб руки з потрібного місця виросли, – ось і все, що знадобиться для створення гарненької картинки.


 • Google запропонував спосіб переходу з iPhone на Android

  Google запропонував спосіб переходу з iPhone на Android · lesya · 26.11.2013 18:58

  Схоже, протистояння між iPhone та смартфонами на базі Android не закінчиться ніколи. Й ті, й інші пристрої мають своїх запеклих прихильників, які в будь-яку секунду готові ринутися в словесний бій, щоб відстояти переваги свого гаджета-кумира.


 • Новий додаток для смартфонів замінить холостякам дівчат

  Новий додаток для смартфонів замінить холостякам дівчат · lesya · 25.11.2013 16:47

  Ні для кого не секрет, що шлюб – справа неймовірно серйозна, вона потребує відповідальності, серйозних почуттів і надзвичайних старань, адже тільки люди, які працюють над собою та над своїми взаєминами, здатні зберегти щастя та почуття й після одруження. Та далеко не всім вистачає терпіння, щоб змиритися з недоліками як своїми власними, так і свого партнера. В результаті кількість розбитих сімей, сердець та розчарувань невпинно зростає, як і збільшується кількість людей, які не бажають зв’язувати себе сімейними узами.


 • Лише 10% користувачів мобільних пристроїв купують антивіруси

  Лише 10% користувачів мобільних пристроїв купують антивіруси · lesya · 21.11.2013 21:56

  Досить цікаве дослідження провели нещодавно спеціалісти міжнародної антивірусної компанії ESET, в рамках якого було з’ясовано, яким способам захисту мобільних пристроїв надають перевагу користувачі.


 • Samsung готується до випуску гігантського планшета

  Samsung готується до випуску гігантського планшета · lesya · 15.11.2013 12:09

  Вже в наступному році компанія Samsung планує представити своє нове дітище –13,3- дюймовий планшет-гігант, який, як твердять експерти, стане затребуваним робочим інструментом. Донедавна в Інтернеті снували чутки про вихід 12-дюймового планшета, тепер же з’явилася інформація, що другий за масштабами виробник планшетів готується анонсувати планшетний комп’ютер нестандартної величини.


 • 8 найпоширеніших помилок при використанні Photoshop

  8 найпоширеніших помилок при використанні Photoshop · lesya · 07.11.2013 13:07

  Використання Photoshop відкрило широкі можливості для фотографів. Використовуючи спеціальні інструменти, фотографи, дизайнери та просто користувачі Інтернету намагаються всіляко удосконалити знімки. Стосується це в першу чергу портретів, адже всі нам хочеться виглядати бездоганно, а з Photoshop це стало можливим. Щоправда, багато спеціалістів, що займаються ретушшю фотографій, в погоні за красою полюбляють переборщити, в результаті чого оброблені фотографії виглядають ненатуральними та часом навіть смішними. Тому нижче ми розглянемо кілька найпоширеніших помилок при використанні Photoshop для обробки портретів.


 • Oregon Scientific BAR339DP - метеостанция, часы, будильник и календарь в одном устройстве

  Oregon Scientific BAR339DP - метеостанция, часы, будильник и календарь в одном устройстве · kseniya_www · 31.10.2013 19:05

  Проснувшись утром вы, скорее всего, в первую очередь смотрите в окно, чтобы узнать, какая погода на улице. Увидев ясное небо и лучистое солнце, вы решаете, что слишком тепло одеваться нет смысла, и отправляетесь на работу или учебу в легком наряде.


 • Безпілотники Google справляються з водінням краще, ніж люди

  Безпілотники Google справляються з водінням краще, ніж люди · lesya · 31.10.2013 16:21

  Нові технології не стоять на місці, і з кожним днем появляються все нові й нові зразки того, яких висот може досягти людська думка та створені неї штучні інтелекти. Приміром, в ході проведеного недавно дослідження виявилося, що безпілотні автомобілі Google, які всього через кілька років повинні з’явитися на дорогах, водять краще, ніж самі водії.


 • Microsoft встановила в Лондоні гігантську копію свого планшета

  Microsoft встановила в Лондоні гігантську копію свого планшета · lesya · 28.10.2013 15:42

  Цими днями у Лондоні з’явилася ще одна оригінальна пам’ятка. Присвячена вона новітнім технологіям, і являє собою гігантський планшет.

  Планшет не назвеш ні пам’ятником, ні спорудою. Творіння являє собою гігантську копію планшета Surface, розробленого корпорацією Microsoft. Ширина найбільшого планшета світу перевищує вісім метрів, а висота становить 5,2 м. Незважаючи на величезні розміри, працездатність планшета вражає.


 • У світ вийшов "найдешевший 3D принтер"

  У світ вийшов "найдешевший 3D принтер" · lesya · 15.10.2013 16:02

  Всього два-три століття тому люди собі й уявити не могли, що вони зможуть підкорити небо, що в їхніх домах світитиметься світло, а всі події, що відбуватимуться в світі, можна буде побачити в невеликому прямокутнику, який ми тепер називаємо екраном телевізора… Технології не стоять на місці, і сьогодні всі ці блага стали доступними для нас. Більше того, у сфері технологій з’явилося стільки новинок, що сучасного землянина (принаймні, мешканця цивілізованих країн) вже складно чимось здивувати.


 • Дихаючі пластикові вікна та їхні переваги

  Дихаючі пластикові вікна та їхні переваги · lesya · 09.10.2013 18:42

  Пластикові вікна сьогодні здобули неймовірну популярність. Порівняно недорогі та надійні, вони здатні захистити приміщення від протягів та шуму, і ваша оселя стане теплою та затишною. При цьому якісні пластикові вікна послужать вам протягом років.


 • Іспанці розробили велосипедне сідло, яке захищатиме від імпотенції

  Іспанці розробили велосипедне сідло, яке захищатиме від імпотенції · lesya · 03.10.2013 22:43

  Всі ми знаємо, що їзда на велосипеді надзвичайно корисна для нашого здоров’я. Вона тренує м’язи ніг, зміцнює спину, укріплює серцево-судинну систему, допомагає скинути зайву вагу. Та для чоловіків занадто тривала їзда на велосипеді може бути доволі небезпечною – вона завдає шкоди чоловічій статевій системі, що з часом може призвести до імпотенції. Однак нещодавно іспанські дослідники створили винахід, який допоможе усунути цю проблему.


 • Спеціальна камера дозволяє побачити шкідливі викиди кожного автомобіля в режимі реального часу

  Спеціальна камера дозволяє побачити шкідливі викиди кожного автомобіля в режимі реального часу · lesya · 30.09.2013 21:43

  В боротьбі за екологію та майбутнє нашої планети всі засоби підійдуть. Активісти-захисники природніх багатств Землі безустанно наголошують на тому, як згубно позначається діяльність людської цивілізації на навколишньому середовищі. Однак для більшості з нас слова залишаються словами, і ми всерйоз не замислюємося над тим, скільки шкоди, для прикладу, приносить наш автомобіль. Виправити ситуацію спробували іспанські дослідники, які створили відеокамеру, що в режимі реального часу показуватиме, скільки отруйних викидів виробляє кожен проїжджаючий мимо автомобіль.


Всього 968 на 49 сторінках