Нові технології

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.


 • 2017: тренди веб-дизайну

  2017: тренди веб-дизайну · Anastasia · 29.12.2016 20:40

  Корисну підбірку для всіх, хто любить створювати щось нове та цікаве, опублікувало видання Creative bloq. Автори виділяють низку найкреативніших трендів і наводять приклади їх використання. Вони відзначають, що основні зміни у дизайн-тенденцію приносить поп-культура, нові технології та бізнес ідеї. Саме на тенденції дизайнери орієнтуються при створенні нових робіт.


 • Найуспішніші українські стартапи 2016

  Найуспішніші українські стартапи 2016 · Anastasia · 27.12.2016 10:36

  В останні дні 2016 року видання ain.ua опублікувало рейтинг найкращих українських стартапів, які протягом року показали позитивні результати, фігурували в популярних акселераторах та отримували мільйонні інвестиції. За основу рейтингу взяли думку експертів галузі, підприємців та інвесторів.


 • Кухонні гаджети

  Кухонні гаджети · Anastasia · 01.12.2016 17:27

  Сучасна жінка – перш за все веде активний спосіб життя і не засиджується на кухні годинами. Щоб зробити процес приготування страв більш швидким та зручним, винахідники придумують нові девайси, які допомагають експериментувати з продуктами. До вашої уваги найбільш популярні пристрої, які перетворюють приготування їжі на справжнє дійство.


 • Кросівки Adidas, які розкладаються

  Кросівки Adidas, які розкладаються · Anastasia · 23.11.2016 22:43

  Останнім часом всі великі компанії приділяють багато уваги охороні навколишнього середовища. Фірма UltraBoost Uncaged Parleys, яка займається розробкою моделей взуття для корпорації Adidas, минулого року представила концепт кросівок, які виготовлені зі сміття.


 • Нові технологічні рішення в екологічному будівництві – будинок зі сміття

  Нові технологічні рішення в екологічному будівництві – будинок зі сміття · kseniya_www · 20.11.2016 17:56

  Про екологічні будинки ви, напевно, вже неодноразово чули. А ось будинки, збудовані із сміття - це новинка. До речі, щось в такій новинці є абсолютно розумного: щорічно викидаються, хороняться, спалюються сотні і тисячі тон сміття, яким можна дати другий шанс. В європейських країнах, розбираючи старі будівлі, викидаються старі вікна, двері, вагонка. Можна, звичайно, ці будівельні матеріали переробити, а можна спробувати з них збудувати щось нове.


 • Клітка українського ІТ середовища

  Клітка українського ІТ середовища · Anastasia · 16.11.2016 22:34

  Попри те, що ІТ індустрія цьогоріч опинилася на третій сходинці серед галузей економіки, які приносять прибуток, Україна не має власної ІТ сфери, а є тільки середовище програмістів, які, в основному, працюють на благо іноземних компаній.


 • Super Slim Spy Pen — кулькова ручка з прихованою камерою

  Super Slim Spy Pen — кулькова ручка з прихованою камерою · Вікторія · 14.11.2016 14:42

  Вже неодноразово з'являлися різні шпигунські предмети для проведення прихованої зйомки, а нещодавно в продаж поступила новинка під назвою Super Slim Spy Pen, яка відноситься саме до таких продуктів. Виробникові вдалося розмістити в простій кульковій ручці відеокамеру з батарейками, при цьому, її розміри залишилися більш ніж переконливими. Діаметр виробу складає всього 13 мм і, звичайно, пересічна людина не помітить маленького отвору, через який здійснюється запис відео або фотосесія.


 • Компанія Apple розпочала продаж преміальних бездротових колонок Sonos PLAY

  Компанія Apple розпочала продаж преміальних бездротових колонок Sonos PLAY · Марина Левицкая · 04.11.2016 19:03

  Apple анонсувала початок продажів преміальних акустичних систем Sonos в онлайн-магазині і роздрібних торгових точках компанії. Асортимент компанії поповнили дві популярні моделі - PLAY: 1 і PLAY: 5.


 • Китайські інженери придумали принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону

  Китайські інженери придумали принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону · Марина Левицкая · 28.10.2016 11:50

  Принтер - це необов'язково громіздкий пристрій, що займає половину кімнати і працює лише з фарбами і щільним папером. Вже давно винайшли, наприклад, портативні принтери - такі, які працюють по бездротовій мережі і можуть радувати вас роздруківками в будь-якому місці. Але китайські інженери пішли ще далі і придумали не просто портативний принтер, а принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону. Називається це диво Memobird - давайте розглянемо пристрій детальніше.


 • Виявлено спосіб крадіжки хакерами фото оголених знаменитостей

  Виявлено спосіб крадіжки хакерами фото оголених знаменитостей · lesya · 20.09.2016 19:55

  В результаті роботи низки спеціалістів було виявлено спосіб, за допомогою якого кіберзлочинці зламують акаунти зірок, «витягуючи» на поверхню провокаційні фотографії та інформацію. Так, масовий злом сторінок знаменитостей, ймовірно, є можливим завдяки уразливості в додатку Find My Phone – принаймні, так твердять спеціалісти ресурсу The Next Web.


 • Як правильно доглядати за iPhone?

  Як правильно доглядати за iPhone? · Марина Левицкая · 07.07.2016 19:54

  Ефектний дизайн - одна з головних переваг iPhone, за яку його люблять і цінують покупці. Не дивно, що власники хочуть зберегти привабливий зовнішній вигляд гаджетів якомога довше.


 • Інформацію з комп'ютера можна вкрасти за допомогою звуку вентиляторів системного блоку

  Інформацію з комп'ютера можна вкрасти за допомогою звуку вентиляторів системного блоку · Марина Левицкая · 01.07.2016 18:00

  Фахівцями Дослідницького центру кібербезпеки університету Бен-Гуріона в Ізраїлі були розроблені три види атак, що дозволяють отримати дані з комп'ютерів, захищених так званим "повітряним бар'єром". У цих атаках використовувалися випромінювані комп'ютером електромагнітні хвилі, радіохвилі GSM-діапазону і навіть тепло, яке виділяється всередині системного блоку комп'ютера, який атакується.


 • До Дня вітру: чим живе Ботієвська вітроелектростанція сьогодні

  До Дня вітру: чим живе Ботієвська вітроелектростанція сьогодні · Марина Левицкая · 15.06.2016 20:57

  15 червня в Україні відзначається Міжнародний день вітру. В цей день по всьому світу проходять різноманітні публічні заходи. Всі бажаючі відвідують вітроелектростанції, зустрічаються з експертами, які розповідають про останні новинки в сучасній вітроенергетиці. В 2011 році Україна стала офіційним учасником цих заходів.


 • Плавучі ферми врятують світ від голоду

  Плавучі ферми врятують світ від голоду · Марина Левицкая · 21.05.2016 17:50

  За найскромнішими прогнозами, до 2050 року населення нашої планети буде становити більше 9 млрд. Виходячи з цього, нескладно порахувати, що потреба в продуктах харчування збільшиться на 50%. Підростаюче покоління зіткнеться з багатьма проблемами, які стосуються не тільки їжі. Чиста вода та повітря, відновлювальна енергія – це три головні проблеми, які потрібно вирішувати вже сьогодні.


 • Проблема вироблення надлишкової електроенергії буде вирішена

  Проблема вироблення надлишкової електроенергії буде вирішена · Марина Левицкая · 19.05.2016 12:40

  Останнім часом сонячна енергія використовується всюди: для природного освітлення приміщень, нагрівання води, сушіння і, як не дивно, для приготування їжі. Але головна роль сонячних панелей – це генерація електрики.


Всього 968 на 49 сторінках