Суспільство

 • Швейцарські банкомати даватимуть грабіжникам здачу

  Швейцарські банкомати даватимуть грабіжникам здачу · lesya · 15.04.2014 15:38

  Банкомати часто стають об’єктом зазіхань грабіжників. І справді, що б тут здавалося складного: розкрити скриньку і витягти звідти такі бажані гроші. Тим не менше, банкомати оснащені складними системами захисту, які й зробили можливим їхнє функціонування, інакше кожен охочий міг би витягти з банкомату потрібну суму без найменших зусиль.


 • Канадський дантист планує клонувати дитину із зуба Джона Леннона

  Канадський дантист планує клонувати дитину із зуба Джона Леннона · lesya · 14.04.2014 16:19

  На світі чимало диваків, як серед простих людей, так і серед геніїв-учених. Та якщо останнім можна пробачити їхні дивацтва, списавши все на нетрадиційний ракурс світосприйняття, то у випадку з людьми звичними така особливість характеру чи поведінки перетворюється у щось кумедне та незрозуміле, іноді навіть огидне. Такі собі спроби самовираження, які нерідко перетворюють любителів епатажу на посміховиськ. А іноді дивакуваті витівки - не що інше, як банальна самореклама...


 • Мешканку Парижа визнано винною у "здачі квартири в оренду"

  Мешканку Парижа визнано винною у "здачі квартири в оренду" · lesya · 31.03.2014 20:55

  У світі далеко не всім пощастило мати своє власне житло, та все ж у більшості людей є свій куточок. Та якщо в одних це розкішні триповерхові особняки з десятками кімнат, басейнами та полями для гольфу, то для інших за щастя і чотири метри квадратної площі. Як, наприклад, для парижанина Домініка, який протягом п’ятнадцяти років прожив у «квартирі», загальною площею в чотири квадратних метри, в той час як власне «житлова» площа займала всього півтора метра.


 • В барах Аляски роздаватимуть безкоштовні тести на вагітність

  В барах Аляски роздаватимуть безкоштовні тести на вагітність · lesya · 31.03.2014 18:12

  Досить цікаве нововведення, що стосується роботи розважальних закладів, запропонував недавно сенатор американського парламенту від штату Аляска на ім’я Піт Келлі (Pete Kelly) – урядовець пропонує забезпечити всі бари та ресторани тестами на виявлення вагітності. При цьому проект повинен, на його думку, отримати державне фінансування.


 • Іспанія пропонує туристам відвідати пам'ятки-новинки

  Іспанія пропонує туристам відвідати пам'ятки-новинки · lesya · 18.03.2014 17:28

  Тури в Іспанію – один з найпопулярніших напрямків серед вітчизняних туристів. Це не дивно, адже Іспанія – це та країна, яка радо приймає як любителів спекотного сонця та сонливого відпочинку на морському узбережжі, так і тих, кому до душі активний відпочинок, – в країні чимало гірськолижних курортів.


 • Три години на роботу та чотири на секс: вчені з'ясували, як виглядає ідеальний чоловічий день

  Три години на роботу та чотири на секс: вчені з'ясували, як виглядає ідеальний чоловічий день · lesya · 17.03.2014 23:16

  Яким повинен бути ваш ідеальний день? Скільки годин ви готові присвятити роботі, догляду з собою, сну та відпочинку? Скільки часу відведете на спілкування з близькими? Згідно з результатами нового дослідження, чоловіки готові виділити на роботу всього три з половиною години, тоді як сексом вони раді займатися близько чотирьох годин.


 • В Іспанії відкриють портал, на якому кожен зможе знайти роботу

  В Іспанії відкриють портал, на якому кожен зможе знайти роботу · lesya · 11.03.2014 14:52

  Економічна криза, яка зачепила практично всі країни Європи, торкнулася й Іспанії. Саме тому уряд країни всерйоз стурбований багатьма соціальними проблемами, які тут відбуваються.


 • Французькі шеф-кухарі виступають проти гастропорно

  Французькі шеф-кухарі виступають проти гастропорно · lesya · 26.02.2014 21:51

  Французькі шеф-кухарі виступили проти гастропорно – вони вважають неприйнятною звичку відвідувачів фотографувати подані на стіл страви.


 • Вчені з'ясували, що чоловіки щасливіші за жінок

  Вчені з'ясували, що чоловіки щасливіші за жінок · lesya · 26.02.2014 11:17

  Чоловіки й жінки – істоти настільки різні, що часом диву даєшся, як взагалі вони можуть існувати на одній планеті. І не те що існувати, а створювати сім’ї, мешкати все життя під одним дахом, ділити проблеми і радощі, - коротше, ставати одним цілим.


 • У Швейцарії узаконили вирази "іноземна свиня" та "лайняний біженець"

  У Швейцарії узаконили вирази "іноземна свиня" та "лайняний біженець" · lesya · 21.02.2014 23:25

  Якщо б вас раптом назвали «іноземною свинею» чи «біженцем-лайняком», як би ви на це зреагували? Напевне, хтось би розлютився, хтось би поліз вирішувати конфлікт з кулаками, однак на адекватну реакцію розраховувати не приходилося б – лише одиниці володіють неймовірним самоконтролем, так, щоб змогти пропустити таке нахабство повз вуха. А хтось би назвав таке ставлення проявом расизму.


 • Facebook запропонувала користувачам вибрати стать з 50 варіантів

  Facebook запропонувала користувачам вибрати стать з 50 варіантів · lesya · 19.02.2014 22:33

  Намагаючись зробити користування мережею якомога зручнішим, підвищивши цим самим власну конкуренту спроможність, керівництво соціальної мережі Facebook вирішило порадувати користувачів ще однією опцією, яка дозволить вибрати підходящу стать з п’ятдесяти представлених варіантів. Паралельно з таким широким асортиментом статей, користувачі отримали можливість вибирати звернення, яке б вони хотіли чути від інших користувачів мережі. Щоправда, звернень куди менше, ніж статей: всього чотири – він, вона, воно та вони. Тепре кожен користувач зможе зарахувати себе до андрогінів, двоєдушних, трансів тощо.


 • Місця, куди жінкам вхід заборонено

  Місця, куди жінкам вхід заборонено · lesya · 19.02.2014 16:44

  Здавалося б, сьогодні, коли в цілому світі розгулявся фемінізм, жінкам скаржитися нема на що. Якщо оминути увагою країни мусульманського світу, жінки багато в чому зрівнялися у правах з чоловіками. Та все ж навіть в цивілізованих країнах є місця, куди жінку ні за що не впустять.


 • Росіяни приховують свою особистість від колег

  Росіяни приховують свою особистість від колег · lesya · 05.02.2014 11:22

  Провівши опитування серед мешканців міста Астрахань, російські соціологи з’ясували, що чверть із них приховують свою особистість від колег.


 • Рекламне агентство Ogilvy показало, як виглядатимуть соцмережі в реальному житті

  Рекламне агентство Ogilvy показало, як виглядатимуть соцмережі в реальному житті · lesya · 31.01.2014 17:37

  В сучасному світі залишилося зовсім небагато людей, які не користуються соціальними мережами. При чому можливості соціальних сіток давно вийшли за межі звичайного спілкування.


 • 6 порад, які допоможуть правильно організувати офісний простір

  6 порад, які допоможуть правильно організувати офісний простір · lesya · 30.01.2014 10:50

  Психологи переконують, що правильно влаштований офіс здатен у декілька разів підвищити працездатність співробітників, що в кінцевому результаті позитивно позначиться на прибутках компанії. Крім того, офіс – це лице компанії, перше, на що звертає увагу потенційний клієнт; це основна складова іміджу, тому, як ви уже зрозуміли, економити на офісі не варто. Яким повинен бути сучасний офіс?


 • Американський бізнесмен, прикинувшись бездомним, роздавав гроші випадковим перехожим

  Американський бізнесмен, прикинувшись бездомним, роздавав гроші випадковим перехожим · lesya · 20.01.2014 17:00

  Довести, що добро повертається сторицею, вирішив цими днями один американський бізнесмен. Для цього йому довелося переодягтися в бездомного: як же інакше він міг виявити воістину співчутливих перехожих?


 • Оргазм тривалістю в три години змусив американку терміново їхати до лікарні

  Оргазм тривалістю в три години змусив американку терміново їхати до лікарні · lesya · 20.01.2014 09:26

  Медики не вгавають переконувати, що секс позитивно впливає на людський організм. Він не лише регулює емоційно-психологічний стан, алей й позитивно впливає на роботу основних систем нашого організму.


 • На Facebook подали до суду за шпигунство

  На Facebook подали до суду за шпигунство · lesya · 14.01.2014 13:56

  Напевне, вам доводилося чути версію, що світова Інтернет-мережа була створена спецслужбами спеціально для того, щоб безперешкодно стежити за всіма мешканцями нашої планети. Так це чи не так, не нам судити, але те, що спецслужби використовують Інтернет у власних цілях, сумнівів не викликає. І одним з найбільш дієвих інструментів, які використовують співробітники спецслужб, є соціальні мережі, які, до речі, навіть не приховують, що «зливають» дані про користувачів певним державним структурам.


 • Не перевелися ще таланти в нашій країні !

  Не перевелися ще таланти в нашій країні ! · kseniya_www · 13.01.2014 21:15

  Україна завжди славилася своєю майстерністю в рукоділлі. Ось і зараз вона в черговий раз довела свою перевагу. А сприяла цьому народна майстриня з Тернополя, Людмила Щігольська.


 • Юридичні курйози

  Юридичні курйози · lesya · 09.01.2014 12:43

  Юридичні курйози – не рідкість у судовій практиці різних країн. Причина тому – недосконалість судової системи, можливість двояко інтерпретувати закони, а також некомпетентність деяких суддів.


Всього 842 на 43 сторінках