Суспільство

 • У США запустять соціальну мережу, яка повністю складатиметься зі смайликів

  У США запустять соціальну мережу, яка повністю складатиметься зі смайликів · lesya · 03.07.2014 16:17

  Соціальні мережі стали чи не основним досягненням сучасності, однак і загроза, яку вони в особі несуть, як твердять експерти, неймовірна. Разом з позитивними емоціями та необмеженим спілкуванням, соціальні мережі стали розповсюдником негативу, а також занудливої реклами і спаму.


 • Короткометражка про життя невдахи у Facebook підірвала Інтернет

  Короткометражка про життя невдахи у Facebook підірвала Інтернет · lesya · 02.07.2014 15:14

  Цікавий і зворушливий короткометражний фільм цими днями підірвав Мережу: робота студії Higton Bros. змусила замислитися над своїм життям багатьох. Тема фільму – актуальна для багатьох з нас, адже короткометражка оповідає, як може за короткий час деградувати людина, в якої, здавалося б, є все: робота, кохана, гроші… Але невміння правильно розставляти пріоритети, цінувати те, що маєш, призводить до прикрої ситуації, коли в один прекрасний момент можеш втратити все.


 • У США створили купальник, що імітує оголені жіночі груди

  У США створили купальник, що імітує оголені жіночі груди · lesya · 01.07.2014 15:02

  Як відомо, між першими купальними костюмами і сучасними купальниками – величезна прірва, краї якої з’єднує хіба що тонесенький місток, який називається призначенням цього предмету гардеробу: і купальники, що закривали тіло від підборіддя до п’ят, і ті майже непомітні клаптики тканини, які сьогодні жінки нап’ялюють на свої тіла, були призначені для того, щоб в них купатися. І купатися не вдома, а в людних місцях.

  Перші купальні костюми від своїх нащадків відрізнялися приблизно так, як перші стільникові телефони від сучасних смартфонів. Всередині вісімнадцятого століття купальні костюми являли собою незграбні плаття до колін вкупі з леггінсами, які приховували ноги аж до кісточок. Згодом від леггінсів відмовилися, дозоливши жінкам демонструвати коліна.


 • Мережу Facebook піддали жорсткій критиці за проведений таємно психологічний експеримент

  Мережу Facebook піддали жорсткій критиці за проведений таємно психологічний експеримент · lesya · 30.06.2014 17:22

  Соціальні мережі – не лише місце для спілкування, але й прекрасна база для проведення досліджень та експериментів. Власне, через один такий експеримент соціальну мережу недавно піддали різкій критиці.


 • Одкровення однієї росіянки: дев'ять причин, чому кожному слід втікати з Росії

  Одкровення однієї росіянки: дев'ять причин, чому кожному слід втікати з Росії · lesya · 28.06.2014 15:26

  Взаємини з росіянами в багатьох наших співвітчизників в силу політичних обставин стали доволі напруженими. Як ставитися до Росії та її населення в цілому, сприймати чи не сприймати політику російського уряду – особиста справа кожного, головне – щоб особиста думка залишалася особистою, а не претендувала на істину.


 • Француз два місяці харчувався їжею зі смітника, щоб продемонструвати світові свій протест

  Француз два місяці харчувався їжею зі смітника, щоб продемонструвати світові свій протест · lesya · 27.06.2014 20:36

  У світі мільйони людей голодують, в той час як ми, навіть не замислюючись, викидаємо їжу на смітник. Такий стан речей для багатьох є неприйнятним, і люди йдуть на різні авантюри, щоб привернути увагу суспільства до цієї проблеми.


 • Ізраїльська преса намагається з'ясувати, де знаходиться рай

  Ізраїльська преса намагається з'ясувати, де знаходиться рай · lesya · 27.06.2014 16:03

  Недавно у пресі Ізраїлю знову піднялося питання стосовно того, де ж розташовується земний рай: є особи, які вважають, що земля обітована знаходиться в Нідерландах.


 • Джуліан Ассанж стане моделлю

  Джуліан Ассанж стане моделлю · lesya · 26.06.2014 17:28

  Знаменита і скандальна постать в сучасній світовій історії, засновник викривального сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж знову опинився в центрі уваги: повідомляється, що вже зовсім скоро він має намір стати моделлю. Такі зміни в кар’єрному напрямі виявилися несподіванкою як для прихильники Ассанжа, так і для його противників.


 • На етикетці одягу відомої марки знайшли благання про допомогу

  На етикетці одягу відомої марки знайшли благання про допомогу · lesya · 25.06.2014 23:22

  Купуючи чергову обновку, ми якось не дуже замислюємося над тим, ким і в яких умовах вона була зшита: ми платимо гроші, бажаючи отримати відповідну якість, а те, як і хто виробляє вбрання, нас мало цікавить, головне, щоб для здоров’я шкоди не було.


 • Анджеліна Джолі стала лицарем

  Анджеліна Джолі стала лицарем · lesya · 19.06.2014 09:15

  Почесної нагороди цими днями удостоїлася знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі – їй дісталося лицарське звання. Втім, оскільки Джолі не є підданою Великобританії, їй доведеться задовольнятися званням «почесної дами», адже рицарські титули роздаються тільки громадянам Сполученого королівства.


 • Бразильські повії зіграли у футбол, щоб нагадати про свої права

  Бразильські повії зіграли у футбол, щоб нагадати про свої права · lesya · 16.06.2014 16:49

  В країнах, де проституція дозволена законом, повії мають права, аналогічні тим, які є в представників інших професій. Згідно з законом, вони не повинні піддаватися утискам і репресіям, чи страждати від морального переслідування. Втім, далеко не завжди законів дотримуються, і частенько представниці найдревнішої професії відчувають себе ображеними та обділеними. В результаті вони проводять різноманітні акції – щоб привернути увагу суспільства і громадських організацій до себе.


 • Рекламу підгузок звинуватили в педофілії

  Рекламу підгузок звинуватили в педофілії · lesya · 04.06.2014 11:59

  Однією з рушійних сил реклами є, як твердять експерти, секс. Так, сексуальний підтекст можна знайти у добрій половині реклами: пишногруді красуні, що рекламують найрізноманітніші речі – від нижньої білизни до засобів по догляду за домом, м’язисті чоловіки в рекламі пива чи майонезу – все це робиться для того, щоби на рівні підсвідомості пробудити лібідо потенційного споживача, спонукаючи його зробити ту чи іншу покупку.


 • У Німеччині зобов'язали знищувати еротичні фотографії колишніх партнерів

  У Німеччині зобов'язали знищувати еротичні фотографії колишніх партнерів · lesya · 02.06.2014 14:37

  Трагічна новина для людей, що люблять колекціонувати інтимні фотографії своїх колишніх: у Німеччині за такі фотографії каратимуть законом. Так, після одного з інцидентів у цій країні вирішили заборонити зберігати інтимні фото своїх партнерів, стосунки з якими було розірвано.


 • Найгіршим босом світу визнано главу Amazon.com

  Найгіршим босом світу визнано главу Amazon.com · lesya · 29.05.2014 21:31

  Якщо ви гадаєте, що у вас найгірший бос в цілому світі, ви помиляєтеся: найгіршим серед начальників став глава компанії Amazon.com. Тож співробітникам популярного Інтернет-магазину явно не пощастило, адже вони працюють в одній команді з найгіршим босом світу.


 • Гладкі кандидати рідше перемагають на виборах

  Гладкі кандидати рідше перемагають на виборах · lesya · 27.05.2014 23:26

  Нещодавно американські вчені провели цікаве дослідження, в рамках якого з'ясували, як вага кандидатів впливаэ на результати виборів. Щоправда, з результатами вони трохи спізнилися: вибори в Україні вже пройшли і президента було обрано. Хоча з іншого боку, навпаки, якраз тепер ми маємо можливість перевірити результати роботи американців :-)


 • Американські соціологи з'ясували, що для жінок важливіше: розмір грудей чи рівень інтелекту

  Американські соціологи з'ясували, що для жінок важливіше: розмір грудей чи рівень інтелекту · lesya · 22.05.2014 17:47

  Американські соціологи недавно вирішили провести досить пікантне дослідження, поцікавившись у жінок, що для них важливіше: розмір грудей чи рівень інтелекту. В результаті виявилося, що більшість представниць прекрасної статі куди більше стурбовані своїм бюстом, аніж мізками.


 • В Україні підрахували кількість пліткарів

  В Україні підрахували кількість пліткарів · lesya · 20.05.2014 18:27

  Напевне, всі ми, і чоловіки, і жінки, любимо попліткувати. Просто у когось ця любов доходить до патологій, і бажання запхати носа не у свої справи так і пре, а хтось за собою навіть може не помічати звички час від часу перемивати кісточки знайомим чи друзям.


 • В одному з міст США зоборонили штани з матнею

  В одному з міст США зоборонили штани з матнею · lesya · 16.05.2014 17:51

  Сучасна мода багатьох спантеличує, а декого взагалі виводить з себе. Так, жінки в сукнях, що більше нагадують потріпане собакою лахміття, чоловіки в блискучих леггінсах, хлопці на каблуках – все це для консервативних осіб виглядає і зовсім неприйнятно. Та чого лише варті штани з матнею, що звисає нижче колін!!!


 • Акція "Підніми спідницю" пройде у Франції

  Акція "Підніми спідницю" пройде у Франції · lesya · 14.05.2014 23:53

  Цими днями у кількох містах Франції повинна пройти акція з інтригуючою назвою «Підніми спідницю» - в такий спосіб керівники освітніх установ вирішили боротися з сексизмом. В акції повинні взяти учні шкіл на заході Франції – хлопці на уроки прийдуть в спідницях.


 • Twitter дозволить прогнозувати злочини

  Twitter дозволить прогнозувати злочини · lesya · 29.04.2014 12:46

  Що б там хто не говорив, соціальні мережі відіграють украй важливу роль в нашому житті. Вони не лише відкривають всі переваги практично необмеженого спілкування, але й дозволяють боротися зі злочинністю.


Всього 842 на 43 сторінках