Суспільство

 • Щоб назбирати грошей на новий iPhone, китайський студент почав здавати власну дівчину в оренду

  Щоб назбирати грошей на новий iPhone, китайський студент почав здавати власну дівчину в оренду · lesya · 23.09.2014 13:41

  Пристрасть китайців до новинок у світі технологій відома давно, і вони не зупиняються ні перед чим, щоб купити омріяний гаджет. Ні перед чим – це в буквальному сенсі цього слова, адже відомі випадки, коли китайці навіть продавали власні органи, щоб купити чергову новинку компанії Apple. Інші йдуть на ще більш шокуючі вчинки.


 • Мешканка Криму з "російськомовними щелепами" розсмішила Інтернет

  Мешканка Криму з "російськомовними щелепами" розсмішила Інтернет · lesya · 12.09.2014 22:30

  Недавно в однієї мешканки Криму журналісти взяли інтерв’ю, бажаючи з’ясувати, якою мовою вона б хотіла розмовляти. Відео, в якому літня кримчанка роздумувала над тим, варто чи ні вивчати в школах Криму аж три мови – українську, російську і татарську – підірвало Інтернет. І не тому, що це питання є досить болісним для багатьох, а тому, що ця літня дама виставила себе справжнім посміховиськом.


 • Начальство не здатне оцінити виконаної раніше терміну роботи

  Начальство не здатне оцінити виконаної раніше терміну роботи · lesya · 11.09.2014 18:23

  Досить цікавого висновку недавно дійшли дослідники – тепер вони твердять, що не варто надто ретельно ставитися до своїх робочих обов’язків – начальство цього не оцінить. Тож нема змісту надриватися – виконану раніше терміну роботу начальство не сприйме належним чином.


 • Новина про мешканок матріархального селища, що оголосили пошук женихів, вивилася вигадкою

  Новина про мешканок матріархального селища, що оголосили пошук женихів, вивилася вигадкою · lesya · 05.09.2014 15:44

  Кількома днями раніше світ облетіла новина, ніби мешканки бразильського матріархального села почали шукати собі женихів. Мовляв, дівчатам надокучило жити на самоті, і вони вирішили, що достойні чоловіки з усього світу можуть скласти їм компанію.


 • Тринадцятирічна американка створила систему антитролінгу в соціальних мережах

  Тринадцятирічна американка створила систему антитролінгу в соціальних мережах · lesya · 30.08.2014 12:51

  Соціальні мережі стали не лише прекрасною площиною для спілкування та обміну інформацією. На превеликий жаль вони несуть в собі чимало негативу.


 • Мешканки матріархального міста у Бразилії почали шукати женихів

  Мешканки матріархального міста у Бразилії почали шукати женихів · lesya · 28.08.2014 17:41

  Досить цікаве місто є у Бразилії, яке журналісти охрестили матріархальним. Населене воно виключно жінками, звідси й назва. Але зовсім скоро матріархальне місто може зникнути з лиця землі. Точніше, сам населений пункт нікуди не дінеться, але ось звання матріархального воно може втратити: мешканки Ноіва ду Кордейру звернулися до чоловічої частини населення Землі з пропозицією переїхати до них на постійне місце проживання.


 • Дитяче вбрання в стилі "Голокост" вилучене з продажу

  Дитяче вбрання в стилі "Голокост" вилучене з продажу · lesya · 27.08.2014 22:45

  Знаменита мережа брендового вбрання Zara цими днями опинилася в центрі скандалу: в продаж надійшов дитячий одяг, виготовлений в стилі вбрання, що носили жертви Голокосту. В результаті скандалу, що спалахнув, з магазину вбрання негайно вилучили, але тим, кого воно образило, вибачення поки що так і не принесли.


 • У французького спортсмена відібрали золоту медаль за оголений торс

  У французького спортсмена відібрали золоту медаль за оголений торс · lesya · 15.08.2014 18:15

  Всі ми - люди різні. Одні вміють приховувати свої емоції, затаюючи всередині і лють, і радість, інші ж, як суха солома, спалахують і горять в полум’ї власних відчуттів. Власне, для свого ж блага краще було б народитися серед перших, адже в нашому світі неконтрольований вияв своїх емоцій може добряче нам нашкодити. Особливо, якщо мова йде про знаменитостей.

  Так, знаменитостям виражати свої істинні почуття категорично протипоказано: з-за кожного кута на них чатують папараці, готові сфотографувати ледь помітну посмішку чи випадкову сльозу і перетворити це на сенсацію. А, як відомо, журналюги-пронири не одному зіпсували життя, і то в прямому сенсі цього слова. Згадаймо хоча б Принцесу Діану, яка згинула в автомобільній катастрофі, втікаючи від репортерів.

  Однак у випадку з французьким атлетом все обійшлося без журналістів – точніше, не вони стали причиною його неприємностей. А неприємності неабиякі – француз через власні емоції позбувся золотої медалі.


 • Опубліковано мемуари господині головного паризького борделю

  Опубліковано мемуари господині головного паризького борделю · lesya · 14.08.2014 20:16

  Недавно у Франції вийшла публікація, яка одразу привернула увагу як читачів, так літературної громадськості в цілому. Причин тому кілька: по-перше, сама тема публікації, а по-друге, той факт, що її автор, журналіст і письменник Вільям Стедьєм три десятиліття чекав моменту, щоб опублікувати записані ним свого часу спогади Мадам Клод - господині найдорожчого паризького борделю. Якщо б ці мемуари побачили світ раніше, коли ще деякі герої книги були живі, і Мадам, і журналісту прийшлося б нелегко.


 • За можливість пообідати з Джуліаном Ассанжем доведеться заплатити 50 000 доларів

  За можливість пообідати з Джуліаном Ассанжем доведеться заплатити 50 000 доларів · lesya · 13.08.2014 18:57

  За хоча б хвилину спілкування зі своїм кумиром люди готові платити шалені гроші. Вони віддають тисячі доларів, щоб хоч трохи наблизитися до улюбленої зірки. А останні часто користають таким-ось непереможним бажанням своїх шанувальників з ними ж зустрітися. Вони влаштовують обіди та зустрічі, обдираючи навіжених фанів, а виручені кошти віддають… на благодійність.


 • Москва увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети

  Москва увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети · lesya · 11.08.2014 21:57

  Москвичі здавна славляться своєю зарозумілістю та снобізмом, і вже весь світ встиг оцінити ці їхні якості: недавно столиця Росії Москва потрапила до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети.


 • Найбільш шокуючі тендерні пропозиції

  Найбільш шокуючі тендерні пропозиції · lesya · 04.08.2014 14:26

  Тендерні торги – широкий простір для здійснення вигідних покупок, як і, зрештою, для здійснення махінацій з державними коштами. Так-так, дуже часто оголошення про тендери передбачають саме державне фінансування, отож корупціонери не залишають вигідні торги поза своєю увагою. А для окозамилювання вони вдаються до вельми цікавих нюансів.


 • Британці склали рейтинг курортних міст, де найнебезпечніше займатися сексом

  Британці склали рейтинг курортних міст, де найнебезпечніше займатися сексом · lesya · 25.07.2014 22:56

  Мешканці Великобританії вже давненько прославилися незвичними дослідженнями та оригінальними рейтингами. І ось цими днями вони представили ще одну новинку: рейтинг міст, у яких займатися сексом дуже вже небезпечно.


 • Принц Гаррі ненавидить Twitter

  Принц Гаррі ненавидить Twitter · lesya · 23.07.2014 14:16

  Соціальні мережі змінили наше життя, та не завжди у кращу сторону: принц Гаррі належить до числа тих, кому соціальні мережі не до душі. Недавно член королівської родини заявив, що ненавидить Twitter. При цьому така позиція виявилася особливо неочікуваною через контекст, у якому прозвучала заявка принца Гаррі: про свою ненависть хлопець заявив під час зустрічі зі школярами, в рамках якої дітей навчали просувати свої ігри в соціальних мережах з нагоди недалеких змагань Invictus Games.


 • Старість робить людей більш упевненими у власній зовнішності

  Старість робить людей більш упевненими у власній зовнішності · lesya · 21.07.2014 22:33

  Сприйняття власної зовнішності з віком міняється, твердять вчені. Та й самі ми знаємо, що в підлітковому віці задоволеним власною зовнішністю бути дуже тяжко. Але згодом, в міру дорослішання, ми розуміємо, що ідеальних людей не буває, і що навіть наші недоліки іноді можуть бути достоїнствами. Але недавно виявилося, що навіть зрілий вік не дозволяє нам сповна насолоджуватися зовнішністю. І лише в старості те, як ми виглядаємо, починає приносити нам істинне задоволення.


 • У Латвії алкоголь можна брати в оренду

  У Латвії алкоголь можна брати в оренду · lesya · 18.07.2014 18:33

  На даний час у Латвії широко рекламується послуга: «Зателефонуй у фірму Alcoclub і попроси привезти бажаний напій додому».


 • Мешканцям канадського міста заборонили співати в автобусах

  Мешканцям канадського міста заборонили співати в автобусах · lesya · 17.07.2014 22:04

  Цікавий закон планують незабаром прийняти в одному канадському місці – тут пасажирам громадського транспорту, а зокрема автобусів, мають намір заборонити співати. Законопроект вже найближчим часом потрапить на розгляд вищої влади канадського міста Вінніпег.


 • Британці ходять на побачення з паперовими пакетами на голові

  Британці ходять на побачення з паперовими пакетами на голові · lesya · 16.07.2014 22:59

  Що б там хто не говорив, при знайомстві ми в першу чергу звертаємо увагу на зовнішній вигляд співрозмовника. Й іноді зовнішність змушує нас приймати невірні рішення.


 • Через 30 років таблетки замінять читання і навчання

  Через 30 років таблетки замінять читання і навчання · lesya · 15.07.2014 09:11

  Щоб досягти успіху в житті, нам необхідні знання. Ми повинні володіти інформацією, освоюючи все нові й нові галузі. Саме тому найбільшим ворогом людини, яка в житті хоче самореалізуватися, є ледачість.


 • У Саудівській Аравії пара розлучилася через кілька годин після одруження

  У Саудівській Аравії пара розлучилася через кілька годин після одруження · lesya · 07.07.2014 15:51

  Протягом всього нашого життя доля готує нам сюрпризи та несподіванки. Іноді її вибрики змушують нас ридати від горя чи задихатися від щастя, іноді вона зводить нас з людьми, з якими краще було б не зустрічатися в жодному з вимірів, а часом, навпаки, нагороджує нас справжніми ангелами, що приносять нам тільки радість та ейфорію… Та все ж вона – дама надзвичайно мінлива, і сьогодні ти її фаворит, а завтра – вигнанець…


Всього 842 на 43 сторінках