Суспільство

 • На підприємствах відомих брендів робітники працюють в нелюдських умовах

  На підприємствах відомих брендів робітники працюють в нелюдських умовах · kseniya_www · 23.02.2015 22:59

  У Великій Британії стався доволі неординарний випадок, який вилився у скандал у світі моди. Жителька Об’єднаного Королівства якось вирішила оновити свій гардероб та в одному з фірмових магазинів придбала собі сукню.


 • В Індії наречена змінила жениха прямо на весіллі

  В Індії наречена змінила жениха прямо на весіллі · lesya · 20.02.2015 20:09

  Гаряча індійська дівчина цими днями показала всім женихам, якою трагічною може виявитися брехня. Зрештою, не лише нареченим, але й всім іншим представникам сильної статі, що полюбляють прибріхувати чи «недоговорювати правду», є над чим замислитися.


 • Останні виставки Львова: торгівля людьми та Небесна сотня

  Останні виставки Львова: торгівля людьми та Небесна сотня · lesya · 20.02.2015 14:51

  Львів – це місто, в якому обов’язково повинен побувати кожен українець. Давні традиції, веселий люд, цікаві заходи, сила силенна музеїв, пречудова архітектура, і ще цілу купу всього цікавого можна побачити в цьому європейському місті.


 • Російські чоловіки розповіли, якою має бути ідеальна коханка

  Російські чоловіки розповіли, якою має бути ідеальна коханка · lesya · 14.02.2015 19:15

  Недавно співробітники одного російського агентства провели опитування, в якому намагалися з’ясувати, як російські чоловіки ставляться до шлюбу, сексу без кохання, сім’ї та інших важливих питань нашого буття.


 • Американець створив сайт "вигаданих знайомств"

  Американець створив сайт "вигаданих знайомств" · lesya · 30.01.2015 14:14

  Якихось кілька років тому, коли Інтернет тільки набирав обороти, багато винахідливих програмістів примудрилися розбагатіти. Так, тогочасні новаторські ідеї практично не мали конкурентів – візьмімо хоча б соціальну мережу «Фейсбук» і її засновника Марка Цукерберга…


 • "Снайпера" Клінта Іствуда звинуватили у розпалюванні ворожнечі до мусульман

  "Снайпера" Клінта Іствуда звинуватили у розпалюванні ворожнечі до мусульман · lesya · 29.01.2015 22:35

  Недавно на екрани вийшов фільм голлівудського режисера Кліна Іствуда «Американський снайпер». В його основі – реальна історія американського снайпера Кріса Кайла, що проходив службу в Іраку у 2003-09 роках.


 • Вчені визначили, як можна видаватися розумнішим в особистому спілкуванні і листуванні

  Вчені визначили, як можна видаватися розумнішим в особистому спілкуванні і листуванні · lesya · 28.01.2015 20:42

  Нікому з нас не хотілося б виглядати дурнем в очах оточуючих – якщо мова, звісно, не йде про якусь аферу, де амплуа не дуже мізковитої людини тільки може зіграти на руку. І багато хто, бажаючи показатися розумнішим, ніж насправді, вдається до різних методів, спостерегли учені.


 • На Тайвані батьків штрафуватимуть, якщо їхні діти проводитимуть за мобільним більше 30 хв

  На Тайвані батьків штрафуватимуть, якщо їхні діти проводитимуть за мобільним більше 30 хв · lesya · 27.01.2015 09:49

  У кожній країні діють свої закони, і часом те, що видається іноземцям цілком зрозумілим і звичним, нам видається варварством і безглуздістю. І навпаки.


 • П'ятачка, Свинку Пеппе та свинину заборонили в Оксфорді

  П'ятачка, Свинку Пеппе та свинину заборонили в Оксфорді · lesya · 24.01.2015 17:27

  Цими днями гарячі суспільні обговорення викликало рішення керівництва одного з провідних британських видавництв Oxford University Press – воно заборонило видавати книги, у яких би згадувалися свині чи продукти зі свинини – з метою політкоректності.


 • 7 причин залишитися жити в Україні

  7 причин залишитися жити в Україні · lesya · 20.01.2015 18:12

  Чимало наших співвітчизників намагаються виїхати на постійне проживання за кордон – у пошуках кращого життя. Та, як кажуть, всюди добре, а вдома таки найкраще. Тим більше, що жити в Україні, якщо добре подумати, не так уже й погано. Експерти вирішили назвати сім причин, чому нам варто залишитися жити вдома. Діана Щербанська, вчитель з багаторічним досвідом, майстер, що володіє древніми техніками та знаннями, яка навчалася в Університеті "Єдності" в Індії, переконана, що на нашу країну чекає гарна доля.


 • Марк Цукерберг попросив користувачів порекомендувати йому мету на 2015

  Марк Цукерберг попросив користувачів порекомендувати йому мету на 2015 · lesya · 16.01.2015 16:35

  Нам з усіх боків твердять, що головне в житті – правильно розставити цілі та пріоритети, адже без мети наше життя – якесь пустопорожнє та безглузде існування. Однак цілі перед собою розставляти не так вже й легко, і навіть у багатих і сильних світу цього не завжди все виходить так, як хотілося б.


 • Українські біометричні паспорти будуть одними з найкращих у світі

  Українські біометричні паспорти будуть одними з найкращих у світі · lesya · 16.01.2015 09:17

  В цілому світі в цивілізованих країнах поступово впроваджують біопаспорти. Наша держава – не виняток, і вже дуже скоро в Україні також з’являться паспорти нових стандартів. Як кажуть експерти, вони будуть одними з найбільш якісних у світі.


 • Формула успіху жінок, що змінили світ

  Формула успіху жінок, що змінили світ · lesya · 09.01.2015 14:31

  Більш як двадцять років тому світ побачила книга письменниці Ландрам Джин «13 жінок, що змінили світ». В книзі мова пішла про наполегливих і впевнених у собі представниць прекрасної статі, що вже в умовах сучасності, в другій половині двадцятого століття, змогли досягти успіху і розбагатіти, не маючи при цьому ні якогось особливого стартового капіталу, ні освіти, здобутої в престижному ВУЗі. Все, чого їм вистачило для успіху, це… Втім, ми трохи забігаємо наперед – про те, що ж власне стало таємницею їхнього успіху, мова піде трохи нижче.


 • В соціальних мережах пропонують освятити свою сторінку

  В соціальних мережах пропонують освятити свою сторінку · lesya · 26.12.2014 11:29

  Релігія споконвіків була засобом спекуляції. Ситуація не змінилася і сьогодні – чимало недобросовісних «служителів Господа» використовують релігію з метою власного збагачення, перетворюючи святині на якесь ганебне посміховисько.


 • Найцікавіші закони науки та соціології

  Найцікавіші закони науки та соціології · lesya · 23.12.2014 16:37

  Далеко не всі закони науки та соціології є нудними, як у фізиці чи математиці, – деякі з них вельми захопливі і цікаві. Наприклад, раніше вчені вивели закон, який можна назвати Законом онлайн-Гітлера: їм вдалося з’ясувати, що чим довше триває онлайн-переписування, тим вища імовірність того, що хоча б один зі співрозмовників згадає Гітлера.


 • "Іван Васильович" отримує нове життя

  "Іван Васильович" отримує нове життя · kseniya_www · 21.12.2014 18:46

  Російський кінематограф відзначився черговим скандалом. Кінокомпанія Mars Media Entertainment висловила бажання про зняття ремейку на відомий фільм Леоніда Гайдая «Іван Васильович змінює професію». Перед початком зйомок питання постало про те, чи є у кінокомпанії авторське право на знімальний процес.


 • Вчені з'ясували, чи впливає сексуальна орієнтація на рівень зарплати

  Вчені з'ясували, чи впливає сексуальна орієнтація на рівень зарплати · lesya · 19.12.2014 12:05

  В умовах, коли представники сексуальних меншин все активніше борються за свої права, вчені вирішили підрахувати, чи є якась різниця між заробітками жінок-гетеросексуалок та представниць сексуальних меншин. І виявилося, що є: як і чоловіки, жінки-лесбіянки заробляють трохи більше, ніж представниці прекрасної статі з традиційною орієнтацією.


 • Спосіб боротьби з тролями придумав Альберт Ейнштейн ще в 1911 році

  Спосіб боротьби з тролями придумав Альберт Ейнштейн ще в 1911 році · lesya · 10.12.2014 23:22

  Проблема тролів, що останнім часом активізувалися на просторах Інтернету, сьогодні стоїть дуже гостро – користуючись анонімністю, яку розкриває Мережа, багато хто вирішує виплеснути свою злобу на сторінках віртуальної реальності, не розуміючи і часом не замислюючись над тим, якими можуть бути наслідки їхніх необережних і часом дуже вже жорстоких дій.


 • Університет в Китаї ввів обмеження на час, проведений за комп'ютером

  Університет в Китаї ввів обмеження на час, проведений за комп'ютером · lesya · 09.12.2014 22:55

  Стурбоване дедалі зростаючою проблемою комп’ютерної залежності керівництво одного китайського університету вирішило обмежити час перебування своїх студентів за комп’ютерами. Тож студенти, які навчаються і хочуть навчатися в стінах закладу не мають права проводити за комп’ютером більше п’яти годин на день – це в будні дні. А у вихідні час перебування за гаджетом обмежено до дванадцяти годин.


 • На фотографіях, зроблених марсоходом, вчені виявили голову гуманоїда

  На фотографіях, зроблених марсоходом, вчені виявили голову гуманоїда · lesya · 28.11.2014 21:55

  Недавно вченим вдалося виявити промовисті факти існування інопланетної культури. Вивчаючи знімки, зроблені на Марсі, вчені помітили цікавий об'єкт, який, імовірно, доведе всім скептикам, що інопланетяни все-таки існували та існують зараз.


Всього 842 на 43 сторінках