Суспільство

 • Мешканка Небраски подала в суд на всіх геїв

  Мешканка Небраски подала в суд на всіх геїв · lesya · 11.05.2015 23:29

  Недавно одна літня мешканка США на ім’я Сільвія Дріскелл (Sylvia Driskell) подала до суду позов на всіх геїв світу. Жінка вважє гомосексуалізм незаконним і розпусним явищем.


 • Американські соціологи склали рейтинг найбільш “питущих” професій

  Американські соціологи склали рейтинг найбільш “питущих” професій · lesya · 05.05.2015 21:07

  Недавно американські соціологи вирішили з’ясувати, представники яких професій найчастіше полюбляють хильнути зайвого. В результаті вони склали такий собі рейтинг найбільш “питущих” професій.


 • Дослідники з'ясували, які стереотипи панують в Інтернеті

  Дослідники з'ясували, які стереотипи панують в Інтернеті · lesya · 01.05.2015 18:17

  Недавно дослідникам вдалося вкотре довести, що стереотипи таки правлять світом. Таких висновків вдалося дійти в результаті аналізу пошукових запитів в Інтернеті.


 • У США пекарню оштрафували за відмову спекти торт на гей-весілля

  У США пекарню оштрафували за відмову спекти торт на гей-весілля · lesya · 29.04.2015 15:12

  У Європі та США представники сексуальних меншин настільки активно борються за свої права, що зовсім скоро вони можуть почати утискати права громадян з традиційною орієнтацією: недавно в штаті Орегон власника однієї пекарні оштрафували на кругленьку суму за те, що він відмовився спекти весільний торт одній гей-парі.


 • У США створено алгоритм для виявлення Інтернет-тролів ще до початку суперечки

  У США створено алгоритм для виявлення Інтернет-тролів ще до початку суперечки · lesya · 22.04.2015 16:52

  Поширення Інтернету відкрило для людства неймовірно велику площину для спілкування. Та разом з цим Мережа розкрила всі переваги анонімного спілкування, породивши цілу купу інтернет-тролів, які добряче дошкуляють мирній Інтернет-громаді.


 • Вчені з'ясували, скільки селфі жінкам потрібно для щастя

  Вчені з'ясували, скільки селфі жінкам потрібно для щастя · lesya · 21.04.2015 17:29

  Поняття “селфі” новим уже не назвеш - то тут, то там, хоч-не-хоч, а натикаєшся на людей, які так полюбляють фотографувати самих себе. У декого любов до селфі набирає тривожних рис і скидається на якесь психічне відхилення, для когось це просто данина моді, а хтось і взагалі вдається до селфі украй рідко.


 • Розмінуванням Донбасу займатиметься Джеймс Бонд

  Розмінуванням Донбасу займатиметься Джеймс Бонд · lesya · 15.04.2015 11:38

  Декому може видатися, ніби життя голлівудських зірок – казка. Може, це й так, але й казки бувають різними, і далеко не все в житті знаменитостей проходить гладко.


 • Фільм "Інтерв'ю" відправили в КНДР на повітряній кулі

  Фільм "Інтерв'ю" відправили в КНДР на повітряній кулі · lesya · 10.04.2015 21:04

  Голлівудська комедія, що наробила багато шуму і в якій ішлося про вбивство північнокорейського лідера, таки потрапила на територію Північної Кореї - активіст Лі Мін Бок відправив диски з фільмом на територію країни на повітряних кулях.


 • У Німеччині на роботу запрошують випробовувача борделів

  У Німеччині на роботу запрошують випробовувача борделів · lesya · 03.04.2015 19:23

  Досить цікава та пікантна та цікава вакансія недавно відкрилася у Німеччині – тут шукають працівника на посаду випробовувача борделів.


 • Верховний суд Британії дозволив публікувати листи, що компрометують принца Чарльза

  Верховний суд Британії дозволив публікувати листи, що компрометують принца Чарльза · lesya · 31.03.2015 13:28

  Членів королівської сім’ї у Великобританії люблять і поважають. Однак зовсім скоро ситуація може змінитися – до публікації допущено листи, які можуть добряче скомпрометувати принца Чарльза.

  Ці листи свого часу британський принц адресував уряду Великобританії. І недавно Верховний суд країни дозволив журналістам опублікувати ці листи, зробивши їх доступними для широкої громадськості.

  Написані вони були в 2004-2005 роках. Вони, кажуть експерти, піддають сумніву право британського принца Чарльза успадковувати престол. А все тому, що у Великобританії монархи не мають права втручатися в політику уряду, адже очолюють країну лише формально. Схоже, принц Чарльз порушив це правило.

  Як кажуть журналісти газети Guardian, Принц Уельський Чарльз не зміг зберегти "політичну нейтральність". Кореспондентам ще в 2005-у році вдалося дізнатися, що Чарльз листувався із членами уряду. Вони одразу ж зажадали опублікувати переписку, озброївшись законом про свободу інформації. Але судовий процес, під розгляд якого потрапило двадцять сім листів, затягнувся на цілих десять років.


 • В Брукліні відкрили дитсадок для дорослих

  В Брукліні відкрили дитсадок для дорослих · lesya · 26.03.2015 21:02

  В дитинстві нам хочеться якнайшвидше підрости, стати незалежними і самостійними. А дорослі, навпаки, хочуть хоч на час повернутися в безтурботну пору, яка називається дитинством.


 • Шнур запропонував заборонити продаж алкоголю та наркотиків людям без вищої освіти

  Шнур запропонував заборонити продаж алкоголю та наркотиків людям без вищої освіти · lesya · 24.03.2015 12:14

  Популярний російський рок-музикант Сергій Шнуров знову опинився у центрі уваги: цього разу він запропонував законопроект, спрямований на удосконалення освітньої системи у Росії. Шнуров вважає, що для того, щоб зробити вищу освіту популярною, варто всього-на-всього дозволити купувати алкоголь та наркотики тільки тим людям, у кого є диплом про закінчення вищого навчального закладу. Такий простий крок, переконаний Сергій, неабияк підвищить популярність знань.


 • Герцогиня Кейт знову одягла дешеву сукню

  Герцогиня Кейт знову одягла дешеву сукню · lesya · 21.03.2015 13:49

  Королівська родина для британців є свого роду прикладом і зразком сімейних взаємин. І попри те, що влади в руках представників королівського сімейства зосереджено зовсім небагато, англійці з азартом смакують навіть найменші новини з життя королеви Великобританії, її внуків, їхніх дружин, а також уже їхніх дітей. І герцогиня Кейт, дружина принца Вільяма, що готується стати матір’ю вже другого малюка, стала свого роду прикладом для доброї частини жіночого населення Великобританії. Для багатьох герцогиня - це не лише ідеальна дружина і мати, але й просто красива і стильна жінка, яка, однак, не витрачає надто багато грошей на свої наряди.


 • Вчені навчилися заряджати телефони від процесу мастурбації

  Вчені навчилися заряджати телефони від процесу мастурбації · lesya · 16.03.2015 13:14

  Ідея використання природних джерел енергії знайшла своє відображення і в царині інтимних задоволень. Один з найбільших порно-ресурсів PornHub створив пристрій, що акумулюватиме енергію, вироблену під час мастурбації. Браслет Wankband (а саме такий вигляд має чудо-пристрій) здатен перетворити кінетичну енергію в електричну в обсязі, достатньому для зарядки фотокамери, смартфона, планшета чи ноутбука.


 • Американський телеканал порівняв Мішель Обаму з героїнею фільму "Планета мавп"

  Американський телеканал порівняв Мішель Обаму з героїнею фільму "Планета мавп" · lesya · 15.03.2015 10:15

  Скандальний випадок стався цими днями у США: на одному з телеканалів першу леді країни порівняли з героїнею «Планети мавп». Після такого прикрого інциденту американська телекомпанія Univision, в ефірі якої і прозвучало порівняння,звільнила свого журналіста, Роднера Фігероа, який, до речі, пропрацював у компанії цілих сімнадцять років.


 • В Індії весілля зірвалося через те, що наречений не знав арифметики

  В Індії весілля зірвалося через те, що наречений не знав арифметики · lesya · 14.03.2015 09:40

  Індійські наречені не поспішають заміж – як показують останні події, дівчата навіть перед вівтарем готові покинути свого жениха, якщо раптом виявиться, що він їх чимось не влаштовує.


 • "Гладкий" смайлик викликав обурення користувачів Facebook

  "Гладкий" смайлик викликав обурення користувачів Facebook · lesya · 10.03.2015 23:30

  Недавно в соціальній мережі «Фейсбук» з’явилися нові смайлики. Один із них неабияк розлютив користувачів: «гладкий» смайлик викликав обурення тисячі учасників мережі Facebook.


 • Французького кондитера звинуватили у виготовленні расистських тістечок

  Французького кондитера звинуватили у виготовленні расистських тістечок · lesya · 10.03.2015 10:57

  Якась низка нещасть посипалась на голови французьким кондитерам: буквально кілька тижнів тому ми писали про відомого французького пекаря, володаря кількох престижних нагород, якому влада провінції, де він жив і працював, заборонила працювати сім днів на тиждень, і ось зараз знову під звинувачення потрапив француз Яннік Таволар (Yannick Tavolaro), якого, щоправда, звинуватили в дещо іншій справі. Так, кондитера з французького міста Грас звинуватили у створенні расистських тістечок.


 • Онлайн-коханець вимантив у американки півтора мільйона доларів

  Онлайн-коханець вимантив у американки півтора мільйона доларів · lesya · 03.03.2015 21:32

  Кохання робить з людьми чудеса: у них виростають крила, відкривається нове дихання, життя виграє найяскравішими барвами, а кожен день приносить море радості та позитивних емоцій. Правда, це якщо кохання взаємне. В іншому ж випадку все відбувається з точністю до навпаки: для багатьох нерозділене почуття може стати найбільшою трагедією у житті.


 • Італійського виробника одягу звинуватили в сексизмі через інструкцію

  Італійського виробника одягу звинуватили в сексизмі через інструкцію · lesya · 24.02.2015 23:42

  У наш час, коли жінки активно борються за свої права, навіть невинне, здавалося б, висловлювання чи необережний жарт може стати причиною цілої купи неприємностей. Особливо, якщо ви людина публічна і завжди перебуваєте в усіх на виду.


Всього 842 на 43 сторінках