Суспільство

 • Чому красуні виходять заміж за невродливих?

  Чому красуні виходять заміж за невродливих? · lesya · 24.09.2010 09:44

  Дослідників завжди цікавило, які критерії домінують під час вибору особистістю супутника життя. Особливо, якщо це стосується представниць прекрасної статі.Нещодавно Джеймс Макналті з Університету Теннессі опублікував підсумки наукової праці, метою якої було з'ясування причин та факторів, які зчаста спонукають красунь виходити заміж за чоловіків, зовнішність яких далека від ідеалу.


 • Самоконтроль - гра чи праця над собою?

  Самоконтроль - гра чи праця над собою? · lesya · 23.09.2010 10:56

  Дослідники вважають, що в момент дискусій навколо контролю індивідом власних дій, вчинків та бажань, не доводиться вести мову про американців. Водночас вчені запевняють, що для нації ще не все втрачено: населення штатів лише потребує невеликої допомоги у сприйнятті самоконтролю як чогось приємного, ненав’язливого. Про це повідомляє видання Journal of Consumer Research.


 • Неохайність - психічне захворювання

  Неохайність - психічне захворювання · lesya · 22.09.2010 10:08

  Німецькі фахівці впевнені, що неохайність - психічне захворювання. Вони навіть придумали спеціальний термін "синдром Мессі", що походить від англійського слова messy - безладний, брудний. За підрахунками експертів, людей, що страждають цим незвичним захворюванням, в Німеччині, щонайменше, два мільйони.


 • Чого хочуть чоловіки?

  Чого хочуть чоловіки? · lesya · 22.09.2010 09:59

  Психологи Техаського університету (США) дослідили, що справжні наміри чоловіків можна визначити, не заглиблюючись у внутрішній світ. Достатньо поверхневого огляду міміки, жестів та поведінки. За словами вчених, погляд молодої особи, спрямований при зустрічі на постать дівчини, є яскравим свідченням зацікавлення лише в швидкоплинних, нетривких взаєминах; якщо ж чоловік розглядає обличчя співрозмовниці, то це означатиме цілком протилежне – бажання міцних, тривалих стосунків.


 • Брюки да галстуки, модная одежда 2011

  Брюки да галстуки, модная одежда 2011 · kseniya_www · 16.09.2010 16:44

  Вы думаете, что галстуки - это признак консерватизма? Отчасти да, но только в том случае, если вы надеваете консервативный, строгий костюм, такую же рубашку и обувь. В других же случаях галстук является той деталью, которая играет фундаментальную роль в формировании вашего стиля. Этот небольшой элемент одежды одним из первых притягивает на себя внимание и может немало рассказать о своём хозяине. В первую очередь хотя бы, стильный он или нет. Если галстук подобран удачно и отличено сочетается со всей остальной одетой одеждой, то можно с уверенностью сказать, что его надел стильный мужчина.


 • Супергерої негативно впливають на підростаюче покоління

  Супергерої негативно впливають на підростаюче покоління · Lesly · 16.08.2010 11:06

  Такі популярні сьогодні супергерої подають далеко не найкращий приклад підростаючому поколінню і не можуть навчити дітей та підлітків жити по високих принципах чесності, сміливості та порядності. До такого висновку, в ході вивченням феномена супергероя і його впливу на розвиток особистості підлітка, прийшла психолог Шерон Лем.


 • Жінкам легше знайти нову роботу, ніж просити підвищення

  Жінкам легше знайти нову роботу, ніж просити підвищення · Lesly · 14.08.2010 13:42

  Фахівці з австралійської рекрутингової компанії провели опитування, результати якого засвідчили, що більшість представниць прекрасної статі переходять на нову роботу через те, що їм не підвищують зарплату або вони не можуть піднятися по кар’єрних щаблях. Керівник дослідження доктор Роберт Халф вважає, що адміністрація підприємств повинна бути обізнана з тим, що в разі таких відмов, вона ризикує втратити більше кваліфікованих співробітниць.


 • Дівчата-підлітки почуваються винними, коли їдять

  Дівчата-підлітки почуваються винними, коли їдять · Lesly · 13.08.2010 09:05

  Медики стверджують, що кожні чотири дівчини з десяти відчувають себе винними в тому, що вони їдять. Тривогу здатні викликати навіть маленький пакетик з чіпсами або ж плиточка шоколаду. При цьому, як було встановлено в ході дослідження, відчуття провини залежить від рівня стресу, емоційного розладу, а також від інтенсивності тиску з боку однолітків.


 • Комп'ютери та телефони "викрадають" живе спілкування

  Комп'ютери та телефони "викрадають" живе спілкування · Lesly · 12.08.2010 10:59

  Велика частина американських батьків стверджує, що не має часу для спілкування зі своїми дітьми. А причина такого явища не в необхідності постійно працювати, а в телевізорах, та інших високотехнологічних пристроях, які в буквальному сенсі викрадають час.


 • Сімейні психологи асоціюються з поразкою

  Сімейні психологи асоціюються з поразкою · Lesly · 11.08.2010 17:49

  Науковці стверджують, що сімейні психологи, завдання яких допомогти подружжю знайти спільну мову та налагодити відносини в сім’ї, приносять більше шкоди ніж користі. Так, в ході опитування було встановлено, що свої проблеми сімейні пари стараються вирішувати між собою або за участю близьких друзів чи родичів, а до фахівців звертаються тільки в критичних ситуаціях, коли всі інші засоби виявилися недієвими.


 • Война памятников продолжается

  Война памятников продолжается · kseniya_www · 10.08.2010 18:53

  Президент Украины Виктор Ющенко настаивает на демонтаже памятников и символов «тоталитарного и коммунистического прошлого», в частности, памятников Ленину.


 • Вродливим жінкам важче влаштуватися на "серйозну" роботу

  Вродливим жінкам важче влаштуватися на "серйозну" роботу · Lesly · 09.08.2010 15:56

  По результатах дослідження, проведеного фахівцями з Бізнес-школи Колорадського університету (США), приваблива зовнішність може поставити хрест на спробах жінки отримати роботу, яка вважається "чоловічою" або ж "серйозною". Всі спроби вродливої жінки влаштуватися на посаду, яка не потребує приємної зовнішності, за словами науковців, просто приречені на провал незалежно від її особистісних та ділових якостей чи вмінь.


 • Телебачення чи дружба?

  Телебачення чи дружба? · Lesly · 06.08.2010 09:07

  Мешканці невеликого причорноморського турецького села вирішили відмовитися від звички переглядати телепрограми, яка з часом почала відбирати в них весь вільний час, заради збереження дружніх зв'язків, повідомляє місцеве видання Hurriyet Daily News. Селяни переконані, що таке досягнення сучасної техніки як телевізор може не тільки відчужити колись дружніх сусідів, але й навіть повністю витіснити живе спілкування між людьми.


 • Если нельзя, но очень хочется, то можно… найти компромисс

  Если нельзя, но очень хочется, то можно… найти компромисс · kseniya_www · 05.08.2010 17:10

  В каждом обществе всегда существовали определенные правила, что можно, а что нельзя делать, есть, носить… Эти правила могут касаться всех сфер жизни вообще и одежды, в частности. Причем в разных слоях общества взгляды на одно и то же явление могут быть диаметрально противоположными. Все это – условности. Но, увы, мы часто вынуждены им следовать.


 • ФоRUм-Град - реальная жизнь на виртуальной площадке

  ФоRUм-Град - реальная жизнь на виртуальной площадке · kseniya_www · 05.08.2010 13:14

  Сотни людей ежедневно проходят мимо вас. Их лица вам не знакомы, их мысли скрыты за семью печатями. А между тем, с любым из этих случайных прохожих вы можете быть хорошо знакомы и встречались, и разговаривали, но не в реале, а на виртуальной площадке форум Долгопрудный.


 • Реінкарнація по-індійськи: дівчинка з двома обличчями

  Реінкарнація по-індійськи: дівчинка з двома обличчями · kseniya_www · 27.07.2010 15:26

  Коли, 24-річного тата преса просила розповісти про їх донечку, він сказав, що спочатку злякався, проте потім прийняв дитину як дар Бога. В це чудо вірять і мешканці села, які щодня приходять провідати дитину та приносять їй гроші та подарунки.


 • Чоловіки бояться довіряти своїм партнеркам кермо автомобіля

  Чоловіки бояться довіряти своїм партнеркам кермо автомобіля · Lesly · 21.07.2010 16:43

  Результати опитування, проведеного інтернет-порталом OnePoll засвідчили, що чоловіки не довіряють вмінню своїх дружин водити авто. Так, третина опитаних зізналася, що не відчуває себе в безпеці на пасажирському сидінні, коли за кермом їхня половинка.


 • Найбільше заробляють блондинки

  Найбільше заробляють блондинки · Lesly · 17.07.2010 14:48

  Результати дослідження, яке провів британський ресурс, що спеціалізується на управлінні особистими фінансами, The Motley Fool, засвідчили, що середній заробіток жінок зі світлим волоссям вищий, в порівнянні із заробітком брюнеток та шатенок.


 • Повнішим людям - ширші крісла

  Повнішим людям - ширші крісла · Lesly · 17.07.2010 13:55

  Результати дослідження, проведеного американською консалтинговою компанією Theater Projects Consultants, засвідчили, що з 1900 по 1990 рік крісла в театрах США розширилися приблизно на п'ять сантиметрів. Так, у 1990 році середня ширина сидінь складала 21 дюйм (53,3 сантиметра).


 • Через 50 років чисельність населення Землі досягне позначки 9 мільярдів

  Через 50 років чисельність населення Землі досягне позначки 9 мільярдів · Lesly · 13.07.2010 09:29

  Щосекунди на нашій планеті народжується по троє немовлят. Якщо опиратися на таку статистику, то не важко буде підрахувати, що вже через 50 років на Землі проживатимуть більше дев'яти мільярдів чоловік, стверджують експерти. На сьогоднішній день цей показник становить 6,89 мільярда чоловік.


Всього 842 на 43 сторінках