Суспільство

 • У любителів смачно попоїсти з'явилася власна соціальна мережа

  У любителів смачно попоїсти з'явилася власна соціальна мережа · lesya · 26.07.2011 09:01

  Нещодавно з’явилася нова соціальна мережа Dinevore. ЇЇ користувачі - так звані фуді (foodie), тобто любителі смачно попоїсти. За допомогою цієї мережі фуді з легкістю знаходитимуть однодумців, отримуючи при цьому цінні та корисні рекомендації щодо окремих ресторанів та кафе.


 • Мода на обувь 2011

  Мода на обувь 2011 · kseniya_www · 25.07.2011 21:10

  Мода на обувь 2011 года отличается от предыдущих годов настоящим буйством красок и самыми смелыми дизайнерскими решениями. Поэтому и не удивительно, что нынешний модный сезон порадовал абсолютно всех модниц, своими свежим и оригинальными идеями.


 • Для чого створювати власний сайт

  Для чого створювати власний сайт · lesya · 22.07.2011 03:43

  Ні в кого не викличе сумніву той факт, що кожен користувач Мережі, плануючи створити сайт, переслідує якусь індивідуальну мету. Цей факт цілком логічний і пояснень не потребує. Хтось створює сайт для того, щоб донести до читачів власні емоції та переконання, якусь важливу інформацію, інші таким чином намагаються заробити гроші, треті покладають на сайти рекламну функцію тощо.


 • Вчені вивели формулу щасливого шлюбу

  Вчені вивели формулу щасливого шлюбу · lesya · 20.07.2011 14:57

  Нещодавно групі американських дослідників в процесі проведення відповідних досліджень вдалося визначити критерії, за якими людина обирає супутника життя, спростувавши популярне припущення про те, ніби протилежності притягуються.


 • Вчора у США відзначили Національний день хот-дога

  Вчора у США відзначили Національний день хот-дога · lesya · 19.07.2011 15:15

  Вчора, 18 липня, у США відзначили Національний день хот-дога. Це свято офіційно існує з 1957 року. А нещодавно законодавці штату Каліфорнія визначили, яким повинен бути справжній хот-дог та чим, власне, він відрізняється від аналогічних закусок - наприклад, від не менш популярних баварських ковбасок.


 • Американська художниця напише роман на основі власного СМС-листування

  Американська художниця напише роман на основі власного СМС-листування · lesya · 15.07.2011 12:44

  Англійська художниця і письменниця на ім’я Трейсі Моберлі вирішила написати своєрідний «СМС-роман». За основу твору взято 12-річну історію приватної переписки авторки.


 • Російські матюки - на першому місці у Twitter'і

  Російські матюки - на першому місці у Twitter'і · lesya · 15.07.2011 12:39

  Популярний сьогодні сервіс мікроблогів Twitter почав підтримувати хештеги, написані кирилицею. До цього часу в якості хештегів могли використовуватися лише слова, набрані латинськими літерами. Однак офіційного оголошення про підтримку кирилиці у хештегах не було, це помітили самі користувачі мережі.


 • "Однокласники" - мережа медсестер, "ВКонтакті" - продавців

  "Однокласники" - мережа медсестер, "ВКонтакті" - продавців · lesya · 14.07.2011 10:19

  Нещодавно співробітники дослідницького центру рекрутингового порталу Superjob.ru провели нове дослідження з метою з'ясувати, наскільки популярні соціальні мережі у середовищі російських фахівців різних професій та яким соцмережам надають перевагу користувачі.


 • У жінок після 40 не виходить починати життя наново

  У жінок після 40 не виходить починати життя наново · lesya · 12.07.2011 12:54

  Результати проведеного нещодавно опитування, в якому взяли участь жінки у віці 40-50 років, доводять, що знаменита фраза «У 40 років життя тільки починається» в дійсності є звичайнісінькою вигадкою. Виявляється, що у цьому віці вийти заміж для європейок є величезною проблемою.


 • Жіночі романи завдають шкоди особистому життю читачок

  Жіночі романи завдають шкоди особистому життю читачок · lesya · 11.07.2011 18:18

  Нещодавно провідні психологи та сексологи світу з’ясували, що так звані жіночі романи породжують в уяві представниць прекрасної статі ілюзії, не сумісні з реальністю. Дамські романи, наскрізь пронизані романтизмом та в більшості своїй зі щасливим завершенням, створюють небезпечні ілюзії, під впливом яких жінки втрачають контакт з реальністю, твердять психологи.


 • Информационная война. Вполне возможно, что на вашем сайте уже ведутся боевые действия

  Информационная война. Вполне возможно, что на вашем сайте уже ведутся боевые действия · kseniya_www · 10.07.2011 17:02

  В силу своих обязанностей я администрирую несколько сайтов на которых у посетителей есть возможность пообщаться, кроме обычных завсегдатаев, случайных посетителей, рекламных ботов, там ещё попадаются довольно таки внешне безобидные создания из скандинавских сказок – тролли.


 • Жінки ненавидять шопінг

  Жінки ненавидять шопінг · lesya · 08.07.2011 11:42

  Чомусь переважна більшість чоловіків впевнена, що жінки обожнюють купувати одяг. А дарма: нещодавно виявилося, що "жінки ненавидять шопінг". Дослідження проводилося групою експертів британської компанії Mintel.


 • Папа Римський став користувачем Twitter'а

  Папа Римський став користувачем Twitter'а · lesya · 07.07.2011 14:40

  Незважаючи на те, що папа Римський Бенедикт XVI вирішує переважно справи духовні, він не цурається матеріального світу. Ось, приміром, декілька днів тому понтифік освоїв iPad, написавши перше повідомлення в Twitter'і.


 • Ернеста Хемінгуея зацькувало ФБР

  Ернеста Хемінгуея зацькувало ФБР · lesya · 06.07.2011 15:25

  Майже півстоліття пройшло з дня самогубства знаменитого письменника Ернеста Хемінгуея. Та лише тепер стала відома причина, яка, ймовірно, наштовхнула його на цей крок. Так, цими днями старий друг письменника Аарон Хотчнер розповів журналістам американського видання The New York Times подробиці останніх днів життя Ернеста, які до цього часу ретельно засекречувалися. Приміром, той факт, що під кінець життя Хемінгуей надто сильно змінився - його здолала депресія, і талановитий письменник заледве «вичавлював» із себе рядки, втративши інтерес навіть до полювання,- підтвердили всі його друзі та близькі знайомі.


 • Facebook і MySpace стали найненависнішими компаніями США

  Facebook і MySpace стали найненависнішими компаніями США · lesya · 04.07.2011 14:03

  Цими днями американська організація American Customer Satisfaction Index («Американський Індекс задоволеності споживачів») опублікувала новий список найбільш ненависних компаній США. До списку увійшло дев’ятнадцять компаній-гігантів, серед яких, окрім великих банків, авіа та нафтових компаній, є і дві найвідоміші соціальні мережі - Facebook та MySpace.


 • Развитие социальных сеток в мире и Украине

  Развитие социальных сеток в мире и Украине · kseniya_www · 02.07.2011 16:36

  Постоянный рост популярности социальных сетей в мире заставляет маркетологов задуматься о том, что стоит использовать данные ресурсы как инструменты коммуникации между клиентами и производителями. Создавая страницу бренда и продавая товары через интернет есть возможность организации огромной медиарекламы и делать выборку по целевой аудитории. Этот метод по-видимому является наиболее эффективным из всех видов маркетинговой коммуникации: телевидение, радио, рекламы в печатных изданиях.


 • Как заработать студенту на летних каникулах.

  Как заработать студенту на летних каникулах. · kseniya_www · 01.07.2011 20:52

  Если не можете найти свободную вакансию, попробуйте предложить себя как потенциального работника. Конечно, студенту без образования трудно предложить резюме, которое может поразить работодателя. Однако не стоит все так пессимизировать. Часто достаточно написать правду о себе и немножко отметить то, что у вас хорошо получается уже в 18 или даже 15 лет.


 • Как правильно написать свое первое резюме

  Как правильно написать свое первое резюме · kseniya_www · 01.07.2011 17:19

  Написание резюме – это сложное занятие, которое требует определенного мастерства и опыта. Но не всегда этот опыт есть у молодых специалистов, которые только что окончили вуз.


 • На какую работу устраиваться не стоит

  На какую работу устраиваться не стоит · kseniya_www · 01.07.2011 17:15

  Все помнят детское стихотворение о том, что «все работы хороши, выбирай на вкус», но выбирая себе будущее место работы, мы должны руководствоваться не только своим вкусом и объективными обстоятельствами, такими как наличие соответствующего образования, стажа, но и помнить о том, что в России велика доля криминала при приеме на работу.


 • Нудна робота шкідливіша, ніж нервова

  Нудна робота шкідливіша, ніж нервова · lesya · 01.07.2011 09:07

  Нещодавно група вчених-психіатрів з університету Сарагосі, Іспанія, встановили, що нудна робота набагато шкідливіша за ту, яка вимотує нерви. За результатами проведеного дослідження, в якому взяло участь понад 400 осіб, похмура одноманітна служба частіше призводить до «вигорання» фахівця, аніж нервова, високостресова робота.


Всього 842 на 43 сторінках