Суспільство

 • Чоловіки переоцінюють свій шарм

  Чоловіки переоцінюють свій шарм · lesya · 16.12.2011 10:49

  Вчені твердять, що чим більше жінка подобається чоловікові, тим більше цей чоловік схильний переоцінювати справлене на неї враження. Так, за результатами досліджень, проведених психологами з Коледжу Вільямса та Техаського університету в Остіні (США), чоловіки набагато частіше помиляються, оцінюючи власну чарівність та готовність партнерки йти на сексуальний контакт.


 • Позиція чоловічих журналів нічим не відрізняється від поглядів ґвалтівника

  Позиція чоловічих журналів нічим не відрізняється від поглядів ґвалтівника · lesya · 14.12.2011 21:50

  Результати дослідження, проведеного нещодавно вченими Британського психологічного товариства, вражають: виявляється, що описи жінок, опубліковані так званими "чоловічими журналами", майже нічим не відрізняються від поглядів ґвалтівників, які відбувають покарання у в'язницях. Результати дослідження опубліковані в науковому журналі British Journal of Psychology.


 • Родичі та друзі руйнують сім'ю

  Родичі та друзі руйнують сім'ю · lesya · 01.12.2011 16:19

  Нещодавно фахівці виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що занадто привітний та радісний прийом призводить до того, що будинок молодої сімейної пари стає меккою для нудьгуючих друзів та люблячих родичів. Так, результати опитування, проведеного нещодавно фахівцями, доводять, що такі відвідини не тільки погано позначаються на самопочутті господарів, але й можуть довести до розпаду сім'ю.


 • Дом для вашей семьи

  Дом для вашей семьи · kseniya_www · 01.12.2011 11:04

  Когда человек обзаводится семьёй, то прежде всего встаёт вопрос, где семья будет жить. И если нет собственного дома, рано или поздно семья начинает его строить, потому что это обходится дешевле, чем городская квартира. Именно в загородном доме может максимально комфортно устроиться семья, где есть представители разных поколений.


 • Хлопчикам необхідне вміння товаришувати

  Хлопчикам необхідне вміння товаришувати · lesya · 01.12.2011 07:40

  Фахівці впевнені: якщо дитина навчиться дружити ще в дитячому саду, у неї буде менше поведінкових проблем і в початковій школі. Таких висновків в результаті проведення відповідних досліджень дійшла доцент Ненсі Макелвейн з Іллінойського університету в Урбана-Шампейн. Результати роботи опубліковані у виданні Infant and Child Development.


 • Пустяки, которые могут испортить семейную жизнь.

  Пустяки, которые могут испортить семейную жизнь. · kseniya_www · 25.11.2011 22:12

  Каждый человек в мире стремится свою жизнь соединить с другим человеком. Это заложено генетически: без жизни в паре продолжения рода невозможно. Однако если в мире животных все происходит на инстинктах, то для человека поиск второй половины - это представление со сложной постановкой, которое каждый стремится сделать самой идеальной.


 • "ВКонтакте" визнана найпопулярнішою соціальною мережею в Україні

  "ВКонтакте" визнана найпопулярнішою соціальною мережею в Україні · lesya · 25.11.2011 01:50

  Цими днями соціальну мережу «Вконтакте» офіційно визнали лідером серед соціальних мереж в Україні. На другому місці опинилися "Однокласники", а замикає трійку лідерів популярна у світі мережа Facebook.


 • Соціологи з'ясували, який секс люблять жінки

  Соціологи з'ясували, який секс люблять жінки · lesya · 24.11.2011 01:20

  Нещодавно британські соціологи провели цікаве опитування, в ході якого з’ясували, що сучасні жінки готові на експерименти в ліжку, частіше, ніж чоловіки, їх ініціюють, розповідаючи при цьому про свої таємні мрії партнерові.


 • Чоловіки приділяють більше уваги своїй зовнішності, аніж жінки

  Чоловіки приділяють більше уваги своїй зовнішності, аніж жінки · lesya · 23.11.2011 18:05

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: в результаті проведення відповідного дослідження вони дійшли висновку, що традиційні правила докорінно змінилися, і тепер дівчатам доводиться чекати своїх коханих, а не навпаки. Так, за даними фахівців, в середньому сучасні чоловіки витрачають близько 81 хвилини на день на різного роду процедури по догляду за собою, а також на особисту гігієну.


 • Секс - запорука щасливого шлюбу

  Секс - запорука щасливого шлюбу · lesya · 23.11.2011 10:32

  Не секрет, що багато сучасних вчених протягом тривалого часу намагаються з’ясувати, в чому ж секрет щасливого шлюбу. Так, іноді люди, які, здавалося б, зовсім не підходять одне одному, різняться за соціальним статусом, загальноприйнятими параметрами краси, матеріальним становищем тощо, можуть роками жити разом, продовжуючи кохати та поважати одне одного. Та буває й навпаки: люди, які ніби створені один для одного, вже через якийсь рік спільного життя розлучаються, поливаючи одне одного брудом.


 • Скиглії роблять світ кращим

  Скиглії роблять світ кращим · lesya · 22.11.2011 09:58

  Уже давно не секрет, що більшість людей, як правило, не любить скигліїв. Однак, як виявилося, дарма. Нещодавно американські психологи з’ясували, що скиглії надають всім нам неоціненну послугу, першими помічаючи ті проблеми, які потребують негайного рішення.


 • Статистика сексу: 65 тисяч статевих актів на хвилину

  Статистика сексу: 65 тисяч статевих актів на хвилину · lesya · 17.11.2011 17:15

  Вже найближчим часом італійські телеглядачі зможуть переглянути багатосерійний документальний фільм про жіночі й чоловічі смаки та звички в сексі. У фільмі також розглядатимуться дані періодичності контактів між двома статями. Про це у своїй статті, опублікованій у газеті La Repubblica, розповів журналіст П'єтро Дель Ре.


 • Незабаром чоловіки стануть домогосподарками

  Незабаром чоловіки стануть домогосподарками · lesya · 12.11.2011 00:35

  Нещодавно британським ученим вдалося помітити нову суспільну тенденцію: представниці прекрасної статі з кожним днем стають освіченішими та досягають дедалі більших успіхів у кар'єрі. У зв’язку з цим, як твердить один з провідних авторів дослідження, міністр університетів Девід Уїллетс, дедалі частіше дівчата змушені одружуватися з чоловіками, чий рівень освіти та соціальний статус значно нижчий, ніж їхній власний.


 • У світі з'являться нації холостяків

  У світі з'являться нації холостяків · lesya · 10.11.2011 15:50

  За статистикою, останнім часом у світі народжується рекордно низька кількість жінок. Демографи б'ють на сполох – вже в найближчому майбутньому на планеті з'являться цілі «нації холостяків».


 • Молодь проміняє зарплату на доступ до інтернету

  Молодь проміняє зарплату на доступ до інтернету · lesya · 10.11.2011 08:24

  За статистикою, кожен третій студент та молодий спеціаліст при виборі роботи ставить умови свободи доступу до соціальних мереж та вибору пристроїв. Так, в результаті дослідження, проведеного InsightExpress на замовлення Cisco, виявилося, що на сьогоднішній день бажання молоді користуватися соціальними мережами, мобільними пристроями та інтернетом на робочих місцях настільки велике, що стало суттєво впливати на вибір роботи. Більше того, іноді навіть питання заробітної плати відходить на другий план. У дослідженні взяло участь 2800 студентів коледжів та фахівців віком до 30 років з 14 країн світу.


 • Джуліан Ассандж: від героя до нікчеми

  Джуліан Ассандж: від героя до нікчеми · lesya · 07.11.2011 23:50

  Уявлення шведів про Джуліана Ассанджа, апеляцію якого на рішення про екстрадицію за скоєні ним секс-злочини минулого тижня було відхилено, всього лише за рік докорінно змінилося: так, за такий короткий період часу ця суперечлива постать скотилася «від Джеймса Бонда інтернету до параноїка-шовініста».


 • Мешканці багатих країн - закоренілі песимісти

  Мешканці багатих країн - закоренілі песимісти · lesya · 04.11.2011 23:08

  Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що найневиправніші песимісти живуть в багатих країнах. Винятком серед багатих країн стала Німеччина, де 36% населення впевнені, що скоро все піде на краще.


 • Лондонська секс-індустрія далеко не завжди пов'язана з торгівлею людьми

  Лондонська секс-індустрія далеко не завжди пов'язана з торгівлею людьми · lesya · 02.11.2011 14:12

  Як виявилося нещодавно, лондонська секс-індустрія далеко не завжди пов'язана з торгівлею людьми. Так, більшість мігрантів, які працюють у секс-індустрії Лондона, не вважають, що їх до такої роботи хтось примушував.


 • Складено рейтинг найбільш невихованих дітей Європи

  Складено рейтинг найбільш невихованих дітей Європи · lesya · 01.11.2011 15:30

  За даними опитування, проведеного нещодавно на замовлення однієї з асоціацій італійських жінок, у якому взяли участь 500 власників європейських готелів, італійські діти на відпочинку поводяться гірше за всіх інших. Власники готелів називають їх дурними, нахабними та небезпечними для інших гостей.


 • Суворі батькі виховують ідеальних брехунів

  Суворі батькі виховують ідеальних брехунів · lesya · 28.10.2011 17:01

  Прийнято вважати, що сувора дисципліна сприяє продуктивній роботі, саме тому вона повинна бути присутня скрізь: і в офісі, і в інституті, і в армії. Однак нещодавно канадським психологам вдалося з'ясувати, що жорсткі вимоги виробляють у людини тільки навички брехні. І чим ці вимоги суворіші, тим правдоподібніше люди брешуть.


Всього 842 на 43 сторінках