Суспільство

 • 5 несподіваних місць, де добре живеться жінкам

  5 несподіваних місць, де добре живеться жінкам · lesya · 11.03.2012 08:04

  За твердженням співробітників Foreign Policy, коли йде мова про країни, в яких жінкам живеться найкраще, в пам’яті зазвичай зринають країни Північної Європи. Однак у рейтингу рівноправності статей у 135 країнах світу станом на 2011 рік є декілька несподіваних лідерів. Рейтинг складався спеціалістами Всесвітнього економічного форуму (WEF). Ось п'ять таких лідерів.


 • Чого очікують українські жінки від 8 березня

  Чого очікують українські жінки від 8 березня · lesya · 07.03.2012 22:17

  Напередодні 8 березня спеціалісти вирішили дізнатися, чого очікують українські жінки від свята. І з’ясувалося, що кожна п'ята українська жінка не чекає подарунків. Водночас лише 9% чоловіків зізналися, що нічого не купуватимуть жінкам в цей день. Разом з цим вдалося дізнатися, на яку суму в середньому очікують отримати подарунок жінки - це 182 грн.


 • У Британії можна взяти бабусю напрокат

  У Британії можна взяти бабусю напрокат · lesya · 07.03.2012 08:33

  Цими днями член британського уряду лорд Фрейд представив програму соціальної допомоги підліткам, у якій візьмуть участь пенсіонери-волонтери. Ініціатива передбачає надання тінейджерам, у яких немає дідусів і бабусь, можливості поспілкуватися з навченими життєвим досвідом людьми.


 • Наркотуризм в Іспанії процвітає

  Наркотуризм в Іспанії процвітає · kseniya_www · 01.03.2012 16:15

  Тільки у 2006 році іспанська влада добилася його звільнення в процесі довгих переговорів, в яких взяли участь МВС і МЗС обох країн, Інтерпол, а також сама виправна установа.


 • 6 історій трагічного кохання, відомих людству

  6 історій трагічного кохання, відомих людству · lesya · 28.02.2012 21:23

  Людство знає чимало драматичних, часто навіть трагічних, історій кохання чоловіків та жінок. Ці сюжети знаходили своє відображення в творах світових класиків. Отож нещодавно співробітники науково-популярного видання LiveScience вирішили опублікувати 6 найбільш трагічних любовних епізодів в історії.


 • Як знайти хорошу легальну роботу в Європі.

  Як знайти хорошу легальну роботу в Європі. · kseniya_www · 09.02.2012 21:10

  В умовах посилення економічної політики, підняття пенсійного віку і згортання всіляких урядових соціальних програм, все більша кількість наших громадян подумує про пошук кращого життя за кордоном. Причому багато - не лише з перспективою працевлаштування, але і переїзду на постійне місце проживання.


 • Названо найсексуальніші чоловічі професії

  Названо найсексуальніші чоловічі професії · lesya · 06.02.2012 13:28

  Нещодавно спеціалісти одного Інтернет-видання вирішили з'ясувати, які чоловічі професії вважаються найбільш сексуальними. Провівши спеціальне опитування, вони склали рейтинг найсексуальніших чоловічих професій.


 • Компостирование, как органический процесс.

  Компостирование, как органический процесс. · kseniya_www · 03.02.2012 18:58

  Компост – не просто удобрения, что служит поддержкой для растущих растений, это нечто большее. Компост символически можно считать продолжением жизни, ведь для того, чтобы вырастить качественный продукт, не достаточно положить семена в землю, им нужна хорошая подпитка. Процесс компостирования создаётся самой природой, этот процесс происходит естественно.


 • Стань самим собой и наслаждайся счастьем жизни.

  Стань самим собой и наслаждайся счастьем жизни. · kseniya_www · 31.01.2012 10:50

  Всё поменять не поздно никогда. Сложным это только кажется, и то только от привычки человека привязываться к месту, привязываться к тому немногому, что он уже имеет. Поэтому многие так никогда и не выходят на путь реализации мечты, всё время оставаясь в замкнутом круге, который создали сами и который сами могли легко разорвать в любой момент.


 • 5 бізнес-стратегій для міцного шлюбу

  5 бізнес-стратегій для міцного шлюбу · lesya · 26.01.2012 16:46

  За аналогією до створення стратегій успішного бізнесу, низка західних психологів вирішила спробувати зміцнити хиткий, не надто міцний сімейний союз за допомогою прийомів, які годяться для успішного підприємництва. Отож психологи запропонували 5 найважливіших стратегій, спрямованих на зміцнення шлюбу.


 • "ВКонтакте" закривається?

  "ВКонтакте" закривається? · lesya · 18.01.2012 14:32

  Порівняно недавно в Інтернеті з’явилися чутки про припинення роботи найбільшої на території СНД соціальної мережі «ВКонтакте». Та чи мають вони, ці чутки, якесь підґрунтя? За словами власника проекту Павла Дурова, це справжнісінькі дурниці. Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Інтернеті посилено розповсюджується інформація про те, що в березні цього року завершить роботу однойменний сайт ВКонтакте.


 • Французькі феміністки виступили проти слова "мадемуазель"

  Французькі феміністки виступили проти слова "мадемуазель" · lesya · 17.01.2012 21:10

  Французькі феміністки виступили проти слова «мадемуазель». У Франції триває кампанія, спрямована проти лінгвістичної дискримінації жінок. Так, у невеликому містечку Сессон-Севінье, розташованому на заході Франції, представники місцевої влади заборонили звернення "мадемуазель". Влада бретонського містечка пішла назустріч вимогам активісток феміністського руху, які вже досить давно вимагають визнати це слово застарілим.


 • Судний день наближається: без п'яти 12

  Судний день наближається: без п'яти 12 · lesya · 12.01.2012 16:24

  Цими днями хранителі так званого "годинника Судного дня" перевели "хвилинну" стрілку на позицію "без п'яти 12". А це означає, що сьогодні людство знову, як і колись, максимально наблизилося до небезпечної межі глобального катаклізму.


 • Соціальні мережі стають причиною третини розлучень

  Соціальні мережі стають причиною третини розлучень · lesya · 11.01.2012 14:45

  Нещодавно спеціалісти встановили, що соціальні мережі дуже часто провокують віртуальні зради, які у свою чергу стають причиною реальних розлучень.


 • Жінкам потрібна краса, а не розум

  Жінкам потрібна краса, а не розум · lesya · 30.12.2011 15:08

  Нещодавно група німецьких учених провела спеціальне дослідження, в ході якого з'ясувалося, що ж насправді важливіше для жінки - бути розумною чи бути красивою, та яка власне якість допомагає їм досягти успіху - приваблива зовнішність або високий інтелект.


 • Улучшаем погоду в доме

  Улучшаем погоду в доме · kseniya_www · 29.12.2011 11:28

  Ритм жизни в настоящее время заставляет многих людей обратить внимание на свое здоровье. Немного избавиться от усталости помогает здоровый, глубокий сон, но он не гарантирует того, что наутро вы проснетесь не разбитыми. Это происходит из-за недостатка необходимых веществ в крови, которые нужны для полноценной жизнедеятельности, включая и кислород.


 • Листи та СМС провокують брехню

  Листи та СМС провокують брехню · lesya · 28.12.2011 08:01

  Нещодавно в рамках проведення спеціального дослідження вчені встановили вельми цікавий факт: виявляється, у листі або СМС людина набагато частіше бреше, ніж під час особистої бесіди, відеоконференції або звичайної розмови по телефону. Відповідне дослідження проводилося групою психологів, які аналізували поведінку студентів у певних життєвих ситуаціях. Загалом в експерименті взяло участь 140 студентів.


 • Что подарить другу, с которым давно не виделись?

  Что подарить другу, с которым давно не виделись? · kseniya_www · 24.12.2011 14:35

  Вы давно не виделись? С самого выпускного? И вот старая школьная подруга решила пригласить вас на юбилей. Что дарить? Как себя вести? Что рассказывать? Вы ведь так мало о ней не знаете, если не сказать большего. Ну, ничего, и эту проблему можно решить, главное отойти от привычного шаблона, что подарок – это непременно вещь.


 • Одностатеві шлюби бережуть здоров'я

  Одностатеві шлюби бережуть здоров'я · lesya · 19.12.2011 23:04

  Нещодавно вчені Колумбійського університету (Columbia University), США, з’ясували вельми цікавий факт: виявилося, що в штаті Массачусетс (Massachusetts) кількість відвідувань гомосексуалістами клінік значно знизилася після того, як тут офіційно дозволили одностатеві шлюби.


 • Facebook допоможе людям, схильним до суїциду

  Facebook допоможе людям, схильним до суїциду · lesya · 16.12.2011 13:20

  Цими днями популярне агентство Associated Press повідомило, що вже найближчим часом найбільша у світі соціальна мережа Facebook запустить у США програму, покликану допомогти людям, яких навідують думки про самогубство.


Всього 842 на 43 сторінках