Суспільство

 • В Саудівській Аравії збудують місто для жінок

  В Саудівській Аравії збудують місто для жінок · lesya · 20.08.2012 17:47

  Цими днями стало відомо, що вже найближчим часом на нашій планеті з’явиться місто, збудоване виключно для жінок. Таким способом влада Саудівської Аравії має намір допомогти «пригнобленим» жінкам Сходу.


 • Фахівці з'ясували, представники яких професій п'ють найбільше кави

  Фахівці з'ясували, представники яких професій п'ють найбільше кави · lesya · 18.08.2012 20:00

  Цими днями американські спеціалісти склали список професій, представники яких вживають багато кави. Результати дослідження опубліковані на сторінках видання Le Figaro.


 • Експерти назвали найбільш високооплачуваних письменників світу

  Експерти назвали найбільш високооплачуваних письменників світу · lesya · 13.08.2012 19:46

  Нещодавно спеціалісти популярного видання Forbes склали рейтинг найбільш високооплачуваних письменників світу. Першість дісталася автору детективів про Алекса Гроссе, американцю Джеймсу Паттерсону.


 • Професії, які ламають психіку

  Професії, які ламають психіку · lesya · 10.08.2012 16:31

  За твердженням експертів, існують професії, на перший погляд буденні та звичні всім, які, однак можуть завдати серйозної шкоди вашій психіці.


 • Експерти назвали найбільш стильну жінку планети

  Експерти назвали найбільш стильну жінку планети · lesya · 06.08.2012 17:14

  Експерти світу моди визнали герцогиню Кембріджську Кейт Міддлтон законодавицею модних тенденцій. Вони переконують, що в гардеробі Кейт вдало поєднуються предмети одягу від провідних дизайнерів та недорогі речі, куплені в звичайних магазинах. Найбільше Кейт полюбляє марки "Еліс Темперлі" і "Александер Макквін".


 • "Іди сюди, шльондро!": фільм про чоловічий шовінізм, знятий прихованою камерою, викликав скандал

  "Іди сюди, шльондро!": фільм про чоловічий шовінізм, знятий прихованою камерою, викликав скандал · lesya · 04.08.2012 15:10

  Цими днями у Бельгії показали фільм, у центрі якого гостро постала проблема чоловічого шовінізму. Кінострічку було знято прихованою камерою, а її показ минулого тижня викликав справжній скандал.


 • 75% жінок не будуть зустрічатися з безробітним чоловіком

  75% жінок не будуть зустрічатися з безробітним чоловіком · lesya · 24.07.2012 15:08

  За твердженням спеціалістів, втрата роботи може не лише нанести нищівний удар вашій кар’єрі в цілому, але й завдати непоправної шкоди вашому особистому життю. Висновки вчених ґрунтуються на результатах спеціального дослідження, проведеного нещодавно сайтом знайомств.


 • Жінки є розумнішими за чоловіків

  Жінки є розумнішими за чоловіків · lesya · 19.07.2012 10:20

  Нещодавно вчені провели спеціальне дослідження, результати якого руйнують стереотип стосовно переваги чоловіків над жінками в плані розумового розвитку. Так, в результаті проведення тестів на визначення IQ, спеціалісти з’ясували, що жінки почали випереджати чоловіків. Інформація про це міститься в статті Енріко Франческіні, опублікованій на сторінках видання La Repubblica.


 • Знайдено нациста №1 - вбивцю 15700 євреїв

  Знайдено нациста №1 - вбивцю 15700 євреїв · lesya · 17.07.2012 19:37

  Спеціалісти видання The Sun стверджують, що їм вдалося вистежити нацистського військового злочинця, за активного сприяння якого 15 700 євреїв відправили в концтабір Освенцім. "Садист Ладіслаус Чижик-Чатарі, якому на сьогоднішній день виповнилося 97 років, за часів Другої світової війни був комісаром поліції, відповідальним за єврейське гетто в угорському місті Каса", - пишуть журналісти Брайан Флінн та Райан Перрі.


 • Син Сильвестра Сталоне загинув через наркотики

  Син Сильвестра Сталоне загинув через наркотики · lesya · 17.07.2012 14:10

  Цими днями у Лос-Анджелесі завершився розтин тіла Сейджа Сталлоне, 36-річного сина знаменитого голлівудського актора Сильвестра Сталлоне. Нагадаємо, його знайшли у нього вдома мертвим 13 липня цього року.


 • Британці підрахували, скільки одягу потрібно жінці для тижневої відпустки

  Британці підрахували, скільки одягу потрібно жінці для тижневої відпустки · lesya · 12.07.2012 02:04

  Нещодавно британські фахівці провели опитування, в результаті якого з’ясували, скільки одягу потрібно жінці для тижневої відпустки. В опитуванні взяли участь дві тисячі жінок різного віку. Респондентки зізналися, що, перебуваючи на відпочинку, вони змінюють свої туалети близько чотирьох разів на день. При цьому 10 відсотків жінок переодягаються по сім разів на добу.


 • Facebook запускає шоу з пошуку геніїв

  Facebook запускає шоу з пошуку геніїв · lesya · 04.07.2012 20:08

  Цими днями представники найпопулярнішої у світі соціальної мережі Facebook оголосили про запуск проекту, спрямованого на пошук «нового Стіва Джобса». Так, інвестори соціальної мережі вирішили запустити шоу з пошуку геніїв.


 • Гітлер - правозахисник?

  Гітлер - правозахисник? · lesya · 04.07.2012 11:40

  Порівняно недавно німецькі експерти вирішили провести спеціальне дослідження, метою якого було з’ясувати, наскільки обізнаними є учні німецьких шкіл в плані історії та політики. Результати проведеного опитування німецьких школярів шокували дослідників: виявляється, кожен другий респондент не знає, ким був Гітлер. Про це пише кореспондент Паоло Лепрі в матеріалі, опублікованому на сайті газети Corriere della Sera.


 • Польське радіо закрило передачу через непристойні жарти про українських жінок

  Польське радіо закрило передачу через непристойні жарти про українських жінок · lesya · 01.07.2012 21:21

  Цими днями популярна польська радіостанція закрила одну зі своїх програм у зв’язку зі скандалом, викликаним некоректними висловлюваннями діджеїв радіостанції про українських жінок. Нагадаємо, що інцидент стався одразу ж після матчу Україна - Швеція на чемпіонаті Європи з футболу, який шведи програли з рахунком 1:2. Ведучі програми Poranny WF на варшавському радіо Eska Rock Куба Воєвудський та Міхал Фігурський в презирливій формі охарактеризували українок як непривабливу робочу силу.


 • У «Фейсбуці» правлять «соціальні вожді»

  У «Фейсбуці» правлять «соціальні вожді» · lesya · 25.06.2012 18:21

  Нещодавно спеціалісти, які займаються вивченням впливу соціальних мереж на сучасне суспільство, вирішили знайти відповідь на цілу низку запитань. Так, вчені вирішили з’ясувати, хто «робить погоду» в соціальних мережах та як виміряти ступінь впливовості тієї чи іншої людини тощо.


 • Німецька газета назвала Україну "країною повій"

  Німецька газета назвала Україну "країною повій" · lesya · 23.06.2012 22:32

  Цими днями в німецькій газеті Bild am Sonntag було опубліковано статтю, яка визвала справжнє обурення українців Німеччини. В ній автори назвали Україну "країною повій". У даному контексті посольство України у ФРН висловило обурення з приводу такого ставлення до українців та "глибоку стурбованість" публікацією в Bild.


 • Мешканцю Латвії пробачили "рятівні сталінські депортації"

  Мешканцю Латвії пробачили "рятівні сталінські депортації" · lesya · 16.06.2012 11:45

  Цими днями у Латвії закрили кримінальну справу, порушену проти мешканця міста Даугавпілса на півдні країни, громадського діяча на ім’я Валентин Андрєєв, якого запідозрили у виправданні сталінських депортацій. Про це декілька днів тому повідомив інформаційний портал міста.


 • В Інтернеті з'явився сайт, на якому можна шантажувати самого себе

  В Інтернеті з'явився сайт, на якому можна шантажувати самого себе · lesya · 30.05.2012 21:34

  За словами низки фахівців, якщо ви постійно стикаєтеся з труднощами при досягненні особистих цілей, та при цьому чудово справляєтеся із завданнями на роботі чи в школі, то, скоріше за все, вам просто-на-просто не вистачає пресингу. Переважна більшість людей не люблять, коли на них тиснуть, та, як правило, саме такий тиск і є для нас своєрідним мотиватором, який надзвичайно допомагає нам у повсякденному житті.


 • Щоб відрізнити гея від натурала, вистачить півсекунди

  Щоб відрізнити гея від натурала, вистачить півсекунди · lesya · 18.05.2012 19:25

  Нещодавно психологи з’ясували, що для того, щоб визначити сексуальну орієнтацію людини, вистачає тисячних часток секунди.


 • Красиві жінки роблять чоловіків тупими

  Красиві жінки роблять чоловіків тупими · lesya · 18.05.2012 15:25

  Нещодавно вчені, провівши спеціальне дослідження, з’ясували вельми цікавий факт: виявляється, представниці прекрасної статі негативно впливають на чоловіків. А особливо сильній половині людства слід остерігатися красивих жінок. Такого невтішного для чоловіків висновку дійшли голландські дослідники в процесі вивчення впливу жіночої краси на інтелектуальні здібності представників протилежної статі.


Всього 842 на 43 сторінках