Суспільство

 • Фонарики спровоцировали пожар

  Фонарики спровоцировали пожар · kseniya_www · 19.10.2012 19:06

  На этой неделе в Одессе произошло несколько событий, которые знаменовали запуск воздушных фонариков. В последний раз больше сотни Одесситов собрались недалеко от Воронцовского дворца и массово отправляли светящиеся огоньки далеко в небо.


 • Найбільш безглузді причини катастроф

  Найбільш безглузді причини катастроф · lesya · 17.10.2012 20:35

  Незважаючи на те, що спеціалісти з усього світу працюють над удосконаленням сучасних авіалайнерів з метою максимального підвищення безпеки польотів, авіакатастрофи все-таки трапляються. Іноді причиною цих катастроф стають випадки, які можна було б назвати смішними, якби не численні людські жертви. Ось декілька таких катастроф.


 • "В мого собаки був нервовий зрив": 10 найбезглуздіших причин прогулів

  "В мого собаки був нервовий зрив": 10 найбезглуздіших причин прогулів · lesya · 17.10.2012 15:09

  Нещодавно спеціалісти компанії CareerBuilder провели доволі цікаве опитування, результати якого були опубліковані 15 жовтня на сторінках журналу Forbes. На основі результатів цього опитування було складено рейтинг найбезглуздіших причин прогулів на роботі. Згідно з отриманими в ході дослідження даними, близько 30% усіх працюючих, як мінімум, раз на рік беруть відгул, не будучи при цьому хворими.


 • Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших брендів світу

  Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших брендів світу · lesya · 05.10.2012 23:49

  Нещодавно спеціалісти знаменитого видання Forbes вирішили скласти традиційний рейтинг найвпливовіших брендів світу. Список було опубліковано 3 жовтня, а першість у ньому дісталася американській корпорації Apple.


 • Занепад чоловіків - міф?

  Занепад чоловіків - міф? · lesya · 04.10.2012 12:55

  Якщо глянути на заголовки і підзаголовки книг, які виходять останнім часом, можна виявити, що жінки стали «Багатою статтю» («The Richer Sex»), що «Сходження жінок перетворило чоловіків у хлопчиків» («The Rise of Women Has Turned Men Into Boys») і що, можливо, ми навіть є свідками «Кінця чоловіків» («The End of Men»). Деякі автор цих книг по-справжньому переконані, що вже дуже скоро годувальниками в більшості сімей стануть жінки, в середньому класі дружини будуть командувати чоловіками, а деморалізовані холостяки шукатимуть притулку у вічному отроцтві.


 • Фахівці розповіли, як відповідати на питання-пастки на співбесідах

  Фахівці розповіли, як відповідати на питання-пастки на співбесідах · lesya · 03.10.2012 14:42

  Нещодавно фахівці вирішили допомогти всім тим, хто перебуває в активному пошуку роботи. Вони розповіли, як правильно відповідати на питання-пастки на співбесідах. Справа в тому, що абсурдні запитання і не передбачають точних відповідей.


 • Пляшка вина, випитого разом, зміцнить сім'ю

  Пляшка вина, випитого разом, зміцнить сім'ю · lesya · 28.09.2012 13:26

  Намагаючись знайти запоруку щасливого шлюбу, новозеландські дослідники зрозуміли, що для довгого успішного подружнього життя вам не обійтися без спільного вживання спиртних напоїв.


 • Шкільні друзі зможуть передбачити ваше майбутнє

  Шкільні друзі зможуть передбачити ваше майбутнє · lesya · 26.09.2012 21:25

  Вчені провели дослідження, в результаті якого з’ясували, що те, ким ви станете в майбутньому, добре відомо вашим шкільним друзям. Справа в тому, що друзі дитинства знають нас набагато краще, ніж ми самі, тому ніхто не зможе більш точно передбачити, як складеться наша доля, ніж це зроблять однолітки з початкової школи, переконують канадські вчені.


 • У Чехії руйнуватимуть стереотипи про українців за допомогою казок

  У Чехії руйнуватимуть стереотипи про українців за допомогою казок · lesya · 26.09.2012 18:15

  Нещодавно у Чехії вийшла книга, яка, за словами видавців, повинна зламати стереотипи про українців, які протягом тривалого часу вироблялися в головах чехів. Книга вийшла під назвою "Україно, давай, Україно!". Повідомляється, що нову антологію українських оповідань і казок з метою кращого ознайомлення з українською культурою випустило Брненське видавництво "Вітряки" (Větrné mlýny). Збірка об’єднує 55 розповідей, написаних 44 сучасними авторами.


 • 5 найгірших способів познайомитися в спортзалі

  5 найгірших способів познайомитися в спортзалі · lesya · 18.09.2012 15:28

  Є чоловіки, які відвідують спортзал виключно для того, щоб потренуватися. Але є й інші, які переслідують зовсім іншу мету – познайомитися з красивою дівчиною та зав’язати взаємини. Однак дуже часто останні йдуть ні з чим. У даному контексті експерти вирішили назвати 5 найгірших способів познайомитися з дівчиною у спортзалі і порадили, як уникнути невдач.


 • Фільм про бабія Мухаммеда привів до розгрому консульства США

  Фільм про бабія Мухаммеда привів до розгрому консульства США · lesya · 14.09.2012 08:19

  У ніч на 12 вересня група бойовиків-ісламістів вчинила збройний напад на консульство США в Бенгазі, яке є другим за величиною містом Лівії.


 • Звички і традиції студентів різних країн світу

  Звички і традиції студентів різних країн світу · lesya · 11.09.2012 18:51

  1. У середовищі японських студентів сформувалася цікава традиція: вони беруть з собою на іспити шоколадку Kit Kat, яку вважають талісманом. Справа в тому, що вираз «обов'язково переможемо» («kitto katsu» на японській) співзвучний з назвою ласощів.


 • Жан-Поль Готьє чекає на повернення Гальяно

  Жан-Поль Готьє чекає на повернення Гальяно · lesya · 04.09.2012 02:25

  Цими днями знаменитий французький модельєр Жан-Поль Готьє висловив сподівання, що його друг відомий дизайнер Джон Гальяно незабаром повернеться у світ моди, незважаючи на звільнення останнього з посади креативного директора дому Dior за антисемітські висловлювання та погляди. За словами Готьє, світ моди потребує таланту англійського дизайнера і з нетерпінням чекає його повернення в індустрію.


 • Німецький фармацевтичний концерн відкрив пам'ятник жертвам свого препарату

  Німецький фармацевтичний концерн відкрив пам'ятник жертвам свого препарату · lesya · 03.09.2012 21:30

  Цими днями німецький фармацевтичний концерн Gruenenthal відкрив пам'ятник дітям, які постраждали від препарату талідомід. Монумент звели в місті Штольберг.


 • В Бразилії узаконили шведську сім'ю

  В Бразилії узаконили шведську сім'ю · lesya · 31.08.2012 14:57

  Ні для кого не секрет, що спекотна Бразилія у взаєминах між чоловіками і жінками, як і, зрештою, між чоловіками і чоловіками, та між жінками й жінками, разом зі Швецією та її надбанням - шведською сім'єю - завжди була попереду всієї планети.


 • Характер заважає жінкам заробляти гроші

  Характер заважає жінкам заробляти гроші · lesya · 30.08.2012 11:48

  Спеціалісти, провівши відповідне дослідження, стверджують, що жінки втрачають силу силенну грошей через свій характер. Такої позиції дотримується Симона Гнессен, автор книги Sheconomics і засновниця компанії Wise Monkey Financial Coaching. Жінка вважає, що навіть успішні представниці слабкої статі не здатні розумно розпоряджатися своїми грошима, тому втрачають їх.


 • Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних знаменитостей

  Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних знаменитостей · lesya · 28.08.2012 19:04

  Цими днями видання Forbes опублікувало рейтинг найбільш високооплачуваних знаменитостей. Знаменита американська телеведуча Опра Уїнфрі (Oprah Winfrey) вже четвертий рік поспіль займає перше місце в рейтингу. За даними видання, за період з травня 2011 року по травень 2012 Уїнфрі вдалося заробити 165 мільйонів доларів.


 • 1% всього населення планети є асексуалами

  1% всього населення планети є асексуалами · lesya · 24.08.2012 12:38

  За даними Independent, близько одного відсотка населення планети визнають, що не відчувають ніякого сексуального потягу.


 • Основи щасливого життя закладаються в дитинстві

  Основи щасливого життя закладаються в дитинстві · lesya · 22.08.2012 20:30

  Нещодавно вчені з’ясували, в чому криється секрет щастя. Виявляється, близькі стосунки з друзями та членами сім'ї в дитинстві роблять людей більш щасливими в дорослому житті.


 • Чтение журналов онлайн

  Чтение журналов онлайн · kseniya_www · 21.08.2012 19:41

  Раньше, где-то в середине прошлого века, наша нация считалась самой читающей во всем мире. Любовь к литературному искусству, которое было надежным источником информации, не поддалась влиянию ни времени, ни новейших информационных технологий.

  По истечению лет произведения таких всемирно известных авторов, как Пушкин и Хемингуэй, остаются таким же популярными среди читателей. Но особенности современной жизни в высоких ритмах повлияли на предпочтения читателей, которые стали интересоваться литературой, отличающейся более легким восприятием, а также полезной для повседневной жизни. Этот жанр представлен глянцевыми журналами, которые можно приобрести во всех киосках. Выбирать становится все время сложнее, поскольку количество журналов увеличивается из года в год.


Всього 842 на 43 сторінках