Суспільство

 • Google підвела пошукові підсумки року

  Google підвела пошукові підсумки року · lesya · 14.12.2012 09:31

  З нагоди наближення кінця поточного року компанія Google вирішила підбити підсумки. Цими днями було оприлюднено традиційний рейтинг Zeitgeist - огляд світових подій і тенденцій на основі результатів аналізу пошукових запитів, зроблених користувачами Інтернету за минулий рік.


 • Французи зможуть поскаржитися в поліцію через Facebook

  Французи зможуть поскаржитися в поліцію через Facebook · lesya · 13.12.2012 08:20

  Для посилення ефективності боротьби зі злочинністю правоохоронні органи приймають дедалі незвичніші та оригінальніші рішення. І французькі поліцейські не стали винятком – вони вирішили спілкуватися з громадянами за допомогою соціальної мережі Facebook.


 • Експерти назвали професійні навички, які знадобляться в 2013

  Експерти назвали професійні навички, які знадобляться в 2013 · lesya · 06.12.2012 18:59

  За словами експертів, в наступному році роботодавці вимагатимуть від підлеглих підвищення рівня їхніх професійних навичок та результативності. Спеціалісти вирішили з’ясувати, які професійні навички знадобляться нам у 2013 році.


 • В Амстердамі з'являться поселення для покидьків

  В Амстердамі з'являться поселення для покидьків · lesya · 06.12.2012 11:40

  Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому в Амстердамі можуть з'явитися «поселення для покидьків». Так, влада Амстердаму поділилася планами стосовно створення цілих кварталів, куди відселятимуть мешканців столиці Нідерлндів з антисоціальною поведінкою.


 • У Німеччині назвали найпопулярніше молодіжне слово року

  У Німеччині назвали найпопулярніше молодіжне слово року · lesya · 06.12.2012 08:46

  Наша мова зазнає змін щодня. Розвиваються технології, виникають нові поняття, на позначення яких з’являються нові слова. Вони настільки впевнено входять в щоденний ужиток, що часто переходять з категорії сленгу в категорію повноцінного неологізму. Нещодавно співробітники німецького видавничого дому «Лангеншайд» з’ясували, що на даний час найбільш модним у лексиконі молодих німців стало слово Yolo (акронім від англійського You only live once), що перекладається як «живеш один раз».


 • Українська порноактриса попросила притулку в ЄС

  Українська порноактриса попросила притулку в ЄС · lesya · 05.12.2012 08:04

  Нещодавно українська порноактриса Анастасія Гришай звернулася до ЄС з проханням надати їй політичний притулок, заявивши, що на Батьківщині вона зазнає переслідувань з боку влади, яка пригрозила Гришай відібрати у неї дітей.


 • "Зроби "це" в університеті": студентка престижного університету розповіла про свій секс-марафон

  "Зроби "це" в університеті": студентка престижного університету розповіла про свій секс-марафон · lesya · 04.12.2012 20:50

  Репутація знаменитого Університету Берклі, який вважається одним з найпрестижніших та найстаріших кампусів Каліфорнійського університету, серйозно постраждала в результаті публікації сексуальних одкровень однієї зі студенток навчального закладу. Про це повідомляє Daily Mail.


 • Батько трьох дітей відстояв у суді право бути матір'ю

  Батько трьох дітей відстояв у суді право бути матір'ю · lesya · 04.12.2012 15:23

  Чи то трансгендерів стало більше, чи то вони привертають дедалі пильнішу увагу громадськості, та все частіше в Інтернеті з’являється інформація про людей, які наважилися змінити стать на протилежну. І якщо в переважній більшості особи, які пішли на операцію зі зміни статі, намагаються приховати цей факт своєї біографії, є й такі, які не пропускають можливості зайвий раз опинитися в центрі уваги, навіть якщо ця увага буде прикута до них ось таким-от екзотичним способом. Трохи інша ситуація склалася з 49-річним австралійцем, який волів би приховати свою чоловічу сутність, однак його позов, поданий на колишню дружину, приніс чоловікові сумнівну славу. Батько трьох дітей намагався відсудити в екс-дружини право виховувати своїх дочок.


 • Британські нудисти звинувачують BBC у спотворенні історії людства

  Британські нудисти звинувачують BBC у спотворенні історії людства · lesya · 30.11.2012 15:05

  Корпорація BBC, яка нещодавно опинилася в центрі уваги громадськості через звинувачення відомого політика в педофілії, знову піддалася критиці, цього разу з боку активістів Британського товариства натуризму, які обстоюють красу оголеного тіла.


 • Українці виявилися однією з найменш емоційних націй

  Українці виявилися однією з найменш емоційних націй · lesya · 29.11.2012 11:37

  Нещодавно вчені провели дослідження, в рамках якого з’ясували, представники яких націй схильні до найвідвертішого прояву емоцій. В результаті роботи вчені виявили кілька цікавих речей.


 • Стюардеси склаои портрет ідеального авіапасажира

  Стюардеси склаои портрет ідеального авіапасажира · lesya · 27.11.2012 12:56

  Нещодавно спеціалісти компанії Skyscanner провели спеціальне дослідження, в рамках якого склали збірний образ ідеального авіапасажира. Опитування проводилося серед співробітників авіакомпаній з 85 країн світу. Всього в дослідженні взяло участь більше 700 екіпажів різних авіаперевізників.


 • Експерти вважають корисними парні акаунти на Facebook

  Експерти вважають корисними парні акаунти на Facebook · lesya · 22.11.2012 21:11

  Так, спеціалісти відзначили користь одного з останніх нововведень у Facebook - парних акаунтів. До кожного такого акаунту прив'язана сторінка відразу двох користувачів, які перебувають в романтичних взаєминах.


 • Коттеджные поселки и поселки таунхаусов, земля под строительство в Подмосковье

  Коттеджные поселки и поселки таунхаусов, земля под строительство в Подмосковье · kseniya_www · 20.11.2012 14:17

  Рынок предлагает большой выбор разнообразных предложений земельных участков и недвижимости вокруг Москвы. На юге Москвы предложены поселки по Каширскому шоссе, а на северо-западе - по Горьковскому шоссе. Здесь расположена целая группа поселений, которые различны по планировочной структуре, конфигурации, параметрам недвижимости, площади участков.


 • У світі відзначають Міжнародний день чоловіків

  У світі відзначають Міжнародний день чоловіків · lesya · 19.11.2012 19:45

  Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день чоловіків. Цей день відзначають щорічно, починаючи з 1999 року. Вперше Міжнародний день чоловіків відсвяткували в Тринідаді та Тобаго. Згодом традиція знайшла підтримку в Австралії, країнах Карибського басейну, Північній Америці, Азії, Європі та в Організації Об'єднаних Націй.


 • Как выбрать женское нижнее белье?

  Как выбрать женское нижнее белье? · kseniya_www · 13.11.2012 22:40

  Выбирая материал, необходимо внимательно и тщательно пересмотреть все предлагаемые модели. Материал белья – это важный его элемент, поскольку данная одежда круглые сутки соприкасается с телом, а именно с его интимными частями. Иногда, выбрав белье не из правильного материала, могут возникать раздражения, и даже аллергия. Лучше выбирать женское белье из натуральных тканей, чаще всего из хлопка или шелка.


 • Британцям у кошмарах найчастіше являється міністр фінансів та Джастін Бібер

  Британцям у кошмарах найчастіше являється міністр фінансів та Джастін Бібер · lesya · 09.11.2012 15:53

  За твердженням експертів, мешканцям Великобританії частіше почали снитися кошмари. Окрім того, вони набагато більше страждають від безсоння. При цьому, за даними Daily Telegraph, сюжети сновидінь в багатьох випадках викликані фінансовими проблемами і труднощами громадян Великобританії.


 • Закордонний паспорт. Оформлення в Україні.

  Закордонний паспорт. Оформлення в Україні. · kseniya_www · 01.11.2012 21:44

  Закордонний паспорт можна замовити і через інтернет. Цю послугу надає Міжрегіональний центр видачі паспортних документів при МВС. Необхідно зайти на сайт та зареєструватися. Обов’язково вказати власну електронну адресу та підтвердити її паролем та логіном.


 • Найти человека в наши дни: насколько это сложно?

  Найти человека в наши дни: насколько это сложно? · kseniya_www · 24.10.2012 14:18

  В целом, доступ к конфиденциальной информации огромного количества людей остается сегодня простым и практически открытым. Дело в том, что они сами пишут о себе в социальных сетях, распространяют такие данные с теми или иными целями, и этой информацией можно пользоваться при поисках. Это вполне законная практика по одной простой причине – доступ к данным человек установил сам. И если удалось найти старого друга в таких сетях, введя его фамилию и имя, например, то поиск произведен легальным и, кстати, самым малозатратным способом.


 • Жінки готові витрачати по 106 хвилин щодня на інтим з коханими і лише півгодини на роботу

  Жінки готові витрачати по 106 хвилин щодня на інтим з коханими і лише півгодини на роботу · lesya · 24.10.2012 12:53

  Нещодавно група психологів з різних країн провела вельми цікаве дослідження, отримавши не менш цікаві результати. В дослідженні вчених взяло участь близько тисячі представниць прекрасної статі.


 • Найгучніші секс-скандали 2011 року

  Найгучніші секс-скандали 2011 року · lesya · 24.10.2012 10:36

  За твердженням експертів, минулий рік був, як ніколи, багатий на гучні скандали з сексуальним підґрунтям, які приваблювали мільйони зацікавлених та широко висвітлювалися в ЗМІ.


Всього 842 на 43 сторінках