Суспільство

 • "Розслабтеся і станьте дикими": соціальні мережі закликають ставати потворами

  "Розслабтеся і станьте дикими": соціальні мережі закликають ставати потворами · lesya · 19.02.2013 11:31

  Нещодавно в деяких соціальних мережах з’явився новий модний фототренд. Дівчата-користувачі сайту Reddit створили групу під назвою «Красуні перетворюються в потвор», в рамках якої вони викладають знімки, на яких корчать гримаси, часом так вміло та вдало, що й неможливо впізнати, хто зображений на знімку. Цей своєрідний фотофеномен вже взяли на озброєння соціальні мережі Tumblr та Instagram, повідомляє The Daily Mail.


 • Правила покупки ж/д билетов

  Правила покупки ж/д билетов · kseniya_www · 18.02.2013 11:24

  Каждый знает ситуацию, когда собираясь в дорогу, критически не хватает времени.


 • В чем преимущество такой рекламы, как мобильные стенды?

  В чем преимущество такой рекламы, как мобильные стенды? · kseniya_www · 18.02.2013 11:17

  Одним из способов заявить о компании, или непосредственно о продукции, а также услугах является участие в выставках.


 • У сім'ях, де жінки заробляють більше за чоловіків, є проблеми з сексуальним життям

  У сім'ях, де жінки заробляють більше за чоловіків, є проблеми з сексуальним життям · lesya · 15.02.2013 11:45

  Нещодавно спеціалісти вирішили з’ясувати, чи впливає заробітна плата жінок на сексуальне життя з їхніми чоловіками. В результаті проведеного дослідження спеціалісти з’ясували, що ті чоловіки, дружини яких заробляють більше, ніж вони самі, набагато частіше приймають «Віа-гру».


 • У Британії з продажу вилучили чіпси "Діва Марія"

  У Британії з продажу вилучили чіпси "Діва Марія" · lesya · 05.02.2013 20:48

  Цими днями у Великобританії розгорівся скандал на релігійному ґрунті. Причиною стали нові чіпси, випущені британською мережею ресторанів швидкого харчування Pret A Manger, яка в цілому має більше 350 магазинів по всій території країни. Чіпси отримали назву Virgin Mary, що перекладається як «Діва Марія». За даними BBC News, чіпси було вилучено з продажу після того, як на адресу Pret A Manger почали надходити скарги від ображених та обурених католиків.


 • 4 способи заробити в Інтернеті

  4 способи заробити в Інтернеті · lesya · 04.02.2013 22:14

  З розвитком та поширенням Інтернету стрімко зростає кількість тих, хто хоче використати Мережу з метою заробітку. Інтернет - ресурси та сторінки рясніють різними пропозиціями, які відкривають привабливі способи заробітку в Інтернеті.


 • 6 країн, в яких вбивають гомосексуалістів

  6 країн, в яких вбивають гомосексуалістів · lesya · 31.01.2013 14:08

  Сьогодні у світлі боротьби гомосексуалістів за свої права особливо жорсткими виглядають закони деяких держав, спрямовані на заборону одностатевих стосунків. І якщо в країнах західної Європи та США гомосексуалісти дійшли до того, що вимагають рівних прав зі звичними громадянами, в деяких країнах за такі стосунки передбачене суворе покарання.


 • Трирічний британський хлопчик став членом "товариства геніїв"

  Трирічний британський хлопчик став членом "товариства геніїв" · lesya · 30.01.2013 22:05

  Цими днями у Британії трирічний малюк став членом міжнародного «товариства геніїв», яке об’єднує найрозумніших людей світу. Хлопчик на ім’я Шервін Шарабі, мешканець міста Барнслі, що в графстві Південний Йоркшир, був занесений до складу товариства під назвою Mensa, яке налічує близько 22 000 членів. Інформація про це з’явилася на сторінках Sky News.


 • Експерти склали список людей з найвищим IQ на планеті

  Експерти склали список людей з найвищим IQ на планеті · lesya · 24.01.2013 10:55

  Цими днями співробітники організації Super Scholar, яка займається оцінюванням та аналізом інтелектуального рівня учнів, склали список людей, що живуть сьогодні, в яких виявили найвищий рівень IQ. Про це повідомляє популярне видання El Mundo. До списку потрапили такі світлі уми, як знаменитий учений-фізик Стівен Хокінг, один із засновників компанії Microsoft Пол Аллен, чемпіон світу шахіст Гаррі Каспаров та інші, говориться у статті, підготовленій за повідомленням агентства EFE.


 • Сотня найбагатших людей світу може "викорінити бідність"

  Сотня найбагатших людей світу може "викорінити бідність" · lesya · 21.01.2013 16:48

  За словами представників Oxfam, британської благодійної організації, сучасна економічна система «повинна працювати в інтересах усього людства».


 • Найбільш оригінальні вакансії, які пропонують українським студентам

  Найбільш оригінальні вакансії, які пропонують українським студентам · lesya · 17.01.2013 10:41

  Останнім часом в Україні дедалі популярнішою стає мода, яка прийшла до нас із США та країн Західної Європи, – студенти та учні шкіл з кожним роком все охочіше намагаються знайти можливість підзаробити у вільний від навчання час. Зрозуміло, що не вся робота, яку пропонують студентам, є цікавою. Скоріше, навпаки: в більшості випадків далі за межі розклеювання чи роздачі листівок, продаж сумнівної якості товарів та розфасовку картоплі-фрі вона не розповсюджується. Однак є й винятки - деякі роботодавці пропонують вакансії, які дивують та зацікавлюють якщо не самою суттю роботи, то назвою вже точно.


 • Лихослівні дівиці: албанські жінки, які вирішили стати чоловіками

  Лихослівні дівиці: албанські жінки, які вирішили стати чоловіками · lesya · 14.01.2013 18:32

  В Албанії є жінки, які все своє життя живуть під виглядом чоловіків. Мешкають вони в гірських селах північної Албанії, де ведуть «чоловіче» життя, слідуючи вимогам культурних традицій і суспільства. Їх ще називають «лихослівними дівицями».


 • Як жінки знайомляться з чоловіками

  Як жінки знайомляться з чоловіками · lesya · 06.01.2013 09:29

  Незважаючи на неперевершену банальність фрази «Дівчино, можна з вами познайомитися?», близько 90% чоловіків у тій чи іншій ситуації обирають саме її для знайомства з представницями прекрасної статі. Інша ситуація з жінками. Попри небувале поширення різноманітних феміністичних тенденцій та всіляких бесід про гендерну рівність, фраза «Юначе, можна з вами познайомитися», кинута навздогін незнайомцеві, навряд чи справить потрібне враження. Точніше, враження вона точно справить, однак, скоріше за все, не таке, яке б хотілося.


 • Преимущества Интернет-магазинов

  Преимущества Интернет-магазинов · kseniya_www · 03.01.2013 11:58

  Интернет-магазин – это веб-сайт, который является торговой площадкой для просмотра и заказа товара.


 • Євген Касперський потрапив до "Топ-15 найнебезпечніших людей планети"

  Євген Касперський потрапив до "Топ-15 найнебезпечніших людей планети" · lesya · 28.12.2012 14:57

  Цими днями спеціалісти одного американського видання склали рейтинг найбільш небезпечних осіб світу. До списку, складеного каліфорнійським IT-ресурсом Wired, як не дивно, потрапив росіянин Євген Касперський, засновник та глава компанії, яка займається розробкою програмних забезпечень. Він зайняв восьму сходинку, а всього до списку увійшло п’ятнадцять осіб.


 • Цветочный интернет магазин в городе Тюмень

  Цветочный интернет магазин в городе Тюмень · kseniya_www · 24.12.2012 21:10

  Цветочный интернет магазин в городе Тюмень приглашает Вас окунуться в царство красоты и изысканности. Живые цветы способны привнести в каждодневную жизнь любого человека красоту и радость и подарить хорошее настроение. Комната, которая будет украшена свежими цветами, сразу обретет неповторимую мягкость и яркость.


 • Найнебезпечнішим регіоном світу визнано Латинську Америку

  Найнебезпечнішим регіоном світу визнано Латинську Америку · lesya · 20.12.2012 20:25

  Провівши аналіз статистичних даних, експерти дійшли висновку, що найбільш небезпечним регіоном нашої планети є зовсім не Близький або ж Середній Схід, де постійно точаться воєнні конфлікти, а, як не дивно, Латинська Америка. Більшість населення цих країн вже змирилася з тим, що живе пліч-о-пліч зі злочинністю. Це, однак, не заважає латиноамериканцям бути найщасливішими людьми в світі.


 • При виборі партнера найбільш перебірливими виявилися жінки після 55

  При виборі партнера найбільш перебірливими виявилися жінки після 55 · lesya · 18.12.2012 21:46

  Нещодавно британські соціологи завершили масштабне опитування, яке проводилося в рамках проеку The Ages of Man з метою визначення образу ідеального партнера для жінок різного віку. Вчені також вирішили з’ясувати, як змінюється цей образ в залежності від віку учасниць експерименту.


 • Улюблений сорт вина може розповісти про вашу активність у соцмережах

  Улюблений сорт вина може розповісти про вашу активність у соцмережах · lesya · 18.12.2012 09:51

  Виявляється, ваш улюблений сорт вина може розказати про вас якщо не все, то принаймні дуже багато. Спеціальне дослідження проводилося на замовлення компанії French Wines with Style. В результаті з’ясувалося, що ті люди, які надають перевагу червоному вину, в цілому є багатшими, освіченішими та щасливішими за інших; любителі білого вина – люди більш практичні, а рожеве вино, як правило, обирають чемпіони з активності в соціальних мережах, стверджують автори дослідження, метою якого було виявлення узагальнюючих характеристик людей залежно від їхнього улюбленого сорту вина, повідомляє The Daily Mail.


 • В Україні торгують секретами із соціальних мереж

  В Україні торгують секретами із соціальних мереж · lesya · 15.12.2012 13:30

  Не секрет, що цікавість – справа дуже добра та корисна, та лише тоді, коли вона не надмірна. Ця риса людського характеру йде в ногу з пізнанням та самовдосконаленням, однак якщо перейти дозволені межі, вона може зіграти з нами злий жарт, ставши зброєю в руках аферистів.


Всього 842 на 43 сторінках