Суспільство

 • Історія успіху двох провінціалів із США

  Історія успіху двох провінціалів із США · kseniya_www · 20.08.2013 18:49

  Існує безліч шляхів, які можуть принести фінансовий успіх. Дехто заробляє гроші чесним способом, а є й такі, які зважуються на кримінальні дії заради отримання великих прибутків.


 • Топ-20 найбагатших депутатів України

  Топ-20 найбагатших депутатів України · lesya · 19.08.2013 10:39

  Розмір доходів народних депутатів не дає спокою рядовим українцям: одні підозрюють владу в злочинності, інші, навпаки, відстоюють права її представників. Та як би там не було, значна частина депутатів займаються власним бізнесом, отож і не дивно, що їхні статки вимірюються мільйонними сумами.


 • 7 простих способів заробити вдома

  7 простих способів заробити вдома · lesya · 17.08.2013 11:15

  На сьогоднішній день дедалі більше людей намагаються знайти спосіб підзаробити вдома. Причин тому може бути багато, кожен керується своїми власними побажаннями та перевагами. Способів заробити сьогодні є чимало, і цьому активно посприяв розвиток Інтернету: можливість спілкуватися і обмінюватися інформацією подарувала чимало шансів тим, хто хоче покращити своє матеріальне становище. Пропонуємо кілька способів легкого заробітку вдома.


 • Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав

  Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав · kseniya_www · 05.08.2013 21:57

  Всі інші питання можна вирішити з допомогою парасольки, - як співається в популярній пісні, - коли в сім'ї чи на роботі нормальний мікроклімат.


 • Правильне визначення періоду овуляції - дуже важливе для кожної жінки

  Правильне визначення періоду овуляції - дуже важливе для кожної жінки · kseniya_www · 01.08.2013 15:48

  Кожній дівчині чи жінці дуже важливо чітко визначати ознаки овуляції. Це має значення як для тих, хто хоче завагітніти, так і для тих, хто цього вкрай не бажає


 • Мама Кейт годує принца грудним молоком

  Мама Кейт годує принца грудним молоком · kseniya_www · 30.07.2013 18:58

  Великобританія і весь світ ретельно стежить за новинами у королівській сім’ї.


 • Адвокатура в Херсоне

  Адвокатура в Херсоне · kseniya_www · 30.07.2013 17:44

  Сам перевод слова адвокатура с латыни значит – Призванный. И это не случайно, поскольку адвокатская деятельность заключается именно в том, чтобы, следуя своему призванию, защищать права, свободы и интересы граждан в суде или в иных ситуациях, когда существует такая потребность.


 • Медовый месяц

  Медовый месяц · kseniya_www · 30.07.2013 15:17

  Каждый из нас хотя бы раз в своей жизни слышал о том, что в России, и не только в ней, существует такая прекрасная традиция, которая обязывает молодоженов провести целый месяц только вдвоем далеко от дома и остальных родственников. Во время такого отдыха вы будете наслаждаться друг другом, и отдыхать от трудной и качественной подготовке к свадьбе.


 • Більше половини британців відриваються від сексу, щоб віповісти на телефонний дзвінок

  Більше половини британців відриваються від сексу, щоб віповісти на телефонний дзвінок · lesya · 24.07.2013 15:48

  Мобільні телефони настільки міцно зайняли позиції у нашому повсякденному житті, що дуже часто навіть не залишають часу на особисте. І чимало людей через необхідність розмовляти по мобільному відмовляються від набагато приємніших речей. Наприклад, від сексу. Так, приміром, в результаті проведеного нещодавно британськими фахівцями опитування виявилося, що більше половини британців переривають статевий акт, щоб скористатися мобільним телефоном.


 • Де і як шукати роботу

  Де і як шукати роботу · lesya · 18.07.2013 10:25

  Більшість людей, які перебувають у пошуку роботи, насправді не знають, де її шукати. Звучить дивно, чи не так? Але судячи з того, куди вони звертаються в надії щось відшукати, саме так воно і є.


 • Дитячі книги, які не варто давати дітям

  Дитячі книги, які не варто давати дітям · lesya · 15.07.2013 19:25

  Багатьох батьків хвилює той факт, що сучасні діти мало читають. Проте, як виявилося, в цьому є один беззаперечний плюс – ви можете бути впевнені, що їм до рук не потрапить одне з перелічених нижче видань.


 • Правила аренды помещений

  Правила аренды помещений · kseniya_www · 21.06.2013 16:42

  В связи с безрадостной перспективой найти работу на периферии в последнее время все устремились в большие города в поисках работы и лучшей заработной платы.


 • Чоловіка, який написав, як правильно бити жінок, не впустили до Швейцарії.

  Чоловіка, який написав, як правильно бити жінок, не впустили до Швейцарії. · lesya · 03.06.2013 12:32

  Міжрелігійні сутички завжди були, є та будуть, і в більшості своїй люди з цим змирилися: в сучасних містах більш-менш мирно співіснують мусульмани та християни, а також послідовники інших релігій. Проте бувають моменти, коли конфліктну ситуацію просто неможливо пропустити мимо своєї уваги, інакше наслідки будуть, скажімо так, малоприємними.


 • Як організувати офісний переїзд

  Як організувати офісний переїзд · kseniya_www · 01.06.2013 17:20

  Офісні переїзди зараз є дуже актуальною послугою, попит на неї відрізняється стабільністю, що пояснюється терміновістю здійснення переїзду. У таких випадках слід звертатися в компанії, що займаються спеціалізованими переїздами. Переїзд офісу вимагає великої відповідальності, тому необхідно скористатися професійною допомогою компаній по переїздах, які зможуть його швидко здійснити.


 • Современная наружная реклама

  Современная наружная реклама · kseniya_www · 31.05.2013 21:08

  Улицы современного города трудно представить без рекламных плакатов и баннеров, светящихся вывесок и многочисленных объявлений.


 • Суд оштрафував киянина майже на 2 млн грн за критику в Інтернеті

  Суд оштрафував киянина майже на 2 млн грн за критику в Інтернеті · lesya · 31.05.2013 13:05

  Напевне, критикувати когось одному киянину навряд чи більше захочеться, адже тепер він отримав урок на все життя: йому доведеться заплатити два мільйони гривень за критику компанії-забудовника в Інтернеті. Так, цими днями столичний суд ухвалив рішення стягнути з місцевого мешканця кругленьку суму в чотирнадцять мільйонів гривень (1,75 мільйона доларів) за те, що він своєю критикою в Мережі завдав чималих збитків будівельній компанії.


 • Facebook перевірить сторінки знаменитостей

  Facebook перевірить сторінки знаменитостей · lesya · 30.05.2013 20:58

  З’явилася інформація, що вже найближчим часом адміністрація соціальної мережі Facebook планує перевірити сторінки знаменитостей на справжність. Ті сторінки, які успішно пройдуть перевірку, маркуватимуться спеціальним значком блакитного кольору.


 • Британці назвали французів найбільш нахабною нацією Європи

  Британці назвали французів найбільш нахабною нацією Європи · lesya · 24.05.2013 12:46

  Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, яку націю вважаєте найбільш нахабною? Представники якої народності своєю безпосередньою та часом грубою поведінкою змушують нас забувати, що існують такі поняття, як культура, вихованість та ввічливість? Скоріше за все, у кожного є своя власна відповідь на це запитання, а ось у британців, схоже на те, вона збігається в більшості населення – найбільш нахабними їм видаються французи.


 • Найкомфортніші в'язниці світу

  Найкомфортніші в'язниці світу · lesya · 23.05.2013 20:32

  Є в’язниці, в які не хотілося б потрапити навіть найзапеклішим головорізам. Так, своєю жорстокістю на увесь світ славиться Алькатрас – в’язниця, з якої практично неможливо втекти. Проте є тюрми, відбувати ув’язнення в яких задоволенням, звісно, не назвеш, але багатьом в’язням вони запропонували умови проживання кращі, ніж вдома. Можливість користуватись бібліотеками, ПК, переглядати андроид ТВ - це все можна робити в стінах в'язниці. З одним хіба що недоліком - відсутністю свободи.


 • Індійські студенти створили білизну, покликану захистити жінок від зґвалтувань

  Індійські студенти створили білизну, покликану захистити жінок від зґвалтувань · lesya · 21.05.2013 23:48

  Складне становище жінок в сучасному індійському суспільстві змушує практично всі верстви населення хоча б спробувати змінити ситуацію. Активізувалася діяльність різного роду громадських організацій, які намагаються привернути увагу не лише місцевої влади, але й світового суспільства до жорстоких зґвалтувань, жертвами яких стають як місцеві мешканки, так і іноземки.


Всього 842 на 43 сторінках