Суспільство

 • Скарби у сейфі чекають на свого власника

  Скарби у сейфі чекають на свого власника · kseniya_www · 05.11.2013 18:55

  Металолом буває набагато ціннішим, ніж важить сам метал. У цьому зміг переконатися один чоловік із Хьюстона. Недавно померлий чоловік чи заповідав йому свій сейф, чи просто сім’я померлого вирішила позбутися непотребу?


 • Вчені з'ясували, що в цивільному шлюбі найчастіше живуть бідняки та люди з низьким рівнем освіти

  Вчені з'ясували, що в цивільному шлюбі найчастіше живуть бідняки та люди з низьким рівнем освіти · lesya · 05.11.2013 14:41

  Нещодавно вчені провели дослідження, результати якого виявилися доволі цікавими. Виявляється, цивільний шлюб, який на сьогоднішній день здобуває все більшу популярність, властивий біднякам та неосвіченим людям, тоді як високоосвічені верстви населення воліють офіційно реєструвати шлюб. Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Каліфорнійського університету під керівництвом професора Шеллі Лундерберга та Робера Поллака.


 • У США на місце в муніципальній раді претендує короп

  У США на місце в муніципальній раді претендує короп · lesya · 04.11.2013 16:14

  США здавна славляться своїм особливим світосприйняттям. Тут діють особливі закони, а вчинки, традиції та менталітет місцевого населення часом залишаються для нас і зовсім незрозумілими. Приміром, в одному американському містечку на місце в муніципальній раді претендує – хто б ви подумали? – короп! Дивовижний кандидат з риб’ячою лускою обіцяє відновити колишній добробут міста.


 • Как весело провести праздник

  Как весело провести праздник · kseniya_www · 03.11.2013 19:31

  Любой праздник – это настоящее чудо. Ведь в этот день все мы радуемся, улыбаемся, веселимся от души. А значит, забываем хотя бы на время о своих проблемах и заботах. Уже в преддверии праздников у нас поднимается настроение.


 • Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони

  Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони · lesya · 03.11.2013 14:01

  Є люди бідні, є багаті, а є такі, чиї статки вимірюються сотнями мільярдів доларів. Сучасні мільярдери досягали успіху різними способами: хтось змалечку вперто працював, комусь вдалося примножити статки, отримані від батьків, ще інші завдяки своїй фантазії та неординарному мисленню зуміли опинитися там, де знаходяться сьогодні. Трапляються й шахраї, які сколотили багатство шляхом обману довірливих людей… Та як би там не було, кількість багатіїв ховається перед кількістю небагатих людей, яким залишається хіба що мріяти про незмірні багатства. Проте дива в житті трапляються, й іноді мрії втілюються в життя найнесподіванішим способом: прості люди, які заледве зводили кінці з кінцями, в один день прокидаються багатими…


 • У Німеччині з'являться люди невизначеної статі

  У Німеччині з'являться люди невизначеної статі · lesya · 01.11.2013 20:57

  «Я не чоловік і не жінка. Я ніби простирадло, зшите з клаптиків лікарями, в синцях і шрамах», - ось що говорить пацієнтка-гермафродит, якій зробили операцію одразу ж після народження. Коли в сім’ї стається нещастя, і народжуються діти-гермафродити, батьки змушені негайно визначитися зі статтю дитини. Після цього лікарі проводять спеціальну операцію, намагаючись приблизити організм крихітного пацієнта до однієї з двох статей – інакше виникнуть проблеми під час реєстрації новонародженого, а зокрема з заповненням графи «стать».


 • Процедура та певні особливості розірвання шлюбу

  Процедура та певні особливості розірвання шлюбу · kseniya_www · 31.10.2013 17:37

  Одружуючись, кожна сімейна пара мріє про довге щасливе подружнє життя, навіть не допускаючи думки про розлучення.


 • Чого не слід говорити при спізненні на роботу

  Чого не слід говорити при спізненні на роботу · lesya · 16.10.2013 09:55

  Напевне, всі ми час від часу спізнюємося на роботу. Чи то через занадто пізню зустріч з друзями, чи то через бурхливу ніч зі своєю половинкою, чи з якихось інших причин ми іноді просто не можемо піднятися з ліжка. Раз, другий, третій - це ще ніщо, та якщо спізнення на роботу входять в звичку, прийдеться писати пояснюючу, і це в кращому випадку. А тут вже доведеться пофантазувати – далеко не завжди правда зіграє вам на руку. Та пам’ятайте: головне – не переборщити, адже деякі відмовки можуть коштувати вам роботи.


 • Вчені з'ясували, яким повинен бути офіс ХХІ століття

  Вчені з'ясували, яким повинен бути офіс ХХІ століття · lesya · 13.10.2013 17:54

  Офіс – наш другий дім, тому керівники компаній повинні подбати, щоб він був обов’язково затишним, оригінальним, презентабельним та сучасним. Так, правильно впорядкований офіс, дизайн та інтер’єр якого враховує психологічні особливості та побажання співробітників, не лише перетворить ваш персонал у життєрадісних людей, але й підвищить продуктивність праці, а це, як відомо, виллється у підвищення доходів, що вас, якщо ви належите до керівної верхівки підприємства, повинне безпосередньо потішити.


 • Сам себе викрав, щоб попити пива

  Сам себе викрав, щоб попити пива · kseniya_www · 11.10.2013 18:12

  Недаремно кажуть, що чужа сім’я – темний ліс. До яких тільки хитрощів не вдаються чоловіки, щоб обдурити своїх жінок.


 • Найбільш незвичні послуги в українському Інтернеті

  Найбільш незвичні послуги в українському Інтернеті · lesya · 08.10.2013 17:00

  Чого тільки не придумають люди, бажаючи заробити трохи грошей: у світі чимало сервісів, компаній та людей, які пропонують людям досить дивні послуги. Найбільше таких компаній у США, проте чимало їх у Європі.


 • Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей

  Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей · kseniya_www · 02.10.2013 12:42

  Несколько культурных и исторических эпох сохранилось на территории Украины. В Запорожской области, возле села Терпенье, сохранились иероглифы Каменной Могилы, остались фрагменты жилищ из костей, которые датируются временами первобытнообщинного строя, а так же очень древние скульптуры из камня. Так же стоит отметить расположенные в Крыму остатки помещений, где проживали греки и памятники архитектуры в Чернигове и Киеве. Собственная же культура берет свое начало примерно в 15 веке.


 • Нова функція Facebook викликає занепокоєння

  Нова функція Facebook викликає занепокоєння · lesya · 01.10.2013 17:12

  Нова функція, введена найпопулярнішою соціальною мережею, викликає занепокоєння низки користувачів. Справа в тому, що можливість редагувати оновлення своїх статусів може призвести до того, що не зовсім порядні та чесні автори зможуть дурити та підставляти читачів, змінюючи свої записи заднім числом.


 • "Модель, не йди в бордель": "секстремістки" вчинили скандал на Паризькому тижні моди

  "Модель, не йди в бордель": "секстремістки" вчинили скандал на Паризькому тижні моди · lesya · 27.09.2013 14:02

  На Паризькому тижні моди не обійшлося без скандалів: показ колекції знаменитого дому моди Nina Ricci ледь не було зірвано акцією, організованою активістками жіночого руху Femen. Оголивши груди, вони вже вкотре вирішили привернути увагу громадськості до багатьох неоднозначних питань сучасного суспільного життя.


 • В понеділок віідбувся з'їзд ООН, спрямований на підтримку громадянського суспільства

  В понеділок віідбувся з'їзд ООН, спрямований на підтримку громадянського суспільства · lesya · 25.09.2013 20:44

  Цими днями в кулуарах Генеральної Асамблеї ООН відбулася зустріч представників більш ніж двадцяти держав з представниками громадянського суспільства, благодійних організацій, приватного сектору та Організації Об'єднаних Націй. Інформація про зустріч прозвучала вранці 23 вересня з уст представників прес-офісу Білого дому. Як повідомляється, основні питання, які обговорювалися на зустрічі, торкалися можливих шляхів підтримки центральної ролі громадянського суспільства в роботі з урядами для вирішення спільних питань. На з’їзді намагалися з’ясувати деякі нюанси стосовно координації дій для захисту цивільного суспільства.


 • Злобний пост - популярний пост: інформація з "дрібкою злості" в соцмережах має найбільше шансів на успіх

  Злобний пост - популярний пост: інформація з "дрібкою злості" в соцмережах має найбільше шансів на успіх · lesya · 20.09.2013 19:16

  Нещодавно спеціалісти Бейханского університету у Китаї, досліджуючи особливості та сутність соціальних мереж, з’ясували досить цікавий факт: виявляється, в соціальних мережах інформація «з дрібкою» злості та роздратування має набагато більше шансів на успіх, аніж інший, беззлобний контент.


 • Столиця має найнижчі показники по безробіттю

  Столиця має найнижчі показники по безробіттю · kseniya_www · 25.08.2013 13:01

  Київ – це величезне місто європейського взірця, столиця України, що вже декілька століть поспіль займає на ринку праці країни особливу позицію.


 • Найбільш незвичні професії: від стояча у чергах до випробовувача повій

  Найбільш незвичні професії: від стояча у чергах до випробовувача повій · lesya · 21.08.2013 15:06

  Наше суспільство постійно розвивається, з’являються нові потреби, товари та послуги, про які ще якихось кілька століть тому годі було й подумати. Та яких там кілька століть – наші бабусі та дідусі навряд чи могли б собі уявити, що їхні внуки зможуть заробляти на життя… випробовуванням презервативів або повій. А тим не менше, сьогодні за таку професію платять немалі гроші.


 • Тонкощі вибору дитячого одягу

  Тонкощі вибору дитячого одягу · kseniya_www · 20.08.2013 18:58

  У більшості батьків виникають труднощі при виборі одягу для малих модників і модниць.


 • Коломия страждає від насилля незаконної реклами

  Коломия страждає від насилля незаконної реклами · kseniya_www · 20.08.2013 18:52

  Коломия, один із культурних осередків України, страждає від активної урбанізації, а особливо від різних видів реклами, котра псує зовнішній вигляд міста.


Всього 842 на 43 сторінках