Суспільство

 • Дворічний малюк виграв у лотерею один мільйон доларів

  Дворічний малюк виграв у лотерею один мільйон доларів · lesya · 30.12.2013 22:13

  Що б там хто не говорив, чудес на світі є чимало. Неймовірні зцілення, люди, яким вдалося вижити в неймовірних катастрофах, родичі, які протягом десятиліть вважалися пропалими без вісти, врешті-решт знаходять свою сім’ю… Прикладів можна навести чимало, головне – вірити, що не все на світі стало меркантильним й аморальним, що залишилися ще добрі люди, і що десь на землі та й ходить везіння. І одного прекрасного дня воно таки постукає у наші двері.


 • Ідеальна дружина 1955

  Ідеальна дружина 1955 · lesya · 30.12.2013 19:51

  З приводу того, якою має бути ідеальна жінка, точаться гарячі дискусії. Запеклі консерватори переконані, що жінка – це такий собі додаток до чоловіка, покликаний перетворити його життя на осередок затишку та комфорту. Покірна овечка, яка ні слова не видушить на заперечення часом зовсім уже негідних вчинків, така собі безмовна істота, яку чоловіки експлуатують не інакше, як усі інші предмети в домі.


 • Facebook читає навіть неопубліковані повідомлення

  Facebook читає навіть неопубліковані повідомлення · lesya · 24.12.2013 15:42

  Суперечки навколо конфіденційності інформації в Інтернеті тривають вже досить довго. Дехто навіть упевнений, що соціальні мережі були створені спецслужбами для отримання можливості стежити за всіма користувачами. Можливо, в дечому вони мають рацію, адже нещодавно, для прикладу, з’ясувалося, що у Facebook можуть читати навіть неопубліковані користувачами повідомлення. Це стало відомо після того, як дослідники компанії обмовилися, що проводять дослідження активності п’яти мільйонів користувачів, мешканців США та Великобританії.


 • Найдовше в історії рукостискання зафіксували в Грузії

  Найдовше в історії рукостискання зафіксували в Грузії · lesya · 24.12.2013 08:59

  Досить цікавий рекорд світового рівня було цими днями встановлено в столиці Грузії Тбілісі – тут зафіксували найдовше в історії рукостискання.


 • Американці склали рейтинг найбільш дратівливих слів

  Американці склали рейтинг найбільш дратівливих слів · lesya · 23.12.2013 21:54

  Буває, що одна невинна фраза, кинута ненароком співрозмовником, може вивести нас із себе. У кожного з нас ці слова-табу різні, і причини їх ненавидіти також різні. Але американці вирішили проаналізувати слова, що викликають роздратування практично у кожного з нас.


 • Британські поліцейські опублікували список найбільш безглуздих і таємничих викликів

  Британські поліцейські опублікували список найбільш безглуздих і таємничих викликів · lesya · 13.12.2013 14:05

  Те, що система роботи наших правоохоронних органів далека від досконалості, напевне, ні в кого не викличе сумніву. Частенько, особливо коли справа торкається сімейних чвар чи непорозумінь між сусідами, доблесна міліція навіть не вважає за потрібне приїхати на виклик.


 • У США першокласника вигнали зі школи за сексуальні домагання

  У США першокласника вигнали зі школи за сексуальні домагання · lesya · 11.12.2013 20:51

  Відстоюючи інтереси жінок, влада багатьох країн приймає закони, спрямовані на захист слабкої статі від сексуальних домагань. Тому в розвинених країнах іноді навіть хтивий погляд може каратися законом. Та часто ці закони переходять всі межі: цими днями у США першокласника вигнали зі школи за… сексуальні домагання.


 • Народжені в СРСР: найпоширеніші "радянські" звички

  Народжені в СРСР: найпоширеніші "радянські" звички · lesya · 10.12.2013 08:15

  У кожного з нас є свої звички, сформовані найрізноманітнішими факторами: сім’єю, колом спілкування, особливостями світогляду. І оточуючий світ, який невпинно розвивається, щоразу породжує нові звички. Та з проходженням часу нам видається, ніби ми ну просто не могли робити того, що робили насправді.


 • Джордж Клуні обізвав користувачів Twitter'у недоумками та ідіотами

  Джордж Клуні обізвав користувачів Twitter'у недоумками та ідіотами · lesya · 09.12.2013 21:01

  Цими днями знаменитий голлівудський актор Джордж Клуні злісно прокоментував своє ставлення до соціальних мереж та їх користувачів, назвавши тих, хто реєструє акаунти в Twitter’і, недоумками та ідіотами. Єдине, що тепер залишається користувачам мережі, це втішатися думкою, що знаменитий актор такої ж невисокої думки і про користувачів інших соціальних мереж.


 • Начальник вирішив помститися колишнім підлеглим, виплативши їм зарплату п'ятикопійчаними монетами

  Начальник вирішив помститися колишнім підлеглим, виплативши їм зарплату п'ятикопійчаними монетами · lesya · 05.12.2013 22:50

  Те, що гнівити шефів і босів на роботі не варто, знає, напевне, кожен підлеглий, інакше можна поплатитися не лише хорошим настроєм чи премією, але й робочим місцем. Та коли шеф – злобний демон, терпіти його примхи стає з кожним днем все важче. І в деяких людей нерви не витримують, вони звільняються й злісно виказують все те, про що увесь цей час мовчали, ненависному начальнику прямо в очі. А чого ж уже боятися? Він тепер чужа людина, і його злодіяння на них не розповсюджуються. Та постривайте: попереду ще зарплата, і ризикувати нею не варто.


 • У Франції замість повій штрафуватимуть їхніх клієнтів

  У Франції замість повій штрафуватимуть їхніх клієнтів · lesya · 02.12.2013 21:49

  До цікавого способу боротьби з проституцією вдалася влада Франції: тут за інтимні взаємини за гроші вирішили штрафувати не повій, а їхніх клієнтів. Жриці кохання висловили побоювання з приводу того, що новий закон може позначитися на їхній безпеці.


 • Ізраїльський бізнесмен створив соціальну мережу для померлих

  Ізраїльський бізнесмен створив соціальну мережу для померлих · lesya · 29.11.2013 19:04

  Розмаїття соціальних мереж розраховане на будь-який смак. Найпопулярнішими мережами залишаються «Фейсбук», «ВКонтакті» та «Однокласники», при цьому всі вони мають чимало спільного.


 • На минулому тижні в світі відзначили Всесвітній день туалету

  На минулому тижні в світі відзначили Всесвітній день туалету · lesya · 28.11.2013 18:04

  На минулому тижні у світі відбувся Всесвітній день туалету. Вперше його відзначили ще в 2002 році, однак лише цього року свято було офіційно визнане представниками Організації Об’єднаних Націй. ООН видало спеціальну резолюцію, згідно з якою тепер Всесвітній день туалету відзначатиметься щорічно, 19 листопада – у такий спосіб члени організації намагаються привернути увагу світової громадськості до проблем третини людства, позбавленої нормальних санітарних умов.


 • Британець вирішив відвідати всіх друзів з Facebook

  Британець вирішив відвідати всіх друзів з Facebook · lesya · 28.11.2013 13:49

  На оригінальний вчинок зважився цими днями один британець, який вирішив відвідати всіх своїх друзів по соціальній мережі Facebook. Протягом найближчого року він планує відвідати більше семи сотень своїх товаришів по мережі, які мешкають в різних куточках країни. Подорож обіцяє бути захопливою.


 • Канадська пара одружилася через 75 років після першого поцілунку

  Канадська пара одружилася через 75 років після першого поцілунку · lesya · 27.11.2013 14:15

  Напевне, всі ви чули приказку, яка твердить, що нахабність – це друге щастя. Так це чи не так, не беремося судити, але те, що надмірна нерішучість тягне за собою цілу купу проблем, знаємо точно.


 • Бізнес-тренінги: за і проти

  Бізнес-тренінги: за і проти · lesya · 27.11.2013 09:39

  Не секрет, що запорукою успішною діяльності тієї чи іншої компанії є висококваліфіковані та досвідчені співробітники. Саме вони генерують нові ідеї, вигадують способи їх втілення в життя, і як результат – примножують дохід фірми. Та наш світ – вкрай мінливий, і будь-які знання потрібно постійно оновлювати та удосконалювати. Саме тому останнім часом в компаніях різного масштабу все більшою популярністю користуються бізнес-тренінги.


 • Незвичні способи пошуку роботи

  Незвичні способи пошуку роботи · lesya · 25.11.2013 14:07

  Пошук роботи - справа далеко не така проста, як може видатися на перший погляд. Навіть якщо ви – першокласний спеціаліст, без уміння правильно подати себе вам не бачити омріяної вакансії.


 • 12 золотих правил мережевого маркетингу

  12 золотих правил мережевого маркетингу · lesya · 21.11.2013 20:45

  Популярність мережевого маркетингу з кожним днем набирає оборотів. Можливість побудувати власний бізнес, самостійно розподіляти свій час, регулюючи заробітки, приваблює багатьох користувачів. Та щоб стати по-справжньому успішним та багатим мережевиком, необхідно добряче повчитися - безглуздо було б думати, що ця професія не вимагає відповідних знань. Ну і, звісно, досягти успіху в цій нелегкій справі вам допоможуть наші поради.


 • В Росії пройде конкурс "перспективного чиновника"

  В Росії пройде конкурс "перспективного чиновника" · lesya · 20.11.2013 19:52

  Не секрет, що для того, щоб стати успішним керівником, необхідні відповідні знання, вміння та, звісно ж, досвід. Стосується це керівництва об’єктами різних рівнів – від невеликої компанії до цілої держави. І саме управління державними структурами вимагає особливої уваги, адже воно передбачає управління народом в цілому.


 • Хакери Anonymous провели "Марш мільйона масок"

  Хакери Anonymous провели "Марш мільйона масок" · lesya · 07.11.2013 14:58

  Хакерське угруповання Anonymous за порівняно недовгий час свого існування наробило в світі чимало шуму. Зламуючи урядові сайти та сайти поліції різних країн, «анонімуси» протестують проти низки законів та політики окремих держава. Та дії хакерів є протизаконними у більшості країн світу, адже порушують права та посягають на свободи окремих громадян. Саме тому кожен вчинок «Анонімусів» викликає в суспільстві немалий резонанс.


Всього 842 на 43 сторінках