Суспільство

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.


 • Скільки п’ють і курять українці

  Скільки п’ють і курять українці · Anastasia · 22.11.2016 14:54

  Наша держава на 42-й сходинці рейтингу за рівнем вживання алкогольних напоїв. На одну людину в рік припадає 8,49 л чистого спирту.


 • Хобі як бізнес: чи можна заробити на пошитті лялькового одягу

  Хобі як бізнес: чи можна заробити на пошитті лялькового одягу · Марина Левицкая · 14.02.2016 18:35

  В усі часи люди намагаються заробити. Часом вони придумують таке, що на перший погляд здається смішним та нікому не потрібним. Але трапляється й так, що незвичайна ідея перетворюється в успішний бізнес, який приносить стабільний дохід.


 • Мігранти вже не ті

  Мігранти вже не ті · Марина Левицкая · 29.01.2016 16:10

  Нещодавно співробітники Національного бюро економічних досліджень провели порівняльний аналіз двох хвиль міграції, а саме, сучасної та тієї, яка відбулася більше ста років тому. Експерти зробили висновок, що між мігрантами XX і початку XXI століття немає нічого спільного. Це дві різні соціальні групи, які ставили перед собою зовсім інші завдання.


 • Чи потрібно рятувати мови, які вимирають?

  Чи потрібно рятувати мови, які вимирають? · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:06

  Згідно з останніми даними, за минуле століття в світі вимерло близько 400 мов. Приблизно кожні три місяці зникає одна мова. Сьогодні нараховується близько 6,5 тисяч світових мов, половина з яких може зникнути назавжди вже до кінця цього століття.


 • Помилки, які допускають роботодавці на співбесіді

  Помилки, які допускають роботодавці на співбесіді · Марина Левицкая · 11.12.2015 11:15

  Співбесіда – це відповідальне заняття не тільки для майбутнього робітника, а і для самого роботодавця, адже під час неї складається перше враження про претендента на ту чи іншу посаду. Саме співбесіда допомагає зрозуміти, чи підходить людина для роботи в організації.


 • 10 речей, які ви повинні зробити, поки молоді

  10 речей, які ви повинні зробити, поки молоді · Марина Левицкая · 26.11.2015 13:48

  Поняття молодості настільки відносне, що часто важко зрозуміти, скільки людині років: 35 чи 45, адже вік – це стан душі та розуму. Ваш вигляд, психічний, емоційний та фізичний стан залежить від того, наскільки молодим ви себе почуваєте. Часто можна почути, що молодою називають 50-річну людину. Отже, від того, як ви ставитесь до себе залежить, як будуть відноситися до вас інші люди.


 • Компанія Motorola представила смартфон з екраном, який неможливо розбити

  Компанія Motorola представила смартфон з екраном, який неможливо розбити · lesya · 30.10.2015 18:12

  Проблема надто крихкого екрану є однією з найбільш актуальних проблем сучасних смартфонів. В процесі щоденного користування дуже важко вберегти свій гаджет від падіння, результатом якого в багатьох впадках стає тріснутий екран.


 • Нова порода фахівців з "психотерапії багатства" допоможе супербагатіям

  Нова порода фахівців з "психотерапії багатства" допоможе супербагатіям · lesya · 22.10.2015 00:13

  Багаті теж плачуть, і це не жарти. У них свої проблеми, і їм дуже часто потрібна допомога. Тож навіть якщо ви належите до одного відсотка найбагатших світу цього, це зовсім не означає, що можна обходитися без психотерапевта. Саме тому останнім часом все популярнішими стають фахівці з «психотерапії багатства», пише Нік Дерден у виданні Independent.


 • Дональд Трамп і наркобарон Коротун стали образами для костюмів на Хелловін

  Дональд Трамп і наркобарон Коротун стали образами для костюмів на Хелловін · lesya · 20.10.2015 18:58

  Готуючись до Хелловіну, традиційного американського свята, мешканці Сполучених Штатів купують костюми чудовиськ, монстрів та демонів, щоб в ніч з тридцять першого жовтня приміряти на себе моторошні образи. В кого тільки не перевдягаються на це свято! Вампіри, відьми, демони, летючі миші, зомбі, маніяки… Недавно колекція костюмів для Хелловіна поповнилася кількома новими, досить цікавими персонажами.


 • У Франції збираються перевидати «Майн кампф» - книгу, що є маніфестом нацизму

  У Франції збираються перевидати «Майн кампф» - книгу, що є маніфестом нацизму · lesya · 17.10.2015 08:13

  Недавно у пресі з’явилася інформація, ніби у Франції мають намір перевидати книгу «Майн кампф», написану свого часу Адольфом Гітлером. Вона вважається маніфестом нацизму.


 • Швеція відкриє перший у світі центр для постраждалих від насильства чоловіків

  Швеція відкриє перший у світі центр для постраждалих від насильства чоловіків · lesya · 16.10.2015 18:07

  У світі є чимало центрів, у яких надають підтримку жінкам, що постраждали від сексуального насильства. Однак до цього часу не було жодного, який би надавав підтримку чоловікам. Перший такий центр, як повідомляє видання Daily Mirror, скоро запрацює у Швеції. Тут надаватимуть психологічну підтримку чоловікам, що зіткнулися з насильством на сексуальному ґрунті.


 • Відвідувачі McDonald's сім годин не помічали мертву жінку

  Відвідувачі McDonald's сім годин не помічали мертву жінку · lesya · 15.10.2015 10:19

  Так склалося, що сьогоднішнє суспільство якесь дуже вже неуважне та навіть трохи егоцентричне. Занурені в себе та свій власний світ люди не помічають того, що діється довкола.


 • Якщо не хочете опинитися в списку "дратівливих постояльців", дивіться за дітьми, не базікайте і не будьте скигліями

  Якщо не хочете опинитися в списку "дратівливих постояльців", дивіться за дітьми, не базікайте і не будьте скигліями · lesya · 08.10.2015 12:56

  Є люди, неначе сонце: вони своїм лагідним характером і ненав’язливим теплом здатні навіть найпохмуріший день перетворити на радісну подію: а є такі, від яких, ледь забачиш їх за поворотом, хочеться накивати п’ятами. При чому з однаковою силою це стосується і знайомих, і незнайомих нам людей.


 • Нафарбований ніготь і крапка на руці врятують від насильства

  Нафарбований ніготь і крапка на руці врятують від насильства · lesya · 07.10.2015 19:28

  Флешмоби та різні акції у соціальних мережах останнім часом стають все популярнішими – вони, як ніщо інше, дозволяють привернути увагу до гострих суспільних проблем. Недавно набули поширення одразу дві тенденції, які, до речі, вийшли за межі соціальних мереж і перемістилися в реальну площину.


 • Принципи виховання російських дітей шокували американку

  Принципи виховання російських дітей шокували американку · lesya · 07.10.2015 12:45

  Американка Донна Горман цілих чотири роки прожила в Росії. Жила вона тут не постійно, а наїздами, але цього вистачило, щоб поспостерігати за тим, які закони панують в російському суспільстві.


Всього 842 на 43 сторінках