Політика

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.


 • Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля

  Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля · lesya · 27.07.2015 23:27

  У Франції місцеві нудисти виступили із протестом - їм не сподобалося те, що в країну з візитом завітав сам саудівський король. Зараз в районі Лазурного берега Франції тривають масові акції протесту.


 • На показі мод у Парижі манекенник вийшов на подіум із закликом вбити Ангелу Меркель

  На показі мод у Парижі манекенник вийшов на подіум із закликом вбити Ангелу Меркель · lesya · 30.06.2015 11:58

  На неймовірно нахабну витівку прямо під час показу мод зважився один манекенник - він вийшов на подіум із закликом “вбити Ангелу Меркель”.


 • Меркель змусила Обаму пити безалкогольне пиво

  Меркель змусила Обаму пити безалкогольне пиво · lesya · 17.06.2015 23:39

  Часом чоловікам дуже важко сперечатися з жінками. А особливо, з жінками у політиці - вони навіть чорта лисого заставлять танцювати під їхню дудку. Ось і недавно німецький канцлер Ангела Меркель змусила американського президента Барака Обаму пити безалкогольне пиво.


 • Шварценеггер впевнений, що може керувати США краще, ніж Обама

  Шварценеггер впевнений, що може керувати США краще, ніж Обама · lesya · 05.06.2015 21:47

  Недавно знаменитий голлівудський актор Арнольд Шварценеггер заявив, що міг би управляти Сполученими Штатами набагато успішніше, ніж це робить теперішній президент країни Барак Обама та його прибічники.


 • Відьма благословила законодавців з американського штату Айова

  Відьма благословила законодавців з американського штату Айова · lesya · 14.04.2015 18:58

  Сполучені Штати Америки на сьогоднішній день є однією з найбільш могутніх та впливових країн світу. Будь-який воєнний конфлікт чи більш-менш серйозна міжнародна політична акція не проходить без участі США. Деякі навіть твердять, що Штатами управляють не прості люди, а інопланетяни, і американський президент Барак Обама є їх ставлеником.


 • Одному з кращих пекарів Франції заборонили працювати сім днів на тиждень

  Одному з кращих пекарів Франції заборонили працювати сім днів на тиждень · lesya · 11.02.2015 10:03

  Вже давно кажуть, що трудоголіком бути шкідливо як для психіки, так і для здоров’я. Та й мало хто оцінить таку палку пристрасть до роботи, нехай навіть і улюбленої.


 • Британська чиновниця вважає, що товсті люди не повинні їздити громадським транспортом

  Британська чиновниця вважає, що товсті люди не повинні їздити громадським транспортом · lesya · 16.12.2014 14:01

  Кількість людей, що страждають ожирінням, стрімко зростає в цілому світі. Не помагають ні дієти, ні гіпноз, ні різноманітні «цілющі» методики – людство невпинно товстішає, створюючи чимало проблем та незручностей тим, хто стежить за своєю фігурою, як, зрештою, і своїм товстим товаришам по нещастю.


 • В ООН порадили віддати владу КНДР під суд

  В ООН порадили віддати владу КНДР під суд · lesya · 19.11.2014 21:30

  Європейські країни звикли створювати між собою коаліції, щоб узгоджувати різні політичні та економічні кроки та врегульовувати інші важливі для держав та їхнього населення питання. Частенько вони сунуть носа не в свої справи, та все ж у більшості випадків така співпраця виправдана і закономірна.


 • Німецькі політики вирішили зробити світлофори більш жіночними

  Німецькі політики вирішили зробити світлофори більш жіночними · lesya · 18.11.2014 23:40

  Німецькі урядовці всерйоз вирішили зайнятися нагальними проблемами. Вони поставили за мету вже в найближчому часі зробити світлофори… більш жіночними. Так, у контексті дедалі зростаючого рівноправ’я та боротьби за гендерну рівність украй несправедливим виглядає той факт, що на всіх світлофорах міста Дортмунда зображені чоловічки чоловічої статі (пробачте за тавтологію). Таку неймовірну несправедливість вирішили урівноважити, замінивши частину зображень на світлофорах чоловічками жіночої статі :-)


 • Невідомий шпигунський роман Гарсіа Маркеса

  Невідомий шпигунський роман Гарсіа Маркеса · lesya · 27.10.2014 18:43

  Історії життя знаменитих світові письменників таять в собі чимало таємниць, які з’ясовуються вже після їхньої смерті, та й то не всі. Одним із таких «таємничих» письменників є і Габріель Гарсіа Маркес, знаменитий письменник і Нобелівський лауреат, який, як виявилося, був одним з головних героїв в історії непорозумінь між США та Кубою, що триває вже майже шість десятиліть.


 • Олланд - "соціаліст, що ненавидить бідних", називаючи їх "беззубими"

  Олланд - "соціаліст, що ненавидить бідних", називаючи їх "беззубими" · lesya · 12.09.2014 19:42

  Хто, як не колишній друг, може стати вашим найлютішим ворогом? І хто, як не ображена дружина, може на дрібні шматки розбити репутацію? І друзі, і дружини знають про нас те, чого не знають інші, і в деяких випадках вони не проминуть цим скористатися. А якщо все це стосується людини публічної, то пишіть пропало: імідж, репутація та позитивний образ людини може бути спаплюжений нанівець одним необачним висловлюванням чи, для прикладу, мемуарами.

  Власне, в таку ситуацію недавно втрапив і президент Франції Франсуа Олланд – його колишня дружина, Валері Тріервейлер, видала книгу, в якій розповіла, який з Олланда соціаліст. Мемуари Валері були видані в Німеччині – в атмосфері суворої секретності.


 • Швейцарський мер позбувся роботи через фотографії без штанів

  Швейцарський мер позбувся роботи через фотографії без штанів · lesya · 22.08.2014 22:58

  В Інтернеті ми любимо спілкуватися з іншими, ділимося фотографіям та подіями, не замислюючись навіть над тим, що часом вони можуть добряче нам нашкодити. Так, деяким людям через їхній високий статус взагалі не варто заводити сторінки в соціальних мережах, адже вони руйнують репутацію.


 • Німецький парламент перейде на друкарські машинки

  Німецький парламент перейде на друкарські машинки · lesya · 30.07.2014 23:53

  Всі, хто пророкує загибель друкарським машинкам, які ще півстоліття тому були просто незамінними штуками, а сьогодні стали непотребом, оскільки їм на зміну прийшли комп’ютери, - глибоко помиляються: в друкарських машинок, схоже, появився шанс на друге життя. І шанс неабиякий: їх планують застосовувати не будь-де, а в самому німецькому парламенті!


 • Президенту Німеччини дозволили називати радикалів придурками

  Президенту Німеччини дозволили називати радикалів придурками · lesya · 16.06.2014 19:27

  Коли ти багато спілкуєшся з людьми, то стримати свої емоції іноді буває дуже важко. Люди трапляються різні, й ідіотизм деяких може вивести з себе навіть ангела. Є люди, які дають волю своїм емоціям, але представники деяких професій не можуть собі цього дозволити.


 • Британська армія дозволить жінкам вбивати

  Британська армія дозволить жінкам вбивати · lesya · 19.05.2014 17:44

  Через кілька років британські жінки зможуть отримати право брати участь у ближніх боях – урядовці планують переглянути діючі сьогодні закони, надавши право представницям прекрасної статі воювати нарівні з чоловіками.


Всього 74 на 4 сторінках