Психологія

 • Секс допомагає продавати

  Секс допомагає продавати · lesya · 11.06.2012 14:49

  Недавно вчені з університету Джорджії провели дослідження, в рамках якого вирішили проаналізувати сексуальний підтекст рекламних оголошень, які публікуються в журналах протягом останніх 30 років. Виявилося, таких оголошень насправді безліч.


 • Сексуальні секрети, які приховує жіноча хода

  Сексуальні секрети, які приховує жіноча хода · lesya · 06.06.2012 16:03

  Нещодавно бельгійські вчені провели спеціальне дослідження, в рамках якого з'ясували, що хода жінок часто приховує їхні сексуальні секрети.


 • Вбрання змінює світогляд

  Вбрання змінює світогляд · lesya · 30.05.2012 11:00

  Цими днями група психологів з Північно-Західного університету в США провела цікаве дослідження, в рамках якого з’ясувала, що красивий одяг допомагає не лише справити належне враження на оточуючих – завдяки красивому вбранню ви можете підвищити власну самооцінку.


 • Вчені з'ясували, чому чоловікам подобаються дівчата з дурнуватим виразом обличчя

  Вчені з'ясували, чому чоловікам подобаються дівчата з дурнуватим виразом обличчя · lesya · 25.05.2012 15:51

  Нещодавно в результаті проведення нового дослідження американські фахівці з’ясували, що чоловіки віддають перевагу дурнуватим дівчатам із загальмованим виразом обличчя. Інформація про це міститься на сторінках видання Daily Mail. Щоправда, за цими критеріями чоловіки обирають лише партнерок для випадкових зв'язків, відзначає автор статті Сніжана Фарберова.


 • Стрес підштовжує чоловіків до дружби

  Стрес підштовжує чоловіків до дружби · lesya · 23.05.2012 23:39

  Виявляється, чоловіки реагують на стрес так само, як і жінки, намагаючись зміцнити соціальні зв'язки та шукаючи підтримки у інших.


 • Смакові уподобання розкажуть все про характер людини

  Смакові уподобання розкажуть все про характер людини · lesya · 23.05.2012 18:30

  Нещодавно експерт японської Асоціації природного харчування на ім’я Норіко Куріяма вивів формулу, яка допоможе визначити характер людини за її смаковими уподобаннями.


 • Жінки вдягаються для... жінок

  Жінки вдягаються для... жінок · lesya · 02.05.2012 18:27

  Цими днями спеціалісти виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що жінки одягають розкішне вбрання, роблять незрівнянний макіяж та зачіску зовсім не для чоловіків. Так, нещодавно група вчених провела опитування, у якому взяли участь жінки з абсолютно різних соціальних прошарків суспільства, різного рівня достатку та виховання. В результаті проведеного анкетування спеціалісти дійшли висновку, що жінки одягаються і фарбуються зовсім не для того, щоб вразити своєю незрівнянністю представників протилежної статі, вони роблять це для своїх суперниць.


 • Чоловіки ненавидять клоунів

  Чоловіки ненавидять клоунів · lesya · 06.03.2012 22:45

  За твердженням психологів, почуття гумору зародилося з чоловічої агресивності, яка, у свою чергу, розвивається у чоловіків завдяки гормону тестостерону. Так, професор Сем Шустер з Університету Ньюкасла (Британія) вирішив проаналізувати особливості почуття гумору в чоловіків та жінок, дізнавшись, як воно взагалі змінюється з віком. Вчений в дослідженні використав досить оригінальний підхід до цієї проблеми. З’ясувавши, що одноколісний велосипед у більшості людей асоціюється з клоунами, він вирішив опитати моноциклістів і дізнатись, як сприймають їх глядачі.


 • Втомилися від нападів поганого настрою? В пригоді стане нова наука про емоції

  Втомилися від нападів поганого настрою? В пригоді стане нова наука про емоції · lesya · 27.02.2012 14:56

  Нещодавно світ побачила нова книга з психології під назвою "Емоційне життя вашого мозку" (The Emotional Life of Your Brain). Автори книги Річард Дж. Девідсон і Шерон Беглі (Richard J. Davidson, Ph. D., and Sharon Begley) запевняють, що насправді люди реагують на одні й ті ж життєві події нестандартно, по-різному. "Чому одна людина доволі швидко оговтується після розлучення, а інша божеволіє від розпачу? Чому після звільнення з роботи хтось швидко знаходить собі якесь інше заняття, а його рідний брат все життя відчуватиме себе невдахою?" - запитують автори. На це питання повинна відповісти спеціальна наука - "нейробіологія емоцій".


 • Просте ім'я сприяє кар'єрному росту

  Просте ім'я сприяє кар'єрному росту · lesya · 24.02.2012 18:24

  Нещодавно вдалося з’ясувати вельми цікавий факт: виявляється, що чим легше вимовляється ваше ім'я, тим більше у вас шансів знайти хорошу роботу чи завести нових друзів. Відповідне дослідження проводилося вченими Університету Мельбурна та Університету Нью-Йорка. В рамках експерименту вчені займалися вивченням виборчих бюлетенів минулих виборів. І виявилося, що у тих політиків, імена яких легко вимовлялися, було набагато більше шансів отримати владу, аніж у їхніх опонентів зі складними та «закрученими» іменами.


Всього 90 на 5 сторінках