Психологія

 • Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі

  Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі · kseniya_www · 02.08.2013 17:31

  Коли жінка тільки йде у відпустку, вона ніскільки не сумнівається в тому, що через півтора року повернеться на колишнє місце. Після народження дитини вона все рідше забігає на роботу і запитує, як там ідуть справи, знову запевняючи керівництво та інших співробітників у тому, що повернеться, як тільки буде можливість.


 • Те, як люди поводяться у ліфтах, відображає їхній соціальний статус

  Те, як люди поводяться у ліфтах, відображає їхній соціальний статус · lesya · 19.04.2013 17:26

  Провівши чергове дослідження, спеціалісти з’ясували, що за тим, як люди поводяться в ліфті, можна визначити їхній соціальний статус. Так, за даними Daily Mail, люди, заходячи в ліфт, підсвідомо займають місце за принципом соціальної ієрархії.


 • 10 професій, які обирають психопати

  10 професій, які обирають психопати · kseniya_www · 10.12.2012 21:24

  Провівши низку досліджень, британський психолог Кевін Даттон назвав професії, які найбільше полюбляють люди з неврівноваженою психікою або з дивними нахилами.


 • Чоловікам подобаються жінки, схожі на них зовні

  Чоловікам подобаються жінки, схожі на них зовні · lesya · 26.11.2012 17:04

  Нещодавно вчені, провівши спеціальне дослідження, з’ясували цікаву річ: виявляється, чоловіків набагато більше приваблюють жінки, риси обличчя яких схожі на їхні. Так, чоловікам до вподоби жінки з тим же кольором очей, що й у них, чи, приміром, з ямкою на підборідді, пише видання Le Figaro.


 • Теми, які краще не зачіпати у розмові з чоловіками

  Теми, які краще не зачіпати у розмові з чоловіками · lesya · 23.11.2012 08:28

  Навіть якщо ви почуваєтеся вкрай комфортно поряд зі своїм обранцем, все ж є розмови, які краще не починати, якщо ви не хочете зіпсувати ваших взаємин. Психологи вирішили назвати теми, яких по можливості варто уникати.


 • Для оцінки потенційного партнера людині вистачить 10 секунд

  Для оцінки потенційного партнера людині вистачить 10 секунд · lesya · 07.11.2012 13:24

  Нещодавно спеціалісти провели дослідження, в рамках якого з’ясували, що для оцінки потенційного партнера людині вистачає всього 10 секунд. Так, в результаті проведення відповідних експериментів виявилося, що перші секунди спілкування з незнайомою людиною є визначальними для подальшого розвитку подій.


 • Повторний перегляд улюблених фільмів підвищує самооцінку

  Повторний перегляд улюблених фільмів підвищує самооцінку · lesya · 24.10.2012 08:23

  Нещодавно група дослідників із США провела чергове дослідження, результати якого допоможуть навчити людей підвищувати власну самооцінку та зберігати спокій у щоденних стресових ситуаціях сучасного життя.


 • Формирование неполноценности по А. Адлеру

  Формирование неполноценности по А. Адлеру · kseniya_www · 19.10.2012 19:23

  В наше время появилось довольно много разных видов психодинамических теорий личности, а также лечения нарушений эмоциональности. Некоторые из них в меньшей степени, чем психология Фрейда, сфокусирована на прошлом и бессознательным. Они больше внимания уделяют актуальным проблемам, а также тому, как можно для решения проблем пользоваться силой Эго.


 • Вчені з'ясували, скільки коханців треба мати для щастя

  Вчені з'ясували, скільки коханців треба мати для щастя · lesya · 13.09.2012 08:00

  Нещодавно дослідники вирішили з’ясувати, скільки коханців необхідно мати за все життя, щоб бути щасливим. В рамках дослідження спеціалісти намагалися вияснити, скільки статевих партнерів необхідно для того, щоб бути досвідченою чи досвідченим у ліжку та морально задоволеною (задоволеним). Опитування проводилося експертами сайту знайомств SeekingArrangement.com. У ньому взяло участь 1000 користувачів обох статей. Опираючись на отримані результати, фахівці переконують, що ідеальне число коханців – це десять. Причому цей показник однаковий як для чоловіків, так і для жінок.


 • Жінки люблять багатих чоловіків

  Жінки люблять багатих чоловіків · lesya · 10.09.2012 23:15

  Спеціалісти нещодавно уже вкотре переконалися, що у чоловіків та жінок докорінно відрізняються стратегії підбору статевих партнерів, однак до цих пір причину цих відмінностей з’ясувати не вдалося.


 • 4 звички, які вбивають сексуальне життя

  4 звички, які вбивають сексуальне життя · lesya · 28.08.2012 02:26

  Дуже часто люди, які прожили в шлюбі кілька років, задаються питанням, чому сексуальне життя після появи обручки на пальці стало настільки нудним та рідкісним, в той час як на початку спільного життя вони в буквальному сенсі не могли відірватися один від одного. У даному контексті експерти вирішили назвати вечірні звички, здатні "вбити" романтичний настрій.


 • При стресах чоловікам подобаються жінки з пишними формами

  При стресах чоловікам подобаються жінки з пишними формами · lesya · 14.08.2012 08:20

  Нещодавно британські вчені, провівши спеціальне дослідження, з'ясували, що коли чоловіки потрапляють у стресові ситуації, повні жінки здаються їм набагато привабливішими, ніж худорляві. Такого цікавого висновку дійшли дослідники з Лондона і Ньюкасла. Результати проведеного дослідження опубліковані на сторінках журналу Plos One.


 • Наш мозок сприймає чоловіків як людей, а жінок як частини тіла

  Наш мозок сприймає чоловіків як людей, а жінок як частини тіла · lesya · 13.08.2012 12:17

  Нещодавно американські дослідники, провівши низку досліджень, з’ясували, що людський мозок по-різному трактує візуальні образи різних статей: чоловіків наш мозок сприймає як людей, а жінок - як частини тіла.


 • Секрет жіночої привабливості криється в нахилі голови

  Секрет жіночої привабливості криється в нахилі голови · lesya · 10.08.2012 14:21

  Нещодавно фахівці з’ясували, яким має бути положення голови жінки для того, щоб привернути увагу протилежної статі.


 • Сексуальний підтекст жіночих звичок

  Сексуальний підтекст жіночих звичок · lesya · 30.07.2012 01:17

  Кожному з нас притаманні якісь звички. Добрі чи погані, та вони можуть розповісти про нас дуже багато. Так, спеціалісти переконують, що кожна наша звичка має певний сексуальний підтекст. Почнемо з «милих» жіночих слабкостей.


 • Колір білизни видає жіночі таємниці

  Колір білизни видає жіночі таємниці · lesya · 26.07.2012 08:17

  Вчені неодноразово наголошували на важливості кольорів в житті кожного з нас. Так, приміром, колір допомагає правильно розробити раціон харчування, відіграє важливу роль в дизайні тощо. А ще він може багато розповісти про людину, яка надає перевагу тій чи іншій барві.


 • Причина жіночого паління криється в дитячих образах

  Причина жіночого паління криється в дитячих образах · lesya · 23.07.2012 08:41

  Вчені, намагаючись з’ясувати причини залежності від паління та знайти якийсь універсальний метод боротьби з цією згубною звичкою, проводять все нові й нові дослідження. І результати цих досліджень іноді бувають доволі дивними та, на перший погляд, зовсім безпідставними. Приміром, вчені вважають, що жінки можуть з легкістю кинути палити, і для цього їм не потрібно вдаватися до якихось тренінгів, використовувати нікотинові жуйки чи електронні сигарети - слід лише згадати неприємності, які траплялися з ними в дитинстві.


 • 11 несподіваних фактів про жінок

  11 несподіваних фактів про жінок · lesya · 17.07.2012 11:02

  Не раз чоловіки намагаються розгадати таємницю жіночої душі, але їм це рідко вдається. І не тому, що вони недалекі та занадто приземлені, а тому, що іноді самі жінки не в силах зрозуміти деякі свої вчинки та помисли. І ось спеціалісти вирішили прийти на допомогу сильній половині людства, склавши список з одинадцяти несподіваних фактів про жінок.


 • Для того, щоб закохатися, поводьтеся так, ніби вже закохалися

  Для того, щоб закохатися, поводьтеся так, ніби вже закохалися · lesya · 11.07.2012 21:18

  Якщо ви втомилися від нудного та сірого життя, і вам набридла самотність, вихід є: спеціалісти радять вам закохатися… Так-так, якою б дивною не здавалася така порада, це можливо, варто лише прикинутися. В кінцевому результаті почуття стане щирим.


 • Маленькі егоїсти більше люблять дарувати, ніж отримувати подарунки

  Маленькі егоїсти більше люблять дарувати, ніж отримувати подарунки · lesya · 21.06.2012 15:51

  Нещодавно спеціалісти провели дослідження, в рамках якого намагалися з’ясувати, як маленькі діти ставляться до подарунків. Отримані результати здивували вчених: виявляється, маленькі егоїсти більше люблять дарувати, ніж отримувати. Так, сам процес дарування здатний зробити дитину набагато щасливішою, ніж отримання подарунків.


Всього 90 на 5 сторінках