Психологія

 • Психологи розповіли, як виявити прихований талант

  Психологи розповіли, як виявити прихований талант · lesya · 25.02.2014 11:15

  Всі ми приходимо в цей світ з певними талантами. Однак далеко не завжди ми здатні їх виявити і розвивати. А потім, коли в житті домоглися, здавалося б, усього, що хотіли, все одно відчуваємо себе нещасливими.


 • Вчені довели, що потворні обличчя запам'ятовуються краще, ніж привабливі

  Вчені довели, що потворні обличчя запам'ятовуються краще, ніж привабливі · lesya · 11.02.2014 15:17

  Якщо ви думаєте, що красиве обличчя тяжко забути, ви помиляєтеся: таких висновків в ході чергового дослідження дійшли німецькі психологи. Вони з’ясували, що людині набагато більше врізаються в пам’ять потворні фізіономії. Отож виходить, що впізнати красиву людину нам складніше, ніж непривабливу.


 • Цікавий тест на визначення типу характеру

  Цікавий тест на визначення типу характеру · lesya · 06.02.2014 14:37

  Різноманітні тести – улюблений інструмент багатьох психологів. Вони допомагають визначити тип характеру, виявити, які проблеми турбують людину, з’ясувати емоційні нахили та переваги людини, виявити її інтелектуальні здібності тощо.


 • Безтурботне дитинство підвищує ризик виникнення депресії в дорослому віці

  Безтурботне дитинство підвищує ризик виникнення депресії в дорослому віці · lesya · 24.01.2014 19:44

  Намагаючись якомога довше вберегти дітей від проблем дорослого життя, батьки роблять їм ведмежу послугу: як недавно з’ясували дослідники, безтурботне дитинство підвищує ризик виникнення депресій в дорослому віці.


 • Вчені виявили несподівані мотиви, що спонукають нас займатися сексом

  Вчені виявили несподівані мотиви, що спонукають нас займатися сексом · lesya · 14.01.2014 08:21

  Нещодавно вчені Техаського університету вирішили з’ясувати, що спонукає людей займатися сексом. І виявилося, що в людей може бути аж 237 різних мотивів, щоб вступити у взаємини з представником протилежної статі. І, як і слід було очікувати, люди далеко не завжди займаються сексом через кохання.


 • Як за допомогою кольору маніпулювати відвідувачами сайту

  Як за допомогою кольору маніпулювати відвідувачами сайту · lesya · 23.12.2013 19:20

  Бізнес в Інтернеті сьогодні набув широкого розмаху, а ніякий бізнес не можливий без власного офісу – в Інтернеті це свій сайт.


 • Тип темпераменту можна визначити за зовнішністю

  Тип темпераменту можна визначити за зовнішністю · lesya · 23.12.2013 13:00

  Про типи темпераменту в ученому світі говорять вже досить давно. І ще зі школи ми знаємо, що на сьогоднішній день загальноприйнятою є класифікація, згідно з якою виділяють чотири основні типи темпераменту.


 • Психологи назвали 6 типів друзів, які повинні бути у кожного

  Психологи назвали 6 типів друзів, які повинні бути у кожного · lesya · 12.12.2013 15:29

  У кожного з нас є друзі. З ними ми проводимо вільний час, ділимо радощі та смуток, веселимося та пліткуємо. І всі вони настільки різні, що якби зібралися в одну компанію, то вийшов би вельми строкатий і неочікуваний натовп.


 • Вчені з'ясували, що молодята здатні на підсвідомому рівні відчувати, чи буде їхній шлюб щасливим

  Вчені з'ясували, що молодята здатні на підсвідомому рівні відчувати, чи буде їхній шлюб щасливим · lesya · 12.12.2013 12:43

  Провівши довготривале дослідження, вчені з’ясували, що молодята на підсвідомому рівні здатні відчувати, як у майбутньому складеться їхній шлюб. При цьому, наголошують вчені, свідома оцінка взаємин на подальший розвиток шлюбу абсолютно не впливає.


 • 5 цікавих фактів про вплив червоного на нашу підсвідомість

  5 цікавих фактів про вплив червоного на нашу підсвідомість · lesya · 10.12.2013 19:46

  Всі ми давно знаємо, що наша свідомість по-різному інтерпретує кольори: одні сигналізують нам про небезпеку, інші – натякають на радість, треті викликають тугу та смуток.

  За допомогою кольорів, твердять психологи, можна регулювати настрій та навіть лікувати певні захворювання. А ще колір може визначати нашу поведінку та поведінку оточуючих, тож перед тим, як вийти на вулицю, подивіться, чи немає на вас зайвих кольорів. Поговоримо про червоний.


 • Взимку жінки видаються чоловікам красивішими

  Взимку жінки видаються чоловікам красивішими · lesya · 04.12.2013 18:22

  Провівши численні дослідження, спеціалісти з’ясували, що взимку чоловікам жінки видаються куди привабливішими. Авторами дослідження виступили фахівці Гарвардського університету. В результаті проведених підрахунків та опитувань виявилося, що в різні сезони чоловіки по-різному оцінюють жіночу красу.


 • 5 золотих правил для здійснення бажань

  5 золотих правил для здійснення бажань · lesya · 30.11.2013 12:01

  Всі ми знаємо, що для досягнення успіху в житті необхідна постійна робота над собою. Самозвиток та самовдсконалення – найважливіші кроки на шляху до досягнення мети.


 • Як скрасити самотність

  Як скрасити самотність · lesya · 16.11.2013 12:56

  В особистому житті - повний штиль, всі подруги та друзі відпочивають з коханими чи просто зайняті своїми справами, а від перспективи знову замкнутися в чотирьох стінах вашої нехай і затишної квартири вас верне, значить, вам сюди – можливо, наші поради, як скрасити самотність, вам трохи та й допоможуть.


 • Вчені з'ясували, що виводити брехунів на чисту воду краще вранці

  Вчені з'ясували, що виводити брехунів на чисту воду краще вранці · lesya · 05.11.2013 08:57

  Яким би образливим для нас це не було, але навіть наші близькі та друзі часом нас обманюють. І стається це зовсім не через те, що вони нас недооцінюють чи бажають нам зла, просто в окремих випадках язик не повертається сказати правду. Причин тому може бути багато, та є й втішна новина: нещодавно вчені провели дослідження, результати якого збільшать ваші шанси дізнатися правду.


 • Втрата ваги одного з партнерів часто призводить до розриву стосунків

  Втрата ваги одного з партнерів часто призводить до розриву стосунків · lesya · 04.11.2013 18:41

  Цікаве дослідження провели нещодавно американські психологи. Їм вдалося з’ясувати, що втрата ваги одного з партерів може призвести до розриву стосунків. Відповідне дослідження проводилося психологами Університету Північної Кароліни та Університету Техасу. На противагу поширеній думці, що схуднення навпаки сприяє зміцненню взаємин у парі, дослідники наводять факти, які засвідчують, що значна втрата зайвих кілограмів може взагалі призвести до краху взаємин. Чому це відбувається? А тому, що схудлий починає постійно підштовхувати партнера до аналогічних змін у житті.


 • Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів

  Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів · lesya · 01.11.2013 16:56

  Людина – істота, якій просто необхідно саморозвиватися. На якому б духовному та фізичному рівні ви не знаходилися, завжди залишається місце для удосконалення: ідеальних людей в природі не існує, тому лише постійна робота над собою, над своїми слабостями та недоліками здатна зробити з нас людину та вберегти від деградації.


 • Вибір центру раннього розвитку

  Вибір центру раннього розвитку · kseniya_www · 01.11.2013 13:21

  Кожна дитина індивідуальна і розвивається поступово, згідного свого графіку. У віці трьох років відбувається активний процес формування мозкових структур.


 • Експерти назвали новий вид подружніх зрад

  Експерти назвали новий вид подружніх зрад · lesya · 08.10.2013 19:45

  Однією з найбільших загроз для шлюбу є подружні зради. Комусь вони просто псують настрій, для когось є причиною вельми серйозних переживань. Частенько подружні зради закінчуються розривом партнерів, ставлячи крапку на сімейних стосунках. А нещодавно експерти виявили ще один вид подружніх зрад – це емоційна зрада. І, скоріше за все, саме вона посіє паніку навіть серед пар, де партнери зберігають вірність одне одному.


 • 5 ознак того, що ви не такі розумні, як вважаєте

  5 ознак того, що ви не такі розумні, як вважаєте · lesya · 19.09.2013 01:36

  Виявляється, іноді ми здатні переоцінювати свої розумові здібності. Робимо ми це, ясна річ, несвідомо, та якщо серед перелічених вище ситуацій ви знайдете знайому вам, негайно бийте тривогу: ви не настільки розумні, якими звикли себе вважати. І ситуацію необхідно негайно виправляти.


 • Дитяча психологія і казка

  Дитяча психологія і казка · kseniya_www · 05.08.2013 21:55

  Казка нас супроводжує з дитинства і до глибокої старості. Спершу ми її самі почули від мами, тата, бабусі чи дідуся. Потім, вилізши з коротеньких штанців, розповідаємо її усе життя. Казку захоплено слухають малі. Дорослі, правда, інколи вдають, що вона їм нецікава, але насправді це не так. Казку професійно вивчають філософи, філологи, фольклористи. Це їхня професійна сфера діяльності. Більшість з нас казку просто любить.


Всього 90 на 5 сторінках