Мобільний зв’язок

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.


 • Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців

  Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців · lesya · 10.03.2015 18:58

  Покриття територій нашої країни Інтернет-мережею поки що залишає бажати кращого. В еру, коли практично кожен телефон дозволяє користуватися перевагами Мережі, 3G-інтернетом вкриті лише невеликі частини територій нашої держави. Втім, в недалекому майбутньому ситуація повинна змінитися, адже оператори мобільного зв’язку та популярні на нашому ринку Інтернет-провайдери взялися за вирішення цього питання. Тож цілком ймовірно, що вже в недалекому майбутньому навіть мешканці віддалених українських сіл матимуть доступ до високошвидкісного Інтернету.

  Втім, не варто тішитися передчасно: подейкують, ніби послуги операторів 3G коштуватимуть дорого. Принаймні зразу, як тільки мережі запустять у використання.

  Поки що оператори офіційно не повідомили, скільки ж коштуватиме доступ до 3G для абонентів. Однак цінові припущення експертів трохи висвітлюють дане питання.


 • Американець серйозно постраждав від вибуху смартфона у кишені

  Американець серйозно постраждав від вибуху смартфона у кишені · lesya · 03.03.2015 18:51

  Про небезпеку мобільних пристроїв у вченому світі суперечки точаться досить давно. Хтось каже, що випромінювання мобільних телефонів викликає рак, хтось перечить цьому, але деякі факти, як не крути, вказують на те, що й справді існуючі мобільні технології можуть становити серйозну загрозу нашому здоров’ю і навіть життю.


 • Apple показала набір нових смайликів - з шістьма кольорами шкіри і гомосексуальними сім'ями

  Apple показала набір нових смайликів - з шістьма кольорами шкіри і гомосексуальними сім'ями · lesya · 25.02.2015 16:52

  Буквально кількома днями раніше компанія Apple представила користувачам другу бета-версію OS X 10.10.3 та iOS 8.3. Окрім цілої низки оновлень, в нових ОС компанія запропонувала цікаві нововведення в піктограмі "емоджі" (emoji), які даватимуть користувачам можливість вибрати один з шести «тонів шкіри». Щоб змінити колір шкіри, вистачить натиснути та утримувати іконку піктограми.


 • Microsoft планує повністю відмовитися від Nokia

  Microsoft планує повністю відмовитися від Nokia · lesya · 12.09.2014 15:20

  Ще якихось кілька років тому продукція компанії Nokia була на піку популярності. Так, мобільні телефони компанії вважалися надійними і зручними. Але з плином часу ситуація змінилася, і Nokia відійшла на задній план, поступившись лідерством таким компаніям як Samsung та Apple.


 • Американка створила додаток для мобільного, щоб змусити сина брати слухавку

  Американка створила додаток для мобільного, щоб змусити сина брати слухавку · lesya · 20.08.2014 18:21

  Досить цікавий додаток для смартфонів недавно створила одна американка: втомившись від того, що її син не бере трубки, коли вона до нього телефонує, жінка створила програму, яка змусить її сина відповісти на телефонний дзвінок.


 • Партію китайських смартфонів Xiaomi Mi4 розкупили за 37 секунд

  Партію китайських смартфонів Xiaomi Mi4 розкупили за 37 секунд · lesya · 13.08.2014 01:06

  Останнім часом стереотип стосовно низької якості китайських товарів руйнується: попри те, що країна все ще засмічує світ дешевими підробками, потужні китайські виробники пропонують споживачам досить якісні технологічні рішення. Недавно для прикладу, було представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi4, і, за окремими даними, він побив всі рекорди продажів: за словами офіційних представників компанії-виробника, всю партію смартфонів вдалося продати в перший же день після того, які він побачив світ. Більше того, Xiaomi Mi4 розкупили за тридцять сім секунд!!! Такій популярності може позаздрити навіть Apple.


 • Смартфон Nokia Lumia 930 зарядили за допомогою картоплі та яблук

  Смартфон Nokia Lumia 930 зарядили за допомогою картоплі та яблук · lesya · 05.08.2014 15:30

  Останнім часом виробники мобільних телефонів (планшетів та ноутбуків також) все частіше експериментують з зарядними пристроями. Справді, традиційні зарядки потребують електрики, а далеко не всюди вона є. Наприклад, виїжджаючи на природу, ми фактично стаємо відірваними від світу.


 • Мобільні телефони знижують якість сперми

  Мобільні телефони знижують якість сперми · lesya · 18.06.2014 12:37

  Поява мобільних телефонів докорінно змінила наше суспільство, а їх доступність взагалі перевернула світ з ніг на голову. І тепер уявити своє життя без мобільника сучасній людині практично неможливо.


 • У Британії в продаж надійшов телефон для сліпих

  У Британії в продаж надійшов телефон для сліпих · lesya · 21.05.2014 15:25

  Мобільні телефони змінили наше життя, перевернувши його з ніг на голову: ми стали оперативні і доступні. Уявити себе без мобільного сьогодні практично неможливо, адже ми відвикли заздалегідь домовлятися про зустріч, відвикли користуватися стаціонарними телефонами і робити ще багато інших речей.


 • В Україні візьмуться за впровадження мобільного зв'язку третього покоління

  В Україні візьмуться за впровадження мобільного зв'язку третього покоління · lesya · 08.05.2014 13:22

  Всього за декілька десятиліть світ змінився до невпізнання – нашу планету окутали сіті Інтернет-провайдерів та операторів мобільного зв’язку, а ми отримали унікальну можливість спілкування та обміну інформацією. З часу, коли мобільні телефони та Інтернет стали доступними для більшості населення, змінилося багато чого, а постачальники зв’язку з кожним роком роблять споживачам все вигідніші пропозиції.


 • В найближчі місяці на ринок вийдуть смартфони вартістю 20 доларів

  В найближчі місяці на ринок вийдуть смартфони вартістю 20 доларів · lesya · 08.05.2014 08:37

  Якщо кілька десятиліть тому оточуючих і публіку можна було вразити найпростішим мобільним пристроєм, то сьогодні мобільні технології настільки удосконалилися, що здивувати користувачів виробникам буває дуже важко. Справді, сучасні смартфони пропонують стільки можливостей, що уявити важко, чого їм не вистачає.


 • Телефонам Vertu дісталася більшість місць у списку найдорожчих телефонів світу

  Телефонам Vertu дісталася більшість місць у списку найдорожчих телефонів світу · lesya · 25.02.2014 09:57

  Коли нас запитують, які мобільні телефони найдорожчі в світі, на згадку першим чомусь приходить iPhone. Так, моделі iPhone і справді є одними з найдорожчих на ринку мобільних пристроїв. Однак з однією невеликою поправкою: на ринку серійних мобільних пристроїв. Насправді у світі чимало моделей мобільних телефонів, орієнтованих на вибране коло осіб – на мільярдерів та олігархів, ну й хіба що на зірок Голлівуду, а той час як iPhone може собі дозволити практично кожен. Різні моделі iPhone популярні як серед простих смертних, так і серед золотої молоді.


 • Apple проводить опитування серед покупців iPhone 5s

  Apple проводить опитування серед покупців iPhone 5s · lesya · 06.02.2014 15:43

  Компанія Apple, вийшовши на ринок, завоювала визнання та схвалення споживачів, і продовжує утримувати лідерські позиції на ринку смартфонів ось уже протягом тривалого часу, випускаючи все нові продукти, нашпиговані найсучаснішими технологічними досягненнями та удосконаленими функціями.


 • Пополнение счета телефона банковской картой - один из наиболее удобных способов оплаты за мобильную связь

  Пополнение счета телефона банковской картой - один из наиболее удобных способов оплаты за мобильную связь · lesya · 19.12.2013 10:35

  Без мобільного телефону сучасній людині важко уявити своє життя. За підрахунками фахівців, на сьогоднішній день у світі більше 89% всього земного населення користується мобільними телефонами.


 • Чохли для мобільних телефонів, як вибрати

  Чохли для мобільних телефонів, як вибрати · kseniya_www · 23.09.2013 11:09

  Припустимо ви купили новенький смартфон. Ціна новенького телефону сьогодні може збігатися з ціною комп’ютера тому важливо захистити такий пристрій від подряпин і інших зовнішніх факторів. Часи, коли телефони були настільки міцними, що легко витримували удари об бетон і занурення у воду пройшли, тому саме час знайти ефективні способи захисту.


Всього 70 на 4 сторінках